Najkrajšie momenty z Barcelona Bridal Fashion Week: Svadobné róby a krásne modelky prilákali pozornosť

Prinášame vám fotografie zo španielskeho týždňa módy, ktorý priniesol tie najkrajšie momenty. Známi dizajnéri, svadobné šaty a prekrásne modelky, ktoré zaujali oko fotografa.

Najkrajšie momenty z fashion weeku v Barcelone

Najkrajšie momenty z fashion weeku v Barcelone

Zdroj: Profimedia, Cymbeline

Týždeň módy v Barcelone zameraný na svadobné šaty je udalosť, na ktorú sa každý rok tešia milióny žien. Pozrite si inšpirácie v podaní svetových dizajnérov a ich nových kolekcií. 

Prečítajte si aj: VIDEO: Netypické svadobné miesto, ktoré vyzerá ako raj na zemi: Svadba na opustenom ostrove môže vyzerať aj takto!

Pronovias

Svetová topmodelka zažiarila na prehliadke svadobných šiat značky Pronovias. Romee Strijd mala na sebe transparentný model čipkovanej róby, ktorý odhaľoval jej dokonalé krivky.

Svadobný look

Česká topmodelka Karolína Kurková predvádzala sexi svadobné šaty pre značku Studio st. Patrick. Nezabudnuteľným momentom bol práve jej pohľad do objektívu, ktorý si zaznamenalo mnoho fotografov.

Stylisti

Momentka počas posledných úprav krásnej modelky a tím vizážistov a stylistov, ktorí spoločne diskutujú. Aj toto sú momenty, ktoré zažijete v zákulisí španielskeho fashion weeku.

Posledné úpravy

Len pár minút pred veľkolepou šou sa dotvárajú posledné detaily. Momentka, ktorá dokazuje, že aj v zákulísi prehliadky vládne mierny stres a napätie.

Ako princezná

Svadobný look na prehliadke značky Cymbeline vzbudil veľký záujem. Dokonalá súhra romantickej čipky a princeznovskej korunky vytvárala jedinečnú kombináciu.

Catwalk

Modelky na móle v dokonalých svadobných šatách a atmosféra neprekonateľnej šou. Práve takto vyzeral jedinečný týždeň módy v Barcelone.

Obdiv a úspech

Šaty vykladané kamienkami pôsobili ako šperk. Precízna práca dizajnérov si vyslúžila úprimný obdiv a my sa už teraz môžeme tešiť, aké trendy prinesie ďalšia sezóna.

Inšpirujte sa: Svadba Pippy Middleton už o niečo vyše mesiaca: Ako prebiehajú horúčkovité prípravy na tento výnimočný deň?

Foto:
Profimedia, Cymbeline, BBFW
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba