Feminity http://feminity.zoznam.sk Magazín prinášajúci najnovšie informácie z oblasti módy, krásy, životného štýlu, cestovania. Zdroj inšpirácie pre každého moderného človeka s vlastným štýlom. sk Erotické poviedky: Trojka, ktorú ľutujem zo všetkého najviac: Namiesto vzrušenia som zažila niečo strašné http://feminity.zoznam.sk/c/898413/eroticke-poviedky-trojka-ktoru-lutujem-zo-vsetkeho-najviac-namiesto-vzrusenia-som-zazila-nieco-strasne
Erotické poviedky
Hovorí sa, že pri trojke zažiješ jeden z najlepších orgazmov. V mojom prípade to bolo naopak.
Erotické poviedky: Trojka, ktorú ľutujem zo všetkého najviac: Namiesto vzrušenia som zažila niečo strašné
Bola to moja najlepšia kamarátka
Sat, 27 Aug 2016 13:00:00Erotické poviedky

Hovorí sa, že pri trojke zažiješ jeden z najlepších orgazmov. V mojom prípade to bolo naopak.

Dodnes si spomínam na to, akého perfektného snúbenca som pred pár rokmi mala. Aspoň som si to dhé roky myslela.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Žena nechtiac prezradila svoju neveru: Takéto následky by ste nečakali

S Patrikom sme boli zohratá dvojka, ktorá sa spolu nikdy nenudila. Za tie štyri roky vzťahu sme toho vyskúšali naozaj veľa. Milovali sme adrenalín, a inak to nebolo ani v posteli. Na nič sme sa nehrali, len si užívali tak, ako sa nám to obom páčilo. Bolo úžasné, že ani po rokoch nás spoločný sex neomrzel.

Stačil jeden rozhovor

Raz večer, po niekoľkonásobnom orgazme prišiel s niečím, čo ma zarazilo. "Minule mi tak napadlo, že tá tvoja kamarátka Tereza nie je na zahodenie." Najskôr som nechápala, čo týmto rozhovorom sleduje, ale nechala som ho dohovoriť. "Keď nám to tak perfektne klape, chcel by som ešte pred svadbou skúsiť niečo, čo už po svadbe možné nebude." Ani som nestihla položiť otázku, a pokračoval: "Chcel by som si vás dve pozrieť v akcii. Viem, že si žiarlivá, preto sľubujem, že sa budem len pozerať, a dotknem sa iba teba."

Patrika som milovala, a hoci mi prišiel jeho nápad trocha zvrátený, o týždeň mal narodeniny, a tak som sa rozhodla, že mu spravím radosť. Tereza prekvapivo súhlasila, a tak sme ho v deň narodenín čakali obe v posteli. Pili sme, oslavovali, a potom ma Tereza začala bozkávaťPo chvíli a pár pohárikoch som sa úplne uvoľnila, až natoľko, že mi prišlo zrazu zle. Utekala som na toaletu, a keď som sa po niekoľkých minútach vrátila, tí dvaja si to zatiaľ spolu vášnivo rozdávali.

Prečítajte si: Dokonalý sex zo strany mužov: Povedali to na rovinu a bude sa vám to páčiť

Keď ma zbadali, so smiechom ma zavolali, nech sa pridám. Mne však bolo zle. Nie len z alkoholu, ale aj z toho, čo som videla. Požiadala som Terezu, aby odišla, na čo len so smiechom odvetila, že to v najlepšom neukončia.

Bolo to...

Toto nechutné divadlo som si pozrela do konca zo sedačky, ktorú sme mali na druhom konci spálne. Keď bolo po všetkom, odišla a my sme s Patrikom zostali sami. Tváril sa, akoby sa nič nestalo a ja som sa o tom rozprávať nedokázala. Od toho večera som nebola schopná fungovať tak ako predtým. Po mesiaci ticha medzi mnou a Terezou, mi jedného dňa prišla správa, ktorá vo mne lásku ku Patrikovi navždy zničila. "Asi som tehotná..."

Mohlo by vás zaujímať: Pre tento dôvod by ste nemali hovoriť so svojimi priateľmi o vašom sexuálnom živote

]]>
Sat, 27 Aug 2016 13:00:00 2016-08-27 13:00:00 0
Justin Timberlake a Jessica Biel si súkromie strážia: Takúto výchovnú metódu zvolili pri ich synčekovi http://feminity.zoznam.sk/c/898391/justin-timberlake-a-jessica-biel-si-sukromie-strazia-takuto-vychovnu-metodu-zvolili-pri-ich-syncekovi
Zahraničné celebrity
Svoj rodinný život a súkromie s tým spojené, si Justin Timberlake a Jessica Biel nadovšetko cenia. Preto nás neprekvapuje aj to, že sa rozhodli svoje dieťa vychovávať mimo kamier. Aké majú ďalšie plány, čo sa týka výchovy ich zatiaľ jediného syna?
Justin Timberlake a Jessica Biel si súkromie strážia: Takúto výchovnú metódu zvolili pri ich synčekovi
Prominentný pár chce vychovávať svoje dieťa mimo reflektorov
Sat, 27 Aug 2016 12:00:00Zahraničné celebrity

Svoj rodinný život a súkromie s tým spojené, si Justin Timberlake a Jessica Biel nadovšetko cenia. Preto nás neprekvapuje aj to, že sa rozhodli svoje dieťa vychovávať mimo kamier. Aké majú ďalšie plány, čo sa týka výchovy ich zatiaľ jediného syna?

]]>
Sat, 27 Aug 2016 12:00:00 2016-08-27 12:00:00 1
Uhádnete, ktorá z najznámejších domácich modeliek sa pochválila touto fotografiou z detstva? http://feminity.zoznam.sk/c/898425/uhadnete-ktora-z-najznamejsich-domacich-modeliek-sa-pochvalila-touto-fotografiou-z-detstva
Modeling
Pátrí medzi najúspešnejšie modelky domácej scény a jej kariéra odštartovala taktiež súťažou Elite Model Look.
Uhádnete, ktorá z najznámejších domácich modeliek sa pochválila touto fotografiou z detstva?
Viete, ktorá známa modelka agentúry Elite je na tejto fotke?
Sat, 27 Aug 2016 10:00:00Modeling

Pátrí medzi najúspešnejšie modelky domácej scény a jej kariéra odštartovala taktiež súťažou Elite Model Look.

]]>
Sat, 27 Aug 2016 10:00:00 2016-08-27 10:00:00 1
Ženy by mali prestať intrigovať: Odhalíme vám komplex, ktorý sa skrýva za takýmto správaním http://feminity.zoznam.sk/c/898421/zeny-by-mali-prestat-intrigovat-odhalime-vam-komplex-ktory-sa-skryva-za-takymto-spravanim
Zábava
Skupina žien pokope neveští nikdy nič dobré a vždy sa nájde jedna, ktorá začne miešať karty a rozdávať ich podľa svojich pravidiel.
Ženy by mali prestať intrigovať: Odhalíme vám komplex, ktorý sa skrýva za takýmto správaním
Skupina žien pokope neveští nikdy nič dobré a vždy sa nájde jedna, ktorá začne miešať karty
Sat, 27 Aug 2016 09:00:00Zábava

Skupina žien pokope neveští nikdy nič dobré a vždy sa nájde jedna, ktorá začne miešať karty a rozdávať ich podľa svojich pravidiel.

]]>
Sat, 27 Aug 2016 09:00:00 2016-08-27 09:00:00 0
Nápoj, ktorý vďaka jednej ingrediencii urobí s vaším telom zázraky: Vitamínová bomba pre organizmus http://feminity.zoznam.sk/c/898423/napoj-ktory-vdaka-jednej-ingrediencii-urobi-s-vasim-telom-zazraky-vitaminova-bomba-pre-organizmus
Zdravie
Zásobte svoje telo antioxidantmi a vitamínmi v podobe tohto nápoja.
Nápoj, ktorý vďaka jednej ingrediencii urobí s vaším telom zázraky: Vitamínová bomba pre organizmus
Banánovo-mangové smoothie s Chia semiačkami vám zachutí
Sat, 27 Aug 2016 06:00:00Zdravie

Zásobte svoje telo antioxidantmi a vitamínmi v podobe tohto nápoja.

Vitamínová bomba

Chcete dopriať svojmu telo skutočnú vitamínovú bombu? Prinášame vám recept na nápoj, ktorý nie len vynikajúco chutí, ale je neuveriteľne zdravý. Neodmysliteľnou súčasťou tohto smoothie okrem ovocia, sú práve Chia semiačka, ktoré ako iste viete, pôsobia na náš organizmus priam zázračne.

Prečo by sme mali konzumovať Chia semiačka:

  • majú dvakrát viac bielkovín ako iné semiačka
  • až päťkrát viac vápnika ako je v mlieku
  • trikrát viac železa ako v špenáte
  • okrem toho sú bohaté na vitamíny zo skupiny B a omega 3 a 6 mastné kyseliny
  • je v nich viac antioxidantov ako v čučoriedkach

​Prečítajte si: Raňajky, ktoré vás nabijú energiou a zásobia telo vitamínmi: Stačí pridať tieto zázračné bobuľky

Čo budete na toto smoothie potrebovať:

  • 1 zrelé mango
  • 1 banán
  • 1 PL Chia semiačok
  • 3 ČL kokosu
  • 2 dcl ryžového mlieka

Postup

Tento nápoj si pripravíte rýchlejšie, ako by ste čakali a je výborný a vhodný ako súčasť vašich raňajok. Mango očistite od šupky, umyte, pokrájajte na kocky a hoďte do mixéra. Pridajte banán, chia, kokos a mlieko, rozmixujte na hladké smoothie. Na zdravie!

Neprehliadnite: Vďaka tomuto nápoju spálite váš tuk z bruška a kilá pôjdu dole ako nikdy predtým

]]>
Sat, 27 Aug 2016 06:00:00 2016-08-27 06:00:00 1
Tento recept zaručene musíte vyskúšať: Jablkovo-ovsený koláč s voňavými malinami http://feminity.zoznam.sk/c/898287/tento-recept-zarucene-musite-vyskusat-jablkovo-ovseny-kolac-s-vonavymi-malinami
Recepty
Dezerty a koláče milujeme a preto sme sa rozhodli priniesť vám nový tip na vyskúšanie. Food stylista a gastronomický odborník Rudolf Héger odporúča tento!
Tento recept zaručene musíte vyskúšať: Jablkovo-ovsený koláč s voňavými malinami
Jablkovo - ovsený koláč s voňavými malinami
Sat, 27 Aug 2016 05:59:00Recepty

Dezerty a koláče milujeme a preto sme sa rozhodli priniesť vám nový tip na vyskúšanie. Food stylista a gastronomický odborník Rudolf Héger odporúča tento!

Rudolf Héger si tentokrát pre vás pripravil jablkovo-ovsený koláč

]]>
Sat, 27 Aug 2016 05:59:00 2016-08-27 05:59:00 1
Zavolala mi expriateľka môjho súčasného priateľa: Požiadala ma o niečo, čo som nečakala! http://feminity.zoznam.sk/c/898398/zavolala-mi-expriatelka-mojho-sucasneho-priatela-poziadala-ma-o-nieco-co-som-necakala
Partnerské vzťahy
Myslela by som si, že takáto vec sa môže stať jedine vo sne, ale mýlila som sa.
Zavolala mi expriateľka môjho súčasného priateľa: Požiadala ma o niečo, čo som nečakala!
Niektoré ženy sú neuveriteľne naivné
Fri, 26 Aug 2016 15:30:00Partnerské vzťahy

Myslela by som si, že takáto vec sa môže stať jedine vo sne, ale mýlila som sa.

S Danom sme spolu už zopár mesiacov, ale s bývalou priateľkou sa stretávať neprestal. Úplne si dôverujeme a navzájom si nič nezakazujeme. Nie som žiadna žiarlivá mrcha, a preto som nevidela problém v stretnutiach na káve, ktoré s bývalou Ľubicou občas absolvovali. 

Prečítajte si: Svokra mi znepríjemňovala život: Dôvodom bola úplná absurdita, no ona si stála za svojim

Napriek tomu som sa o nej rozprávať nechcela, a preto som vlastne ani netušila, čo môžu spolu preberať. Posledný mesiac som postrehla, že pri telefonátoch od Ľubice sa Dano častokrát nesmierne vytočil, až jej jedného dňa prestal dvíhať úplne.

Prišlo mi to podozrivé

Na moje zisťovanie povedal, že už nemá náladu sa s ňou stretávať, a tým to celé ukončil. Na jednej strane som bola aj rada, ale stále mi na tom niečo nesedelo. Všetko sa však o pár dní vyjasnilo. Sedela som s kamarátkou na káve, keď mi zrazu zazvonil telefón. Číslo som nepoznala, ale hlas mi prišiel povedomý. "Ahoj, to som ja, Danova bývalá. Bude to znieť zvláštne, ale potrebujem, aby si Dana presvedčila o tom, aby mi znova začal prispievať na život tak, ako predtým."

Myslela som, že zle počujem

Po jej slovách som sa nezmohla na nič iné, ako na niekoľko sekundové mlčanie. Na čo zareagovala, s niečím v zmysle, že ak chcem, aby Dano zostal so mnou, mala by som nad jej žiadosťou pouvažovať. Vraj ona vie, ako na neho. Nevedela som, či sa mi vyhráža, alebo si len neuvedomuje, čo hovorí.

Mohlo by vás zaujímať: Čoho sú schopné ex-priateľky mužov? Tieto kuriozity vás určite pobavia

Po jej predslove som telefón zložila, a ešte v ten večer celú situáciu prebrala s priateľom. Vysvitlo, že Ľubica mala finančné problémy, a počas celého ich vzťahu bola zvyknutá, že sa Dano o všetko prirodzene postaral. Preto po rozchode očakávala, že v tom bude pokračovať, veď si predsalen spolu prežili úžasných päť rokov.. 

]]>
Fri, 26 Aug 2016 15:30:00 2016-08-26 15:30:00 0
Ktorí ľudia sú v sexe najviac spokojní, ktorí najmenej a aké sú ich skryté tromfy, ale aj naopak? http://feminity.zoznam.sk/c/898390/ktori-ludia-su-v-sexe-najviac-spokojni-ktori-najmenej-a-ake-su-ich-skryte-tromfy-ale-aj-naopak
Sex a vzťahy
Hovorí sa, iný kraj, iný mrav a platí to aj v prípade sexuálnych praktík. Chcete vedieť, ktorí európski muži sú v sexuálnej oblasti najspokojnejší a aké sú ich tromfy, ale aj praktiky, v ktorých sa musia ešte zlepšiť? Potom pozorne čítajte...
Ktorí ľudia sú v sexe najviac spokojní, ktorí najmenej a aké sú ich skryté tromfy, ale aj naopak?
Hovorí sa iný kraj, iný mrav a platí to aj v prípade sexuálnych praktík
Fri, 26 Aug 2016 14:00:00Sex a vzťahy

Hovorí sa, iný kraj, iný mrav a platí to aj v prípade sexuálnych praktík. Chcete vedieť, ktorí európski muži sú v sexuálnej oblasti najspokojnejší a aké sú ich tromfy, ale aj praktiky, v ktorých sa musia ešte zlepšiť? Potom pozorne čítajte...

Kopa sladkých rečičiek, no v posteli žiadna sláva

Správne sa hovorí, že Taliani patria k prelietavým „vtáčikom“, takže nevera je u nich takmer bežným javom. Ak chcete zažiť letný flirt ešte stále ho stíhate, stačí zájsť práve do tejto krajiny. Napriek tomuto faktu však nie sú v posteli až takí vynaliezaví. Ich stratégiou sú pekné rečičky, ale čo sa týka praktík, majú čo doháňať. Takže žiadne natáčanie na kameru, erotické kostýmčeky, sex na verejnosti alebo len nejaké tie pomôcky u nich nečakajte. No spokojní sú aj tak. 

Mohlo by vás zaujímať: Najzaujímavejšie intímne rekordy žien: Pri niektorých nebudete vedieť, čo si máte myslieť

Pôžitkári túžiaci ešte po väčšom dobrodružstve

Sú to práve Gréci, ktorí sú doslova majstrami vo vychutnávaní  milovania a rôzne sexuálne praktiky im vôbec nie sú cudzie.  Ak príde reč na sex, určite sa zaraďujú k tým viac spokojnejším, no napriek tomu aj tak túžia ešte po väčšom dobrodružstve...  V priemere majú sex asi polovicu z mesiaca, čo je skvelá bilancia, čo poviete? Čo sa týka nevery, rovnako je u nich bežným javom. Keďže k „hanblivkám ani citlivkám“ nepatria, na taký sex pred kamerou by sa dali nahovoriť ľavou zadnou.  

Strohí a príliš oficiálni, hoci verní

Správne predpokladáte, milé dámy, že s Nemcami veľa vody určite nenamútite. Ich strohá až prísna povaha a oficiálne vystupovanie platí aj pre oblasť sexu. Vynaliezavosť, či pestrý intímny život nie je ich prioritou a hoci im to takto vyhovuje, podľa európskeho priemeru ich môžeme zaradiť k tým menej uspokojeným mužom. Za to nevera u nich takmer vôbec neprichádza v úvahu, čo je ich plus.

Čítajte tiež: V tejto krajine majú ľudia najhorší sex: Možno vás prekvapí prečo

Najnespokojnejší a najmenej sebavedomí

Aj ide o to, kto je v sexe najmenej spokojní, na plnej čiare vyhrávajú práve Ostrovania, Briti. Svedčí o tom množstvo zázračnej „modrej pilulky“, ktorú spotrebujú na hlavu. Hoci majú sex asi dobrú tretinu mesiaca, musia vynaložiť oveľa väčšie úsilie a dopomôcť si, aby dosiahli uspokojenie. Dokonca majú v tejto oblasti o sebe dosť nízku mienku, čo im na atraktívnosti nepridáva. 

Najspokojnejší a najnáročnejší

Nóri, Dáni, Švédi či Islanďania. To sú tí najspokojnejší. Kto by to bol na nich povedal... Ale zdá sa, že títo muži trávia v posteli relatívne veľa času a tak majú čas premýšľať nad tým, ako by si svoj sexuálny život ešte viac okorenili. Patria k mužom, ktorí na sex myslia takmer vkuse, sú rekordmanmi v skupinovom sexe, o čom svedčí aj nám dobre známy pojem „švédska trojka“, sex na jednu noc, pred kamerami či sado maso praktiky im vôbec nie sú cudzie. Títo chlapi potrebujú milenku, ktorá je otvorená všetkým možnostiam. Preto opatrne :)

Neprehliadnite: Lži o sexe, ktorým ste doteraz verili Niektoré prekvapia, iné pobavia

A čo tí naši slovenskí junáci? 

Čo myslíte? Majú sa čím chváliť alebo nie? Hoci naši muži patria k tým vernejším, nie je s nimi žiadna nuda. Sex majú radi, vedia si ho vychutnať, a napriek tomu, že sado maso nepatrí k ich typickým sexuálnym praktikám, v posteli sa radi zahrajú aj s vibrátorom či inými erotickými pomôckami. S dosahovaním orgazmu nemajú takmer žiadny problém a vzhľadom k faktu, že priemerne majú Slováci sex dva až trikrát do týždňa, patria k tým spokojnejším. 

]]>
Fri, 26 Aug 2016 14:00:00 2016-08-26 14:00:00 0
Charita, alebo maketingový ťah? Najdrahšie auto si bohatá študentka nakoniec nechala! http://feminity.zoznam.sk/c/898409/charita-alebo-maketingovy-tah-najdrahsie-auto-si-bohata-studentka-nakoniec-nechala
Zahraničné celebrity
Občas sa stane, že niektorí ľudia z dôvodu zviditeľnenia sa spravia čokoľvek. Bolo to tak aj tentokrát?
Charita, alebo maketingový ťah? Najdrahšie auto si bohatá študentka nakoniec nechala!
Mladá milionárka sa svojho auta nakoniec odmietla vzdať
Fri, 26 Aug 2016 12:00:00Zahraničné celebrity

Občas sa stane, že niektorí ľudia z dôvodu zviditeľnenia sa spravia čokoľvek. Bolo to tak aj tentokrát?

]]>
Fri, 26 Aug 2016 12:00:00 2016-08-26 12:00:00 1
Video: Známy kaderník prezradil, ako na dokonalé vlny! S týmito radami to zvládnete raz-dva http://feminity.zoznam.sk/c/898417/video-znamy-kadernik-prezradil-ako-na-dokonale-vlny-s-tymito-radami-to-zvladnete-raz-dva
Feminity TV
Aké vlny sú hitom a ako ich dosiahnuť?
Video: Známy kaderník prezradil, ako na dokonalé vlny! S týmito radami to zvládnete raz-dva
Vlny patria medzi najpopulárnejšie účesy
Fri, 26 Aug 2016 10:00:00Feminity TV

Aké vlny sú hitom a ako ich dosiahnuť?

]]>
Fri, 26 Aug 2016 10:00:00 2016-08-26 10:00:00 1
Manželský život im prospieva: Takto si Dominika Cibulková užíva romantické chvíle so svojím manželom http://feminity.zoznam.sk/c/898414/manzelsky-zivot-im-prospieva-takto-si-dominika-cibulkova-uziva-romanticke-chvile-so-svojim-manzelom
Slovenské celebrity
Odkedy je z Dominiky vydatá pani, žiari ešte viac!
Manželský život im prospieva: Takto si Dominika Cibulková užíva romantické chvíle so svojím manželom
Manželstvo Dominike Cibulkovej veľmi prospieva
Fri, 26 Aug 2016 07:30:00Slovenské celebrity

Odkedy je z Dominiky vydatá pani, žiari ešte viac!

Žiari ako nikdy

]]>
Fri, 26 Aug 2016 07:30:00 2016-08-26 07:30:00 1
Veci, ktoré si na vás ľudia všímajú najčastejšie: Podľa tohto si o vás vytvárajú obraz http://feminity.zoznam.sk/c/898406/veci-ktore-si-na-vas-ludia-vsimaju-najcastejsie-podla-tohto-si-o-vas-vytvaraju-obraz
Zábava
Ľudia vás vnímajú stále, a podľa prvých momentov si o vás často vytvoria názor na celý život.
Veci, ktoré si na vás ľudia všímajú najčastejšie: Podľa tohto si o vás vytvárajú obraz
Na niektoré veci si treba dávať pozor
Fri, 26 Aug 2016 06:00:00Zábava

Ľudia vás vnímajú stále, a podľa prvých momentov si o vás často vytvoria názor na celý život.

Niekedy sa vám môže zdať, že sa nikto nepozerá, a práve to je okamih, pri ktorom sa nepriamo prezentujete. Dávajte si pozor na reč tela a na to, čo o sebe medzi ľudmi vyhlasujete. 

Prečítajte si: Najprv sa mi vysmievali, teraz mi závidia: Rečová vada mi pomohla dopracovať sa k práci snov

Outfit

Práve váš štýl obliekania dokáže o vás povedať viac, ako by ste predpokladali. Čistota, vkus, a celkové zladenie sú vecami, ktoré na vás druhí ihneď registrujú. Nemusíte nosiť najdrahšie kúsky zo šatníka, často postačí cítiť sa dobre v tom, čo máte na sebe, a zároveň neodhalovať príliš veľa. Hovorí sa, že topánky sú jedným z najpresnejších ukazovateľov osobnosti.

Reč tela

Vďaka tomu, ako stojíte, alebo sedíte, si dokážu ľudia o vás vytvoriť obraz už po niekoľkých minútach. Nervozita, či sebavedomie, sa na vašej reči tela skôr, či neskôr prejavia. Obavy, či nízke sebavedomie ľahko zakryjete za neverbálne a sebavedomé vystupovanie. Len o tom musíte aj sami seba vo svojom vnútri presvedčíť.

Gramatika

Dnes je práve gramatika jednou z oblastí, podľa ktorej si vás váš nadriadený, či ľudia okolo zaškatuľkujú takmer okamžite. Občas sa pomýliť v množnom čísle je v poriadku, problém nastáva až v prípade neustáleho množstva chýb, ktoré sa už nedá prehliadnuť.

Konverzácia s inými ľuďmi

To, ako sa správate k ostatným a hlavne ku ľuďom, ktorí vám nie sú po chuti, o vás veľa napovie. Aroganciu, a povyšovanie nemá nikto rád. Nezabúdajte, že nikdy neviete, či sa raz neocitnete aj vy na druhej strane.

Zvyky

Aj vaše zaužívané zvyky ľudia len tak bezhlavo neprehliadajú. Práve tie najpresnejšie vypovedajú o vašich osobných hodnotách a o tom, čo máte radi.

Mohlo by vás zaujímať: Zvyky, ktoré dodávajú šmrnc štýlovým ľuďom: Nechajte sa inšpirovať

Slovník

Nikdy neviete, kto vás počuje, a aj keby to bol len jeden človek, hanlivé, hrubé a urážlivé slová sú v akejkoľvek spoločnosti nevhodným doplnkom.

Celkový postoj

Každý sa v živote aspoň raz dostane do nepríjemnej situácie. Otázkou je, ako celú vec zvládnete. V tomto prípade je dobré pamätať si, že s chladnou hlavou zájdete ďalej, ako s prehnaným, a emóciami nabitým výstupom.

 

]]>
Fri, 26 Aug 2016 06:00:00 2016-08-26 06:00:00 0
Po 7 rokoch som manžela prvýkrát nespoznávala: Stačila táto otázka a vedela som, že nie som jediná, s kým spáva http://feminity.zoznam.sk/c/898404/po-7-rokoch-som-manzela-prvykrat-nespoznavala-stacila-tato-otazka-a-vedela-som-ze-nie-som-jedina-s-kym-spava
Sex
Dôvera sa v mojom prípade nevyplatila a zrejme mi za ten čas nevedomosti uniklo viac ako som si pôvodne myslela.
Po 7 rokoch som manžela prvýkrát nespoznávala: Stačila táto otázka a vedela som, že nie som jediná, s kým spáva
Po 7 rokoch som manžela prvýkrát nespoznávala: Stačila táto otázka a vedela som, že nie som jediná, s kým spáva
Thu, 25 Aug 2016 17:30:00Sex

Dôvera sa v mojom prípade nevyplatila a zrejme mi za ten čas nevedomosti uniklo viac ako som si pôvodne myslela.

Peter je typický Lev a aj vo svojich štyridsiatich troch rokoch je v niektorých veciach nepoučiteľný. Pracuje v jednej eventovo-orientovanej firme. Na to, že je centrom pozornosti a pohybuje sa okolo neho veľa žien, som si tak musela zvyknúť. Vlastne som do nášho vzťahu išla s tým, že mi to nevadí. A naozaj mi to nevadilo. Veď, keď si za “kráľovnú” vybral spomedzi všetky práve mňa, asi to o niečom svedčí. 

Keď v najlepšej etape života príde tvrdá rana pod pás

S Peťom sme mali veľmi vyrovnaný vzťah. Hoci žiť s mužom, ktorý je onálepkovaný titulom zvodca žien je naozaj náročné, nič iné ako dôvera vám nezostáva. Máme spoločnú dcérku Miu a odkedy sme sa zosobášili, mala som pocit, že sme sa konečne usadili. Teraz, s odstupom času, som zistila, že Peter bol povahovo rovnaký ako predtým a nálepky neustáleho koketovania so ženami, sa zrejme len tak ľahko nezbaví. Ani rodinné zázemie to nezmenilo.

Prečítajte si tento príbeh: Najväčšie poníženie od môjho manžela, kôvli ktorému som padla na dno

Poníženie, o ktorom sa mi ani nesnívalo

To, čo som totiž pred pár týždňami našla v Peťovom smartfóne, mi dokonale zotrelo všetky ideály, aké som mala. Peťo chodieval často z práce do Dubaja, kde organizoval aj so svojím kolegom rôzne večierky pre solídnych klientov. Vlastne, tak mi to len prezentoval, realita bola niekde inde. Do Dubaja síce chodil, ale na večierky iného typu. S kolegom mali dohodu, že tam budú dohadzovať do klubov mladé a pohľadné slečny. Nešlo o žiadnu erotiku ani tancovanie, len o solídne spoločníčky, aspoň čo sa ich biznisu týka. Vedel však, že keby mi toto povedal, neprešlo by to u mňa. No mohol mi to predsa len povedať, ušetril by ma tohto poníženia. V jeho mobile som totiž odhalila konverzáciu medzi ním a jeho obchodným partnerom. Ten mu vždy večer posielal niekoľko fotografií za sebou. Nikdy by mi na tom neprišlo nič zvláštne, no bolo to vždy večer a Peter vždy počas toho znervóznel. 

Vek nehrá u mužov rolu

V istý večer, keď prišiel Peťo domov a mal trošičku vypité, išiel sa osprchovať. Vedela som, že teraz je ten vhodný čas urobiť niečo, čo by som síce nemala, ale túžba poznať pravdu bola silnejšia. V kominikácii, ktorú viedli, som objavila množstvo doslova vulgárnych fotografií, ktoré posielali spomínané dámy jeho kolegovi. Odvážne a veľmi zvodné pózy a odhalené intímne miesta, ktoré si obaja chlapi pochvaľovali. Tie ženy im takéto pikantné fotografie posielali pritom samy od seba?! Neverila som, že žijem v takejto dobe a už vôbec tomu, že je do niečoho takého úbohého namočený môj manžel. 

Neprehliadnite: Po piatich rokoch nazrela manželovi do telefónu: To, čo tam našla, bola najväčšia rana pod pás...

Nenasledovalo žiadne schladenie hlavy, ale poriadna smršť nadávok. Potom som sa ho spýtala, či s tými “štetkami” aj spáva. Nasledovalo ticho, nič viac. Nemusel mi ani odpovedať. Dôvod takejto masovej nevery som sa nikdy nedozvedela. Ani si nemyslím, že vina je to moja. Jednoducho slaboch, ktorý sa nechal iným mužom zlákať na to, čo robia možno muži v puberte, ale nie dospelý chlap s rodinou. 

]]>
Thu, 25 Aug 2016 17:30:00 2016-08-25 17:30:00 0
Nafotila som akty ako darček pre môjho muža: Keby som dopredu vedela jeho reakciu, neurobila by som to http://feminity.zoznam.sk/c/898411/nafotila-som-akty-ako-darcek-pre-mojho-muza-keby-som-dopredu-vedela-jeho-reakciu-neurobila-by-som-to
Partnerské vzťahy
Šteklivé fotografie svojej ženy túži dostať takmer každý muž. Môjmu to však zrejme nevoňalo, jeho reakcia ma totiž veľmi zaskočila.
Nafotila som akty ako darček pre môjho muža: Keby som dopredu vedela jeho reakciu, neurobila by som to
Nafotila som akty ako darček pre môjho muža: Keby som dopredu vedela jeho reakciu, neurobila by som to
Thu, 25 Aug 2016 14:00:00Partnerské vzťahy

Šteklivé fotografie svojej ženy túži dostať takmer každý muž. Môjmu to však zrejme nevoňalo, jeho reakcia ma totiž veľmi zaskočila.

S Mariánom sme spolu už desať rokov, čo je pomerne dlhý čas. Som zástankyňou toho, že o vzťah sa treba neustále starať a niekam ho posúvať a áno, myslím si, že sex je vo vzťahu veľmi dôležitý. Aj keď máte rodinu a deti na krku. To bol dôvod, prečo som sa rozhodla prekvapiť ho. Keďže som mala pocit, že som asi jediná žena, ktorá nedala svojmu manželovi akty, rozhodla som sa, že do toho pôjdem.

Aký mal koniec tento príbeh? Po 7 rokoch som manžela prvýkrát nespoznávala: Stačila táto otázka a vedela som, že nie som jediná, s kým spáva

Pozbierala som v sebe odvahu nafotiť akty

Hoci patrím medzi ženy, ktoré sú so sebou spokojné a rovnako aj so svojím zovňajškom, úprimne, pri predstave, že sa mám vyzliecť pred cudzou osobou a tváriť sa zvodne, mi nebolo všetko jedno. Zábrany a stres sa na mne určite podpísali, no skúsení fotografi vedia, ako vás dostať ako tak “do pohody”. Provokatívna spodná bielizeň a ženské krivky, to je kombinácia, ktorá musí na chlapa zabrať. Marián sa môjho tela nevedel nikdy nabažiť a často mi dával rôzne komplimenty. Pri predstave, ako dostane odo mňa takýto darček, som vedela, že sa v ňom naplno prejaví jeho náruživá povaha. Je v znamení Barana, takže sex si dokáže naozaj vychutnať.

Fotenie prebehlo rýchlo a z výsledku som bola vzrušená, no zároveň som mala strach, ako na finálnych fotografiách budem vyzerať. Ja, matka dvoch detí. Najskôr som si to trošku vyčítala, no pri spomienke, ako si to nevedeli moje kamarátky vynachváliť a ako im to posunulo vzťah o level vyššie, som bola maximálne spokojná. Všetko vychádzalo tak, ako som si naplánovala. Fotografie som dala do krásneho albumu a zatvorila. Už som ich nechcela vidieť ani ja, aby som sa ich nepresýtila a aby boli stále také exkluzívne, ako mal byť aj zámer. 

Ten moment, keď môj muž uvidel tieto šteklivé fotografie

V deň narodenín som pripravila pre svojho muža romantickú večeru u nás na terase. Môj manžel aj ja sme si totiž najviac užívali takéto maličkosti a spoločné chvíle. Po večeri som mu dala tento exkluzívny album a znervóznela, ako bude reagovať. Bol nadšený, ale zároveň som cítila, že sa necíti vo svojej koži. Lichôtky mi zrazu pripadali ako frázy a išiel z neho mierny odstup. Čakala som, že sa na mňa vrhne a budeme mať vášnivý sex ako za mladých čias. 

Stojí za prečítanie: Muži, ktorí majú toto povolanie, sú v sexe úplne iní: Toto som ešte s nikým nezažila

Marián všetko vychválil, no potom mi povedal, že ja som pre neho najsexi, keď sa ráno vedľa mňa prebudí a spod saténovej košieľky mi vyčnieva sexi stehno, alebo keď ma vidí doma pobehovať len tak v nohavičkách a tielku. Povedal mi, že miluje pohľad na to, ako si dávam podprsenku a ako sa obliekam. Miluje tiež, keď mi môže vojsť do sprchy a vidieť ma tam nahú. Miluje tie obyčajné momenty v živote, keď sa nikto na nič nehrá. Miluje, keď nerobím všetko to, čo robia ženy ako cez kopirák.

Ja som si uvedomila, že niekedy to, že ste nenafotili akty ako jediná z vášho okolia, nič neznamená. Neznamená to, že ste pre svojho muža menej sexi a atraktívna. Neznamená to ani to, že ste "sucharka". Dnes je vzácne to, keď žena dokáže byť sama sebou a robiť veci podľa seba. A ja som si uvedomila, že mám toho najlepšieho muža po svojom boku. 

A čo vy - nechali by ste sa nahovoriť na fotenie aktov pre svojho miláčika?

Áno
61
Nie
145
Hlasovalo: 206

]]>
Thu, 25 Aug 2016 14:00:00 2016-08-25 14:00:00 0
Z Moniky Bagárovej je poriadny kus ženy: Po jej boku sa najnovšie v duete objaví tento známy muž http://feminity.zoznam.sk/c/898408/z-moniky-bagarovej-je-poriadny-kus-zeny-po-jej-boku-sa-najnovsie-v-duete-objavi-tento-znamy-muz
Zahraničné celebrity
Speváčka Monika Bagárová má v sebe viacero faktorov, ktoré z nej robia naozaj atraktívnu ženu. Muži sa na ňu nevedia vynadívať a ženy tiež.
Z Moniky Bagárovej je poriadny kus ženy: Po jej boku sa najnovšie v duete objaví tento známy muž
Speváčka Monika Bagárová opäť prekvapí fanúšikov novou spoluprácou
Thu, 25 Aug 2016 12:00:00Zahraničné celebrity

Speváčka Monika Bagárová má v sebe viacero faktorov, ktoré z nej robia naozaj atraktívnu ženu. Muži sa na ňu nevedia vynadívať a ženy tiež.

Speváčka Monika Bagárová je na hudobnej scéne už niekoľko rokov a neustále svojich fanúšikov prekvapuje. Pribúdajúce roky z nej robia skutočnú ženu po všetkých stránkach. Monika sa po skončení Superstar naplno venuje svojej práci, ktorá je pre ňu zároveň vášňou a to je z nej cítiť. 

Toto by vás mohlo zaujímať: Krásna speváčka Monika Bagárová si pripravila pre fanúšikov veľké prekvapenie

Doma sa venuje práci, v zahraničí svojej láske

Monika je už dlhší čas zadaná a za svojou láskou často lieta do Ameriky. Jej partner jej je oporou a v práci ju podporuje. Ľudia zo šoubiznisu totiž potrebujú, aby partner akceptoval ich vysoko nastavené pracovné tempo a Monika tak našla rovnováhu medzi súkromným a pracovným životom aj vďaka nemu. Vidno to na tom, ako žiari.

 

:) #aruba #2016 #EM

Fotka uverejnená používateľom Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Krásna, úspešná a bez manierov

Česká speváčka sa drží svojho štýlu a hoci patrí medzi najúspešnejšie speváčky domácej česko-slovenskej scény, nemá hviezdne maniere. Je prirodzená, usmievavá a so svojimi fanúšikmi komunikuje cez sociálne siete. Monika nedávno zverejnila spoluprácu so slovenským raperom Egom a ich spoločný hit "Neriešme" v spolupráci s DJ Wichom vypálila naozaj skvelo. 

Neprehliadnite: Kaderníci a make-up artisti známych osobností: Kto sa stará o Moniku Bagárovú a ku komu chodí Ben Cristovao?

 

Tí zažili posledné dni prekvapenie, ktoré pre nás Monika chystá. Po niekoľkých rokoch chystá duet s jej kolegom zo Superstar, s Denisom Lachom. Zdá sa, že pôjde naozaj o výnimočný projekt. Podľa fotografií zo zákulisia nakrúcania videoklipu, sa máme na čo tešiť. Dvojica v ňom vyzerá naozaj noblesne a celkom v inom duchu, ako sme pri nich zvyknutí. Monika mala na sebe luxusné šaty Versace a Denis oblek od Salon Noble. Cyklamenové šaty, v ktorých sa ukázala počas nakrúcania v kabriolete pochádzajú z dielne talentovanej návrhárky Jany Jurčenko.

 

#princessofthemagicland #monikabagarova #denislacho #comingsoon #partak #tlak 

Fotka uverejnená používateľom Monika Bagárová (@bagarovamonika),

 

 

Slouuu mouuu  #princessofthemagicland #comingsoon

Video uverejnené používateľom Monika Bagárová (@bagarovamonika),

 

 

Velke veci!!! 2 tyzdne #newvideo s @bagarovamonika #princessofthemagicland #comingsoon #jedentlak  #denislacho #z4 

Fotka uverejnená používateľom Denis Lacho (@dennislacho),

]]>
Thu, 25 Aug 2016 12:00:00 2016-08-25 12:00:00 1
Zúfalí muži na nákupoch so ženami: Aj takto to v praxi vyzerá, spoznávate v tých pózach toho svojho? http://feminity.zoznam.sk/c/898373/zufali-muzi-na-nakupoch-so-zenami-aj-takto-to-v-praxi-vyzera-spoznavate-v-tych-pozach-toho-svojho
Lifestyle
Muži neznášajú nakupovanie samo o sebe a vymetanie ženských butikov so svojou polovičkou už vôbec nie. Chcete vidieť, ako vyzerá obraz muža čakajúceho v nákupných centrách na to, kým žena konečne nájde, čo tak úporne hľadá? Nuž, aj takto :)
Zúfalí muži na nákupoch so ženami: Aj takto to v praxi vyzerá, spoznávate v tých pózach toho svojho?
Niekedy, keď muži nevládzu, sadnú, ľahnú alebo sa doslova zložia a zaspia, je jedno kde...
Thu, 25 Aug 2016 10:00:00Lifestyle

Muži neznášajú nakupovanie samo o sebe a vymetanie ženských butikov so svojou polovičkou už vôbec nie. Chcete vidieť, ako vyzerá obraz muža čakajúceho v nákupných centrách na to, kým žena konečne nájde, čo tak úporne hľadá? Nuž, aj takto :)

Spiaci muži

]]>
Thu, 25 Aug 2016 10:00:00 2016-08-25 10:00:00 1
Vďaka tejto žene má náš najlepší cyklista Peter Sagan šťastný život: Jej podpora je na nezaplatenie http://feminity.zoznam.sk/c/898407/vdaka-tejto-zene-ma-nas-najlepsi-cyklista-peter-sagan-stastny-zivot-jej-podpora-je-na-nezaplatenie
Slovenské celebrity
Hovorí sa, že za úspešným mužom stojí milujúca žena. V prípade Petra Sagana to platí stopercentne.
Vďaka tejto žene má náš najlepší cyklista Peter Sagan šťastný život: Jej podpora je na nezaplatenie
Novomanželia sú naozaj zohratá dvojka
Thu, 25 Aug 2016 07:30:00Slovenské celebrity

Hovorí sa, že za úspešným mužom stojí milujúca žena. V prípade Petra Sagana to platí stopercentne.

]]>
Thu, 25 Aug 2016 07:30:00 2016-08-25 07:30:00 1
Takto ovplyvňuje mesiac vaše telo, a spaľovanie: Chudnúť sa vám bude ľahšie, ak.. http://feminity.zoznam.sk/c/898403/takto-ovplyvnuje-mesiac-vase-telo-a-spalovanie-chudnut-sa-vam-bude-lahsie-ak
Zdravie
Za vašu hmotnosť a trávenie je zodpovedný aj Mesiac, nie len strava.
Takto ovplyvňuje mesiac vaše telo, a spaľovanie: Chudnúť sa vám bude ľahšie, ak..
Naučte sa pochopiť svoje telo, a trávenie
Thu, 25 Aug 2016 06:00:00Zdravie

Za vašu hmotnosť a trávenie je zodpovedný aj Mesiac, nie len strava.

Mesiac ovplyvňuje vaše telo viac, ako by ste čakali. Ak máte problémy s trávením, a chcete schudnúť, tento druh stravovania podľa mesiaca vás možno príjemne prekvapí.

Prečítajte si: Hrsť pistácií má na telo takéto účinky: Sú zdravšie, ako by ste si možno mysleli

Spln

V tomto období má vaše telo tendenciu zadržiavať vodu, a preto je možné, že ručička na váhe ukáže aj o dve kilá viac. Nestresujte sa tým a snažte sa piť čo najviac tekutín a čajov. Najlepší čas na detox, a začiatok diéty je práve počas splnu. Púpava, šalvia a zelený čaj sú najlepšou voľbou na odvodnenie, a naštartovanie metabolizmu. Počas splnu si doprajte hlavne zeleninové a ovocné šťavy a ťažkým jedlám sa úplne vyhnite. 

Ubúdajúci mesiac

V čase, keď začne mesiac ubúdať, sa vaše telo prirodzene zbavuje prebytočnej vody. Môže sa stať, že nečakane zhodíte dve-tri kilá, a chudnúť sa vám bude dvakrát ľahšie. Toto je čas, keď si môžete dopriať viac jedla, ako ostatné dni. Vaše telo spaľuje rýchlejšie, a tak sa na ňom nejaké malé prehrešky neprejavia.

Rastúci mesiac

Práve toto je obdobie, kedy si vaše telo začne pýtať viac jedla ako inokedy. Máte častejší pocit hladu, a preto by ste si mali ustrážiť porcie, a obsah vášho taniera. Stavte na čerstvé ovocie, zeleninu, rybacie mäso a kozie syry. Aby ste nepribrali, obmedzte príjem tukov, ťažkých jedál.

Mohlo by vás zaujímať: Flexibilná diéta je hitom: Nabúrava tradičný prístup štandartných fitness diét a naozaj funguje

Nov

Mesiac v tejto pozícii je rovnako ako Spln vhodný na detoxikáciu tela. Je dôležité počas tohto dňa piť čo najviac vody a čajov. Rovnako je vhodné zvoliť si dve potraviny zo zeleniny alebo ovocia, ktoré budete celý deň konzumovať, a tým prirodzene prečistíte celý organizmus. Najlepšie pri detoxe zafunguje lesné ovocie.

 

Fotka uverejnená používateľom @food_glooby,

]]>
Thu, 25 Aug 2016 06:00:00 2016-08-25 06:00:00 1
Prípravy na svadbu vrcholia: Vďaka tomuto bude vyzerať krásna Veronika Ostrihoňová dokonale! http://feminity.zoznam.sk/c/898410/pripravy-na-svadbu-vrcholia-vdaka-tomuto-bude-vyzerat-krasna-veronika-ostrihonova-dokonale
Krása
Moderátorka a redaktorka Veronika Ostrihoňová, sa o svoju dokonalú pleť poctivo stará.
Prípravy na svadbu vrcholia: Vďaka tomuto bude vyzerať krásna Veronika Ostrihoňová dokonale!
Veronika Ostrihoňová si na svojom vzhľade dáva skutočne záležať
Thu, 25 Aug 2016 05:59:00Krása

Moderátorka a redaktorka Veronika Ostrihoňová, sa o svoju dokonalú pleť poctivo stará.

]]>
Thu, 25 Aug 2016 05:59:00 2016-08-25 05:59:00 1
Najznámejšie sexi herečky po rokoch: Jedna z nich čoskoro oslávi 70-tku, no vyzerá skvelo http://feminity.zoznam.sk/c/898402/najznamejsie-sexi-herecky-po-rokoch-jedna-z-nich-coskoro-oslavi-70-tku-no-vyzera-skvelo
Zahraničné celebrity
Čo sa stalo s krásnymi ženami šoubiznisu, a ako dnes vyzerajú?
Najznámejšie sexi herečky po rokoch: Jedna z nich čoskoro oslávi 70-tku, no vyzerá skvelo
Roky sa na niektorých kráskach vôbec nepodpísali
Wed, 24 Aug 2016 12:00:00Zahraničné celebrity

Čo sa stalo s krásnymi ženami šoubiznisu, a ako dnes vyzerajú?

]]>
Wed, 24 Aug 2016 12:00:00 2016-08-24 12:00:00 1