Najkrajšie farebné kombinácie pre hnedé oči: Nalíčte sa v štýle svetových celebrít a zažiarte ako na červenom koberci!

Inšpirujte sa rôznymi farebnými kombináciami pre hnedé oči. Nebojte sa experimentovať a objaviť odtieň, ktorý vám pristane najviac.

Typ líčenia pre hnedé oči priamo z červeného koberca

Typ líčenia pre hnedé oči priamo z červeného koberca

Zdroj: Profimedia

Svetové celebrity a ich hviezdne looky obdivujeme pre ich precízne prevedenie a dokonalosť. Práve make-up od známych stylistov je tou správnou inšpiráciou pre ženy po celom svete. Prinášame vám najkrajšie farebné kombinácie a odtiene, ktoré si zamilujete.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Párty make-up podľa modelky Belly Hadid: Vyčarujte si sexi vzhľad za pár minút!

Olivia Culpo

Kráľovná krásy Olivia Culpo vie, čo jej svedčí najviac a to je jej tajomstvo úspechu. Tmavo vínový odtieň veľmi pristane farbe jej očí a Olivia doslova zažiarila. Inšpirujte sa týmto typom líčenia  zvoľte zemité farby s nádychom bordovej. K výslednému efektu vám postačí len upravené obočie a farba rúžu v rovnakých tónoch.

Emily Ratajkowski

Modelka a herečka Emily je známa svojou prenikavou farbou očí. Sexi pohľad zvýraznila metalickými odtieňmi vo farbe nočnej oblohy a vyčarila si tak nezabudnuteľný hviezdny look. Ak túžite po pozornosti, tento typ líčenia je určený pre vás.

Keira Knightley

Známa herečka Keira Knightley patrí k typom žien, ktoré pôsobia veľmi mladistvo. Tentokrát však zvolila výraznejší makeup a podčiarkla tým svoju ženskosť. Dymové líčenie je osvedčenou klasikou, ktorá najviac svedčí práve ženám s hnedými očami. Na záver stačí doplniť červený rúž a hviezdny pohľad máte zvládnutý. 

Jessica Alba

Holywoodska herečka Jessica Alba miluje prirodzenosť a rozžiarený pohľad. Práve ten docielite zlatistými tónmi a zemitými farbami. Odtiene marhuľovej, zlatej či jemnej ružovej sú tou správnou voľbou. Tento typ líčenia pripomína plážový look a slnečné lúče. Rozžiarte svoju tvár bronzerom a budete za hviezdu večera.

Inšpirujte sa: Odtiene blond podľa farby vašej pleti: Porcelánové či bronzové krásky si môžu vybrať ten správny odtieň vlasov

Magdalena Frackowiak

Úspešná modelka Magdalena je typickou kráskou s blond vlasmi a hnedými očami. Je skvelým príkladom, že hnedé oči vyniknú aj pri „nahom“ líčení. Nechajte svoje oči oddýchnuť a stavte na maximálnu prirodzenosť, rovnako ako svetová modelka. Hnedé oči sú na tento look ako stvorené.

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba