VIDEO: Krásna Romana Škamlová o výchove päťročnej dcérky Sáry: Takouto mamou je v skutočnosti

Bývalá misska a dnes už podnikateľka Romana Škamlová je okrem iného aj mamou päťročnej Sárky. Viete, na aké výchovné metódy nedá dopustiť?

Krásna Romana Škamlová prezradila viac zo svojho súkromia

Krásna Romana Škamlová prezradila viac zo svojho súkromia

Zdroj: Ján Zemiar

Na after párty Miss Slovensko 2017 nechýbala ani bývalá miss Romana Škamlová. Celý večer si užívala v spoločnosti ďalších krásnych žien a musíme priznať, že jej to ako vždy pristalo.

FEMINITY TV: Celý rozhovor s Romanou Škamlovou o výchove dcérky nájdete v priloženom videu

Prečítajte si: VIDEO: Barbora Rakovská má doma už „veľkú“ slečnu: Takéto hranice má vo výchove jej roztomilej dcérky Amie

V rozhovore nám Romana prezradila viac zo svojho súkromia a aj vďaka tomu sme sa dozvedeli, akou je ona sama mamou a ako vychováva svoju malú dcérku Sáru. "Každopádne si zakladám na tom, aby mala nejaké tie základy slušnosti a aby mala správne hodnoty."

Napriek tomu, že je Romana poctivou maminou, jednu vlastnosť majú s dcérkou rovnakú. "Na mňa sa podobá trošku v tom, že je tvrdohlavá, ale myslím, že sa jej táto vlastnosť aj zíde, ak ju dobre využije vo svojom živote."

Malá Sára už o rok pôjde do školy a svoj čas využíva už dnes naozaj aktívne. "Chodí na rôzne krúžky a máme dohodu, že vždy niečo vyskúša a to, čo ju bude baviť, v tom bude pokračovať ďalej. Nie som ten typ matky, ktorá by svoje dieťa do niečoho nútila, alebo by si cez dieťa plnila vlastné sny."

Romana má podľa všetkého vo výchove jasno a svojej dcérke sa snaží venovať čo najviac času. "Veľa športujeme a cestujeme." Spoločne sa teda venujú lyžovaniu, plávaniu a tiež sa vedia obe nadchnúť aj pre rôzne športové atrakcie.

Čítajte aj: Afterparty Miss Slovensko 2017: Soňa Skoncová za dámu, Simona Brnová v chanelovskom štýle a ďalšie

Odkedy sa stala Romana maminou, zmenil sa jej aj celkový pohľad na život. "Myslím si, že mám úplne iný pohľad na svet a iné hodnoty a dnes už ma nedokáže veľa vecí rozhodiť, tak ako predtým. Dieťa vám dá istotu."

Foto:
Ján Zemiar, Vlado Anjel, instagram.com/romanaskamlova, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba