Úspešní Slováci, ktorých spája jedna spoločná záľuba: Zamilovali si jazdu na dvoch kolesách!

Známi Slováci, ktorí okrem svojho talentu ukrývajú ešte jeden tromf. Ich vášňou sa stali adrenalínové športy, ktoré vzbudzujú rešpekt.

Zdroj: F.H., Nicole Lieskovská

Herec, športovec, model či profesionálny pretekár? Všetkých spája jedna vec a tou je dvojkolesová vášeň, ktorej nadobro prepadli. Pozrite sa, na čom jazdia títo úspešní Slováci.

Prečítajte si aj: Vieme, akými telami sa môžu pýšiť slovenskí športovci: Horúce zábery v plavkách, ktoré potešia ženské oko!

Filip Hrivňák

Najúspešnejší slovenský topmodel Filip Hrivňák patrí k mužom, ktorí podľahli čaru motoriek. Tento adrenalínový koníček si zamiloval pred vyše dvoma rokmi a nedá naň dopustiť. Zdá sa, že rýchla jazda a pocit slobody sú jeho najväčšou záľubou a pri pohľade na neho uznáte, že mu to naozaj pristane.

 

Príspevok, ktorý zdieľa @filiphrivnak,

Martin Vaculík

Motocyklový pretekár Martin Vaculík si zamiloval nebezpečnú jazdu v útlom veku. Už ako 9 ročný sa dostal do motocyklového sveta na podnet svojho otca, ktorý bol taktiež pretekárom. Manžel slovenskej herečky Kristíny Turjanovej zaručene patrí do rebríčka najsexi Slovákov, ktorý si zamilovali jazdu na dvoch kolesách.

Filip Šebo

Triatlonista a bývalý futbalista Filip Šebo je zároveň vášnivým cyklistom. Trénovať ho stretnete najčastejšie v prírode a s adrenalínovými fotografiami zaplavuje aj svoj instagram. Náročný individuálny šport, ktorého súčasťou je aj cyklistika sa stal neoddeliteľnou súčasťou jeho života.

 

Príspevok, ktorý zdieľa 3boy (@sebofilip),

Braňo Deák

Slovenský herec Braňo Deák je taktiež známy svojou láskou k motorke. Známa osobnosť slovenského šoubiznisu nedá dopustiť na nebezpečný koníček, pri ktorom sa vie najlepšie odreagovať. Braňo však patrí k uvedomelým jazdcom, ktorí berú svoje hobby naozaj zodpovedne.

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi Slováci so strniskom: Peter Sagan sexi ako nikdy predtým, Tomáša Maštalíra by ste dnes takmer nespoznali

Krištof Králik

Ďalší zo slovenských modelov, ktorí si zamilovali jazdu na motorke. Krištof Králik nás baví svojimi skvelými fotografiami nielen z profesionálnych fotení, ale aj na súkromných záberoch s motorkou. Tento model potvrdzuje, že drsný look vzbudzuje u žien záujem.

Foto:
Facebook osobností, Instagram osobností, Nicole Lieskovská
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba