VIDEO: V súkromí úplne iný, ako na obraze, či javisku. Takýmto otcom je herec Alexander Bárta

Alexander Bárta nie je len talentovaným hercom, ale aj ukážkovým otcom. Svoju dcéru miluje nadovšetko a hoci má veľa povinností, na ňu si vždy nájde čas.

Zdroj: Michal Hudec

Pred pár týždňami sme mali možnosť po jednom z predstavení vyspovedať obľúbeného herca Alexandra Bártu. V rozhovore nám prezradil, na čom si vo výchove svojej dcéry zakladá a tiež to, ako spoločne trávia voľný čas.

FEMINITY TV: Vypočujte si celý rozhovor s hercom Alexandrom Bártom, v ktorom sa dozviete viac o jeho dcére a ich spoločných záľubách

Čítajte aj: Majú o niekoľko rokov mladších mužov a klape im to: Czoborová je od svojho o 14 rokov staršia a čo ďalšie ženy?

Herec je už viac ako 11 rokov otcom svojej milovanej dcéry Ester, ktorá nielen jemu, ale aj jeho partnerke Henriete Mičkovicovej robí obrovskú radosť. Sám Alexander na dcéru nedá dopustiť a má s ňou veľmi dobrý vzťah. Ako priznal v rozhovore, občas mu dcéra pripraví aj chutné raňajky. "Mám pocit, že s ňou mám úžasný vzťah. Myslím si, že ma má rada a ja ju milujem. Dúfam, že si toto udržíme čo najdlhšie." 

Vzťah s otcom je pre každu dcéru veľmi dôležitý a výnimočný. Práve preto sa zdá, že Ester má veľké šťastie, keďže Alexander svoju úlohu rodiča berie veľmi vážne. "Napriek pracovnej zaneprázdnenosti sa snažím keď mám voľno byť s ňou čo najčastejšie, takže robím čo môžem."

Keď si obaja nájdu na seba čas a sú spolu, venujú sa rôznym aktivitám. "Naposledy sme boli spolu bicyklovať a zajtra ideme spolu na festival." Ester si zahrala aj vo vysokoškolskom predstavení a v hľadisku nechýbal ani jej otec Alexander, ktorý ju prišiel podporiť. Nespájajú ich iba spoločné aktivity, ale aj smiech a podobný zmysel pre humor. "My sa totižto veľa smejeme." Ako sa zdá, herec Alexander Bárta je šťastným človekom a dobrým otcom.

Prečítajte si: VIDEO: Takto herečku Zdenu Studenkovú nepoznáte. Prezradila nám, čomu sa venuje v súkromí i recept na fungujúci vzťah

Je vám sympatický herec Alexander Bárta?

áno
370
nie
19
Hlasovalo: 389

Foto:
Michal Hudec, Vlado Anjel, Ján Zemiar, SITA Video: Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba