Nahota ako prejav slobody? Čo si myslíte o tomto novom trende, ktorý sa preslávil na sociálnych sieťach?

Známe osobnosti zo svetového aj slovenského šoubiznisu sa pomaly stávajú akýmsi lákadlom pre mužské pohlavie. Dobrovoľne si vešajú horúce zábery na sociálne siete, kde čakajú uznanie.

Nový trend v podobe nahoty predstavuje slobodu a istotu

Nový trend v podobe nahoty predstavuje slobodu a istotu

Zdroj: instagram.com/josephineskriver

Pri pohľade na známe osobnosti a ich súkromné zábery na sociálnych sieťach zostávame v pomykove. Kedysi to bola práca paparazzov, ktorí museli vyhľadávať tajné lokality, kde by mohli nafotiť pikantný záber čo i len v plavkách. Dnes sa hviezdy dobrovoľne odfotia v obnažených pózach a zavesia si to na svoj osobný profil. Otázka znie, čo tým naozaj chcú dokázať?

Prečítajte si aj: Dávka inšpirácie na leto v podaní sexi modeliek: Ktorý typ postavy je váš vysnívaný?

Nový trend?

Nahota je akýmsi novým trendom, ktorý preslávili najmä svetové modelky. Ich modelingové zákazky totižto závisia aj od počtu followerov na sociálnych sieťach a „šikovné“ krásky si takýmto spôsobom snažia nahnať čo najviac sledovateľov. Čím väčší počet sledovaťelov, tým väčšia šanca, že sa im ujde nejaké lukratívne fotenie či prehliadka. Modelky sú tlačené modelingovými agentúrami starať sa o svoje sociálne siete a výsledkom toho sú čoraz väčšie počty obnažených fotografií, ktoré sa pomaly stávajú samozrejmosťou.

Plavky sú už out

Kedysi stačila fotka v plavkách, ktorá rozbúrila mužské hormóny a zároveň bola lichotivá aj pre ženské pohlavie, ktoré ocenilo vyšportovanú postavu a dokonalé miery. Dnes už fotka v plavkách nestačí a na rad prichádzajú fotky v spodnej bielizni či hore bez. Samozrejme tak, aby nebolo „nič“ vidieť. Vo finále to potom vyzerá ako náhodná momentka z postele či pláže.

Je to vporiadku?

Otázka znie, či je tento nový trend naozaj v poriadku a či to nezachádza až príliš ďaleko. Modelky a známe osobnosti, ktoré podľahli tomuto trendu si ani neuvedomujú, aký dojem to môže budiť. Samozrejme, že mužské publikum sa týmto obnaženým fotkám poteší, ale aký obraz si utvoria o dotyčnej dáme?

Bez hraníc

Doba sociálnych sietí ide neuveriteľne rýchlo a  každý sa predbehuje v tom, aby vlastnil čo najlepší záber a najpopulárnejší profil na instagrame. Týmto tempom to však môže zájsť naozaj priďaleko a my sme už teraz zvedaví, kam sú schopné zájsť aj známe osobnosti.

Mohlo by vás zaujímať: Tenká hranica medzi zvodne odhaleným a nevkusne pôsobiacim outfitom: Ktoré časti tela by ste určite nemali ukazovať?

Nahota ako prejav slobody

Nahota vraj značí prejav slobody a vnútornej istoty. Je skvelé pozerať sa nato z tejto strány, ale zároveň je dôležité si uvedomiť, že nie každý vyznáva rovnaké hodnoty. Čo sa niekomu môže zdať v norme, iný to môže brať ako prekročenie hraníc. Zdá sa, že v dnešnom svete je možné naozaj všetko a my len dúfame, že známe krásky si zanechajú svoje hodnoty a zdravý úsudok.

Foto:
Instagram osobností
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba