Výrazné žiarivé farby nemusia pôsobiť prvoplánovo: Naučte sa nosiť tento letný trend a zažiarte!

Prinášame vám skvelý výber farebných outfitov, ktoré vám ukážu ako byť trendy aj v žiarivých farbách. V týchto budete zaručene neprehliadnuteľné!

Žiarivé farby budú odteraz obľúbeným prvkom vo vašom šatníku!

Žiarivé farby budú odteraz obľúbeným prvkom vo vašom šatníku!

Zdroj: Profimedia

Mnoho z vás má predsudky voči výrazným žiarivým a krikľavým farbám, ktoré pútajú pozornosť okolia. Tento letný trend však treba vedieť nosiť a už dávno neplatí pravidlo, že farebné outfity musia pôsobiť gýčovo a prvoplánovo. Nechajte sa inšpirovať naším letným výberom outfitov v žiarivých farbách a naučte sa nosiť túto letnú vychytávku.

Prečítajte si: Kvetinové vzory sú absolútnym hitom: Vieme, ako kombinovať tento letný vzor, ktorý by nemal chýbať vo vašom šatníku

Odvážne kombinácie

Módna ikona Victoria Beckham vie, ako skombinovať farby, ktoré by ste na prvý pohľad nedávali dokopy. Krikľavo zelené nohavice v spojení s výrazným oranžovým topom však predviedla s dokonalým vkusom a dokázala, že aj tieto dve farby môžu spoločne vytvoriť dokonalý outfit.

Žiarivé a sexi

Modelka Hailey Baldwin stavila na sexi ženskosť v spojení s výraznou farbou a urobila dobre. Páči sa nám jej rebelský vkus, v ktorom sa nebojí skombinovať romanitcké prvky s odvážnymi kúskami. Tentokrát dominovali výrazné žlté šaty zo saténového materiálu, ktoré doladila k vysokým čižmičkám.

Výrazné farby a geometrické prvky

Už dávno neplatí pravidlo, že výrazné farby musia vyniknúť na jednoduchých kúskoch. Pokiaľ máte cit pre módu, môžete staviť na extravagantnejší kúsok, kde prevediete obidva trendy. Inšpirujte sa týmito pásikavými šatami, kde dominovala žiarivá červená a modrá.

Prepojenie viacerých farieb

Nebojte sa použiť aj štyri farbené akcenty vo vašom letnom outfite. Nemusíte sa obávať, že budete pôsobiť provplánovo či gýčovo, ak sa budete riadiť svojím vycibreným vkusom. Ak sa len predsa bojíte experimentovať, nechajte si poradiť naším výberom. Farebný top v odtieňoch fialovej, oranžová sukňa, svetlomodrá kabelka či zelené náušnice? Žiaden problém!

Inšpirujte sa: Plážové esencie, ktoré vám privodia tú správnu letnú atmosféru: Tieto doplnky by nemali chýbať vo vašej „summer“ výbave!

Žiarivé farby a kvetinová potlač

Nebojte sa spojiť prvky, ktoré by ste za iných okolností nespojili. Nahoďte sa v štýle seriálu Sex v meste a vyrazte do ulíc s nezameniteľným šmrncom! Inšpirujte sa týmito šatami, ktoré zaujmú nielen kvetinovou potlačou, ale aj výraznými farbami, ktoré sú na toto leto ako stvorené.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba