Eve Mendes závidia ženy nielen krásneho manžela, ale i postavu: V čom tkvie tajomstvo jej krásnej figúry po 2 deťoch?

Táto krásna hollywoodska hviezda, herečka, modelka a zároveň podnikateľka nejednému mužovi motá hlavu svojou krásou. Za všetkým však stojí zopár jednoduchých trikov.

Eva Mendes vždy vyzerá neuveriteľne očarujúco

Eva Mendes vždy vyzerá neuveriteľne očarujúco

Zdroj: SITA

Miluje beh

Síce sa samotná Eva priznala k tomu, že chodenie do posiľovne a pravidelné cvičenie jej veľa nehovorí, svoju postavu si permanentne udržuje vo forme hlavne vďaka behu. Či už so psom alebo len tak sama, rada si prevetrá hlavu na čerstvom vzduchu, potrápi svoju kondičku a vyformuje svalstvo do želanej podoby.

Prečítajte si: Slávne hviezdy v civile: Eva Mendes ako mladá dvadsiatnička, sexidol mnohých mužov na nepoznanie

Okrem toho však krásna herečka nepohrdne jogou či pilates. Aj keď nie je milovníčkou aktívneho pohybu vie, že svoje krivky a krásne ženské telo si udrži len a len vďaka cvičeniu v akejkoľvek forme. Základom je pre ňu hlavne časový harmonogram, na ktorý si postupom času jej telo zvyklo a presne tak vie, kedy má podať najlepší výkon, a kedy prídu chvíle relaxu.

Žiadne mäso rovná sa štíhla postava a krajšia pleť

Postavu, ktorú jej väčšina žien závidí dosiahla Eva hlavne vďaka vylúčeniu akéhokoľvek mäsa zo svojej stravy, okrem toho rybacieho. Ostatné druhy mäsa nahradila rovnako výživnými sójovými produktami a hnedou ryžou, ktoré jej okrem skvelej figúry pomohli dosiahnuť i krásnu, zdravšiu a žiarivejšiu pleť.

Nenechajte si ujsť: Jeden z najsexi párov Hollywoodu sa teší z dcérky: Zatiaľ Eva zverejnila len túto foto, dočkáme sa ďalšej?

Sama totiž tvrdí, že strava je najdôležitejšia časť celkovej snahy o udržanie si zdravého tela. Preto aj keď si občas dopraje deň, kedy si naozaj pochutná na všetkom, vo všeobecnosti sa snaží obmedzovať nezdravé jedlá v presvedčení, že nepôsobia negatívne len na jej fyzický zjav, ale i na psychiku.

Nezabúda na hydratáciu

Voda je podľa Evy rovnako dôležitá ako samotné jedlo. Jej nedostatok sa prejaví suchou pokožkou, kruhmi pod očami, ale aj vyšším apetítom, za ktorým sa poväčšine skrýva prezlečený smäd. Preto si táto krásna herečka dopraje viac ako tri litre vody denne a kamkoľvek sa vyberie, nikdy so sebou nezabúda vziať túto životodarnú tekutinu.

Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodske hviezdy, ktoré poznáte z červeného koberca v skúšobných kabínkach: Čo hovoríte na tie rozdiely?

Všetko s mierou a občas príde i odmena

Aj keď sa snaží držať svoje chute na uzde, pri sladkom si niekedy aj Eva nedokáže pomôcť. Nič však nie je zadarmo, preto i v jej prípade prichádzajú sladkosti na rad až po zaslúženom cvičení a v primeranej miere. Sama totiž tvrdí, že aj keď vie odolať naozaj všetkému, popri dvoch malých deťoch a neustálom pobehovaní občas jednoducho potrebuje malú odmenu.

Páči sa vám, ako Eva Mendes vyzerá?

Áno
287
Nie
19
Hlasovalo: 306

 

Foto:
SITA, instagram.com/evamendes
Zdroj:
cosmopolitan.com, EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba