Každá má inú výšku a proporcie, no všetky vedia, ako ohúriť: Slovenky s tými najkrajšími postavami bohyne

Tentokrát sme si posvietili na krásne Slovenky, ktoré sa odlišujú typom postavy, no zároveň nás každá jedna z nich očarila. Ktorý prototyp postavy je podľa vás ten naj?

Michaela Kocianová (vľavo) s hriešne sexi postavou a kamarátkou Alinou

Michaela Kocianová (vľavo) s hriešne sexi postavou a kamarátkou Alinou

Zdroj: Instagram.com/michaelakocianova

Známe Slovenky, ktoré napriek odlišným proporciám spája jedna vec- sú poriadne hot! Ktorú z vysnívaných postáv by ste si priali mať vy?

Prečítajte si aj: S týmito sexi telami by mohli predvádzať na Victoria's Secret: Oslnivé Slovenky, ktoré na to rozhodne majú

Adriana Čerňanová a jej osí pás

Modelka Adriana Čerňanová patrí k typom žien, ktoré zdedili do vienka naozaj prekrásnu postavu. Dlhé štíhle nohy, úzky pás a plné prsia približujú krásnu modelku k ideálu a my len musíme súhlasiť. Modelka z agentúry Elite Bratislava je aj vďaka svojmu telu vyhľadávaným menom u nás aj v zahraničí a jej modelingové zákazky sa len tak hrnú.

Pepa Mack a jej vypracované bruško

Slovenka žijúca v Austrálii sa preslávila vďaka svojmu citu pre módu a detail, ktorý sa rozhodla zdieľať s celým svetom prostredníctvom svojho účtu na instagrame. Petru sledujú mnohí ľudia aj vďaka jej závideniahodnej postave, v ktorej vyniknú jej módne outfity. Aj keď sa so svojou výškou nemôže porovnávať s modelkami, stále nás má čím ohúriť. 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra (@pepamack),

 

Tereza Haščáková a jej štíhle nohy

Módna blogerka známa pod prezývkou Ttapple má na svojom konte naozaj slušný zástup fanúšikov. Tereza je považovaná za ikonu v mnohých smeroch, no nás zaujala aj jej postava, za ktorú vďačí aj zdravému stravovaniu a životnému štýlu. Aj Ttapple patrí k nízkym typom, no jej štíhle nohy na nej zaručene neprehliadnete.

Ivana Surovcová a jej dokonalé pozadie

Tanečníčka Ivana Surovcová sa vyznačuje svojou vyšportovanou postavou vďaka pravidelnému pohybu. O častiach jej tela by sa dalo rozprávať donekonečna, ale ak by sme si mali vybrať jedinú vec, ktorú by sme s Ivanou menili, bol by to jej sexi zadok.

Inšpirujte sa: Prekrásne modelky, ktoré vás presvedčia, že menej je niekedy viac: Inšpirujte sa ich prirodzenou krásou!

Michaela Kocianová a jej zvodný výstrih

Slovenská topmodelka z Elite Bratislava patrí k ďalším kráskam, ktorým boh nadelil azda všetko. Vysoká štíhla postava, vyšportované partie tela a súmernosť sú jej základnými zbraňami. Michaela sa však môže pochváliť naozaj bujným poprsím, ktoré by si s ňou vymenila nejedna z nás. Miška je skrátka pre mnohých ľudí stelesnením ideálu.


 

Foto:
Instagram.com/michaelakocianova
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba