Počas chôdze dodržte tieto 3 pravidlá a budete pôsobiť sebavedomejšie: Môžete ich praktizovať každý deň

Vaša chôdza o vás napovie oveľa viac ako si možno myslíte. Dajte si záležať na tom, aby ste pôsobili sebavedomo, žensky a hlavne, aby ste si nesprávnou chôdzou zbytočne neuškodili.

Zdroj: Profimedia

Ak aj náhodou vyslovene nepatríte medzi sebavedomých ľudí, nezufajte. Všetko sa dá naučiť pokiaľ niektoré veci zmeníte. Tentokrát sa snažte sústrediť práve na vašu vlastnú chôdzu.

Prečítajte si: Jedna vec zvýši vašu príťažlivosť: Na toto si počas rozhovoru s mužom dajte pozor

Vždy pozerajte pred seba

Toto pravidlo sa snažte dodržať aj vtedy, ak nemáte práve najlepší deň. Pretože priamy pohľad vám prirodzene pridá na sebavedomí a vďaka nemu budete pôsobiť rozhodnejšie a istejšie. Nech už ide oproti vám ktokoľvek, neskláňajte hlavu a neuhýbajte pohľadom. To isté platí aj pri rozhovore, keďže očný kontakt je dôležitý. Možno vám to bude zo začiatku nepríjemné, ale nevzdajte to a trénujte v okolí ľudí a s ľuďmi, ktorých poznáte.

Kráčajte vzpriamene

Hoci vás životný štýl posledných dní akosi núti hrbiť sa, s týmto problémom čo najskôr zabojujte. Nič nevyzerá na žene lepšie, ako keď kráča vystretá a s rukami vedľa tela. Ak sa dá, ruky si neprekrižujte, ani nevkladajte do vreciek na nohaviciach. Stačí, ak si porovnáte niekoho, kto chodí celý život zhrbený s niekým, kto kráča so vztýčenou hlavou a vystretou chrbticou. Práve vzpriamený človek pôsobí na svoje okolie oveľa otvorenejšie, sebavedomejšie a silnejšie. Určite oceníte aj to, že vďaka tomu bude aj vaša postava vyzerať lepšie. Držanie tela je jednoducho podstatné.

Mohlo by vás zaujímať aj: Maličkosti, ktoré robia ženu ženskou: Vďaka tomuto môžete byť atraktívnejšia ako kedykoľvek predtým

Kráčajte svižne a s úsmevom

Muži a všeobecne ľudia zaregistrujú skôr človeka, ktorý má svižný a rozhodný krok, ako niekoho, kto sa vlečie, či len prešlapuje z nohy na nohu. Svižný krok je veľmi dôležitý a na každom človeku pôsobí dobre. Spolu s úsmevom robí človeka neprehliadnuteľným. Ak máte na sebe lodičky o to viac si na svojej chôdzi dajte záležať. Možno vám pomôže, keď sa budete sama pre seba usmievať a neriešiť, čo si okoloidúci myslia. Hlavne nezabudnite na svižný krok.

Dodržiavate aj vy tieto tri základné pravidlá?

áno
110
nie
107
Hlasovalo: 217

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba