Televízna reportérka Veronika Ostrihoňová: Po štúdiu v New Yorku sa vrátila naspäť na Slovensko, aby rozbehla svoju kariéru

Pôvabná a šikovná Slovenka, ktorá sa môže okrem krásy pýšiť aj prirodzeným intelektom a zdravou dávkou sebavedomia.

Ambiciózna a pôvabná Veronika Ostrihoňová

Ambiciózna a pôvabná Veronika Ostrihoňová

Zdroj: instagram.com/veronikaostrihonova

Reč je o známej redaktorke Veronike Ostrihoňovej, ktorú si možno viacerí z vás spájajú v súvislosti s jej manželom Sajfom. Sympatická blondínka je však sama o sebe výraznou osobnosťou, ktorá sa nepotrebuje zviditeľňovať prostredníctvom známeho moderátora. Zoznámte sa s ambicióznou Veronikou, ktorá sa k práci v médiách dostala vlastnou šikovnosťou.

Prečítajte si aj: Sajfa a krásna Veronika sú svoji už vyše päť mesiacov: Aj takto si táto zábavná dvojica užíva manželský život

Univerzita v New Yorku

Štúdium na prestížnej Newyorskej univerzite jej dalo do života veľa skúseností. Škola v zahraničí ju naučila mať „ostré lakte“ a zdravé sebavedomie, ktorým sú Američania takí svetoznámi. Veronika vycestovala do sveta ako mladé dievča, ktoré sa vrátilo naspäť na Slovensko s nadobudnutými skúsenosťami. 

Zdravé sebavedomie

Jedno je isté, a tým je fakt, že Veronika oplýva tou správnou dávkou sebavedomia a istoty, ktoré sú veľkými plusmi v jej kariérnom živote. Po štúdiu na americkej univerzite sa rozhodla vrátiť späť na Slovensko, kde sa čoraz viac sústreďovala na prácu v médiách.

Reportérka

Pôvabná kráska sa rozhodla pre prácu v známej televízii, kde pôsobí ako televízna redaktorka. Veronika Ostrihoňová je skvelým príkladom, že ak si človek za niečím ide, tak sa mu to aj nakoniec splní.

Úspešná Slovenka

Žena, ktorá je považovaná za pôvabné ozdoby televíznych obrazoviek sa môže okrem oslnivej krásy pochváliť aj prirodzeným intelektom. Veronika sa neradí len medzi pekné tváričky, práve naopak. Jej všeobecný prehľad, inteligencia a zapálenie pre prácu ju radia medzi najlepšie slovenské redaktorky.

Vášeň pre prácu

Talentovaná, ambiciózna a pohotová baba, ktorá je priam stvorená pre obrazovku. Zdá sa, že práca reportérky je doslova sadla a my sa už teraz môžeme tešiť, akú novú reportáž nám prinesie.

Inšpirujte sa: Takto ste Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú ešte nevideli: Výraz jej manžela Sajfu na fotografii hovorí za všetko

Najobľúbenejšia redaktorka v ankete Telkáč roka 2016

Šikovná kráska je momentálne nominovaná v ankete Telkáč roka v kategórii najobľúbenejší redaktor a jej šance sú naozaj vysoké. Ak si aj vy myslíte, že si zaslúži získať túto cenu, zahlasujte za ňu v ankete tu.


 

Foto:
instagram.com/veronikaostrihonova
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba