Viete, ako vyzerala Ivanka Trump pred desiatimi rokmi? Ani ona nebola vždy taká ukážkovo štíhla

Dnes je Ivanka Trump ikonou, inšpiráciou a veľmi šikovnou podnikateľkou. V minulosti však bola aj ona sama "bežnou" ženou so ženskou postavou.

Zdroj: Profimedia

Ivanka je skutočne krásna, svojská a úspešná žena. Jej postavu a vkus jej v dobrom závidí množstvo žien. Avšak nič nie je zadarmo a ani ona nebola vždy ukážkovo štíhla.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie bábätko showbiznisu: Kto sú jeho šťastní rodičia?

Kým dnes vyzerá dokonale, v minulosti mala ženskejšiu postavu, krivky a aj plnšie líca. Napriek tomu už vtedy bola atraktívna. Pozrite, ako vyzerala Ivanka pred desiatimi rokmi.

Odvtedy však Ivanka na sebe poctivo pracuje, zdravo sa stravuje, behá a má dostatok pohybu. Práve tieto veci stoja za jej dnes už štíhlou postavou. Jej krásne dlhé nohy sú jej najväčšími prednosťami. 

Za Ivankinou krásou však stojí aj to, že sa stala trojnásobnou mamou a práve jej deti jej dodávajú chuť a neuveriteľný elán do života. Vďaka nim žiari a úsmev na tvári jej nechýba.

Ivanka v strave neda dopustiť na dostatok proteínov, ryby a tiež vhodné sacharidy. Okrem toho každý deň dodržiava pitný režim, ktorý je pre telo veľmi potrebný.

Prečítajte si: Najlepšie letné outfity, ktoré predviedla Ivanka Trump: Táto žena vie, ako zaujať a inšpirovať

Ivanka našla cestu, ktorá je pre ňu tou správnou, nič nepreháňa a práve to sa odráža aj na jej výzore a dokonalej postave

Páči sa vám postava Ivanky Trump?

áno
565
nie
43
Hlasovalo: 608

Foto:
Profimedia, SITA, instagram.com/ivankatrump
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba