VIDEO: Okúzľujúca Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová: Prezradila, čo sa jej na Slovenkách páči najviac

Najkrajšia Slovenka a stále úradujúca Miss Slovensko nám v rozhovore prezradila, kde bude tráviť Veľkú noc a aký je jej vzťah k slovenským tradíciám.

Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová nám prezradila, ako bude tráviť Veľkú noc
Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová nám prezradila, ako bude tráviť Veľkú noc

Kristína Činčurová sa presne pred rokom stala víťazkou súťaže krásy, ktorú dodnes reprezentuje v tom najlepšom svetle. Pôvabná kráska je súčasťou vernisáže Party v 21. Storočí, kde sa nachádza 33 obrazov so známymi slovenskými ženami. Pod taktovkou fotografov Zuzany Senášiovej a Ľubomíra Saba vznikli umelecké diela, kde sa prepojila história s modernou generáciou. Novodobý pohľad na takmer zaniknuté kultúrne klenoty Slovenska symbolizuje návrat k ľudovým tradíciám a zvykom. 

Prečítajte si aj: VIDEO: Toto zvýraznilo krásu našich Sloveniek ešte viac: Spoznajte ľudové motívy z jednotlivých regiónov Slovenska!

Na obraze sa takmer nespoznala

Na otvorení vernisáže sme vyspovedali aj Kristínu, ktorá nám prezradila, z ktorej časti Slovenska mala na sebe partu. „Ja som fotila za región Podkarpatská Rus a musím povedať, že je to veľmi krásne. Sama som sa skoro vôbec nespoznala,“ začína rozhovor krásna misska.

Spojenie tradície s modernou dobou

Pri príležitosti tejto ľudovej výstavy sme zistili, aký ma vzťah k slovenským motívom a slovenským tradíciám. „Veľmi sa mi to páči! Vždy obdivujem tie kroje, party a všetko, čo k tomu patrí. Veľmi sa mi páči, že sa snažili spojiť tradíciu s niečím novým a vyzerá to pekne,“ priznala Kristína.

Inšpirované ľudovými krojmi

Slovenská kráska je známa svojím nezameniteľným štýlom a citom pre módu. V rozhovore nám prezradila, či preferuje slovenské motívy aj na bežných outfitoch. „Páčia sa mi najmä tie blúzky s rôznymi motívmi, ktoré mi pripomínajú kroje,“ prezradila.

Veľká noc v kruhu rodiny

Veľkú noc bude tráviť v kruhu svojich najbližších, na ktorých sa už veľmi teší. Okrem klasických tradícií nemajú žiadne špeciálne a pre Kristínu je najväčšia radosť práve to, že budú všetci pokope. „Tradície tuším nemáme žiadne, okrem toho polievania a vyšibania. Vždy sa navštevujeme rodinne, takže sa na to veľmi teším, že uvidím svoju rodinu,“ povedala úprimne.

Slovenská krása

V názore na slovenskú krásu ma Kristína jasno! Pre Feminity prezradila, čo robí ženy krásnymi: „Slovenské ženy sú podľa mňa najkrajšie a mne sa najviac páči  ak má žena súmernú tvár a hlavne aby niečo aj vyžarovala. Tá charizma tam musí byť, práve to robí ženu tou najkrajšou,“ dodala s úsmevom.

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s najkrajšou Slovenkou Kristínou Činčurovou

Foto:
Vlado Anjel, Ján Zemiar, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba