"Tieto tri veci na svojej manželke milujem." Každá žena by si ich mala uvedomiť

Moja manželka je naozaj výnimočná žena. Jej výnimočnosť sa však neskrýva v dokonalých krivkách, či perfektnej vizáži, ale v tomto...

Tieto tri veci na svojej manželke milujem

Tieto tri veci na svojej manželke milujem

Zdroj: Profimedia

Natália je skvelou manželkou a zároveň kamarátkou. Dokážeme sa rozprávať o všetkom, v zápätí pohádať, občas máme tichú domácnosť, ale vždy sa všetky naše nezhody končia ospravedlnením a fungujeme ďalej.

Mohlo by vás zaujímať: Budúce mamičky sú pre mužov neskutočne atraktívne: Týchto 7 dôvodov vám vysvetlí, prečo to tak je

Som si vedomý toho, že vonku je veľa krásnych žien, ale napriek tomu by som ich za Natáliu nevymenil. Kým jeden by mohol pokladať tieto moje slová za slabosť, ja si myslím, že muž by sa nemal hanbiť ani za túto stránku svojej osobnosti. Priznať si, že niekoho milujeme a dokázať o ňom aj po rokoch povedať to dobré je občas umenie. Na svojej manželke milujem tieto tri veci a aj vďaka nim tvoríme manželský pár už deväť rokov. 

Do manželstva vkladá maximum

Aj keď nám obom pracovné povinnosti občas prerastajú cez hlavu, nikdy som nemal pocit, že by ma ako manžela zanedbávala. Jej lásku vidím v každej veci, ktorú pre mňa a deti robí. Nikdy nezabudla na naše malé výročia, vie, čo mám rada, občas navarí dve verzie jedla len preto, aby rodina bola spokojná, stará sa o seba, podporuje ma v práci a vždy mi povie, aká je šťastná, že sme spolu. 

Je skvelá mama a kamarátka

Neviem si predstaviť lepšiu mamu pre naše deti. Moja manželka im denne všetko trpezlivo vysvetľuje, počúva a dáva im priestor na ich vlastné záľuby. Hoci je prísnou mamou so zásadami, naše deti ju milujú práve kvôli tomu, že pozná slovo kompromis. Nie je len mamou, ale aj kamarátkou a to je veľkým plusom pre celú našu rodinu.

Je úplne prirodzená žena s dobrým srdcom

Hoci sa dobrota dnes už nenosí, ona jej má na rozdávanie. Vždy vidí na ľuďoch to dobré a napriek tomu si nenechá skákať po hlave. Milujem na nej prirodzenosť a to, že je spokojná so svojím telom. Cvičí, zdravo sa stravuje a ostatné nerieši. Nemá potrebu vyzerať ako iné, dokonalé ženy bez vrások, ale má rada samú seba. Ja som za Natáliu vďačný a snažím sa byť rovnako dobrým manželom a pracovať na sebe.

Inšpirujte sa: Dokáže žena v 21. storočí bezpodmienečne milovať? Alebo motýliky v bruchu a zamotaná hlava už nie sú v móde?

Potešilo by vás keby o vás manžel povedal podobné veci?

áno
310
nie
18
Hlasovalo: 328

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba