Viete, po koľkých rokoch manželstva začne žena uvažovať nad neverou? Toto číslo vás prekvapí

Napriek tomu, že si pred oltárom dvojica sľubuje, že zostane spolu v dobrom aj v zlom, nie vždy to tak aj dopadne...

Toto číslo vás pravdepodobne prekvapí

Toto číslo vás pravdepodobne prekvapí

Zdroj: Profimedia

Nevera sa bohužiaľ stáva stále častejšou súčasťou našich vzťahov a manželstiev. Kým niekto dokáže podviesť po niekoľkých mesiacoch manželstva, iný dokáže byť verný celý život. Táto skutočnosť vás však prekvapí. 

Prečítajte si: Exmanžel mi roky robil zo života peklo: Až toto ho presvedčilo, aby ma konečne nechal na pokoji

7 - 8 rokov manželstva

Podľa jednej zo štúdií, ktorá skúmala, kedy začnú ženy uvažovať nad neverou to vyzerá tak, že tieto myšlienky prichádzajú na ženy práve okolo 36-teho roku života. Táto štúdia bola vykonaná na ženách, ktoré uzatvorili manželstvo okolo 29-teho roku. Z čoho vyplýva, že o nevere začínajú niektoré ženy uvažovať po 7-mich až 8-mich rokoch manželstva. Príčin je niekoľko a samozrejme závisia od konkrétneho manželstva. Niekedy je to nevšímavosť z mužovej strany, inokedy stereotyp, potreba zmeny, či iná prevratná udalosť. 

Napriek tomuto zarážajúcemu číslu je pozitívne práve to, že vďaka sebakontrole a práci na manželstve zostávajú tieto myšlienky v úzadí a veľa žien svojich manželov nakoniec nepodvedú. Všetko je to postavené na sebaovládaní sa a snahe, ktorá je v každom manželstve z dlhodobého hľadiska potrebná a nevyhnutná. Ak vás zaujíma, ako sú na tom konkrétne krajiny, tak napríklad ženy vo Švédsku začnú uvažovať o nevere po 4 rokoch manželstva, v Írsku po 3 a pol roku a v Amerike po viac ako 8-mich rokoch manželstva. Samozrejme, že ide iba o štúdiu a vy môžete byť výnimkou.

Mohlo by vás zaujímať: Jedna veta ma stála manželstvo: Ľutujem, že nemôžem vrátiť čas späť...

Myslíte si, že je pre oboch partnerov možné zostať vernými po celý čas manželstva?

áno
1262
nie
563
Hlasovalo: 1825

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem, msn.com

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba