Očarujúca Emma Watson a jej tajomstvo krásneho vzhľadu. Týmto základným pravidlom sa riadi niekoľko rokov

Je mladá, krásna, talentovaná a svet jej leží pri nohách. Emma Watson je dôkazom, že hoci jej život sprevádzajú svetlá reflekotorov, ona je úplne normálna baba, ktorá sa stále drží pri zemi. A my jej to naozaj veríme.

Mladá, krásna a sexi! Odhalili sme tajomstvá Emmy Watson. Toto by ste nečakali.

Mladá, krásna a sexi! Odhalili sme tajomstvá Emmy Watson. Toto by ste nečakali.

Zdroj: SITA

Múdra, sčítaná, silná a nevinná. Taká bola Hermiona z Harryho Pottera, ale aj Belle z rozprávky Kráska a zviera. Presne taká je aj herečka Emma Watson, ktorá najradšej hrá výrazné a silné ženské postavy. Podporuje rovnoprávnosť žien, zastáva sa slabších a je vďačná za každý nový deň. A navyše je očarujúca. 

Fashion ikona

Táto hollywoodska kráska rozhodne nepatrí medzi tuctové dievčatá. V Británii je považovaná za jednu z najlepšie obliekaných žien. Jej tajomstvo spočíva v minimalizme, jednoduchosti a prirodzenej elegancii. Aj ked’ občas sa aj ona dokáže módnymi kreáciami poriadne odviazať. Emma sa narodila v Paríži, takže cit pre módu dostala asi už do vienka. Navyše, stala sa múzou mnohých svetových návrhárov, ktorí ju doslova milujú.

Dokonalý look

Za jej perfetným vzhľadom a anjelskou pokožkou netreba hľadať drahé kozmetické vychytávky. Základným pravidlom, ktorým sa herečka riadi už niekoľko rokov je čistá a hydratovaná pleť. Akokoľvek je unavená, každý večer si dôkladne vyčistí tvár a nanesie krém s obsahom bunkovej vody. Hydratácia je pre ňu alfou a omegou. Ako teenegerku ju trápilo akné, preto vie, že takáto drobnosť funguje naozaj ako malý zázrak. 

Skutočná krása vychádza z vnútra 

Aj keď to možno znie ako klišé, herečka Emma Watson je toho dôkazom. Rieši otázky rovnoprávnosti žien, presadzuje posielnenie ich postavenia v spoločnosti, odsudzuje sexistickú politiku, dokonca si ju OSN vybralo ako svoju vyslankyňu dobrej vôle. Na to koľko má táto baba rokov, klobúk dolu. Zdá sa, že srdce má skutočne na správnom mieste.  

Odhodlanie jej nechýba

Presadzovanie rodovej rovnosti je pre ňu momentálne témou číslo jeden. Odmieta stereotypné rodové úlohy. Randí s Williamom Knightom, ktorému piratelia hovoria Mack. Obaja cítia, že sú pripravení posunúť svoj vzťah o krok ďalej. Zásnuby sú vraj na spadnutie. Dokonca Emma zvažuje, že to bude práve ona, kto poruší tradíciu a požiada o ruku jeho. Mack sa vyhýba médiám, žije normálny život a postoje jeho vyvolenej sú mu veľmi blízke. Absolútne sa s nimi stotožňuje. Vyzerá to teda, že títo dvaja sú si naozaj súdení. 

Milovníčka kníh

Vzdelanie a ľudské práva sú pre ňu veľmi dôležité. Tak ako jej filmové postavy, aj Emma miluje čítanie kníh. Napriek zaneprázdnenosti si naň nájde vždy čas. Dokonca založila klub čitateľov feministických textov. Má okolo seba tím ľudí, ktorí skrývajú knihy po celom svete tak, aby ich čitatelia náhodne našli. 

Musíme uzanať, že na 27 ročné žieňa, toho stihla naozaj veľa. 

Foto:
SITA
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba