Táto aróma vám uberie roky: s akým parfumom budete pôsobiť mlado a vitálne?

Vari každá dáma túži vyzerať aspoň o pár rokov mladšie. Majú však na to, ako druhí ľudia vnímajú náš vek, vplyv aj vône? Podľa vedcov určite áno! Prvotriedna starostlivosť o pleť a sofistikovane nakombinované kúsky zo šatníka vám teda nestačia. Je najvyšší čas, urobiť revíziu vašich parfumov a azda si aj dopriať niečo nové…

Táto aróma vám uberie roky.
Táto aróma vám uberie roky.

Ako by ste charakterizovali mladosť? Je to čas, keď máme veľa energie, sme bezstarostné, vyhľadávame dobrodružstvá… Sviežosť a dobrá nálada by mali vyžarovať aj z arómy, ktorá nás sprevádza – a to bez ohľadu na ročné obdobie.

Omladzujúco pôsobia predovšetkým ľahké, jemné a nevtieravé, „letné“ kvetinové a ovocné vône. Ťažšie pižmové, korenisté „zimné“ vône, ktoré si často spájame obsahom obľúbených fľaštičiek parfumov našich mám a babičiek, nepôsobia príliš mladistvo – na rande si ich radšej nedávajte.

Akú prevládajúcu arómu by mal mať váš „omladzujúci“ parfum?

Zerex parfumy - prírodné afrodiziaká su určené na prilákanie sexuálneho partnera.Tieto prírodné afrodiziaká zabezpečujú okamžité zvýšenie sexuálnej príťažlivosti u opačného pohlavia.

Ružový grep a iné citrusové vône

Ak použijete parfum, ktorý obsahuje tóny sviežeho ružového grepu v kombinácii s exotickým mangom, podľa výskumov vám táto vôňa môže „ubrať“ až 12 rokov. Podobný efekt majú aj ďalšie citrusy: zelené mandarínky, limetky, citróny a pomaranče.

Jablko

Predovšetkým vôňa zeleného jablka pripomína sladkú bezstarostnosť mladých liet. Vitálne a nevinne pôsobí aj ľahká vôňa jablkových či hruškových kvetov. Podobný efekt má aróma hrušiek či broskýň.

Jazmín

Toto známe prírodné afrodiziakum zdôrazní váš mladistvý pôvab, najmä v kombinácii s limetkou, broskyňovým kvetom či bergamotom.

Pivonky

Ich jemná, sladká vôňa pôsobí ľahko a romanticky – doplniť ju môže nevšedná aróma liči, lotosového kvetu či citrónu odrody junos.

Tip: Neviete si rady? Pýtajte si v parfumérii najpredávanejšie citrusové vône a vyskúšajte ich! Nepreháňajte to však – skúste maximálne 3-4 vône počas jedného dňa. Mnohé obchody poskytujú svojim zákazníkom malé vzorky parfumov, ktoré môžu niekoľko dní testovať v pohodlí svojho domova. Vzorky kvalitných parfumov si môžete objednať aj online.

 

 - reklamná správa -

Foto:
zerex
Zdroj:
PR článok

PlniElanu.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba