Táto aróma vám uberie roky: s akým parfumom budete pôsobiť mlado a vitálne?

Vari každá dáma túži vyzerať aspoň o pár rokov mladšie. Majú však na to, ako druhí ľudia vnímajú náš vek, vplyv aj vône? Podľa vedcov určite áno! Prvotriedna starostlivosť o pleť a sofistikovane nakombinované kúsky zo šatníka vám teda nestačia. Je najvyšší čas, urobiť revíziu vašich parfumov a azda si aj dopriať niečo nové…

Táto aróma vám uberie roky.

Táto aróma vám uberie roky.

Zdroj: zerex

Ako by ste charakterizovali mladosť? Je to čas, keď máme veľa energie, sme bezstarostné, vyhľadávame dobrodružstvá… Sviežosť a dobrá nálada by mali vyžarovať aj z arómy, ktorá nás sprevádza – a to bez ohľadu na ročné obdobie.

Omladzujúco pôsobia predovšetkým ľahké, jemné a nevtieravé, „letné“ kvetinové a ovocné vône. Ťažšie pižmové, korenisté „zimné“ vône, ktoré si často spájame obsahom obľúbených fľaštičiek parfumov našich mám a babičiek, nepôsobia príliš mladistvo – na rande si ich radšej nedávajte.

Akú prevládajúcu arómu by mal mať váš „omladzujúci“ parfum?

Zerex parfumy - prírodné afrodiziaká su určené na prilákanie sexuálneho partnera.Tieto prírodné afrodiziaká zabezpečujú okamžité zvýšenie sexuálnej príťažlivosti u opačného pohlavia.

Ružový grep a iné citrusové vône

Ak použijete parfum, ktorý obsahuje tóny sviežeho ružového grepu v kombinácii s exotickým mangom, podľa výskumov vám táto vôňa môže „ubrať“ až 12 rokov. Podobný efekt majú aj ďalšie citrusy: zelené mandarínky, limetky, citróny a pomaranče.

Jablko

Predovšetkým vôňa zeleného jablka pripomína sladkú bezstarostnosť mladých liet. Vitálne a nevinne pôsobí aj ľahká vôňa jablkových či hruškových kvetov. Podobný efekt má aróma hrušiek či broskýň.

Jazmín

Toto známe prírodné afrodiziakum zdôrazní váš mladistvý pôvab, najmä v kombinácii s limetkou, broskyňovým kvetom či bergamotom.

Pivonky

Ich jemná, sladká vôňa pôsobí ľahko a romanticky – doplniť ju môže nevšedná aróma liči, lotosového kvetu či citrónu odrody junos.

Tip: Neviete si rady? Pýtajte si v parfumérii najpredávanejšie citrusové vône a vyskúšajte ich! Nepreháňajte to však – skúste maximálne 3-4 vône počas jedného dňa. Mnohé obchody poskytujú svojim zákazníkom malé vzorky parfumov, ktoré môžu niekoľko dní testovať v pohodlí svojho domova. Vzorky kvalitných parfumov si môžete objednať aj online.

 

 - reklamná správa -

Foto:
zerex
Zdroj:
PR článok

PlniElanu.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba