Ako sa zmenila dcéra módnej ikony Victorie Beckham? Z rozkošnej Harper sa stáva veľká slečna

Z malého rozkošného dievčatka sa pomaly stáva mladá slečna. Pozrite sa, ako vyrástla malá Harper Beckham!

Dcéra známych Beckhamovcov rastie do krásy

Dcéra známych Beckhamovcov rastie do krásy

Zdroj: instagram.com/victoriabeckham

Všetci si ju pamätáme z rozkošných fotografií, keď spoločne so svojím ockom  sedela v prvej rade na módnej prehliadke. Roztomilé šaty, drdol na hlave a ružové líčka boli vtedy jej typickým znakom. Odvtedy sa však veci zmenili a z malého dievčatka nám vyrástla naozaj veľká slečna.

Prečítajte si aj: Dcérka Victorie Beckham sa teší maminej pozornosti: Aj toto sú niektoré z vecí, ktoré spolu bežne robia

Po mame

Dcéra známych Beckhamovcov dovŕši o chvíľu  6 rokov a pri pohľade na ňu nebudete veriť, ako je možné, že takto rýchlo vyrástla. Zdá sa, že mladá Harper ide v šľapajach svojej modernej mamy a my sme už teraz zvedaví, čo z nej vyrastie.

Štýlová slečna

Predpoklady na úspešný život má predurčené odmalička a ktovie, akou cestou sa nakoniec vyberie. Jedno je však isté, a tým je fakt, že Harper je už teraz veľkou milovníčkou módy a od svoje mamy sa niečo naučila. Jej štýlové outfity vám vyčarujú úsmev na tvári.

Rastie ako z vody

Z malého dievčatka vo veľkú slečnu. Najnovšie fotografie len dokazujú, že dcéra Victorie Beckham rastie ako z vody a pri pohľade na ňu, sa vám nebude chcieť veriť ako to všetko letí.

Vlastná značka

Zaujímavosťou je, že aj keď malá Harper onedlho dovŕši 6 rokov, už teraz je jej meno pod ochrannou známkou. Rodičia Beckhamovci totižto zaregistrovali jej meno ako značku, a preto sa odteraz môže využívať na výrobky spojené s oblečením, kozmetikou a hračkami.

Kariéra v útlom veku

Už  v mladom veku je jej kariéra našliapnutá naozaj vysoko. Harper si už v predškolskom období môže vychutnávať lukratívne ponuky a spolupráce z rôznymi obchodnými reťazcami. Zaradila sa pritom k svojím starším súrodencom, ktorých mená sú tiež oficiálnou značkou.

Inšpirujte sa: Pozrite sa na ďalšiu rozkošnú rodinnú fotografiu: Beckhamovci sa deťom venujú naozaj naplno

Budúcnosť

Zdá sa, že malá Harper sa o svoju kariéru naozaj nemusí obávať a ktovie, akým smerom sa bude uberať jej budúcnosť. My však veríme, že zodpovední rodičia Beckhamovci robia pre svoju dcéru len to najlepšie a rozhodnutia o jej budúcnosti nebudú spojené len s prestížou a slávou.

 

Foto:
instagram.com/victoriabeckham
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba