Lýdia Eckhardt: Snívať dovolené...

11.mája sa bude na prehliadke Lýdie Eckhardt snívať a možno sa budú aj plniť sny….takto to sľubuje módna návrhárka, ktorá pripravuje prehliadku jarných a letných modelov, gala večer s témou DREAMS.

Návštevníci prehliadky sa môžu tešiť na kolekciu viac ako 100 krásnych modelov v zajatí kvetov, farieb a volánov. Okrem najnovších 9 kolekcií uvidíme   12 modeliek na jednom móle, umelcov, spevákov a tiež tých, ktorí si vysnívali  účasť na tejto prehliadke.  Sú to dámy , ktoré vyhrali v súťaži Dream Job,  svoj sen  si splnia aj dievčatá, ktoré túžili zažiť atmosféru v zákulisí. Súčasťou splneného sna budú aj ručne robené bábky , ktoré budú mať niektoré  modelky počas predvádzania, vyrobené zo zbytkov látok zo salónu LE. V jednej z kolekcií Lýdia spojila  modely a kvetinové kreácie ....Nádherné kvetinové venčeky , čelenky či náhrdelníky od mladej umelkyne Magaely…

Prekvapením medzi účinkujúcimi bude určite svetoznáme Mirror family a spevácke duo Ricco a Claudia.

Určite sa dozviete  ešte viac na pripravovanej prehliadke  11.5.2017 v hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave. V hoteli, ktorý je hlavným partnerom fashion show a ktorý si obľúbili kvôli úžasnej atmosfére nielen hostia, ale aj Lýdia  a modelky.

Cestovná kancelária HAPPY TRAVEL už 8 rokov plní sny mnohým cestovateľom a  sľubuje, že sa  splní sen možno aj jednému z divákov. Neskutočná je aj spolupráca so spoločnosťou MAX FACTOR  a ich vizážistami, ktorí líčia prehliadky viac ako 14 rokov...Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou CUBE , ktorá dotvára  modely LE prekrásnymi taškami svetových dizajnérov robí radosť všetkým klientkám. Neuveriteľných 18 rokov trvá aj spolupráca so spoločnosťou  Fiorangelo ,  ich topánky si obľúbili nielen modelky , ale takmer všetky dámy !

To čo sa osvedčilo netreba meniť....a tak je to aj s Monikou Zábojníkovou, ktorá spoločne s dievčatami zo SALÓNU KRÁSY MONIKA bude tvoriť večer nádherné účesy. 

Na záver  na tému snov a snenia Lýdia Eckhardt: „A ja by som vám všetkým chcela  popriať ,aby sa vám podarilo naplniť vaše sny, ale  možno aj  splniť sen niekomu ...,   aby ste išli za svojimi snami , lebo aj  snom je potrebné bežať oproti....Aby ste boli zdraví  a obklopení láskou a priateľmi ....lebo náš život - v tejto forme - je jedna veľká premiéra a repríza už nebude.“

- reklamná správa - 

Foto:
Essensia
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba