Podľa týchto znakov by ste mali zistiť, či čakáte chlapčeka, alebo dievčatko: Niektoré vás možno prekvapia

Pohlavie bábätka môžete zistiť ešte skôr, ako vám ho povie vaša lekárka, či lekár. Začnite si všímať na sebe tieto znaky.

Podľa týchto znakov by ste mali zistiť, aké pohlavie bude mať bábätko

Podľa týchto znakov by ste mali zistiť, aké pohlavie bude mať bábätko

Zdroj: Profimedia

Ak prežívate ešte len prvé týždne tehotenstva a napriek tomu by ste chceli vedieť, či pod srdcom nosíte chlapčeka, alebo dievčatko, možno vás pomôžeme. Tieto znaky a zmeny vám napovedia o pohlaví bábätka viac.

Prečítajte si: Týchto 10 situácií sa vám javí ako najhorších na svete, no opak je pravdou: Nevyhýbajte sa im!

Ranné nevoľnosti

Hovorí sa, že ak v prvom trimestri pociťujete nevoľnosti a často zvraciate, pravdepodobne čakáte dievčatko. Chlapec je to vtedy, ak na sebe prvé mesiace neregistrujete žiadne extrémne zmeny okrem nárastu váhy.

Tvar bruška

Ďalším znakom toho, že čakáte chlapca môže byť aj rastúce bruško, ktoré je pri chlapcovi nižšie a viac zaoblené. Pri dievčatku je naopak vyššie a menej zaoblené.

Farba moču

Hoci to neznie príliš atraktívne, aj farba moču môže povedať niečo o pohlaví bábätka. Ak je moč skôr bledší a čírejší, bude to chlapec, ak tmavší, dievča.

Chute

Aj vaše chute počas prvých mesiacov napovedia veľa. Ak máte chuť na sladké, pravdepodobne čakáte dievčatko. Naopak, ak vás často prepadne chuť na slané, či zvláštne a netradičné kombinácie, bude to chlapec.

Stav pleti

Určite ste počuli o tom, že dievčatká vám "kradnú" krásu. Preto, ak sa v prvých mesiacoch vyhádžete a zhorší sa vám pleť, zrejme čakáte dievčatko. Naopak, ak ste opekneli, zrejme to bude chlapec.

Poloha počas spánku

Ďalšou zaujímavosťou je poloha a strana, na ktorej sa ráno zobúdzate. Ak sa často budíte na pravej strane čakáte chlapca, ak na ľavej, dievča.

Veľkosť poprsia

Toto vás zrejme pobaví, ale nedá nám nespomenúť ani veľkosť poprsia. Ak je vaše pravé prso väčšie ako ľavé, môžete sa tešiť na dievčatko.

Mohlo by vás zaujímať: Máte jeden z týchto snov? Ich význam vás pravdepodobne prekvapí

Samozrejme, že tieto znaky nie sú stopercentným ukazovateľom, ale skôr zaujímavosťou, podľa ktorej možno práve vy zistíte pohlavie svojho bábätka.

Podarilo sa vám v minulosti podľa podobných znakov určiť pohlavie bábätka?

áno
47
nie
119
Hlasovalo: 166

Foto:
Profimedia
Zdroj:
popsugar.com, DD

Súvisiace články

Vysetrenie.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba