Podľa tohto si muži vyberajú svoju budúcu manželku: Ste na zozname?

To, že je s vami ešte neznamená, že si vás nakoniec vezme aj za manželku. Muži majú svoje požiadavky, ktoré rozhodnú o tom, či s vami zostane.

Podľa tohto si muži vyberajú budúcu manželku
Podľa tohto si muži vyberajú budúcu manželku

Tak, ako aj muži, aj my ženy máme svoje nároky, ktoré musia byť splnené na to, aby sme si vedeli predstaviť vzťah s konkrétnym mužom. Manželstvo vyžaduje ešte viac.

Prečítajte si: Na toto nás mamy (ne)pripravili: Pravda o tom, že manželstvo nie je len o nájdení spriaznenej duše!

Ak túžite po tom, aby si vás vzal za manželku, mali by ste robiť túto vec čo najlepšie. Väčšina mužov si práve na nej potrpí najviac a podľa nej sa dokáže rozhodnúť, či so ženou zostane v dobrom i zlom. 

Podpora z vašej strany

Nie je za tým žiadne dokonalé telo, perfektný sex, či iné klasické požiadavky a očakávania. Je v tom niečo náročnejšie, čo dokážete väčšinou spraviť pre niekoho len z lásky a len vtedy, ak vám na ňom a na jeho šťastí skutočne záleží. Muži potrebujú cítiť podporu zo strany partnerky na to, aby s ňou zostali. Zakladajú si na spokojnosti, ktorú však dosiahnu len po boku niekoho, kto v nich verí a podporuje ich. Tak, ako sa hovorí, že za každým úspešným mužom stojí milujúca partnerka, tak je dôležité túto skutočnosť aplikovať aj v realite. Ak budete práve vy tá, ktorá ho podporí, a ktorá jeho možno občas odvážne pracovné nápady nevysmeje, pravdepodobne s vami zostane. Muži nie sú až tak veľmi nároční, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Podporujte ho a dajte si záležať na tom, aby bol vašou oporou aj on sám.

Vzťah je o tom, aby si dvaja ľudia rozumeli, rešpektovali sa a pomáhali si navzájom. Áno aj vtedy, keď to práve nie je najjednoduchšie a keď sa nedarí. Vtedy to obaja potrebujete najviac, hoci je to najnáročnejšie. Nemeňte ho, len mu pomôžte byť lepším človekom a buďte tam aj keď sa náhodou všetci ostatní z vášho spoločného života vytratia.

Mohlo by vás zaujímať: Krásna herečka Julia Roberts má svoju "techniku" na fungujúci vzťah: Toto robia s manželom každý deň už 15 rokov

Myslíte si, že je podpora vo vzťahu a v manželstve dôležitá?

áno
484
nie
11
Hlasovalo: 495

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba