Takéto odvážne outfity by ste od speváčky Céline Dion rozhodne nečakali: Tesne pred 50-tkou ako rocková hviezda!

Céline Dion vyzerá o niekoľko rokov mladšie a jej štýl jej aktuálne závidia mnohé mladé dievčatá. My musíme uznať, že speváčka má poriadnu odvahu a vďaka outfitom pôsobí naozaj štýlovo a dobre.

Zdroj: SITA

Kanadská speváčka Céline Dion si pred viac ako rokom prešla skutočne náročným obdobím, keď musela pochovať svojho milovaného manžela Reného. Napriek tomu sa nevzdala a silu jej dodali ich spoločné tri deti, ktoré pre speváčku znamenajú všetko.

Čítajte aj: Predstavujeme vám módnu ikonu s menom Zendaya: Tejto mladej herečke leží pri nohách celý Hollywood!

V poslednom období speváčka úplne zmenila šatník a svojich fanúšikov prekvapuje každý deň rôznymi odvážnymi kúskami, v ktorých vyzerá ako mladá rocková diva. Pozrite, v čom ju jej fanúšikovia mohli vidieť pred pár dňami v Paríži. Zaujímavý kabátik skombinovaný s roztrhanými džínsami predviedla speváčka vo veľkom štýle.

Vo Francúzsku sa ukázala tiež v červenej koženej bunde, ktorú farebne skombinovala s vyššími topánkami a malou farebnou kabelkou.

To, že s farbami nemá problém ukázala Céline aj voľbou kožených okrových šiat, ktoré jej veľmi pristali.

V speváčkinom šatníku by ste napriek farbám našli aj klasickú čiernu. Do New Yorku priletela naozaj štýlovo. Čierna kožená budna v kombinácií s čiernymi vysokými čižmami bola tá správna voľba, v ktorej vyzerala ako mladá rockerka.

Inšpirujte sa: Výrazné žiarivé farby nemusia pôsobiť prvoplánovo: Naučte sa nosiť tento letný trend a zažiarte!

Ružové topánky nemusia byť úplným úletom, pokiaľ ich dobre skombinujete. Tričko s potlačou a puzdrová kožená sukňa boli v tomto prípade tou správnou kombináciou.

 

A post shared by Céline Dion (@celinedion) on

Napriek zmenenému šatníku vyzerá Céline stále ako dáma, ktorá vie, čo jej pristane. Očarila aj kvetovanými maxi šatami, ktoré skombinovala s krásnymi bordovými topánkami. Céline je dôkazom toho, že v každom veku môže žena vyzerať štýlovo a dobre, pokiaľ má na to odvahu a vie, ako kúsky nosiť.

Páči sa vám to, ako dnes speváčka Céline Dion vyzerá?

áno
127
nie
93
Hlasovalo: 220

Foto:
SITA, Profimedia, instagram.com/celinedion
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba