Česká speváčka Monika Bagárová a jej dokonalé outfity: Táto šarmantná kráska má štýl, ktorý sme si zamilovali!

Prinášame vám jedinečnú dávku inšpirácie v podaní známej speváčky Moniky Bagárovej. Kráska, ktorá naozaj vie, ako byť jedinečnou a štýlovou.

Monika Bagárová nás baví jej jedinečným štýlom

Monika Bagárová nás baví jej jedinečným štýlom

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika

Talentovaná, krásna a s neuveriteľne dobrým vkusom. Ako to tá Monika robí, že jej prikladáme len samé dobré prívlastky? Zdá sa, že táto žena sa narodila pod šťastnou hviezdou a sudičky jej dopriali poriadnu dávku šmrncu. Presvedčte sa sami!

Prečítajte si aj: Talentovaná Monika Bagárová svojou krásou neustále priťahuje pozornosť: Pozrite sa, ako čerstvo zamilovaná žiari!

Nebojí sa farieb

Monika je štýlová za každých okolností. New Yorské ulice v spojení s jej žltými šatami doslova žiarili. Milujeme jej cit pre módu a eleganciu. Monika je pre nás začínajúcou ikonou módy.

Vie zaujať rafinovane

Sexi kráska nepotrebuje hlboké výstrihy a ultra krátke minisukne. Svoj sexepíl podčiarkla rafinovane odhalenými ramenami a štýlovými topánkami na vysokom podpätku. Jednoducho diva, ktorá vie ako zaujať.

Je kráľovnou v bielych outfitoch

Štýlová speváčka vie čo jej pristane a v čom sa cíti najlepšie. Medzi jej obľúbené farby patrí práve biela, ktorá jej nesmierne pristane k farbe pleti. Široké nohavice a vestička vytvárajú dokonalú súhru a Monika vyzerá božsky.

Street style v podaní sexi divy

Táto sexi diva vie byť na jednej strane elegantná a druhej ležérna. My na nej milujeme obidva štýly a nevieme si vybrať, ktorý jej sekne viac. Jedno však vieme isto, a tým je fakt, že denim skrátka nikdy nevyjde z módy.

Miluje minimalizmus 

Je majsterkou v minimalistických outfitoch, ktoré prepracuje k absolútnej dokonalosti. Biely crop top v spojení so sakom v rovnakej farbe je klasika, ktorou jednoznačne zaujmete. Ak k tomu pridáte ešte béžové nohavice, máte vyhrané.

Nosí vlastné modely

Monika je známa tým, že si vytvorila aj vlastnú módnu značku. Outfit, ktorý má na sebe je z jej vlastnej dielne a nám sa veľmi páči. Jednoduché a krásne, presne tak by sa dal vystihnúť štýl, ktorý prezentuje.

Inšpirujte sa: Speváčka Monika Bagárová v polohe, ktorá znásobila jej sexepíl ešte viac: Prekvapí vás!

Je sexi za každých okolností

Vysoké čižny nad kolená, minisukňa a biele sako vytvárajú naozaj jedinečný look. Monika má zmysel pre módu a správny cit pre detail. Nepotrebuje veľa farieb, aby bola najvýraznejšou ženou v miestnosti. Tomu sa povie umenie!

 

Foto:
Instagram.com/bagarovamonika
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba