Pozrite, ako dnes vyzerá dcéra Michaela Jacksona: Vyrástla z nej svojská a jedinečná žena

Zosnulý kráľ popu Michael Jackson zanechal po sebe jedinú dcéru. Keď spevák zomrel, bola ešte malým dievčatkom. Dnes je z nej 19-ročná žena a jedinečná bytosť.

Od poslednej rozlúčky s otcom sa Paris poriadne zmenila

Od poslednej rozlúčky s otcom sa Paris poriadne zmenila

Zdroj: SITA

Dcéra Michaela Jacksona, Paris Jackson má svojský štýl a musíme uznať, že vyrástla v skutočne zaujímavú ženu. Dá sa dokonca povedať, že sa stále viac a viac približuje svojmu zosnulému otcovi.

Mohlo by vás zaujímať: Dávka inšpirácie na leto v podaní sexi modeliek: Ktorý typ postavy je váš vysnívaný?

Spevák Michael Jackson zanechal po sebe tri deti, z toho dvoch synov a jednu dcéru Paris. Hoci má Paris len 19 rokov, stihla sa stať herečkou, modelkou a zažiariť aj na obálkach časopisov. Napriek tomu, že len prednedávnom podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou, nie je klasickou modelkou, práve naopak. Je tak trochu rebelka, ktorá miluje dobrodružstvo a žije si podľa svojich vlastných predstáv. Pozrite, ako sa za tie roky zmenila.

Paris miluje prírodu, rada cestuje, objavuje nové miesta a venuje sa hre na gitare. Občas ju môžete vidieť na rôznych videách spievať a hrať na gitare. Paris je jednoducho svojská a talentovaná po svojom otcovi.

Jedinečné sú aj jej prenikavé oči a krátke vlasy, ktoré úplne vystihujú jej charakter a spôsob života, ktorým momentálne žije.

Čas beží veľmi rýchlo a je neuveriteľné, že od smrti kráľa popu Michaela Jacksona ubehlo pred pár dňami už dlhých 8 rokov. Na profile jeho dcéry Paris nechýbajú ani jeho vlastné fotky a jej smutné slová. Pre Paris bol jej otec všetkým, preto sa tomu ani nečudujeme.

Inšpirujte sa: Príťažlivá Alessandra Ambrosio vie, ako na to: Inšpirujte sa jej štýlovým šatníkom a zaujímavými kúskami

Paris okrem iného miluje zvieratá, život, svojský štýl obliekania a zaujímavosťou je, že si dokonca sama vytvára a píše piesne. Vyzerá to tak, že o tejto žene ešte budeme počuť.

Páči sa vám štýl, akým sa dnes prezentuje Paris Jackson?

áno
421
nie
40
Hlasovalo: 461

Foto:
SITA, instagram.com/parisjackson
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba