Čo prezrádza znamenie zverokruhu o charaktere ľudí okolo vás? Nenechajte sa nachytať!

Prvý apríl je spájaný s bláznami a so žartmi, ktoré si ľudia robia z iných. My sme sa pozreli na to, čo to prezrádza o ľuďoch okolo vás a čo od nich dnes môžete čakať!

Čo prezrádza znamenie horoskopu o charaktere ľudí okolo vás? Nenechajte sa dnes nachytať!

Čo prezrádza znamenie horoskopu o charaktere ľudí okolo vás? Nenechajte sa dnes nachytať!

Zdroj: Profimedia

Baran

Barani sú tvrdohlaví, no na druhej strane v sebe skrývajú akúsi túžbu po pomste. Keď sa im naskytne príležitosť, veľmi radi to využijú a vystrelia si aj zo svojich najbližších.

Býk

Ľudia narodení v znamení Býka sú zdržanliví, čo sa týka žartíkov. Je preto pravdepodobné, že tento sviatok bláznov nijako extra riešiť nebudú a môžete zachovať kľud.

Blíženci

Blíženci sú podnikavé tvory vo všetkom a nenechajú si nič ujsť. Veľmi radi sa zapájajú do hravých aktivít a prvý apríl je jednou z nich. Ich žartíky sú väčšinou veľmi milé a nejde o nič extrémne.

Rak

Rak je tak trochu pri zemi vo všetkom, čo robí. Nijak extra sa nezapája do skupinových aktivít a preto je pravdepodobné, že sa nenechá zlákať ani týmto prvoaprílovým ošiaľom.

Prečítajte si: Vaše osudové číslo prezradí, v čom by ste si mali dávať pozor vo vzťahových záležitostiach

Lev

Keď si môže lev na niečom zgustnúť, nenechá si túto jedinečnú príležitosť ujsť. Lev si dá námahu vymyslieť niečo originálne a nachytať človeka tak, že ešte krátko po tom nikto neverí, že to je vtip.

Panna

Panna je v tomto zdržanlivá a konzervatívna. Žarty tohto druhu prenecháva mladším a viac ich nerieši. Dokonca aj keď je svedkom nejakého vtipu, málokedy panna okolnosti pochopí a zachová si nadhľad.

Váhy

Váhy sú hravé, vtipné a veľmi radi nechajú prejaviť svoju kreativitu a fantáziu aj navonok. Niekedy dokážu byť uštipačné, inokedy veľmi zábavné. Čo je najdôležitejšie, dokážu si vystreliť aj sami zo seba.

Škorpión

Škorpióni občas nevedia nájsť tú správnu rovnováhu a preto sa stane, že skôr než si oni z niekoho vystrelia, vystrelí si niekto z nich. V niektorých veciach sú príliš pomalí.

Strelec

Strelci zaujímajú neutrálne stanovisko. Väčšinou tento sviatok neriešia a celkovo, hoci sú veľmi konzervatívni, odmietajú zo seba robiť šašov. Pohŕdajú takýmto niečím.

Kozorožec

Kozorožci neznášajú byť stredobodom pozornosti. Skôr než by na niekoho niečo vymýšľali, majú plnú hlavu predsudkov, že im niekto niečo vyvedie. Obyčajné dni sú pre nich lepšie.

Neprehliadnite: Zistite podľa priezviska, koľko ľudí na svete ho má rovnaké: Pozrite, kam až môže siahať váš rodokmeň

Vodnár

Vodnári milujú aktivity všetkého druhu. Zapájajú sa do všetkého, kedykoľvek a s kýmkoľvek. Majú skvelý dar manipulácie, ktorým strhnú so sebou slušný počet nadšencov.

Ryby

Ryby radi všetko plánujú. Musia mať preľad o všetkom a o všetkých. Radi kontrolujú a poskytujú pomocnú ruku. Nič prekvapivé od nich nemusíte čakať.

Máte radi príležitosť z niekoho si "vystreliť"?

Áno
25
Nie
59
Hlasovalo: 84

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba