Feminity http://feminity.zoznam.sk Magazín prinášajúci najnovšie informácie z oblasti módy, krásy, životného štýlu, cestovania. Zdroj inšpirácie pre každého moderného človeka s vlastným štýlom. sk Najbizarnejšie povery o svadbe: Ak budete mať svadbu v tomto mesiaci, vaše manželstvo vraj nevydrží dlho http://feminity.zoznam.sk/c/900438/najbizarnejsie-povery-o-svadbe-ak-budete-mat-svadbu-v-tomto-mesiaci-vase-manzelstvo-vraj-nevydrzi-dlho
Partnerské vzťahy
Hoci sú niektoré povery poriadne pritiahnuté za vlasy, stále sa medzi nami nájdu ľudia, ktorí im tak akosi veria. Prečítajte si tie najbizarnejšie o svadbe.
Najbizarnejšie povery o svadbe: Ak budete mať svadbu v tomto mesiaci, vaše manželstvo vraj nevydrží dlho
Toto sú najbizarnejšie povery o manželstve
Wed, 28 Jun 2017 14:00:00Partnerské vzťahy

Hoci sú niektoré povery poriadne pritiahnuté za vlasy, stále sa medzi nami nájdu ľudia, ktorí im tak akosi veria. Prečítajte si tie najbizarnejšie o svadbe.

Svadba je jedným z najkrajších dní v živote ženy. My si ju jednoducho vysnívame a tento sen by sme rady premenili na realitu. Tak, ako o iných veciach aj o svadbe sa tradujú rôzne povery, ktoré ju vraj môžu ovplyvniť. Prečítajte si niektoré z nich a sami posúďte, či sa im dá veriť. 

Mohlo by vás zaujímať: Na našej svadbe sa objavil nepozvaný hosť: Môj snúbenec sa o tomto nikdy predtým nezmienil!

Pred svadbou by sa nevesta nemala vyhýbať iba ženíchovi, ale aj...

O tom, že ženích by nemal vidieť svoju budúcu manželku v šatách, pravdepodobne viete. Prekvapí vás však, že ak chce mať nevesta dobré manželstvo, mala by sa pred svadbou vyhýbať tehotným ženám, prasatám, otvoreným hrobom, psom, sovám, hadom a mníchom. Naopak, šťastie jej prinesie čierna mačka, žaba, dúha, či holubica.

Toto je vraj najhorší deň na svadbu

Hoci sú dnes svadby v sobotu obľúbené, v minulosti to tak nebolo. Každý deň mal totižto iný význam a tým pádom aj iný dopad na manželstvo. Pondelok priniesol dvojici zdravie, utorok bohatstvo, štvrtok straty, piatok prekážky a sobota nešťastie. Práve kvôli týmto poverám sa najvhodnejším dňom na svadbu stala streda.

Najhorší mesiac v roku na uzavretie manželstva

Kedysi sa hovorilo, že najhorším mesiacom na svadbu je máj. Aj keď sú dnes svadby v tomto mesiaci populárne, v minulosti to bolo inak. Veľa ľudí verilo, že svadba v máji prináša veľa nešťastia a smútku. Hovorilo sa, že ak bude mať dvojica svadbu v máji, pravdepodobne zostane celý život bezdetná, alebo sa jej narodí choré dieťa. Práve tieto veci vedú veľakrát k rozpadu manželstva. Naopak jún bol považovaný za mesiac cestovania a september prinášal bohatstvo a luxusný život. 

Pavúk na svadobných šatách

Jedna anglická povera hovorila o tom, že ak nájde žena pavúka zamotaného v svadobných šatách, nemala by byť vystrašená, ale šťastná. Vraj jej tento malý tvor môže priniesť veľa šťastia. Otázne je, ktorá z nás by reálne tento "šok" ocenila.

Drobné mince v topánkach nevesty

V minulosti ľudia verili a niektoré krajiny aj dodnes veria, že mince v jednej z topánok nevesty prinesú neveste a ženíchovi úspech v živote. Napriek tomu je skutočne nepohodlné si len predstaviť, kde presne si nevesta mince dala tak, aby jej počas chôdze nezavadzali.

Čítajte aj: Dvojice v dnešnej dobe utekajú zo vzťahu do vzťahu: Pravá láska hory prenáša, no existuje ešte vôbec?

Ak náhodou plánujete svadbu v máji, alebo v sobotu, nič sa nedeje. Ide len o povery, ktoré nie sú takmer vôbec podstatné. Dôležitá je láska a vaše manželstvo, nielen svadba a dokonalý svadobný deň.

]]>
Wed, 28 Jun 2017 14:00:00 2017-06-28 14:00:00 0
Viete, ktorej celebrite sa podarilo takto schudnúť a ohúriť na pláži? Inšpirujte sa jej tréningovým plánom! http://feminity.zoznam.sk/c/900431/viete-ktorej-celebrite-sa-podarilo-takto-schudnut-a-ohurit-na-plazi-inspirujte-sa-jej-treningovym-planom
Zahraničné celebrity
Prinášame vám 7-dňovú výzvu známej celebrity Kourtney Kardashian, ktorá nás očarila svojou vypracovanou postavou. Vďaka tomuto tréningovému plánu sa jej podarilo dopracovať k vysnívanej postave.
Viete, ktorej celebrite sa podarilo takto schudnúť a ohúriť na pláži? Inšpirujte sa jej tréningovým plánom!
Týždenný tréningov plán, vďaka ktorému docielite vysnívanú postavu
Wed, 28 Jun 2017 12:00:00Zahraničné celebrity

Prinášame vám 7-dňovú výzvu známej celebrity Kourtney Kardashian, ktorá nás očarila svojou vypracovanou postavou. Vďaka tomuto tréningovému plánu sa jej podarilo dopracovať k vysnívanej postave.

Kourtney spolupracuje s trénerom celebrít Donom Brooksom. Cvičiacu metódu, ktorú praktizujú, sa nazýva Don-A-Matrix a zameriava sa na rýchle a dlhodobé výsledky. Zahŕňa vysoko intenzívne tréningy so svalovými vytrvalostnými pohybmi, ktoré tónujú a vyrysujú telo pri spaľovaní tuku. 

Prečítajte si aj: Bella Hadid ma ukážkovú postavu: Inšpirujte sa v lete piatimi typmi cvičenia, ktoré opakuje každé ráno

Ak je jedna vec, ktorá vystihuje Kardashianky, tak je to to, že milujú svoje zadky. Aj samotná Kourtney bola ochotná podstúpiť náročný tréningový plán práve vďaka motivácii vyrysovať telo, ale ponechať si objemné pozadie. Je vám dúfam jasné, že v jej tréningovom pláne sa nachádza množstvo drepov a výpadov. Fotografia pred a po tréningovom pláne hovorí snáď za všetko!

Príprava

Základom jej tréningu je pravidelnosť a zo začiatku jej osobný tréner naordinoval tréningy 3 až 5-krát do týždňa. Keďže je Kourtney aktívnou používateľkou sociálnych sietí, svoje tréningové rutiny si začala pravidelne postovať na svoj osobný profil. Na základe jej pravidelných príspevkov, sme mohli zistiť, o aký typ tréningu ide a vy sa to teraz môžete dozvedieť tiež!

Cvičte ako Kourtney!

Zo začiatku treba podotknúť, že cvičenia nie sú vôbec jednoduché. Jeden tréning trvá cca hodinu a zahŕňa zahrievacie cvičenia, cviky s hmotnosťami a dôkladný strečing. Predstavujeme vám 7-dňovú výzvu podľa Kourtney Kardashian.

Cviky sú zostavené na jeden hodinový tréning. Opakujte po dobu 7 dní a vaša postava snov sa dostaví:

  • 20 minutové začiatočné zahriatie- 1 minúta rýchla chôdza+ 1 minúta drepy  výskokom. 
  • 20 drepov v 3 sériách so závažím- používajte 15kg 
  • 20 brušákov v 3 sériách s loptou alebo medicinbalom
  • 20 výpadov v 3 sériách s medicinbalom 
  • 30 x sklapačky
  • Strečing

Inšpirujte sa: Najväčší mýtus, ktorého sa ženy pri cvičení zľaknú: Takto klameme samy seba v snahe mať krajšie telo

Výsledok

Po týždni týchto intenzívnych cvičení sa budete cítiť  silnejší, štíhlejší a energickejší. Tiež budete mať veľkú dôveru, keď začnete cvičiť v telocvični. Budete cítiť, že viete, čo robíte, keď pôjde o zdvíhanie závažia a schopnosť sa sústrediť na svoju formu. Na konci týždňa si všimnete vystúpenie vašich brušných svalov. Aj keď to bude spočiatku malá zmena, budete schopný ovládať svoje telo oveľa lepšie a zmenu si všimne aj vaše okolie.

Vysnívané telo

Tým, že začleníte tento cvičebný plán do svojej každodennej rutiny, budete piť veľa vody a jesť zdravo, stratíte minimálne 3 kg za jeden týždeň. Ak potrebujete schudnúť, tónovať postavu a cítiť sa istejšie, tieto tréningy sú pre vás ako stvorené. Nebude to ľahké, ale ak chceš zadok ako Kourtney Kardashian, musíte na tom pracovať.

]]>
Wed, 28 Jun 2017 12:00:00 2017-06-28 12:00:00 1
Pleťové a telové oleje dokážu s pokožkou zázraky: Máme pre vás niekoľko tipov na dosiahnutie hodvábnej pleti http://feminity.zoznam.sk/c/900443/pletove-a-telove-oleje-dokazu-s-pokozkou-zazraky-mame-pre-vas-niekolko-tipov-na-dosiahnutie-hodvabnej-pleti
Krása
Suchý telový olej alebo pleťový olej je doslova pre naše telo spa rituálom a urobíte dobre, ak si na tento proces vyčleníte chvíľku pre seba.
Pleťové a telové oleje dokážu s pokožkou zázraky: Máme pre vás niekoľko tipov na dosiahnutie hodvábnej pleti
Pleťové a telové oleje dokážu s pokožkou zázraky: Máme pre vás niekoľko tipov
Wed, 28 Jun 2017 11:00:00Krása

Suchý telový olej alebo pleťový olej je doslova pre naše telo spa rituálom a urobíte dobre, ak si na tento proces vyčleníte chvíľku pre seba.

Telové oleje zjemnia pokožku a doprajú jej zdroj energie či hydratáciu. Málokto však vie, že oleje by sme mali nanášať na vlhú pokožku a nie úplne vysušenú. Jemným vmasírovaním zabezpečíme, aby sa jednotlivé zložky olejov vsiakli do pokožky a regenerovali ju. Oleje si mnohé ženy obľúbili aj na pleť a viete prostredníctvom nich dosiahnuť blahodárny návrat hodvábnej pleti.

 

My sme sa pozreli na to, aké oleje sú momentálne dostupné a vyskúšali sme niektoré z nich, aby sme vám priniesli dokonalý prehľad na leto. Okrem pleti a pokožky celého tela je nesmierne dôležitá kvalita, sila a tiež lesk vlasov, ktoré práve v tomto horúcom období dostávajú zabrať.

Prečítajte si: Vďaka týmto spôsobom ostanete oholená dohladka čo najdlhšie: Čo funguje na rôzne ženské partie?

Inšpirujte sa naším výberom olejov, ktoré vám spríjemnia pocit zo svojho tela

 

 

Korres Pure Greek Olive Oil 

Suchý olej, ktorého bohatstvom je ten najkvalitnejší olivový olej priamo z gréckej Kréty. Organicky pestované olivy a listy olivovníka sú bohatým zdrojom vitamínov a minerálov, vďaka ktorým je naša pleť hydratovanejšia, pružnejšia a navracia jej mladistvejší vzhľad. Po aplikovaní na pokožku budete mať pocit, ako keby ste sa práve vrátili z dovolenky.

 

 

Prečítajte si: Letné potešenie pre všetky ženy, ktoré chcú zažiariť: Prinášame vám výber najlepších bronzerov

 

Nuxe Huile Prodigieuse

Jeden z najznámejších olejov vôbec pochádza z francúzskeho laboratória značky Nuxe. Je vhodný pre všetky typy pleti a absorbuje sa pomerne rýchlo. Verzia s trblietkami je na leto ako stvorená a vytvára zamatový film na pokožke celého tela. Tento produkt je jednoducho never ending story, vyskúšate čokoľvek iné, ale vždy sa vrátite práve k Nuxe.

 

 

 

 

Dior J'adore Dry Silky Body Oil

Suchý hodvábny olej, ktorý zanecháva zmyslený dojem. Sofistikovaná parfumovaná vôňa si nájde nejednu nadšenkyňu elegancie a šarmu.

 

 

 

Elizabeth Arden Eight Hour Cream All Over Miracle Oil

Tento hydratačný olej môžete aplikovať na pleť, telo a dokonca aj vlasy. Americká značka Elizabeth Arden sa v tomto prípade zamerala na 8-hodinový trvácny efekt, v niektorých prípadoch dokonca až 12-hodinový. Podporuje tvorbu kolagénu a chráni pokožku pred škodlivými radikálmi.

 

 

Neprehliadnite: Výborné masky na pleť, ktoré vás svojimi účinkami prekvapia: Vyberte si tú pravú, podľa typu vašej pleti

 

Estée Lauder Advanced Night Repair Recovery Mask-In-Oil

Olejovitá maska na noc, ktorá je akýmsi doplnkom k séru z tejto rady. Posilňuje denný prirodzený cyklus obnovi pleti, a to vďaka technológii Chronolux TM. Zabraňuje tak predčasnému starnutiu či narušeniu chodu buniek vplyvom stresu či vonkajších vplyvov.

 

 

 

 

Comfort Zone Tranquillity Oil (Xoxo Body&Mind)

Táto značka je známa svojimi bezprostrednými účinkami a inak to nie je ani v prípade oleja do kúpeľa. Na vašom tele vyčaruje hodvábnu a regenerovanú pokožku a to vďaka aromatickej zmesi.

 

 

 

 

Argan Oil Treatment (Xoxo Body&Mind)

Vyživujúci a obnovujúci olej na vlasy, ktorý obnovuje štruktúru vlasov a dodáva im silu. Pred aplikovaním rozohrejte olej v rukách. Môžete používať na vlhké vlasy, ale aj do suchých vlasov, pričom ďalej už neoplachujete.

 

]]>
Wed, 28 Jun 2017 11:00:00 2017-06-28 11:00:00 1
Kvetinové látkové šatky do vlasov sú hitom tohto leta: Inšpirujte sa týmto bohémskym štýlom! http://feminity.zoznam.sk/c/900432/kvetinove-latkove-satky-do-vlasov-su-hitom-tohto-leta-inspirujte-sa-tymto-bohemskym-stylom
Móda
Prinášame vám jedinečnú módnu novinku, ktorá k nám dorazila priamo zo svetových mól. Tento vlasový doplnok je skrátka trendy.
Kvetinové látkové šatky do vlasov sú hitom tohto leta: Inšpirujte sa týmto bohémskym štýlom!
Letný trend, ktorý nás uchvátil svojou originalitou
Wed, 28 Jun 2017 10:00:00Móda

Prinášame vám jedinečnú módnu novinku, ktorá k nám dorazila priamo zo svetových mól. Tento vlasový doplnok je skrátka trendy.

My v redakcii milujeme originálne a ženské doplnky, ktoré sú ideálnou kombináciou k letným outfitom. Tentokrát sme pre vás vybrali doplnok, ktorý prerazil aj medzi svetovými modelkami. Tak čo, vyskúšate túto trendy novinku?

Prečítajte si aj: Letný cool účes, ktorý musíte na sebe vyskúšať: Bob a jeho schopnosť zoštíhliť si zamilujete

Ženské a sexi

Doplnok, ktorý vám vyčarí neuveriteľný šarm za pár sekúnd. Nevieme, čím to je, ale  ženy so šatkou na hlave pôsobia oveľa sebavedomejšie a istejšie. Páči sa nám štýl, ktorý odráža tento vlasový doplnok a už teraz vieme, že táto novinka sa stane populárnou.

Nadčasové

Látková šatka uviazaná ako čelenka je naozaj nadšasovým kúskom. Inšpirujte sa modelkami, ktoré predvádzali tento trend na svetových prehliadkach a nechajte vyniknúť vašu osobnosť vďaka hravému doplnku, ktorý vás celú rozzžiari.

Dievčenské s nežné

Módna prehliadka sa niesla v duchu retro štýlu a nám sa veľmi páčilo prevedenie týchto vlasových doplnkov, ktoré dotvárali celkové looky. Štýlová šatka uviazaná okolo hlavy nám evokuje dievčenskosť a jemnosť a dodáva žene ten správny šmrnc.

Originálne

Výrazná potlač v spojení žiarivých farieb nemôže dopadnúť inak ako rebelsky! Tento look nám prirpomína, že je stále čas na extravagantné doplnky. Horúce a letné dni sú priam ideálne na takýto úlet a my dúfame, že sa nami necháte inšpirovať.

Mohlo by vás zaujímať: Kvetinové vzory sú absolútnym hitom: Vieme, ako kombinovať tento letný vzor, ktorý by nemal chýbať vo vašom šatníku

Hravé

Roztomilé motívy a farebné potlače vzbudzujú pozitívny dojem a vy budete pôsobiť veľmi priateľsky a milo. Tento rozkošný doplnok noste vždy vtedy, ak je vaša nálada na bode mrazu. Garantujeme vám, že táto originálna šatka vám zlepší celý deň.

]]>
Wed, 28 Jun 2017 10:00:00 2017-06-28 10:00:00 1
Mladý pár zo Slovenska vytvoril zdravý koncept predajne: Majú výborné domáce pečivo a obilniny kúpite na váhu http://feminity.zoznam.sk/c/900437/mlady-par-zo-slovenska-vytvoril-zdravy-koncept-predajne-maju-vyborne-domace-pecivo-a-obilniny-kupite-na-vahu
Kariéra
Matúš a Dada Zvalovci sa rozhodli žiť úplne iný život a vytvorili chutný koncept predajne, v ktorom využívajú alternatívne pečenie a veľmi ekologický prístup.
Mladý pár zo Slovenska vytvoril zdravý koncept predajne: Majú výborné domáce pečivo a obilniny kúpite na váhu
Rozhovor s Matúšom, ktorý stojí za predajňou U Dobrožrúta
Wed, 28 Jun 2017 09:00:00Kariéra

Matúš a Dada Zvalovci sa rozhodli žiť úplne iný život a vytvorili chutný koncept predajne, v ktorom využívajú alternatívne pečenie a veľmi ekologický prístup.

Pred pár dňami sme boli na otvorení predajne U Dobrožrúta, ktorá nás zaujala svojím netradičným a veľmi ohľaduplným prístupom k prírode a celkovo k životu. Ak máte radi pečivo, tento koncept vás určite poteší hlavne tým, že na prípravu využívajú len prírodné suroviny a žiadny rafinovaný cukor, či bielu múku.

Čítajte aj: Slovenka Andrea maľuje tenisky originálnym spôsobom: Vďaka svojej vášni a profesionalite získala zaujímavé zákazky

Počas otvorenia sme vyspovedali Matúša, ktorý spolu so svojou partnerkou Dadou stoja za celým konceptom a zdravou predajňou. 

Kto sú Dobrožrúti a ako celý tento koncept vznikol?

Dobrožrúti sme ja a moja žena Dada. Fungujeme viac ako tri roky s tým, že sme v prvom rade blogeri a blogujeme na sociálnej sieti pod názvom Dobrožrúti. Je to taký náš celkový životný štýl, do ktorého spadá varenie, výchova detí a ekológia. Čo sa týka konceptu U Dobrožrúta, je to predajňa, v ktorej predávame naše pečivo, ktoré je úplne bez živočíšnych produktov a bez lepku. Predávame rôzne druhy pečiva od chleba, cez žemle, bagety a podobne. Okrem toho ponúkame aj koláčiky. Súčasťou predajne sú aj bezobalové produkty, ktoré sa dajú kúpiť na váhu. Takto si môžete kúpiť strukoviny, obilniny, sušené ovocie, orechy, či semienka. Do toho tu máme zopár ekologických a dizajnových produktov ako napríklad prírodná kozmetika, či rôzne kozmetické doplnky pre ženy. 

Čo vás inšpirovalo k vytvoreniu konceptu a predajne U Dobrožrúta?

Pred rokom a pol nás inšpirovala Ivana Mareš z blogu Nezmar, ktorá rieši tému odpadov a zaujíma sa o ekológiu. Táto myšlienka náz zaujala ešte v našej výrobni, kde vyrábame koláčiky a pečivo a viedlo nás to až k tomu, že sme si zariadili výrobňu, kde produkujeme len minimálny odpad. To celé viedlo až k vytvoreniu predajne U Dobrožrúta.

V čom sa odlišujete od konkurencie a od iných zdravých bio obchodov?

V prvom rade sa nesnažíme prezentovať to, že sme bio, hoci nehovorím, že je to zlé. Odlišujeme sa hlavne tým, že sa u nás dajú nakúpiť produkty na váhu, čo väčšinou v iných obchodoch kúpite balené. U nás si môžete nakúpiť veci do vlastných obalov, alebo do našich, ktoré sú rozložiteľné. Čo sa týka pekárne, tak my robíme iba bezlepkové veci. 

Aké sú vaše vyhliadky do budúcna?

Momentálne sme spokojní s tým, čo sme vytvorili a veľmi sa tešíme z predajne, ktorá má zatiaľ dobré ohlasy. Zvýšila sa nám výroba, keďže sme predtým len dodávali produkty do iných predajní a teraz je toho viac spolu s našou novou predajňou. Stále sme otvorení rôznym spoluprácam, ale v prvom rade chceme vyšperkovať tento koncept do dokonalosti.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Talentovaná slovenská ilustrátorka si ide za svojím snom: Danyela Art kreslí obrázky, ktoré prinášajú radosť!

Aký je váš najobľúbenejší produkt z predajne U Dobrožrúta?

Pre mňa je to asi dobronut, čo je vlastne taký malý koláčik v tvare donutu, ale je bezlepkový a nie je vyprážaný. Je to taká zdravá a hlavne chutná alternatíva namiesto klasického donutu.

]]>
Wed, 28 Jun 2017 09:00:00 2017-06-28 09:00:00 1
Moderátorka Erika Barkolová sa s dcérou takto zabávala: Pozrite, ako im to obom na nedávnej akcii pristalo http://feminity.zoznam.sk/c/900436/moderatorka-erika-barkolova-sa-s-dcerou-takto-zabavala-pozrite-ako-im-to-obom-na-nedavnej-akcii-pristalo
Slovenské celebrity
Moderátorka Erika Barkolová je mamou dvoch krásnych už dospelých dcér, ktoré jej robia radosť. Len pred pár dňami sa s jednou z nich ukázala v spoločnosti a zabavila.
Moderátorka Erika Barkolová sa s dcérou takto zabávala: Pozrite, ako im to obom na nedávnej akcii pristalo
Erika sa s dcérou takto zabávala v spoločnosti
Wed, 28 Jun 2017 07:30:00Slovenské celebrity

Moderátorka Erika Barkolová je mamou dvoch krásnych už dospelých dcér, ktoré jej robia radosť. Len pred pár dňami sa s jednou z nich ukázala v spoločnosti a zabavila.

Erika Barkolová je na televíznej obrazovke už niekoľko rokov a ako moderátorku, či reportérku ju pozná takmer každý z nás. Inak to nie je ani s jej dcérami, ktoré sú známe vďaka svojej mame a s ktorými sa občas ukáže aj v spoločnosti.

Mohlo by vás zaujímať: Dodnes je o ne veľký záujem: Najkrajšie Češky a Slovenky po 40-tke, ktoré sú pre nás inšpiráciou

Na nedávnej akcii spojenej s módnou prehliadkou jej robila spoločnosť práve staršia dcéra Alexandra, ktorá, ako sa zdá, zdedila po mame len to najlepšie. Obe si akciu užili, zabavili sa a predviedli na prvý pohľad jednoduché a napriek tomu zaujímavé outfity.

Kým dcéra Alexandra dala prednosť šatám, Erika siahla po naozaj odvážnom overale. Keďže sa chceli cítiť pohodlne, skombinovali svoje outfity s obľúbenou letnou obuvou. Čo sa týka doplnkov, tie príliš neriešili a spravili dobre. Pravidlo menej je viac je v tomto prípade výstižné.

Erika má však doma okrem Alexandry, aj mladšiu dcéru Patríciu, ktorá je výzorovo trochu iná, ale rovnako krásna ako prvorodená Alexandra.

Prečítajte si: VIDEO: Z tejto veci má obľúbený herec Alexander Bárta strach: Prekvapí vás, čo je za tým!

Vyzerá to tak, že ženy Barkolové sú zohraté a veľa času trávia spoločne. Práve preto je moderátorka šťastná žena, ktorej takmer nikdy nechýba úsmev na tvári. Ako sa hovorí, rodina je najviac.

]]>
Wed, 28 Jun 2017 07:30:00 2017-06-28 07:30:00 1
Barcelona, Paríž, Londýn, Berlín: Vyrazte na prázdniny v štýle európskych metropol http://feminity.zoznam.sk/c/900420/barcelona-pariz-londyn-berlin-vyrazte-na-prazdniny-v-style-europskych-metropol
Móda
Leto, to nie je len more a pláž. Slnko si môžete užívať aj pri spoznávaní európskych metropol. Vyrazte na pár dní do farebnej Barcelony, romantického Paríža, grunge Londýna alebo hipsterského Berlína.
Barcelona, Paríž, Londýn, Berlín: Vyrazte na prázdniny v štýle európskych metropol
Wed, 28 Jun 2017 07:29:00Móda

Leto, to nie je len more a pláž. Slnko si môžete užívať aj pri spoznávaní európskych metropol. Vyrazte na pár dní do farebnej Barcelony, romantického Paríža, grunge Londýna alebo hipsterského Berlína.

Nech už sa vyberiete kamkoľvek, myslite najmä na komfort. Zbaľte sa prakticky a stavte na pohodlné oblečenie a nízke topánky. Vďaka nim si budete môcť jedinečnú atmosféru mesta plnohodnotne vychutnávať každý deň.

Farebná Barcelona

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk
 

Nechajte sa inšpirovať farbami, ktorými Barcelona oplýva. Kombinujte veselé farby s hravými a stále trendy pom-pomami či strapcami. Tieto dekorácie vyzerajú výborne najmä na doplnkoch, kabelkách a topánkach. Ľahko nimi osviežite akýkoľvek jednoduchý outfit. Samozrejme, do Barcelony si nezabudnite zbaliť aj plavky, aby ste mohli z mesta vyraziť rovno na pláž.

Romantický Paríž

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk
 

Mesto svetla ponúka nespočetne veľa možností, ako si vychutnať romantické chvíle vo dvojici. Či už sa rozhodnete pre plavbu loďou, návštevu múzea alebo Eiffelovej veže, to, čo v Paríži musíte zažiť, je parížsky chic. Uvidíte, že si pohodlné prúžkované tričká, chino nohavice a crossbody kabelky obľúbite. A ak budete mať náladu na nežnejší outfit, odporúčame siahnuť po bielych košeľových či čipkových šatách, ktoré vyzerajú výborne s výrazným červeným rúžom.

Grunge Londýn

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk
 

Napriek tomu, že londýnsky grunge štýl, ktorý je založený na vrstvení, sa najlepšie nosí v zime, vychutnať si ho môžete aj v lete. Navyše, v Londýne je nestabilné a nevyspytateľné počasie po celý rok, a preto odporúčame mať vždy po ruke pršiplášť, ľahšiu bundu alebo nesmrteľnú koženku. Práve tá sa vždy perfektne hodí ku grunge outfitom, ktoré sú postavené na denimových sukniach, tričkách s nápismi alebo na obľúbenej kocke gingham.

Hipsterský Berlín

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk
 

Berlín je raj hipsterov, splyňte s davom a vychutnajte si atmosféru mesta aj prostredníctvom vášho outfitu. Aby ste vyzerali ako pravá Berlínčanka, stavte na pohodlné plátenky Converse, tričko s nápisom, bláznivú sukňu a výrazné slnečné okuliare. Tento mladistvý štýl je mimoriadne praktický, čo rýchlo zistíte aj vďaka šikovnému batohu, ktorý by hipsterskémuoutfitu nemal chýbať.

Módny vyhľadávač GLAMI.sk umožňuje vyhľadávať módne kúsky a nastvaovať zľavy naprieč e-shopmi. Sledujte obľúbené značky alebo objavujte nové!

- reklamná správa -

]]>
Wed, 28 Jun 2017 07:29:00 2017-06-28 07:29:00 0
Letná očista žalúdka, ktorá vám podporí trávenie: Vďaka trom ingredienciám v tomto nápoji prejdete znovuzrodením http://feminity.zoznam.sk/c/900433/letna-ocista-zaludka-ktora-vam-podpori-travenie-vdaka-trom-ingredienciam-v-tomto-napoji-prejdete-znovuzrodenim
Zdravie
V lete treba zregenerovať nielen myseľ, ale aj vaše telo. Čo tak začať hneď teraz, a to rovno od žalúdka...
Letná očista žalúdka, ktorá vám podporí trávenie: Vďaka trom ingredienciám v tomto nápoji prejdete znovuzrodením
Očistu žalúdka v lete nepodceňujte
Wed, 28 Jun 2017 06:00:00Zdravie

V lete treba zregenerovať nielen myseľ, ale aj vaše telo. Čo tak začať hneď teraz, a to rovno od žalúdka...

Na žalúdok pozor

Trávenie nám niekedy robí vrásky aj v zimnom období, hlavne počas vianočných sviatkov, kedy si doslova nedávame servítku pred ústa a neodoprieme si takmer nič. Rovnako tak nás však bolesti brucha vedia zastihnúť i počas letných mesiacov. Je to spôsobené hlavne neprimerane vysokou teplotou vzduchu, ktorá už sama o sebe naše telo zaťažuje a potravinám na ich čerstvovsti dvakrát nepridáva.

Prečítajte si: Skryté nástrahy v raňajkách, kvôli ktorým priberáte: Ak ich odstránite zo svojho jedálnička, ihneď začnete chudnúť

Vo vysokých teplotách sa nám vo všeobecnosti oveľa ťažšie trávi a keďže sa telo snaží bojovať naozaj na všetkých frontoch, ťažké jedlá mu dávajú viac než len zabrať. Preto sa hlavne v horúcich mesiacoch, akými sú po väčšine hlavne jún, júl a august, odporúča vyhýbať príliš kalorickým jedlám, ktoré sú ťažké na trávenie.

Ak už sa pohorma stala, poznáme pomoc

V prípade, že ste svoj žalúdok už nejakým tým gulášom či chutnou hovädzou grilovačkou predsa len potrápili, nezabúdajte mu dopriať aspoň dva či tri dni naozajstného oddychu. Len tak dokáže opätovne správne pracovať a vy nebudete pociťovať žiadne ďalšie problémy, ktoré môže vyvolať zaťažený žalúdok.

Neprehliadnite: Doprajte svojmu telu detox vďaka tomuto nápoju: Stačí ho piť raz za deň!

Len týchto pár ingerediencií stačí

Ak si však chcete od problémov uľaviť rýchlo a jednoducho, vyskúšajte naozaj jednoduchú očistu, ktorá sa skladá len z troch obyčajných byliniek a vody. Nápoj na posiľnenie trávenia je jednoduchý na prípravu, no neuveriteľne účinný. Stačí, keď dva hrnčeky filtrovanej vody privediete do varu, následne do nej pridáte tri polievkové lyžice kmínu, kardamonu a feniklu a povaríte ešte 15 minút.

Inšpirujte sa: Jedno ovocie vás zbaví nafukovania: Konzumujte ho po jedle a štíhle bruško dosiahnete rýchlejšie

Stačí, keď si za deň doprajete jednu až dve šálky a hneď uvidíte ten rozdiel. Zázrak tohto jednoduchého nápoja spočíva hlavne v koreninách ako takých. Kardamón sa už stáročia používa na podporu trávenia, pretože pomáha pri nafukovaní a plynatosti a rovnako tak i zabíja črevných parazitov.

Nenechajte si ujsť: Táto potravina "napraví" vaše trávenie: Stačí, ak ju budete konzumovať párkrát do týždňa!

Fenikel zase obsahuje vysoký podiel vitamínu C a dokáže tak pomôcť pri podráždenom žalúdku a poruchách trávenia ako takých. Aj keď sa väčšinou podáva malým deťom, ani dospelým rozhodne neublíži. Kmín je zase zrojom vlákniny a minerálov a na žalúdok je absolútnym blahom. Len tak málo stačí a bolesť brucha vás už trápiť nebude.

]]>
Wed, 28 Jun 2017 06:00:00 2017-06-28 06:00:00 0
Manželovi poslala asistentka fotku z dovolenky v bikinách: Vysvetlil mi to takto po svojom, no neviem, či mu dôverovať http://feminity.zoznam.sk/c/900429/manzelovi-poslala-asistentka-fotku-z-dovolenky-v-bikinach-vysvetlil-mi-to-takto-po-svojom-no-neviem-ci-mu-doverovat
Partnerské vzťahy
Niekedy aj po absolútne nepriestrelných alibi, môže človek stále pochybovať. Rovnako ako čitateľka Simona (37).
Manželovi poslala asistentka fotku z dovolenky v bikinách: Vysvetlil mi to takto po svojom, no neviem, či mu dôverovať
Manželovi poslala asistentka fotku z dovolenky v bikinách: Vysvetlil mi to takto po svojom, no neviem, či mu ešte dôverovať
Tue, 27 Jun 2017 14:00:00Partnerské vzťahy

Niekedy aj po absolútne nepriestrelných alibi, môže človek stále pochybovať. Rovnako ako čitateľka Simona (37).

S Martinom sme si žili v absolútnej pohode, začína svoje rozprávanie Simona. Svoji sme boli už vyše desať rokov a zatiaľ sa v našom vzťahu neobjavili takmer žiadne problémy, práve naopak. Hlavne posledné tri roky sme si žili naozaj skvele. Narodil sa nám synček Daniel a Martina povýšili na manažéra celej série pobočiek banky, pre ktorú už niekoľko rokov pracoval. Bola som na neho nesmierne pyšná a všade som sa ním chválila.

Inšpirujte sa: Môj bývalý manžel mal jednu veľmi zlú vlastnosť: To, čo vadilo mne, moja známa nakoniec ocenila!

Až asi pred troma mesiacmi nastal v našo vzťahu zlom, ktorý si doteraz neviem vysvetliť a nedokážem pochopiť, čo za ním stálo.

Služobné cesty mimo domu...

Martin na svojej pozícii musel zvládať i nové povinnosti dodáva Simona. Okrem iného ho čakalo i naozaj neuveriteľné množstvo služobných ciest, ktoré musel asbolvovať minimálne raz do týždňa, aby sa tak stretol s klientami a dohodol požiadavky pre ďalšiu spoluprácu. Na väčšine z nich ho sprevádzali kolegovia, medzi iným i veľmi mladé a príťažlivé asistentky z oddelenia medzinárodných vzťahov, ktoré mu pridelili ako osobné tlmočníčky.

Najskôr som tomu nevenovala väčšiu pozornosť. No potom, čo mi jeden z Martinových kolegov počas našej záhradnej grill party nasadil chrobáka do hlavy, nemohla som tú myšlienku vytriasť z hlavy. Ešte aj teraz sa mi to ťažko hovorí, no začala som myslieť na to, či mi je Martin naozaj verný alebo svoje zahraničné cesty okorení i niečím pestrejším ako len biznis stretnutím. priznáva sa zúfalá Simona.

Neprehliadnite: Týchto 5 situácií by ste mali vyriešiť už v prvom roku manželstva: Máte ich úspešne za sebou?

Potom prišlo vytriezvenie

Raz som to už nevydržala a vzala som do ruky Martinov mobil, ktorý si po jednej zo služobných ciest nechal na nočnom stolíku. Verila som, že tam nič nenájdem, no chcela som sa pre istotu uistiť. Vošla som do smsiek a v tom ma zamrazilo. Jedna z jeho asistentiek, ktorú mal mimochodom uloženú ako Janka x bola v zozname hneď ako prvá. Keď som však otovrila správu a uvidela jej opálené telo len v krvavočervených bikinách, nemala som slov. Odhodila som mobil a utekala som za Martinom rovno do kúpeľne, aby som ho konfrontovala.

Nenechajte si ujsť: Môj priateľ dostal na dovolenke nápad navštíviť nudapláž: Tam sa však stalo niečo, s čím nerátal nikto z nás

On ma však rýchlo odbil veľmi pravdivo vyzerajúcim šokovaným pohľadom a výsmechom. Vraj, ako si také niečo o ňom vôbec môžem myslieť. Jana len jednoducho našla v obchode v Miláne, kde práve vybavovali firemné záležitosti, skvelé plavky, ktoré mal Martin v úmysle kúpiť i pre mňa a tak len chcel vedieť, ako jej sedia, keďže máme podla neho skoro rovnakú postavu. A vraj som celé prekvapenie pokazila a môžem si za to sama. dodala ohromená Simona.

Neviem, čomu mám veriť...

Nemala som žiadne protiargumenty a cítila som sa naozaj bezmocná. Aspoň, kým som na druhé ráno pri rozbaľovaní jeho batožiny nenašla v kufri darčekovú krabicu od plaviek, no vo vnútri po nich nebolo ani stopy. A keďže ich nemám v skrini, pravda musí byť niekde inde. V Martinovom vysvetlení však podľa mňa s veľkou pravdepodobnosťou určite nie.... priznáva smutne sklamaná Simona, ktorá ešte stále nevie, či sa jej podozrenia stanú realitou.

]]>
Tue, 27 Jun 2017 14:00:00 2017-06-27 14:00:00 0
Najštýlovejšia a najsexi ikona pláže: Exotická modelka nás ohúrila dokonalými fotografiami v bikinách http://feminity.zoznam.sk/c/900424/najstylovejsia-a-najsexi-ikona-plaze-exoticka-modelka-nas-ohurila-dokonalymi-fotografiami-v-bikinach
Zahraničné celebrity
Predstavujeme vám exotickú April Love Geary, ktorá sa venuje modelingu. Čokoladová kráska vás očarí dokonalým telom a sexi zábermi z pláže.
Najštýlovejšia a najsexi ikona pláže: Exotická modelka nás ohúrila dokonalými fotografiami v bikinách
Exotická kráska, ktorá vás ohúri svojimi plážovými fotkami
Tue, 27 Jun 2017 12:00:00Zahraničné celebrity

Predstavujeme vám exotickú April Love Geary, ktorá sa venuje modelingu. Čokoladová kráska vás očarí dokonalým telom a sexi zábermi z pláže.

Krásna modelka s jedinečným výzorom je dokonalým stelesnením amazonky. Divoká a sexi April je milovníčkou horúcich letných dní a svoje voľné víkendy si najradšej užíva na pláži, o čom svedčia aj jej fotografie. 

Prečítajte si aj: Obľúbené dovolenkové destinácie celebrít: Na tieto úžasné miesta chodí Beyoncé či Nicole Scherzinger

Sexi diva

April patrí k modelkám, ktoré sa rozhodne neboja ukázať svoje telo. A prečo by aj mala, keď sa môže pýšiť naozaj dokonalými krivkami. Jej dlhé nohy, pevné bruško, sexi dekolt a vypracovaný zadok snáď ani nepotrebujú komentár.

Plážová inšpirácia

Exotická kráska je skvelou inšpiráciou pre všetky ženy, ktoré sa chystajú na dovolenku k moru a túžia po hot záberoch. Jej prepracované fotografie pôsobia ako z módneho magazínu a April je v nich naozaj bezchybná. Učte sa od tejto sexi divy a vaše fotografie budú mať zaručený úspech.

Podľahol jej aj známy spevák

Jej šarmu a nezameniteľnému sexepílu neodolal ani slávny spevák Robin Thicke. Dvojica je spolu už vyše roka a ich láska nepozná hraníc. Kto vie, či je práve Robin autorom týchto inšpiratívnych fotografií.

Bezchybné telo

Ak by sa nás niekto opýtal, kto vlastní bezchybné telo, odpoveď by bola jasná. April je podľa nás stelesnením dokonalej modelkovskej postavy, ktorej nechýbajú sexi krivky. Mať také telo ako ona, tiež sa fotíme od rána do večera na pláži. No nie ?

Milovníčka bikín

Krásna modelka je okrem iného aj veľkou milovníčkou róznych strihov bikín. Pri jej častom cestovaní a navštevovaní exotických miest sa jej ani nečudujeme. Sexi brunetka je pre nás zároveň nekonečnou inšpiráciou pri výbere tých správnych bikín. Zaujímalo by nás, koľko ich vlastní doma...

Pozadie za milión

Aj vás pri pohľade na jej bezchybné pozadie zavial pocit závisti? Tento pocit veľmi dobre poznáme! Musíme však uznať, že April to nesmierne svedčí a jej spojenie správnej gentiky a pravidelného cvičenia je naozaj skvelým výsledkom.

Módne trendy

Táto kráska si nenechá ujsť žiadny módny trend ani čo sa týka plážových doplnkov a bikín. Všimnite si jej bikini a ich spodný diel, ktorý je tvorený netradičným strihom. Najnovšie vychytávky sleduje rovnako ako módne outfity a pravidelne ich prezentuje na pláži.

Inšpirujte sa: Športové outfity, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a zároveň sexi: Inšpirujte sa priamo od svetových modeliek!

Exotická diva

Nevieme opísať čo to je, ale táto exotická diva so seba niečo vyžaruje. Iskra, charizma či tajomnosť? To všetko by sa dalo spojiť do jedného a vznikne vám táto mladá nádherná žena. Modelka, ktorá bude pre nás najväčšou plážovou ikonou a veľkou inšpiráciou.

 

 

]]>
Tue, 27 Jun 2017 12:00:00 2017-06-27 12:00:00 1
Vlastnosť ženy, pre ktorú nám muži nedokážu odolať: Keď spĺňate týchto 5 povahových čŕt, máte vyhraté http://feminity.zoznam.sk/c/900428/vlastnost-zeny-pre-ktoru-nam-muzi-nedokazu-odolat-ked-splnate-tychto-5-povahovych-crt-mate-vyhrate
Zábava
Muži sa možno nezdajú vyberaví, no opak je pravdou. Keď ide o ženy, tie správne vlastnosti sú alfou a omegou...
Vlastnosť ženy, pre ktorú nám muži nedokážu odolať: Keď spĺňate týchto 5 povahových čŕt, máte vyhraté
Vlastnosť ženy, pre ktorú nám muži nedokážu odolať: Keď spĺňate týchto 5 povahových čŕt, máte vyhraté
Tue, 27 Jun 2017 10:00:00Zábava

Muži sa možno nezdajú vyberaví, no opak je pravdou. Keď ide o ženy, tie správne vlastnosti sú alfou a omegou...

1. Priamočiarosť a sofistikovanosť

Ženy, ktoré vedia, čo chcú a idu si za tým, už ani nemôžu byť viac príťažlivejšie. Muži jednoducho milujú zástupkyňe nežného pohlavia vtedy, keď vedia prejaviť svoju silu a istotu. Nikto netvrdí, že žena nemá byť nežná, no nemala by zabúdať na vlastnú vnútornú energiu a jej využívanie vo svoj prospech. Len žena, ktorá sa dokáže prebojovať a sofistikovane preukáže svoje schopnosti, má v mužskom svete naozaj šancu.

Inšpirujte sa: Sedem najčastejších viet, ktoré používajú dokonalí manipulátori: Týmto ľuďom na vás nezáleží

2. Zdravé sebavedomie

Samozrejme, že sebachvála nie je nič príjemné a namyslené ženy nemajú zástupy obdivovateľov, zdravé sebavedomie však nikdy nie je na škodu. Preto ženy, ktoré si uvedomujú svoje prednosti a krásu, pôsobia na mužov oveľa príťažlivejšie. Spoznajte, čo sa vám na sebe najviac páči a naučte sa pôsobiť sebavedomo. Len tak dáte svoje prednosti naozaj najavo a mužské pohlavie vám jednoducho len tak neodolá.

3. Sebestačnosť

Je pravda, že muži sa radi starajú o ženu. Chrániť nás a starať sa o nás je jednou z ich priorít. Nie su však dvákrát radi, keď majú na krku ženu, ktorá je bez nich absolútne stratená vysí na nich naozaj dvadsať štyri hodín denne, sedem dní v týždni. Naučte sa byť nezávislá žena, ktorá nepotrebuje muža, ale práve naopak, muž potrebuje ju. Garantujeme vám, že zakrátko uvidíte ten neuveriteľný rozdiel.

Nenechajte si ujsť: Jedna vec zvýši vašu príťažlivosť: Na toto si počas rozhovoru s mužom dajte pozor

4.  Primeraná naivnosť

Ak si občas neuvedomujete, ako roztomilo niekedy pôsobia vaše rozhodnutia, mali by ste začať. Taký ten milý stupeň naivity, kedy žena budí dojem dievčatka, je pre mužov viac než len príťažlivý. Nemusíte sa stavať do roli hlupane, to od vás samozrejme ani nikto nechce. Avšak, ak občas naivne veríte veciam, ktoré ostatným prídu nanajvýš nereálne, no vy sa jednoducho nevzdáte a svoje rozhodnutie si viete i obhájiť,neexistuje nič príťažlivejšie.

5. Inteligencia

A samozrejme, netreba zabúdať na primeraný stupeň inteligencie. Ženy, ktoré dokážu používať hlavu v každej situácii, či už ide o prácu alebo súkromie, budia dojem výzvy, ktorú muži jednoznačne musia pokoriť. Neverili by ste, ako ich ženská inteligenica dokáže nažhaviť a prirpaviť o rozum. Nehanbite sa preto naozaj ukázať, čo vo vás je a svoje IQ v žiadnom prípade neskrývajte.

Neprehliadnite: To, čo si o vás myslia ostatní, vás v skutočnosti nedefinuje: Týchto 9 tvrdení vás o tom presvedčí

]]>
Tue, 27 Jun 2017 10:00:00 2017-06-27 10:00:00 0
Najodvážnejšie Slovenky, ktorým ide karta: Štýlová Soňa Skoncová, neprehliadnuteľná Romana Škamlová http://feminity.zoznam.sk/c/900430/najodvaznejsie-slovenky-ktorym-ide-karta-stylova-sona-skoncova-neprehliadnutelna-romana-skamlova
Slovenské celebrity
Predstavujeme vám Slovenky, ktoré presne vedia, čo im pristane. Inšpirujte sa ich letnými outfitmi, ktoré zvýraznia ženskosť.
Najodvážnejšie Slovenky, ktorým ide karta: Štýlová Soňa Skoncová, neprehliadnuteľná Romana Škamlová
Najodvážnejšie Slovenky, ktorým ide karta: Štýlová Soňa Skoncová, neprehliadnuteľná Romana Škamlová
Tue, 27 Jun 2017 07:30:00Slovenské celebrity

Predstavujeme vám Slovenky, ktoré presne vedia, čo im pristane. Inšpirujte sa ich letnými outfitmi, ktoré zvýraznia ženskosť.

Romana Škamlová

Podnikateľka Romana Škamlová stavila na etno vzory v podobe ľahučkých šiat, ktoré doplnila klobúkom, slnečnými okuliarmi a pásikom. Blondínka vie, ako kombinovať farby a zachovať si pritom ženský štýl.

Inšpirujte sa: Najkrajšie outfity Romany Škamlovej: Táto sexi blondínka presne pozná, v čom má svoje prednosti

Eva Rezešová-Džodlová

Bývalá misska a majiteľka sushi reštaurácie Eva Rezešová-Džodlová sleduje najnovšie trendy a aplikuje ich vo svojom šatníku. Čierne kvetované šaty spolu s gladiátorkami nikdy neomrzia a na žene vyzerajú vždy veľmi pôsobivo.

Soňa Skoncová

Pre moderátorku a modelku Soňu Skoncovú je móda hrou. Často predvádza nekombinovateľné kombinácie a táto je jednou z nich. Vždy vysmiata tmavovláska si môže dať na seba čokoľvek a vždy vyzerá skvelo.

Nenechajte si ujsť: Sexi Soňa Skoncová má naozaj dokonalú postavu: Pozrite sa, v akých originálnych outfitoch najradšej cvičí

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská podľahla kvetinovému županu. Tento kúsok je kľúčovým trendom leta a na krásne opálenej pokožke a postave, akou disponuje táto známa tvár, vyzerá tip top. 

Natália Selveková

Majiteľka estetickej kliniky Natália Selveková si na svoj vzhľad potrpí a inak ako dokonale upravenú ju nevidíme. V týchto kobaltovo modrých letných šatách jej to veľmi pristane. Boho štýl dokáže byť veľmi elegantný a jej outfit rozhodne stojí za inšpiráciu.

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová je pre mnohé ženy vzorom v obliekaní. Vďaka skvelej postave, na ktorej tvrdo pracuje, si môže dopriať takéto krátke šatičky. Veľmi ženské, sexi a v kombinácii so šatkou v podobe turbana aj nesmierne štýlové.

]]>
Tue, 27 Jun 2017 07:30:00 2017-06-27 07:30:00 1
Skryté nástrahy v raňajkách, kvôli ktorým priberáte: Ak ich odstránite zo svojho jedálnička, ihneď začnete chudnúť http://feminity.zoznam.sk/c/900423/skryte-nastrahy-v-ranajkach-kvoli-ktorym-priberate-ak-ich-odstranite-zo-svojho-jedalnicka-ihned-zacnete-chudnut
Zdravie
Raňajkové omyly, ktoré konzumujete s čistým svedomím a myslíte si, že robíte dobre. Pravda je však niekde úplne inde.
Skryté nástrahy v raňajkách, kvôli ktorým priberáte: Ak ich odstránite zo svojho jedálnička, ihneď začnete chudnúť
Skryté nástrahy v raňajkách, kvôli ktorým priberáte: Ak ich odstránite zo svojho jedálnička, ihneď začnete chudnúť
Tue, 27 Jun 2017 06:00:00Zdravie

Raňajkové omyly, ktoré konzumujete s čistým svedomím a myslíte si, že robíte dobre. Pravda je však niekde úplne inde.

Ráno začínate s elixírom zdravia v podobe namixovaného smoothie a pokračujete rôznymi zdravými vitamínovými doplnkami v domnienke, že konáte správne a vediete super zdravý život? Vyvedieme vás z omylu, že nie všetko, čo ste doteraz konzumovali na raňajky, je v skutočnosti také zdravé. 

Prečítajte si aj: Doprajte svojmu telu detox vďaka tomuto nápoju: Stačí ho piť raz za deň!

Super zdravé smoothie

Chcete prijať čo najviac vitamínov v podobe ovocia, ale spôsobite si ešte väčšiu škodu než si vôbec myslíte. Samozrejme, že pomixované ovocie má pre váš organizmus pozitívny vplyv, ale kombinácia manga s banánom a jahodami zvyšuje hladinu cukru vo vašom organizme. Možno si to ani neuvedomujete, ale len jedna šálka manga v sebe skrýva 24 gramov cukru. Nabudúce skúste kombinovať menej druhov ovocia alebo uprednostniť zeleninu a sústrediť sa na obsiahnuté vitamíny, nie chuť vášho zázračného super sladkého smoothie.

Fitnes cereálie

Doba, kedy všetci šaleli za fitnes cereáliami je už dávno preč a vy by ste mali uprednostniť ich naozaj zdravú verziu v podobe granoly. Chutná a hlavne zdravá obmena vám prinesie skutočne výživné látky namiesto cereálií, ktoré obsahujú zbytočne veľa cukru a olejov. Myslite na to, keď si budete nabudúce vyberať v supermarkete vaše zdravé raňajky.

Jogurtové nápoje

Dôležité je vedieť, že jogurtové nápoje s príchuťou rôzneho ovocia nikdy neboli ani nebudú zdraviu prospešné. Netvrdíme, že sú nezdravé, ale ak ich vylúčite zo svojho jedálnička, zaručene sa vám bude chudnúť oveľa ľahšie. Tieto jogurtové nápoje nemajú čo robiť vo vašom jedálničku, ak sa snažíte dosiahnuť vašu vysnívanú váhu.

Ryžové chlebíky

Najväčší mýtus, ktorý kedy mohol vzniknúť je ten, že ryžové chlebíky vám zaručia štíhlu líniu. Pravdou je, že neponúkajú dostatočné nutričné hodnoty, aby vás zasýtili a vy tak siahate o pár minút po ďalšom snacku. Samozrejme že majú nízky obsah kalórií, ale zároveň aj nízky obsah bielkovín a vlákniny a preto sú pre náš organizmus prospešné asi ako polystyrén. 

Mohlo by vás zaujímať: Jedno ovocie vás zbaví nafukovania: Konzumujte ho po jedle a štíhle bruško dosiahnete rýchlejšie

Arašidové maslo

Aj vy si radi pochutíte na chlebíku s arašidovým maslom s dobrým pocitom, že ste pre svoje telo urobili dobre? Chyba! Arašidové maslo obsahuje príliš veľa nepotrebných olejov, ktoré vaše telo len zaťažujú. Radšej si urobte vlastnú domácu nátierku či siahnite po banáne, ktorý vám dodá potrebnú energiu na celé dopoludnie.

]]>
Tue, 27 Jun 2017 06:00:00 2017-06-27 06:00:00 1
VIDEO: Mladá Natália Ondáková je novou kráľovnou súťaže Queen of Golf 2017! http://feminity.zoznam.sk/c/900435/video-mlada-natalia-ondakova-je-novou-kralovnou-sutaze-queen-of-golf-2017
Zábava
Porotu očarila jednak svojím vzhľadom, ale aj príjemným vystupovaním a snahou venovať sa golfu aj v budúcnosti. Vo svojom voľnom čase sa venuje tancovaniu, rada si po ťažkom dni zacvičí jogu a odteraz ju môžete stretnúť aj na golfových ihriskách.
VIDEO: Mladá Natália Ondáková je novou kráľovnou súťaže Queen of Golf 2017!
Víťazka titulu Queen of Golf 2017 Natália Ondáková
Tue, 27 Jun 2017 05:59:00Zábava

Porotu očarila jednak svojím vzhľadom, ale aj príjemným vystupovaním a snahou venovať sa golfu aj v budúcnosti. Vo svojom voľnom čase sa venuje tancovaniu, rada si po ťažkom dni zacvičí jogu a odteraz ju môžete stretnúť aj na golfových ihriskách.

Dievčatá štvrtého ročníka súťaže Queen of Golf 2017 to ani v rámci príprav nemali ľahké, pretože absolvovali sústredenie v hoteli Holiday Inn Trnava , množstvo fotení, trojdňový golfový camp pod vedením profesionálnych golfových trénerov z  Golf Trnava. Organizátori tento ročník ozvláštnili predstavením talentovanej fashion ilustrátorky Danyely Art, s ktorou dievčatá absolvovali celodňový workshop, naučili sa na ňom základy maľovania a každá z finalistiek si vytvorila svoj vlastný autoportrét. 

Samotný finálový program sa konal v historických priestoroch nádvoria kaštieľa Theresia Chateau. A program bol ozaj pestrý. Predstavenie finalistiek spojené s módnou show v tričkách značky U.S. POLO ASSN, naozaj sexi fashion show v najnovšej módnej kolekcii od Danyela Art. Od samotného začiatku súťaže sa o vlasy a vizáž starali  Lilis Beauty Salón a LOVELY LOOK – beauty ateliér. Ani módna show plaviek Relleciga v kombinácii s golfovým oblečením od DIGITALGOLF a lodičkami od iModa.sk tento rok nechýbali.

Dievčatá predstavili  ešte pred sezónou najnovšie plavkové trendy. Čerešničkou na torte bola záverečná módna prehliadka vo svadobných šatách zo svadobného salónu GIOVANNA doplnená šperkami z dielne slovenskej dizajnérky Jenny Jeshko. Počas programu vystúpil známy spevák Peter Bažík, či umelec Igor Slovák a celým večerom sprevádzal sympatický herec a moderátor Juraj Bača. 

Krásnymi ženami sa to len hemžilo, preto to porota nemala ozaj ľahké, no nakoniec  jednohlasne rozhodla, že novou Queen of Golf 2017 je mladučká Natália Ondáková, neustále pozitívne naladená a s úsmevom na perách. Natália získala  krásnu, ručne vyrobenú putovnú korunku so swarovski kryštálmi od Mária Feketeová Artist Glavancek a na týždeň si zajazdí na špičkovom aute Mercedes-Benz. Samozrejme ako hlavnou z cien nechýba  zelená karta na golf, ročný VIP vstup do fitnescentra FitUp, darčekové poukážky na skrášľovacie procedúry v salónoch krásy, luxusný kyticový box od Le Diamant Rose, plavky Relleciga, lodičky Imoda.sk, oblečenie od StartFashion Slovakia, víkendový pobyt v Hoteli Thermalpark, Dunajská Streda, darčekové balíčky od Signal, chutné cupcakes od Taký Malý Koláč, chutnú večeru v reštaurácií Husacina u Gálika, excelentné svetové vína, ktoré na Slovensko dováža ILt, s.r.o. a ďalšie zaujímavé ceny, za ktoré sa oplatí bojovať. 

Projekt Queen of Golf vznikol v roku 2014 a za  4 roky bolo do súťaže zapojených 55 dievčat, ktoré odohrali už 6 turnajov. Tento rok to mali finalistky, čo sa golfu týka, trochu ťažšie pretože si golfové zručnosti zmerali vo svojej vlastnej súťaži na golfovom ihrisku v Báči, kde zabojovali o titul Queen of Golf Talent 2017. Tento titul získala najvyššia zo súťažiacich a to finalistka s číslom 2. Klaudia Steffelová, ktorej šerpu odovzdal prezident slovenskej golfovej asociácie Tomáš Stoklasa. 

Ako to býva aj v iných súťažiach,  hlasovalo sa a zbieralo lajky aj u našich mediálnych partnerov a tu najviac zaujala finalistka s číslom 6. Diana Sklenárová a preto jej právom patrí titul Queen of Golf TIP 2017

Tento rok prišla súťaž Queen of Golf s ďalšou novinkou, zapojili sme kreativitu dievčat a tie si natočili vlastne vlogy. Hlasujúcich najviac zaujal vlog finalistky s číslom 3. Zdenky Pavlíkovej. A preto titul Queen of Golf Sympatia 2017 patrí práve jej.

Výsledky:

Queen of Golf 2017 - č. 8 NATÁLIA ONDÁKOVÁ
Queen of Golf TIP 2017 - č. 6 Diana Sklenárová
Queen of Golf SYMPATIA 2017 - č. 3 Zdenka Pavlíková 
Queen of Golf TALENT 2017 - č. 2 Klaudia Steffelová

Po vyhlásení výsledkov a dekorovania víťaziek bolo na dievčatá prichystané ešte jedno sladké prekvapenie. Zamaškrtili si sa torte v tvare golfovej loptičky od partnera Taký Malý Koláč. 

Už teraz sa môžete tešiť na piaty ročník súťaže Queen of Golf 2018!

FEMINITY TV: Pozrite si celý rozhovor s víťazkou Queen of Golf Natáliou Ondákovou

 

]]>
Tue, 27 Jun 2017 05:59:00 2017-06-27 05:59:00 1
RIVER SHOW rozprúdila srdce Bratislavy http://feminity.zoznam.sk/c/900434/river-show-rozprudila-srdce-bratislavy
Zábava
Športové exhibície, módne prehliadky, jachty a známe tváre pri pohári Moet & Chandon. Aj takto môže vyzerať oslava Dunaja.
RIVER SHOW rozprúdila srdce Bratislavy
Tue, 27 Jun 2017 05:00:00Zábava

Športové exhibície, módne prehliadky, jachty a známe tváre pri pohári Moet & Chandon. Aj takto môže vyzerať oslava Dunaja.

V nedeľu 18. 6. sa v srdci Bratislavy, na nábreží pred Eurovea, konal tretí ročník RIVER SHOW. Do veľkolepej oslavy rieky sa opäť zapojili športovci, hudobníci aj známe tváre slovenského showbiznisu.

Športové divadlo na rieke

Program na vode otvárali surferi a wakeboardisti ovenčení titulmi z domácich či svetových majstrovstiev. Jetsurf predstavil aktuálny líder tabuľky svetového pohára, mladý reprezentant Sebastin Kubinec. Dunaj prišla skrotiť aj Dominika Vojtíková z Čiech, majiteľka štyroch zlatých trofejí tamojších majstrovstiev vo wakebordingu. V zostave nechýbal náš najlepší wakesurfista Maroš Nemec, či priekopník slovenského skateboardingu Marek (Aktiv) Jača, Martina Svobodová, Lukáš Mihalec, či azda najznámejší riversufista, vo voľnom čase plniaci hiphopové kluby, Tomáš Hafner.

Akcii ostal aj po tretí rok verný Mário Lamy. Petržalčan patriaci k elitnej športovej reprezentácii Slovenska a držiteľ titulu z majstrovstiev sveta v rýchlostných vodných skútroch, si v roku 2016 pripísal do zbierky dva najcennejšie kovy z majstrovstiev Európy. Svojich priaznivcov na RIVER SHOW odmenil famóznou 15 minútovou jazdou.

Spestrením exhibícií bola prezentácia profesionálov z Oddelenia poriečnej polície PZ SR. Okrem záchrany topiaceho, predviedli názornú asistenciu neovládateľného člnu, či „naháňačku“ pri kontrole dokladov.

Spanilá jazda jácht a motorových člnov

River Show je stále jedinou akciou, ktorú môžete sledovať z paluby svojej loďky. Spoločnú ideu rozprúdiť život na Dunaji, ku ktorému patrí aj rekreačný vodný motorizmus, prišlo podporiť vyše 50 jácht a motorových člnov. Spanilá jazda videla aj tento rok z centra Bratislavy až do blízkeho Hainburgu. Flotila majiteľov jácht a motorových člnov patrila k najkrajším momentom podujatia.

Letná fashion show, prednášky a koncerty

Podujatie moderovala niekdajšia tvár TA3, sympatická Lucia Forman Habancová. Počas striedania programu na vode si „suchuzemci“ vypočuli prednášku O rybách v Dunaji, ktorej sa ujal riaditeľ Prírodovedného múzea zoólóg Mgr. Ján Kautman. Prehliadkové mólo zaplnil imidžový butik V&E fashion s top inšpiráciami pre letnú sezónu. Modelky v trendových šatách a plavkách, zaujali nielen dámske pohľady.

Obľúbené koncerty z lode si užívali návštevníci z brehu, ale aj tí, ktorí  akciu sledujú zo svojej paluby. V nedeľu ich prišli  pozdraviť Slipo & Hajtkovič, Nikola Benedikovičová, Brigita a Tereza Csikos, Alessia – Podzemgang, Barbara Wiess, speváčka Dante, či flashmob tanečníci z Diamonds Academy.

Krásne lode a darček pre návštevníkov

Nielen na vode, ale aj na brehu bolo  čo obdivovať. Spoločnosť Mastercraft potešila najmä tých, ktorí preferujú aktívny šport. Na RIVER SHOW priniesla horúcu novinku, model X23, ktorý momentálne poskytuje najväčšiu surfovú vlnu na trhu. Spoločnosť Imidjex naopak potešila tých, čo preferujú luxusný pocit z jazdy a vysokého komfortu. Z predajne vzdialenej len pár metrov od Eurovea, priniesla aj podvodné skútre SEABOB, ktoré sa posledné roky tešia veľkej popularite.

Krásky v bielom

Na RIVER SHOW sa už  tradične objavujú osobnosti zo showbiznisu v bielych outfitoch. Pri pohári Moet & Chandon  sa zabávali modelky  Soňa Štefková, Marienka Časnochová, Miriam Mattová, Miss Slovensko 2007 Veronika Vágner Husárová, Miss Universe 2015 Denisa Vyšňovská a súčasná finalistka súťaže o korunku krásy, herečka Nikola Benedikovičová. Nechýbali obľúbené televízne tváre Marianna Ďurianová,  Martina Štefanková, Alexandra Orviská, tanečníci Mario Lapez, Johny Mečoch, šéfka módnej televízie Gabika Drobová s priateľom Karolom Rumanom, víťazka Masterchef Slovensko Martina Grňová, známa návrhárka Izabela Komjati či česká „Barbie“ Gabriel Jiračková. Na párty sa ukázal aj Jaroslav Židek, ktorý momentálne pôsobí ako šéfkuchár v reštaurácii RiverBank

Hostí v bielom VIP stane značky MDMAX s imidžovým svietiacim nábytkom LEDBOX, čakala okrem kvalitného šampanského Moet & Chandon aj výstava hodiniek TAG Heuer, umelecké diela od najznámejšej slovenskej sklárky Gordany Turuk, či káva od spoločnosti Tale of Brew, ktorú spoluzakladal majster sveta v svojom odbore Lukáš Záhradník.

Z produkcie Cherry&Cherry a športového majstra

Za štýlovou oslavou Dunaja stojí eventová agentúra Cherry & Cherry  a majster sveta v rýchlostných vodných formulách F1H2O Tomáš Čermák. Tretí ročník sa konal pod záštitou hlavného mesta SR. Finančne ho podporil Bratislavský samosprávny kraj. Strategickým partnerom sú Verejné prístavy, a.s., prevádzkovateľ verejných prístavov Slovenskej republiky.

RIVER SHOW 2017 podporili: Eurovea, Moët & Chandon, MDMAX, LEDbox, BOSE, TAG Heuer, Gordana Glass, Aqua Angels, V&E Fashion, SpeedBoats, Imidjex, Mastercraft, Certo Racing, Kapitáni.sk, Knajpa restaurant&bar, Lamy Jet Team, Koratex, Dennetabory.sk, Bratislavský okrášlovací spolok, WakeDunaj, WakeCity, Hostesing Pekná, Slnovrat na Dunaji, Copy.sk, RiverBank, Tale of Brew , ZionSpa, Demon Surf Boards, JetSurf Slovakia, Jumpcat, Partylive.eu, KVANT, TA3, Feminity, Kamsdetmi.sk, Topky, Playboy, M Magazine.

- reklamná správa -

]]>
Tue, 27 Jun 2017 05:00:00 2017-06-27 05:00:00 1
Niektorí ľudia do vášho života nepatria: Podľa tohto zistíte, kedy sa treba pohnúť ďalej http://feminity.zoznam.sk/c/900379/niektori-ludia-do-vasho-zivota-nepatria-podla-tohto-zistite-kedy-sa-treba-pohnut-dalej
Zábava
Občas treba niektorým ľuďom povedať zbohom skôr ako vás začnú brzdiť....
Niektorí ľudia do vášho života nepatria: Podľa tohto zistíte, kedy sa treba pohnúť ďalej
Veci a ľudí, ktorí vás brzdia sa jednoducho treba vzdať...
Mon, 26 Jun 2017 14:00:00Zábava

Občas treba niektorým ľuďom povedať zbohom skôr ako vás začnú brzdiť....

Nemáte spoločné záujmy

V priateľstve je najdôležitejšie, aby ste sa spolu mali o čom rozprávať. Dvaja ľudia, ktorí spolu trávia veľa času jednoducho musia poznať témy, o ktorých a dokážu spoločne pobaviť, inak celý vzťah nemá zmysel. Treba si však uvedomiť, že tak ako sa menia ľudia, menia sa aj ich záujmy, preto ak máte pocit, že sa odrazu rozprávate s niekým, kto vám vôbec nerozumie, možno už spoločnú reč jednoducho nenájdete.

Neprehliadnite: Sedem najčastejších viet, ktoré používajú dokonalí manipulátori: Týmto ľuďom na vás nezáleží

Neviete si na seba nájsť čas

Dohodnete sa na presný čas a hodinu, no nakoniec vám do toho vždy obom niečo príde. To sa však dá vysvetliť rôznymi spôsobmi. Jedným z nich, a tým najpravdepodobnejším je, že vám na vašom stretnutí až tak nezáleží. Vždy je všetko, čo sa vám postaví do cesty dôležitejšie ako samotné stretnutie. Ak takéto správanie neustále prichádza od vami blízkej osoby, porozprávajte sa o tom spoločne. Ak sa však podobne správate aj vy, viete, čo to znamená.

Vaše názory sa začali diamterálne odlišovať

Neviete sa zhodnúť ani na jednej veci a väčšina dôležitých rozhodnutí neustále vedie k hádke. Zopárkrát sa to ešte prehltnúť dá, avšak po čase je lepšie, ak prehodnotíte budúcnosť vášho vzťahu. Prudké hádky len preto, že máte na veci odlišné názory, sú zbytočnou stratou času. Možno ste jednoducho len jeden druhého prerástli a práve preto sa nezhodnete ani na základných veciach.

Nenechajte si ujsť: Akými pravidlami by ste sa mali riadiť, ak sa chystáte na dovolenku s kamarátkami? Nezabúdajte na bod 7!

Keď sa problémy kopia a neriešia

Je niečo, čo vám na správaní vášho priateľa vadí, no namiesto toho, aby ste sa o tom spoločne porozprávali, podobné debaty odkladáte na neskôr. Nakoniec sa však len kopia vo vašej hlave bez toho, aby ste ich dokázali odkomunikovať a vaše priateľstvo tak dostáva zabrať. Zamyslite sa nad tým, či podobne falošný vzťah má zymsel, a prečo vôbec máte s vaším priateľom či priateľkou problém riešiť veci, ktoré vás trápia.

Inšpirujte sa: 7 drobností, ktoré vás presvedčia o tom, že vaše starosti vlastne vôbec nie sú starosti: Začnite žiť naplno!

Keď máte pocit, že spolu srávený čas sa dá využiť aj lepšie

Sedíte vonku na káve, no vaša debata je odrazu akoby silená a vy si v duchu predstavujete, kde všade by ste namiesto toho mohli byť. So skutočným priateľom by ste si spoločný čas mali naplno užívať a nie rozmýšľať nad tým, kedy skončí. V takom prípade už daného človeka nemôžete považovať za skutočne blízku osobu..

Inšpirujte sa: Šťastie nie je na mapách, ale vo vás: Nad týmto sa zamyslite predtým, než sa rozhodnete od základu zmeniť svoj život

Keď ten druhý chce viac a vy nie

Kamarátstvo nemá zmysel, ak jeden zo zainteresovaných pociťuje viac ako ten druhý. Takáto situácia je nepríjemná vám, ale aj tomu druhému. A verte nám, podobné vzťahy väčšinou nikdy neskončia inak, ako sklamaním jedného z vás. Preto je lešpie na chvíľu prerušiť akýkoľvek kontakt. Nikto netvrdí, že si k sebe v budúcnosti opäť nenájdete cestu. Všetko však má svoj čas. Aj ľudia v našom živote.

]]>
Mon, 26 Jun 2017 14:00:00 2017-06-26 14:00:00 0
Princ Harry a okúzľujúca Kate Middleton majú výborný vzťah: Aj túto činnosť robia spoločne najradšej http://feminity.zoznam.sk/c/900426/princ-harry-a-okuzlujuca-kate-middleton-maju-vyborny-vztah-aj-tuto-cinnost-robia-spolocne-najradsej
Zahraničné celebrity
Kráľovská rodina nie je vždy až taká kráľovská. Princ Harry a Kate o tom vedia svoje...
Princ Harry a okúzľujúca Kate Middleton majú výborný vzťah: Aj túto činnosť robia spoločne najradšej
Princ Harry v nej našiel sestru, ktorú nikdy nemal
Mon, 26 Jun 2017 12:00:00Zahraničné celebrity

Kráľovská rodina nie je vždy až taká kráľovská. Princ Harry a Kate o tom vedia svoje...

Je pre neho sestrou

Po tragickej smrti princeznej Diany Harry len ťažko hľadal niekoho, komu by sa mohol s mnohými vecami zdôveriť a spoľahnúť sa na daného človeka po emocionánej stránke. A práve Kate už od začiatku svojho vzťahu s Williamom akoby vyplnila toto prádzne miesto v Harryho živote.

Neprehliadnite: Takýto je skutočný vzťah medzi Princom Williamom a Harrym: Ani po 30-tke s týmto problém nemajú, práve naopak

Aj keď sa ešte donedávna o ich vzájomnom vzťahu veľa nevedelo, dnes je z Harryho slov jasné, že Kate viac než len zbožňuje a je mu ako sestra, ktorú  nikdy nemal.

Prečítajte si: Kate Middleton a jej krásna figúra: V jedálničku jej nesmie chýbať táto surovina, vďaka ktorej sa udržiava vo forme

Nebývajú spolu, no nemajú to ďaleko

Aj keď Harry a William s manželkou nežijú na tom istom mieste, nie sú od seba na kilometre vzdialení  a práve to im dovoľuje navštevovať sa naozaj neustále. Harry totiž zbožňuje tráviť čas so svojím synovcom a neterou a Kate je jeho vzťahom k svojim deťom priam nadšená. Považuje ho za  veľké dieťa, ktoré priam dokonale spĺňa rolu bláznivého a vtipného strýka.

Rovnako tak ho zbožňujú i princ George a princezná Charlotte. So svojím strýkom sa najradšej hrajú v záhrade na čerstvom vzduchu.

Okrem kráľovských povinností aj kuchtenie

Harry je však známy tým, že si rád pochutí na dobrom jedle a práve to ho okrem detí s Kate absolútne zblížilo. Okrem času stráveného s malými ratolesťami totiž spoločne so švagrinou najradšej trávi čas v kuchyni. Sám si zo všetkého najradšej pochutnáva na jej pečenom kurčati, na ktoré je Kate priam expertka. Vyzerá to tak, že nie vždy majú i členovia kráľovskej rodiny chuť nechať sa obsluhovať a radšej sa do prípravy jedla pustia sami.

Nenechajte si ujsť: Toto ste o princovi Williamovi pravdepodobne nevedeli: Kto bola prvá žena, ktorú miloval?

Princ Harry má s vojvodkyňou v skutku veľa spoločného a zjavne sa dokázali spojiť na spontánnej a tak trochu bláznivej úrovni. Narozdiel od Williama je totiž naozaj za každú srandu, a to nielen pri hraní sa s deťmi, ale ako sa zdá i pri varení!

]]>
Mon, 26 Jun 2017 12:00:00 2017-06-26 12:00:00 1
Baby blue je farbou tejto sezóny! Odtieň, ktorý by nemal chýbať vo vašom letnom šatníku http://feminity.zoznam.sk/c/900421/baby-blue-je-farbou-tejto-sezony-odtien-ktory-by-nemal-chybat-vo-vasom-letnom-satniku
Móda
Farba, ktorá by rozhodne mala zdobiť váš letný outfit alebo aspoň doplnok, ktorý máte na sebe. Zaraďte do svojho šatníka tento nadčasový odtieň a prežite leto v módnych trendoch.
Baby blue je farbou tejto sezóny! Odtieň, ktorý by nemal chýbať vo vašom letnom šatníku
Predstavujeme vám farbu tohto leta, ktorú si zaručene obľúbite
Mon, 26 Jun 2017 10:00:00Móda

Farba, ktorá by rozhodne mala zdobiť váš letný outfit alebo aspoň doplnok, ktorý máte na sebe. Zaraďte do svojho šatníka tento nadčasový odtieň a prežite leto v módnych trendoch.

Krásna, nežná a nevinná. Presne taká je farba „Baby blue“, ktorá pripomína rozžiarenú oblohu, ktorú môžete vidieť v letné dni. Odtieň, ktorý vás rozžiari a omladí sa stal obľúbeným aj medzi slávnymi osobnosťami. Pozrite sa, ktoré známe celebrity podľahli svetlomodrej farbe a využili ju vo svoj prospech.

Mohlo by vás zaujímať: Vo svete flitrov: Zažiarte pomocou ligotavých outfitov a buďte hviezdou večera!

Gigi Hadid

Modelka Gigi Hadid je zástankyňou moderných vecí a najnovších trendov. Jej outfity vždy odrážajú najnovšie vychytávky a inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Milujeme jej široké nohavice s vysokým sedom a svetrík v rovnakej farbe.

Victoria Beckham

Módna ikona Victoria Beckham je absolútnou favoritkou v mestskom štýle. Módna návrhárka tentokrát stavila na jednoduchý kostým, ktorý vynikal práve vďaka svetlému odtieňu „Baby blue“. Tento pyžamový kostým si vyžaduje odvahu a extravaganciu, no Victroia to zvláda s prehľadom.

Hayley Roberts

Snúbenica známeho herca Davida Hasselhoffa sa rozhodla zvoliť tieto krásne maxi šaty vo farbe tohto leta. Kúsok, ktorý si zaslúži naozajstný obdiv nás zaujal najmä vďaka jeho jednoduchosti a krásnej farbe. Nechajte sa inšpirovať touto kráskou a zaobstarajste si maxi šaty v tejto farbe. 

Kesha

Speváčka Kesha sa rozhodla zvoliť nový odtieň na svojich doplnkoch. Veľký letný klobúk a kabelka v odtieňoch svetlomodrej dotvárali jej celkový outfit a Kesha pôsobila ako dokonalá diva. Využite túto farbu na svojich doplnkoch a rozžiarte nudný outfit ako táto známa speváčka.

Prečítajte si aj: Take it easy! Denimová minisukňa nikdy nesklame, ako ju kombinovať?

Cara Delevingne

Svetová topmodelka zvolila outfit, v ktorom vynikali najmä jej svetlomodré nohavice s vysokým pásom. Skvelá voľba, ak chcete zaujať, ale zároveň si ponechať svoj jedinečný štýl. Cara je skrátka nenapodobiteľná, no jej outfitom sa môžete zaručene inšpirovať.

]]>
Mon, 26 Jun 2017 10:00:00 2017-06-26 10:00:00 1
Slovenská herečka očarila fotografiou bez make-upu: Viete, ktorá kráska sa môže pochváliť sexi pehami? http://feminity.zoznam.sk/c/900419/slovenska-herecka-ocarila-fotografiou-bez-make-upu-viete-ktora-kraska-sa-moze-pochvalit-sexi-pehami
Slovenské celebrity
Zbožňujeme ženy, ktoré preferujú prirodzenú krásu, a o to viac ak sú to Slovenky, ktoré majú okrem krásy aj talent!
Slovenská herečka očarila fotografiou bez make-upu: Viete, ktorá kráska sa môže pochváliť sexi pehami?
Slovenská kráska, ktorá si nás získala svojou prirodzenou krásou
Mon, 26 Jun 2017 07:30:00Slovenské celebrity

Zbožňujeme ženy, ktoré preferujú prirodzenú krásu, a o to viac ak sú to Slovenky, ktoré majú okrem krásy aj talent!

Predstavujeme vám mladú pôvabnú herečku, ktorá nás nedávno očarila svojou fotografiou na sociálnej sieti. Krásna herečka Mária Havranová je dokonalým príkladom toho, že žena je najkrajšia, keď je nenalíčená. Jej netradičnú krásu ocenili aj sledovatelia na instagrame, vďaka ktorým sa jej fotografia stala okamžite virálnou. 

Prečítajte si aj: VIDEO: Z tejto veci má obľúbený herec Alexander Bárta strach: Prekvapí vás, čo je za tým!

Prirodzená krása

Pri pohľade na známu herečku sme neskrývali nadšenie. Mladá kráska známa pod prezývkou Mary je úspešnou herečkou známou aj so slovenských seriálov. My sme si ju všimli nielen kvôli jej talentu, ale aj silnej charizme a prirodzenosti, ktorú zo seba vyžaruje.

Sexi pehy

Mary patrí k typom žien, ktoré vyzerajú bez make-upu naozaj neuveriteľne dobre. Je stelesnením krásy a pôvabu a sympatické nám bolo už len to, že sa nebála a fotografiu s naturálnym lookom ukázala aj celému svetu.

Netradičná krása

Charizmatická herečka neptrí k prvoplánovým kráskam, ktoré už dnes vidíme na každom kroku. Svojou netypickou krásou sa odlišuje od všetkých umelých bábik a svojou schopnosťou vytŕčať z davu dozaista zaujme aj vás.

Inšpirujte sa: VIDEO: Nová tvár Paneláku, sexi ryšavka Broňa Kováčiková o vzťahoch: Toto by mužovi nemalo chýbať!

Dievčenský look

Mary pôsobí veľmi mladistvým a nevinným dojmom, ktorý jej zaručene pomáha aj pri hereckých rolách. Hrdzavé vlasy, tvár posiata jemnými pehami a iskra v očiach, ktorú nejde len tak skryť. Táto 22-ročná kráska je stelesnením krásy, talentu a pôvabu a veľmi sa tešíme, že máme na Slovensku takéto talentované baby.

 

]]>
Mon, 26 Jun 2017 07:30:00 2017-06-26 07:30:00 1
Najväčší mýtus, ktorého sa ženy pri cvičení zľaknú: Takto klameme samy seba v snahe mať krajšie telo http://feminity.zoznam.sk/c/900427/najvacsi-mytus-ktoreho-sa-zeny-pri-cviceni-zlaknu-takto-klameme-samy-seba-v-snahe-mat-krajsie-telo
Fitness
Fitnes tréner Michael Achberger nám objasní, prečo majú niektoré ženy strach z naberania svalov a aká je skutočná pravda.
Najväčší mýtus, ktorého sa ženy pri cvičení zľaknú: Takto klameme samy seba v snahe mať krajšie telo
Najväčší mýtus, ktorého sa ženy pri cvičení zľaknú
Mon, 26 Jun 2017 06:00:00Fitness

Fitnes tréner Michael Achberger nám objasní, prečo majú niektoré ženy strach z naberania svalov a aká je skutočná pravda.

"Mám strach posilňovať, aby som potom nevyzerala ako chlap." Koľkokrát som už toto počul, spoločne s "Nechcem, aby si cvičila, pretože potom budeš mať príliš veľké svaly a nebudeš vyzerať žensky." Poviem vám, ako to s tým posilňovaním naozaj je...

Zapojte sa: 7-dňová výzva, ako sa čo najrýchlejšie zbaviť faldíkov na bokoch: Stačia tri minúty pohybu denne a k tomu tieto tipy!

Za všetky tie roky, čo sa pohybujem vo fitness svete, som počul veľa mýtov a nezmyslov. Avšak popri hláške "na vegan strave nemôžeš nabrať svalovinu" je toto to, z čoho šaliem najviac. Naozaj, na to ako som pokojný tvor mám chuť mlátiť hlavou do stola. Zoberte si to z môjho uhla pohľadu - posledných 13 rokov posilňujem, cvičím, stravujem sa zdravo, strážim si životný štýl a rovnako mám tuky, ktoré by som kľudne ešte mohol zhodiť a svaly, ktoré by som rád nabral. Áno, som štíhly a športovo vyzerajúci, ale ani zďaleka nie taký vyrysovaný ako by som chcel. Som so sebou relatívne spokojný, však aby som to dotiahol ešte ďalej, musel by som zabrať ešte oveľa viac a na to už ani ja nemám čas a možnosti. Naozaj by som si prial, aby to bolo aspoň z polovice také jednoduché, ako si ľudia myslia. A to som muž, s vyšším potenciálom naberať svalovú hmotu a lepšie spaľujem tuky ako ženy. 

Prečítajte si: Beh je skvelý spaľovač tukov: Ak však chcete vidieť výsledky, týmto 7 začiatočníckym chybám sa radšej vyhnite

Samozrejme, že každá žena, ktorá začne posilňovať, sa postupne stane silnejšou. Ale silnejšia neznamená automaticky vačšia, alebo že začne naberať chlapskú postavu! Stále budete mať zdravú vrstvu tuku a prirodzený vzhľad, bez ohľadu na to, ako ste silné... Aby ste dosiahli ten bikini-fitness extrém, museli by sme dodržiavať veľmi prísnu diétu a precízne cvičebný plán po celé mesiace! A aj potom, po celej tej dlhej dobe, snahe a prípravách na vražednej diéte a cvičení, sa onen neprirodzene vypracovaný nastavený vzhľad dá udržať len pre danú súťaž na krátku chvíľu...

Takže, ak máte strach že pôjdete do posilňovne, zdvihnete párkrát závažia a budete odchádzať s ramenami ako Rambo... Potom žijete v naozaj fiktívnej realite, pretože nie, takto to naozaj nefunguje.

Ak vám ide o ženy venujúce sa kulturistike, ktorých ste sa zľakli, potom by ste mali vedieť, že tieto slečny sa stravujú, cvičia a berú doplnky presne pre to, aby takto vyzerali! Takže, ak sa nechcete dopovať testosterónom a inými látkami, venovať mesiace a roky tvrdej práce, úsiliu, vzdelaniu a dodržiavať veľmi prísne diéty a denné rozvrhy náročného tréningu, potom vám vzhľad kulturistky naozaj ani zďaleka nehrozí.

Avšak, ak budete poctivo cvičiť, zdravo jesť a vytrváte v úsilí pár mesiacov, získate krásne, silné, zdravé a sexi tvarované telo plné ženskej krásy a elegancie.   

]]>
Mon, 26 Jun 2017 06:00:00 2017-06-26 06:00:00 0