Dve veci ma na mojej manželke Martine na začiatku dostali: Po siedmich rokoch svoje rozhodnutie vziať si ju neľutujem

Martina je mojou manželkou už sedem rokov a dodnes by som ani jeden moment s ňou nemenil. Máme spolu dve deti a ona je skutočne ukážkovou manželkou a milujúcou mamou.

Zdroj: Profimedia

S Martinou sme sa zoznámili cez jedného môjho známeho a už od prvého momentu sme si sadli. Po niekoľkých stretnutiach ma na dve veci dostala a je skvelé, že dodnes sa nezmenila.

Čítajte aj: Neuveriteľný skutok vojaka: Svoju ženu miloval tak veľmi, že spravil toto

Hoci sa moji priatelia v poslednom čase vo veľkom rozvádzajú, ja sám som v manželstve spokojný a život bez Martiny by som si už predstaviť nevedel a ani nechcel. Porodila mi dvoch chlapcov a aj keď sa častejšie hádame, vždy si k sebe nájdeme cestu späť. Keď sa ma naposledy pýtala, čím ma v minulosti zaujala, mal som v tom jasno. Boli za tým dve na prvý pohľad jednoduché veci.

Cieľavedomosť, ktorou ma motivovala a neustála podpora

Už na začiatku som si všimol, že si ide trvdo za svojimi cieľmi a snami. Jednoducho robila všetko preto, aby bola vo svojom obore čo najlepšia a celkovo mala a stále má silnú vôľu, ktorú som ja v minulosti v istých oblastiach života postrádal. Vďaka nej som chcel byť lepším mužom, človekom a nakoniec aj podnikateľom. Keď sa ma dnes niekto spýta, kto stojí za úspechom a napredovaním mojej firmy, poviem, že moja manželka. Hoci sa do mojej práce rozumie iba minimálne, jej podpora a motivácia bola a stále je skvelá.

Úprimnosť a otvorenosť

Martina bola ku mne už odkedy sme sa začali stretávať úprimná. Povedala mi a aj dnes povie všetko na rovinu a to si na nej vážim. Viem, že niekedy je ťažké povedať človeku, ktorého milujete názor, ktorý ho môže zabolieť, ona to však vždy vedela. Okrem toho to podala tak, že ma to nezničilo, ale príjemne prekvapilo. Je veľmi všímavá žena a nemá rada tajnosti. Práve to je prístup, ktorý stojí za úspešným vzťahom. Hovoríme si veci otvorene a s rešpektom.

Prečítajte si: 7 vlastností ženy, po ktorej chlap túži: Takto budete mať doma šťastného muža, ktorý nevyhľadáva spoločnosť iných

Moja manželka Martina je naozaj výnimočná žena. O to viac si ju vážim, že jej prednosti sa neskrývajú iba v tom, ako dobre vyzerá, ale aj v hodnotnejších veciach. Mám šťastie, že práve ona je mojou manželkou a matkou mojich detí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba