Ako sa zmenila dcéra módnej ikony Victorie Beckham? Z rozkošnej Harper sa stáva veľká slečna

Z malého rozkošného dievčatka sa pomaly stáva mladá slečna. Pozrite sa, ako vyrástla malá Harper Beckham!

Dcéra známych Beckhamovcov rastie do krásy
Dcéra známych Beckhamovcov rastie do krásy

Všetci si ju pamätáme z rozkošných fotografií, keď spoločne so svojím ockom  sedela v prvej rade na módnej prehliadke. Roztomilé šaty, drdol na hlave a ružové líčka boli vtedy jej typickým znakom. Odvtedy sa však veci zmenili a z malého dievčatka nám vyrástla naozaj veľká slečna.

Prečítajte si aj: Dcérka Victorie Beckham sa teší maminej pozornosti: Aj toto sú niektoré z vecí, ktoré spolu bežne robia

Po mame

Dcéra známych Beckhamovcov dovŕši o chvíľu  6 rokov a pri pohľade na ňu nebudete veriť, ako je možné, že takto rýchlo vyrástla. Zdá sa, že mladá Harper ide v šľapajach svojej modernej mamy a my sme už teraz zvedaví, čo z nej vyrastie.

Štýlová slečna

Predpoklady na úspešný život má predurčené odmalička a ktovie, akou cestou sa nakoniec vyberie. Jedno je však isté, a tým je fakt, že Harper je už teraz veľkou milovníčkou módy a od svoje mamy sa niečo naučila. Jej štýlové outfity vám vyčarujú úsmev na tvári.

Rastie ako z vody

Z malého dievčatka vo veľkú slečnu. Najnovšie fotografie len dokazujú, že dcéra Victorie Beckham rastie ako z vody a pri pohľade na ňu, sa vám nebude chcieť veriť ako to všetko letí.

Vlastná značka

Zaujímavosťou je, že aj keď malá Harper onedlho dovŕši 6 rokov, už teraz je jej meno pod ochrannou známkou. Rodičia Beckhamovci totižto zaregistrovali jej meno ako značku, a preto sa odteraz môže využívať na výrobky spojené s oblečením, kozmetikou a hračkami.

Kariéra v útlom veku

Už  v mladom veku je jej kariéra našliapnutá naozaj vysoko. Harper si už v predškolskom období môže vychutnávať lukratívne ponuky a spolupráce z rôznymi obchodnými reťazcami. Zaradila sa pritom k svojím starším súrodencom, ktorých mená sú tiež oficiálnou značkou.

Inšpirujte sa: Pozrite sa na ďalšiu rozkošnú rodinnú fotografiu: Beckhamovci sa deťom venujú naozaj naplno

Budúcnosť

Zdá sa, že malá Harper sa o svoju kariéru naozaj nemusí obávať a ktovie, akým smerom sa bude uberať jej budúcnosť. My však veríme, že zodpovední rodičia Beckhamovci robia pre svoju dcéru len to najlepšie a rozhodnutia o jej budúcnosti nebudú spojené len s prestížou a slávou.

 

Foto:
instagram.com/victoriabeckham
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba