Známe slovenské krásky v tanečnej šou Let´s Dance a v súkromí: Pozrite sa na ten rozdiel!

Tanečná šou, ktorá opäť prišla na obrazovky a okamžite si získala priazeň okolia. Reč je o úspešnom projekte s názvom Let´s Dance, v ktorom okrem profesionálnych tanečníkov vystupujú aj známe osobnosti slovenského šoubiznisu. Práve tie sú v tanečných kostýmoch skrátka na nepoznanie, veď posúďte sami!

Zdroj: Ján Zemiar

Riaditeľka súťaže krásy, uznávaná komička, profesionálna tenistka, speváčka či moderátorka televíznych novín. Viete, čo majú spoločné tieto dámy? Všetky sa rozhodli súťažiť v známom tanečnom projekte, ktorý si okamžite získal svojich fanúšikov a priaznivcov. Tento krát sme si porovnali ich tanečné kostýmy a outfity, v ktorých ich môžeme vidieť v súkromí. Výsledok vás naozaj prekvapí!

Mohlo by vás zaujímať: Čo sa stalo s kráskami zo súťaže Let´s Dance: Surovcová stále boduje, z mladej tanečníčky je krásna mamina

Silvia Lakatošová

Riaditeľka súťaže krásy Miss Universe je považovaná za najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu. Silvia patrí k ženám, ktoré sú vždy dokonalo upravené a skvelo nahodené. V tanečnom kole nás však ohúrila krásnym lookom, ktorý jej nesmierne svedčal. Či už je to v súkromí alebo na tanečnom parkete, Silvia je skrátka sexi!

Daniela Hantuchová

Profesionálna slovenská tenistka Daniela Hantuchová je známa predovšetkým kvôli talentu a taktiež najdlhším nohám v slovenskom šoubiznise. Aj keď nepatrí k najlepším tanečníčkam v spomínanej súťaži, v spoločenských šatách je jednoznačne bezkonkurenčná. Musíme priznať, že jej tanečné outfity sú príjemnou zmenou popri jej športovom štýle v súkromí.

Emma Drobná

Slovenská speváčka Emma Drobná je známa svojím rebelským štýlom a chlapčenkým lookom, ktorý rada prezentuje. V tanečnej súťaži Let´s Dance si však musela zvyknúť na krátke šaty,zvodné kostýmy a vysoké lodičky. Aj keď vieme, že Emma sa najlepšie cíti v teniskách, tento look na nej vyzerá hriešne sexi!

Lenka Vavrinčíková

Známa moderátorka Lenka Vavrinčíková pôsobí veľmi sympaticky a pôvabne. Vždy upravená kráska nám však vyrazila dych, keď sa minulú nedeľu objavila  v krásnej róbe. Tieto šaty jej nielenže pristali, ale dotvorili aj celkovú atmosféru v tanečnej sále. Zdá sa, že Lenka by mala chodiť už len v okázalých róbach.

Inšpirujte sa: Slovenky na afterparty Let's Dance: Očarujúca Zuzana Fialová, elegantná Adela Banášová a iné!

Evelyn

Slovenská herečka a komička Evelyn je poriadny živel! Aj napriek plnším krivkám zo seba vyžaruje nesmierny sexepíl, ktorý si na nej všimnete na prvý pohľad. V civile preferuje ležérny štýl, no na tanečnom parkete sa mení na dokonalú krásku. Táto žena nás doslova ohúrila.

Foto:
Ján Zemiar, instagram.com/evelynjefresh, instagram.com/lenka_vavrincikova, instagram.com/danielahantuchovaofficial, instagram.com/emmadrobna
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba