Po dlhšom čase v spoločnosti: Mária Demitrová predviedla skutočne zaujímavý outfit a ukážkovú postavu

Mária Demitrová sa len nedávno objavila na prestížnej akcii Slovenka roka 2017 a musíme uznať, že jej to naozaj pristalo. Pozrite, čo si na túto akciu obliekla.

Mária Demitrová predviedla zaujímavý outfit

Mária Demitrová predviedla zaujímavý outfit

Zdroj: Profimedia

Mária patrí k ženám, ktoré si svoje súkromie strážia. Je maminou, píše, maľuje a naplno sa venuje svojim deťom - synovi Lucasovi a dcérke Zare. Práve oni dvaja sú zmyslom Máriinho života. S nimi trávi všetok svoj voľný čas, užíva si rodinnú pohodu a na akciách sa preto takmer vôbec neobjavuje.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Zreje do krásy: Silvia Lakatošová prezradila tajomstvo mladistvého vzhľadu i to, ako zvláda svoje dve ratolesti

Napriek tomu sa pred pár dňami po dlhom čase ukázala v spoločnosti pri príležitosti odovzdávania cien Slovenka roka 2017 v historickej budove Slovenského národného divadla. Mária na túto akciu zvolila skutočne netradičný a napriek tomu zaujímavý outfit, ktorý jej takto pristal.

Kombinácia priesvitnej látky, čiernej dlhej sukne a kvetov vyzerala tradične a sviežo. Hoci vrchná časť Máriu mierne odhaľovala, napriek tomu tento strih šiat nepôsobil vulgárne, práve naopak. Šaty z dielne návrhárky Jany Pištejovej z nej vykúzlili skutočne dámu a v tomto jarnom období vyzerala veľmi trendy. Malá žltá kabelka bola dokonalou bodkou a oživením celého outfitu. Taktiež jednoduchá vizáž, uhladené vlasy a čierne nechty boli tými správnymi voľbami a dotvárali krásne a výrazné šaty. Nám osobne sa tento outfit páči aj tým, že sa na takýto typ akcie dokonale hodil a určite medzi ostatnými outfitmi vynikol. 

Inšpirujte sa: Vybrali sme TOP stylingy známych Sloveniek: Veľmi ženská Soňa Štefková, Michaela Kocianová hviezdi vždy ako kráľovná

Páči sa vám outfit, ktorý predviedla na akcií Slovenka roka - Mária Demitrová?

áno
413
nie
555
Hlasovalo: 968

Foto:
Profimedia, Ján Zemiar
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba