Brad Pitt dnes vyzerá ešte viac neodolateľne ako kedysi: Vďaka tomuto sa preniesol cez rozvod s Angelinou

Kedysi Brad a Angelina tvorili ukážkový pár. Veci sa však zmenili a už niekoľko mesiacov je všetko inak. Obaja si žijú svoje vlastné životy a jediné, čo ich spája, sú spoločné deti.

Pozrite, ako dobre dnes herec vyzerá

Pozrite, ako dobre dnes herec vyzerá

Zdroj: SITA

Hoci boli spolu takmer 12 rokov a vytvorili si krásnu rodinu, ani oni sa nevyhli problémom a nakoniec sa všetko skončilo rozvodom. Ako sa zdá Brad sa po niekoľkých mesiacoch konečne otriasol a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Mohlo by vás zaujímať: Neuveríte, komu patrí telo Julie Roberts na fotografii z Pretty Woman: Toto je skutočná majiteľka sexi postavy

Sympatický herec Brad Pitt sa pred mesiacom objavil na jednej z hollywoodskych premiér a všetkých prítomných svojím vzhľadom príjemne prekvapil. Pozrite, ako dobre na premiére vyzeral.

Je až neuveriteľné, že vo svojich 53 rokoch vyzerá lepšie ako niekoľko rokov dozadu. Krátky účes a menšie strnisko mu pristanú viac ako predošlý zostrih vlasov.

Okrem zmeneného výzoru herec prehovoril pre magazín GQ Style aj o svojom rozvode a o tom, čo mu najviac pomohlo postaviť sa znova na nohy: "Začal som s terapiou. Milujem to, hoci som prešiel cez dvoch terapeutov, nakoniec som našiel toho správneho." Brad sa tiež priznal so svojím problémom s alkoholom, ktorý ho trápil niekoľko rokov. Možno aj to bolo dôvodom manželských problémov. Nakoniec sa však vďaka terapii a svojmu priateľovi, ktorý je sochárom, začal sústrediť na rôzne ručné práce a prácu so sadrou, či hlinou. Len preto, aby zamestnal svoje ruky a prišiel na iné myšlienky. Bradovi pomohla terapia a to, že si po rokoch konečne priznal, že má problém. Okrem toho sa spolu s Angelinou snažia vyriešiť všetko tak, aby ich deti trpeli odlúčením čo najmenej. Podľa zmeneného výzoru sa zdá, že herec je momentálne na dobrej ceste.

Čítajte aj: Brad Pitt a Jennifer Aniston po rokoch opäť v kontakte, naviac aj priatelia: Čo na to jej manžel?

Páči sa vám to, ako dnes Brad Pitt vyzerá?

áno
528
nie
22
Hlasovalo: 550

Foto:
SITA, Profimedia
Zdroj:
DD, gq.com/gqstyle

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba