Feminity http://feminity.zoznam.sk Magazín prinášajúci najnovšie informácie z oblasti módy, krásy, životného štýlu, cestovania. Zdroj inšpirácie pre každého moderného človeka s vlastným štýlom. sk Dvaja muži, jedna žena a malé dieťa: Príbeh, ktorý vám odhalí, či môže takto fungovať šťastná rodina http://feminity.zoznam.sk/c/900840/dvaja-muzi-jedna-zena-a-male-dieta-pribeh-ktory-vam-odhali-ci-moze-takto-fungovat-stastna-rodina
Feminity
Dvaja muži, jedna žena a malé dieťa. Všetci pod jednou strechou a žijú ako veľká šťastná rodinka. Môže toto fungovať? Jana tvrdí, že perfektne.
Dvaja muži, jedna žena a malé dieťa: Príbeh, ktorý vám odhalí, či môže takto fungovať šťastná rodina
Sat, 19 Aug 2017 15:00:00Feminity

Dvaja muži, jedna žena a malé dieťa. Všetci pod jednou strechou a žijú ako veľká šťastná rodinka. Môže toto fungovať? Jana tvrdí, že perfektne.

V tejto domácnosti to vyzerá trošku inak ako v typických rodinách. Už päť rokov Jana žije so svojím manželom Teom, synom Dávidom a milencom Emanom. Áno, čítate správne. Jana sa považuje za modernú ženu, ktorá jednoducho vedie domácnosť s dvomi mužmi a batoľaťom. 

Neprehliadnite: Vďaka tomu, že ma manžel sústavne podvádzal, som sa naučila jednu dôležitú vec: Prišlo to však až na konci!

Jedna žena a dvaja muži

Najskôr sa vydala za staršieho Tea, no ten nechcel dieťa. Nakoľko však Jana veľmi túžila po bábätku, hľadala s vlastným mužom kompromis, ktorý by bol prijateľný pre oboch. A Teo prišiel s naozaj uleteným nápadom. Dobrovoľne jej navrhol, nech si nájde milenca, ktorý jej túžbu byť matkou jednoducho splní. Aj keď sa Jane táto myšlienka zdala zo začiatku bláznivá, časom sa jej poddala. Zaľúbila sa do nového kolegu, ktorý sa na Slovensko prisťahoval z Írska. ”Svojho muža som stále rovnako ľúbila. Zmenilo sa jediné. Zrazu som po svojom boku nemala jedného, ale dvoch životných partnerov.”

Rodina sa rozrástla

Po troch rokoch fungovania v domácnosti, medzi dvomi mužmi sa rodinka rozrástla. Jana porodila Emanovho synčeka a vraj to vzťah všetkých členov len posilnilo. ”Aj keď sa to niekomu môže zdať absurdné, môj manžel a milenec si vychádzajú perfektne. Dokonca občas vezmú malého na spoločnú prechádzku a ja mám tak čas sama pre seba.” Intímne chvíľky si trojica vždy plánuje týždeň vopred. Všetko majú rozdelené a muži vraj medzi sebou nesúperia. Stali sa z nich dobrí kamaráti. Tomuto novému trendu sa hovorí polyamorický vzťah - teda vzťah viacerých lások. ”Nechceme ľudí presviedčať, že polygamia je dobrá alebo zlá. Je to čisto naša voľba. A nám takýto životný štýl jednoducho vyhovuje.”

Voľnosť je pre nich kľúčová

V netradičnej rodinke dokonca Teo, ktorý dieťa najskôr nechcel, zostal na materskej a stará sa o domácnosť. Navyše každý z partnerov má povolené neviazať sa a nájsť si lásku aj mimo vzťahu. Je teda dosť možné, že svoju rodinu ešte rozšíria. Možno sa vám to zdá zvláštne, ale nejde o nič mimoriadne. Takýchto vzťahov je vraj viac než dosť. 

Prečítajte si: Myslela som si, že môj muž je láskou môjho života: Táto jedna udalosť však ukázala, že ho vôbec nepoznám

Polyamoristi tvrdia, že monogamia nikdy nie je len o dvoch ľuďoch. Často si vraj partneri klamú a podvádzajú. No v ich vzťahoch, sú partneri k sebe otvorení a delia sa aj o svoje najtajnejšie túžby. Sú si vedomí, že takýto životný štýl nie je pre kadého. Oni sú však takto šťastní.

]]>
Sat, 19 Aug 2017 15:00:00 2017-08-19 15:00:00 1
Najpopulárnejšia škandinávska blogerka: Pozrite sa na krásnu nevestu a jej najkrajšie chvíle v živote http://feminity.zoznam.sk/c/900791/najpopularnejsia-skandinavska-blogerka-pozrite-sa-na-krasnu-nevestu-a-jej-najkrajsie-chvile-v-zivote
Zahraničné celebrity
Módna ikona a najznámejšia škandinávska blogerka, ktorá na svojej kariére aj poctivo pracuje, sa nedávno pochválila na svojej sociálnej sieti aj zábermi, v ktorých by sa raz chcela vidieť takmer každá žena. V svadobných šatách po boku milovaného muža a s víziou krásnej budúcnosti. Pretože presne takto Kenza okomentovala tento dôležitý životný krok.
Najpopulárnejšia škandinávska blogerka: Pozrite sa na krásnu nevestu a jej najkrajšie chvíle v živote
Najpopulárnejšia škandinávska blogerka Kenza Zouiten nenechala nič na náhodu, čo sa týka jej svadby
Sat, 19 Aug 2017 12:00:00Zahraničné celebrity

Módna ikona a najznámejšia škandinávska blogerka, ktorá na svojej kariére aj poctivo pracuje, sa nedávno pochválila na svojej sociálnej sieti aj zábermi, v ktorých by sa raz chcela vidieť takmer každá žena. V svadobných šatách po boku milovaného muža a s víziou krásnej budúcnosti. Pretože presne takto Kenza okomentovala tento dôležitý životný krok.

Ak svadba, tak aj poriadna rozlúčka so slobodu

V podaní štýlovej Kenzy sme ani nečakali nič iné než poriadnu dievčenskú párty. Tá sa konala priamo v Barcelone a následne aj na lodi, kde to dievčatá poriadne rozbalili. 

Ženích by nemal nevestu vidieť pred obradom

Presne tejto tradície sa držala aj inšpiratívna Kenza, ktorá sa svojmu nastávajúcemu ukázala tesne pred obradom v týchto nádherných svadobných šatách a toto bola reakcia jej nastávajúceho, na ktorú zase Kenza reagovala slovami: "Myslím, že schválené."

Mohlo by vás zaujímať: Prečo obdivujeme štýl modelky Emily Ratajkowski? Prinášame vám najlepšie looky tejto mladej ikony

Nevesta už spomína aj deti

Chvíľa, keď jej jej malé družičky pomáhali obliecť si svadobné šaty, okomentovala takýmito pozitívnymi slovami, ktoré svedčia o tom, že spolu so svadbou sa rozhodla aj pre ďalší krok a tým je založenie si vlastnej rodiny: „Tento pocit je taký zvláštny... Obliekať sa s mojimi družičkami, chvíle pred tý, ako sa dostanem k svojmu mužovi... Nechám si svoje svadobné šaty a budem dúfať, že jedného dňa ich bude mať na sebe moje dieťa.“ 

Pri tejto fotografii so svojimi malými družičkami zase poznamenala aj toto: „Keď vidím všetky naše netere pokope aj so svojmi rodičmi, dáva mi to nádej, že jedného dňa budem mať aj ja vlastnú rodinu, ktorú som vždy chcela...“

Čítajte tiež: Najštýlovejšia a najsexi ikona pláže: Exotická modelka nás ohúrila dokonalými fotografiami v bikinách

Zo svadobnej večere šialená párty 

Ako sama Kenza priznala ďalej na svojej sociálnej sieti, jej svadobná párty po obrade sa naozaj rozbehla ako možno ani sama nečakala: "Naša svadobná večera, ktorá ani nebola večerou, bola to šialená párty. V jednu sekundu sme všetci plakali, v ďalšej sme pili rakiu a tancovali na stoloch. Toto si budem pamätať po zvyšok môjho života."

Bez medových táždňov by sa to nezaobišlo

Kenza sa stihla pochváliť už aj zábermi z medových týždňov. Paradoxne je na nich zatiaľ len sama, keďže niekto musí aj fotiť. Pre svoje medové týždne si zamilovaná dvojica vybrala "road trip" po európskych mestečkách. Konkrétne sa vybrali do malého kúpeľného mestečka Biarritz, zastavili sa v ďalšom prístavnom mestečku, La Rochelle, a samozrejme keďže boli už vo Francúzsku, nemohli vynechať ani mesto lásky, Paríž.

No francúzske mestečká neboli jediné na programe. Ako sama Kenza prezradila: "Prebudiť sa v Nemecku, obedovať v Luxembursku a zájsť na kávu v Paríži!"

Neprehliadnite: Predstavujeme vám módnu ikonu s menom Zendaya: Tejto mladej herečke leží pri nohách celý Hollywood!

Musíte uznať, že takúto svadbu od rozlúčky so slobodou až po medové týždne by ocenila asi každá z nás. Nechajme sa aspoň inšpirovať...

]]>
Sat, 19 Aug 2017 12:00:00 2017-08-19 12:00:00 1
3-dňová výzva na zbavenie sa nafúknutého bruška: Toto vyskúšajte čo najskôr http://feminity.zoznam.sk/c/900828/3-dnova-vyzva-na-zbavenie-sa-nafuknuteho-bruska-toto-vyskusajte-co-najskor
Chudnutie a diéty
Ak vás často trápi nafúknuté brucho a neviete si s ním dať rady, možno vám pomôže nasledujúca výzva, ktorá by vás problému mala zbaviť. Vyskúšate?
3-dňová výzva na zbavenie sa nafúknutého bruška: Toto vyskúšajte čo najskôr
Zdroj: Profimedia
Sat, 19 Aug 2017 10:30:00Chudnutie a diéty

Ak vás často trápi nafúknuté brucho a neviete si s ním dať rady, možno vám pomôže nasledujúca výzva, ktorá by vás problému mala zbaviť. Vyskúšate?

To, že máte nafúknuté brucho, môže byť dôsledkom niekoľkých vecí. Prvou je samozrejme strava, druhou možná alergia na jedlo, nedostatok pohybu, spánku, lieky, či dlhodobý stres.

Čítajte aj: 6 faktorov, od ktorých závisí spaľovanie našich tukov: Tomuto sa vyhnite, spomaľujete si tým metabolizmus

Pokiaľ ste sa rozhodli s týmto problémom zabojovať, dajte do toho všetko, nepodvádzajte a hlavne dajte šancu aj iným metódam, než tým, ktoré ste volili doteraz. Uvedomte si, že je to vaše telo a rozhodnutie tiež robíte iba vy. Tentokrát to bude o strave, cvičení a hlavne vašom prístupe.

Tri dni po sebe dodržiavajte nasledujúci scenár

  • pohár vlažnej vody na prázdny žalúdok
  • krátke cvičenie, strečing a dýchanie
  • zdravé tuky na raňajky
  • ľahší a pestrý obed
  • pitný režim (voda, čaj)
  • pridajte do jedálnička: melón, lesné ovocie, ananás, orechy, ryby, chudé mäso, kozie syry, šaláty, čerstvú zeleninu, cuketu, mrkvu, hummus
  • toto z jedálnička odstráňte: biely cukor, múka, sýtené nápoje, sladké vody, sladkosti, fast food, vyprážané jedlá, ťažko stráviteľné potraviny, kravské mlieko a tučné syry
  • večera zložená z komplexných sacharidov
  • prechádzka po večeri
  • minimálne 7 hodín spánku

Najlepšie spravíte, ak začnete svoj deň pohárom vlažnej vody a krátkym cvičením. Stačí, ak si pôjdete zabehať na 10 minút, ponaťahujete sa, vystrečujete a hlavne sa budete vedieť sústrediť na dýchanie do brucha, ktoré vám naštartuje trávenie. Pridajte k tomu zopár drepov, či preskokov cez švihadlo. Na raňajky si doprajte zdravé tuky, či bielkoviny v kombinácii so zeleninou. Siahnite po nesolených orieškoch, údenom lososovi, rybe, hummuse, či vajíčkach. Jedno z týchto jedál skombinujte so zeleninou. Snažte sa jesť čo najviac čerstvých potravín.

 

Príspevok, ktorý zdieľa @delightful.vibes,

Vyskúšajte aj: 21-dňová výzva pre štíhle bruško do plaviek: Toto je zoznam jedál a krátke cvičenie na doma!

Na obed si dajte niečo ľahšie a vaša večera nech pozostáva z komplexných sacharidov. Ryža, či sladké zemiaky sú ideálnou voľbou. Tukom sa však na večeru vyhnite. Po večeri si doprajte rýchlejšiu chôdzu, alebo prechádzku okolo domu a posledné jedlo zjedzte najneskôr tri hodiny pred spaním.

Prečítajte si: Päť potravín, ktoré vás zbavia ranného nafukovania: Štíhle bruško na počkanie!

Ak chcete pre svoje telo spraviť viac, pridajte do každého z týchto dní minimálne 30-minútové cvičenie počas dňa a nasledujúce cviky na brucho. Tiež zabudnite na stres, jedzte v pokoji a nebuďte príliš sebakritická. Jednoducho si to užite a majte sa rada. Váš žalúdok totižto každodenný stres dlhodobo uniesť nedokáže.

VIDEO: Zacvičte si nasledujúce krátke cvičenie na štíhle brucho aspoň raz za deň

]]>
Sat, 19 Aug 2017 10:30:00 2017-08-19 10:30:00 1
Inšpirácie lakov na nechty na nekončiace leto: Použite tieto farebné kombinácie a zaujmite svojou manikúrou http://feminity.zoznam.sk/c/900845/inspiracie-lakov-na-nechty-na-nekonciace-leto-pouzite-tieto-farebne-kombinacie-a-zaujmite-svojou-manikurou
Krása
Ak nie ste zástancom divokých farieb a výrazných odtieňov, máme pre vás skvelé tipy, ktoré môžete využiť na svojej letnej manikúre. Tieto nepodliehajú najnovším trendom a vás zaručene neomrzia!
Inšpirácie lakov na nechty na nekončiace leto: Použite tieto farebné kombinácie a zaujmite svojou manikúrou
Sat, 19 Aug 2017 09:00:00Krása

Ak nie ste zástancom divokých farieb a výrazných odtieňov, máme pre vás skvelé tipy, ktoré môžete využiť na svojej letnej manikúre. Tieto nepodliehajú najnovším trendom a vás zaručene neomrzia!

Leto sa spája so žiarivými farbami na outfitoch, v líčení či módnych doplnkoch. Veľa žien uprednostňuje žiarivé letné odtiene aj na svojich nechtoch v podobe farebných lakov na nechty. My však zastávame názor, že menej je niekedy viac a priniesli sme vám výber štýlových manikúr, ktoré pôsobia decentne a stále veľmi moderne.

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšie trendy lakov na letnú sezónu 2017: Objavte novinky zo sveta manikúry v horúcich letných inšpiráciách

Svetlo šedá

Milujeme nový trend svetlo šedého laku na nechty, ktorý pôsobí veľmi jemne a elegantne. Tento môžete zvoliť aj v prípade, že máte serióznejší typ zamestnania, kde sa hodia skôr decentnejšie farebné kombinácie. Čistá a nenásilná farba si vás získa vďaka svojmu skvelému looku.

Odtiene modrej

Rôzne odtiene modrej vám zaručia originálnu manikúru. Páči sa nám voľba tmavého odtieňu v lesklom prevedení, ktorý vynikne najmä na krátkych upravených nechtoch. Vo všeobecnosti platí, že tmavšie farby lakov na nechty by sa nemali používať na dlhej manikúre. Výsledok môže pôsobiť nevkusne a lacno.

Výrazná červená

Ohnivá farba, ktorá v nás evokuje vášeň a ženskosť sa vracia späť do módy a čoraz viac žien ju zaradilo medzi obľúbené farby v lakoch na nechty. Vzbudzuje pocit krásy, rešpektu a skvele sa hodí k rôznym outfitom. Tento odtieň zaručene vyskúšajte!

Metalické odlesky

Kovové a metalické odlesky sú stále v kurze a nám sa veľmi páči ich nadčasovosť. Nechajte si upraviť svoje nechty v salóne krásy, kde vám vykúzlia tieto metalické nechty pomocou gél-laku alebo siahnite po správnom odtieni a vykúzlite si túto manikúru v pohodlí domova.

Prečítajte si aj: Inšpirácia štýlových náušníc, ktoré si zamilujete: Ozdobné šperky priamo z prehliadkových mól!

Priesvitný lak

Neutrálna farba a prirodzenosť je niečo, čo sa bude nosiť stále bez ohľadu na módne trendy. Ak ste konzervatívnejší typ a výrazné farby sú pre vás príliš extravagantné, siahnite po priesvitnom laku, ktorý dodá vašim nechtom ten správny lesk.

]]>
Sat, 19 Aug 2017 09:00:00 2017-08-19 09:00:00 1
Čerstvé a tradičné guacamole s jedinečnou chuťou! Vyskúšajte tento mexický recept podľa domácej receptúry http://feminity.zoznam.sk/c/900847/cerstve-a-tradicne-guacamole-s-jedinecnou-chutou-vyskusajte-tento-mexicky-recept-podla-domacej-receptury
Recepty
Milujeme exotické jedlá, ktoré môžeme variť podľa tradičnej receptúry. Tento sme sa naučili od jednej mexickej rodiny a nedáme naň dopustiť.
Čerstvé a tradičné guacamole s jedinečnou chuťou! Vyskúšajte tento mexický recept podľa domácej receptúry
Sat, 19 Aug 2017 05:59:00Recepty

Milujeme exotické jedlá, ktoré môžeme variť podľa tradičnej receptúry. Tento sme sa naučili od jednej mexickej rodiny a nedáme naň dopustiť.

Domáca avokádová nátierka podľa rodinného receptu je nielen veľmi chutná, ale aj zdravá! Tento recept si zamilujete vďaka jeho jednoduchému postupu a výbornej chuti. Ideálna pochúťka k letným grilovačkám či ľahkému obedu. Vyskúšajte!

Prečítajte si aj: Vymeňte mexické tacos namiesto klasickej večere: Rýchla príprava tohto chutného jedla vám ušetrí čas

Chutný recept

Na prípravu avokádovej nátierky tzv. guacamole nebudeme potrebovať veľa ingrediencií, no napriek tomu vás jej výsledná chuť prekvapí rozmanitosťou. Pripravte si tento nenáročný recept a potešte svojich blízkych či priateľov skvelou obmenou chutí, práve vďaka tejto mexickej pochúťke. Nepotrebujete byť šéfkuchár, aby ste jej prípravu zvládli ľavou zadnou.

Ingrediencie:

1 zrelé avokádo
3 limetky (použijeme iba šťavu)
2 paradajky stredné, nakrájané
1 biela cibuľka, jemne nasekaná
1/4 lyžičky mletého čierneho korenia
1/2 lyžičky soli
2 strúčiky čerstvého cesnaku, mleté
1/8 lyžičky rasce 
1/8 lyžičky kajenského korenia
1 chilli paprička, nakrájaná jemne
1 hrsť koriander, nasekaný

Postup:

Prerežte avokádo na polovicu a odstráňte jeho šupku. Následne vyberte kôstku a zvyšok vnútra vložte do misy a použite, ako základ vášho mexického dipu. Pomocou vidličky ho jemne roztlačte a premiešajte tak, aby v ňom stále ostali malé hrudky. Avokádo má byť mierne hrudkovité. Pridajte soľ, limetkovú šťavu, ktorá poskytne určitú rovnováhu avokáda a pomôže oddialiť jeho zvlhčenie. Pridajte nakrájanú cibuľu, koriander, čierne korenie a chilli. Chili papričky sa menia individuálne na základe svojej pikantnej chuti, takže začnite s polovicou jednej čili papriky a pridajte do guacamole tak, aby bolo primerane pikantné. Podávajte čerstvé s mexickými čipsami či ako prílohu k mäsu. 

Inšpirujte sa: Ľahký obed, ktorý vás zasýti v letných dňoch: Cestovinový šalát s talianskym dressingom

Prajeme Vám dobrú chuť!

]]>
Sat, 19 Aug 2017 05:59:00 2017-08-19 05:59:00 1
Zistite, či vám klame: Tieto zmeny správania vášho muža rýchlo prezradia http://feminity.zoznam.sk/c/900825/zistite-ci-vam-klame-tieto-zmeny-spravania-vasho-muza-rychlo-prezradia
Partnerské vzťahy
Pokiaľ si nie ste istá, či vám hovorí pravdu, alebo sa vám opäť snaží klamať, všimnite si tieto veci. Prezradia ho aj bez toho, aby ste sa ho museli na danú vec znova pýtať.
Zistite, či vám klame: Tieto zmeny správania vášho muža rýchlo prezradia
Zdroj: Profimedia
Fri, 18 Aug 2017 14:00:00Partnerské vzťahy

Pokiaľ si nie ste istá, či vám hovorí pravdu, alebo sa vám opäť snaží klamať, všimnite si tieto veci. Prezradia ho aj bez toho, aby ste sa ho museli na danú vec znova pýtať.

Klamstvo je považované za najhorší prehrešok vo vzťahu. Práve vďaka nemu vznikajú všetky konflikty a rozpadávajú sa vzťahy, či manželstvá. Niekedy sa ani nemusíme dlho snažiť na to, aby sme zistili, či nám náš partner, alebo partnerka klame. Správanie človeka prezradí rýchlejšie ako slová.

Mohlo by vás zaujímať: Znamenie, v ktorom sa muž narodil prezradí, po akej žene túži: Baran chce súťaživú ženu, Ryby zase milujúcu

Začne byť na vaše bežné otázky alergický

Pokiaľ sa pri rozhovore s vami začne správať nervóznejšie a máte pocit, že ho každá osobnejšia otázka vytáča, zbystrite. Pravdepodobne vám váš partner nehovorí pravdu, alebo sa snaží niečo zatajiť. Ak by nemal problém, nevadilo by mu hovoriť o tom, aký mal deň, kde bol, alebo s kým trávil čas po práci.

Pri odpovediach si dáva načas

Klamára spoznáte aj podľa toho, že pri normálnej odpovedi potrebuje viac času ako inokedy. Jednoducho si musí vymyslieť niečo, čím vás upokojí a to mu trochu času zaberie. Okrem toho majú klamári potrebu otáčať otázky na vás, poprípade hovoriť nezmysly, ktoré spolu vôbec nesúvisia.

Zvyšuje hlas

Keď niekto túži po tom, aby ste mu uverili, začne zvyšovať intenzitu svojho hlasu. Je to tak, že keď sa zrazu dostanete do úzkych, musíte z toho von čo najskôr.

Opakuje sa

Hovorí sa, že pravdu stačí povedať raz, kým klamstvo treba opakovať viackrát. Hlavne preto, aby tomu dotyčná osoba uverila, keďže opakovaná lož sa po istom čase stane "pravdou."

Dotýka sa tváre, škriabe si plece, alebo prekrižuje nohy

Nervozita spraví svoje a preto je možné, že sa klamár prezradí aj takýmto spôsobom. Jednoducho musí vašu pozornosť odviesť inde a tak začne robiť všetko možné počas toho, ako vám klame.

"Neuveríš tomu, ale..."

Obľúbenou vetou klamárov je aj veta, ktorá začína niečím, čomu by ste vraj neverila, alebo, čo nezvyčajné sa stalo. Väčšinou práve za týmto úvodom nasledujú obrovské klamstvá.

Čítajte aj: Každá partnerská, či manželská hádka by sa mala držať tohto pravidla: Váš vzťah sa prirodzene zlepší

To, či vám muž klame, alebo nie, zistíte podľa už spomenutých znakov, ale najlepšie spravíte, ak budete počúvať svoj vlastný šiesty zmysel. Vy svojho partnera poznáte najlepšie a viete, keď sa s ním niečo deje. 

]]>
Fri, 18 Aug 2017 14:00:00 2017-08-18 14:00:00 0
Speváčka Selena Gomez a jej love story: Vďaka tomuto mužovi celá žiari! http://feminity.zoznam.sk/c/900837/spevacka-selena-gomez-a-jej-love-story-vdaka-tomuto-muzovi-cela-ziari
Zahraničné celebrity
Keď sa na niekoho z celebrít usmeje šťastie, môže to vyzerať aj takto! Tento zamilovaný párik známych spevákov sa, zdá sa, naozaj našiel.
Speváčka Selena Gomez a jej love story: Vďaka tomuto mužovi celá žiari!
Fri, 18 Aug 2017 12:00:00Zahraničné celebrity

Keď sa na niekoho z celebrít usmeje šťastie, môže to vyzerať aj takto! Tento zamilovaný párik známych spevákov sa, zdá sa, naozaj našiel.

Aj vy ste zvyknutí na rýchlo začínajúce a rovnako rýchlo končiace sa vzťahy vo svete speváckych hviezd? Aj keď sa to môže zdať nereálne, ale aj láska medzi celebritami sa niekedy naozaj podarí. Dôkazom toho je zaľúbená dvojica úspešného rapera a slávnej krásky, ktorí sa spoločne naozaj našli. Presvedčte sa!

Mohlo by vás zaujímať: Toto sexi telo má doma krásna speváčka Alicia Keys už sedem rokov: Prečítajte si, čo dodáva iskru ich manželstvu

Bývalá láska

Mladá, krásna a úspešná speváčka Selena Gomez si v minulosti prešla veľmi búrlivým vzťahom, ktorý bol mnohokrát preberaný v médiách a riešený takmer celým svetom. Reč je o jej teenegerskej láske s Justinom Bieberom. Práve tento spevák jej v minulosti pobláznil hlavu aj napriek jeho nižšiemu veku a aj keď sa na prvý pohľad zdalo, že tento vzťah bude „navždy“ opak bol pravdou a ich detská láska nakoniec skončila nepríjemným rozchodom. 

Časy sa menia

Odvtedy sa toho mnoho zmenilo a Selena vyrástla vo vyspelú ženu, ktorá sa posunula nielen v speváckej kariére, ale aj vo svojom osobnom živote. Po prvej nevydarenej láske prišiel niekto, v kom našla presne to čo hľadala už dlho. Podľahla čaru úspešného rapera a speváka , ktorého všetci poznajú pod prezývkou The Weeknd

Love story

Dvojica sa minulý rok, no ich láska prepukla na verejnosti začiatkom roka, keď ich neznámy fotograf zachytil pri romantickej prechádzke. Po zverejnení ich fotografie sa už zaľúbený pár viac neskrýval a svoju  náklonnosť si prejavoval aj verejne.

Bývalé lásky

Zaujímavosťou je, že The Weeknd, ktorého skutočné meno je Abel Tesfaye, mal pred Selenou tiež známy vzťah. Abel randil s krásnou modelkou Bellou Hadid preslávenou najmä z prehliadky Victoria´s Secret

MET Gala

Azda najväčšou udalosťou pre zaľúbenú dvojicu bola práve udalosť MET Gala, kde sa stretli všetky významné celebrity vrátane ich bývalých lások. Selena s Abelom však nikoho neriešili a svoju vzájomnú náklonnosť si patrične dokazovali. Pri pohľade na túto dvojicu vás zaplaví pocit šťastia a lásky.

Inšpirujte sa: Najsledovanejšia celebrita na instagrame má poriadnu dávku sexepílu: Očarí vás svojím štýlovým šatníkom!

Odkaz od speváčkinej mamy

Keď si Selena Gomez zavesila zaľúbenú fotografiu z MET Gala na svoj osobný profil, stala sa úsmevná situácia. Fotografiu okomentovala jej vlastná mama so slovami: „Rozžiarená, usmievajúca sa, zdravo vyzerajúca a zaľúbená.. Mama je šťastná!“ Čím len dokázala jej úprimnú radosť s úprimného a láskyplného vzťahu. Musíme priznať, že Selena naozaj žiari a my jej prajeme, nech jej to vydrží čo najdlhšie.

 

]]>
Fri, 18 Aug 2017 12:00:00 2017-08-18 12:00:00 1
Do akého znamenia sa zamiluje večne slobodný Strelec? Medzi týmito dvoma budú lietať iskry http://feminity.zoznam.sk/c/900834/do-akeho-znamenia-sa-zamiluje-vecne-slobodny-strelec-medzi-tymito-dvoma-budu-lietat-iskry
Zábava
Aj vás vždy zaujímalo, akému znameniu v zverokruhu nakoniec podľahne nenapraviteľný Strelec? Zistili sme odpoveď, ktorá vás naozaj prekvapí.
Do akého znamenia sa zamiluje večne slobodný Strelec? Medzi týmito dvoma budú lietať iskry
Večne slobodný a nezávislý Strelec sa tiež dokáže zamilovať
Fri, 18 Aug 2017 10:00:00Zábava

Aj vás vždy zaujímalo, akému znameniu v zverokruhu nakoniec podľahne nenapraviteľný Strelec? Zistili sme odpoveď, ktorá vás naozaj prekvapí.

Znamenia v zverokruhu sú akýmsi zvláštnym ukazovateľom pravdy a charakteristických čŕt osôb. Je až neuveriteľné, s akou presnosťou dokážu poodhaliť osobnosť jednotlivých jedincov a trefne vystihnúť ich vlastnosti. Tentokrát sme si posvietili na lámača ženských sŕdc, ktorý je v zverokruhu známy ako večne slobodný optimista. Existuje však znamenie, ktoré by sa k nemu dokonale hodilo a zároveň dokázalo skrotiť jeho nevyliečiteľnú túžbu po slobode?

Prečítajte si aj: Najvernejší manželia sa narodili v týchto štyroch znameniach: Je medzi nimi aj ten váš?

Slobodný a nenapraviteľný

Aj keď ho dokážete presvedčiť či zaujať natoľko, aby si vás vzal za ženu, vo svojom srdci zostane navždy slobodným, naďalej bude odmietať všetky citové a telesné putá a neprestane sa otáčať za inými ženami. Páčia sa mu všetky a on sa páči im, no na vážne vzťahy nie je ideálnym partnerom. Je nenapraviteľný optimista a vo všetkom vidí len to dobré. Jeho priamočiarosť a úprimnosť je osviežujúca, ale na druhej strane môže často hraničiť s bezočivosťou. Tak, aká žena očarí Strelca natoľko, že sa do nej bezhlavo zamiluje a bude schopný zmeniť svoju povahu?

Emocionálna väzba

Najväčšiu príťažlivosť dokáže v Strelcovi vyvolať žena v znamení Vodnára. Ich vzájomné puto môže byť silné práve vďaka neopísateľnej túžbe a magickej sile. Emocionálna väzba medzi týmito dvoma znameniami je očividná už na prvý pohľad a ak sa Strelec zahľadí do nejakej ženy, bude to práve žena narodená v znamení Vodnára.

Sukničkár či milujúci partner?

Večne slobodný a voľnomyšlienkársky Strelec až pri tejto žene pochopí silu lásky a vidinu do budúcnosti. Doteraz sukničkár, ktorému ženy ležali pri nohách sa zrazu stáva milujúcim partnerom, ktorý je schopný pre túto ženu urobiť čokoľvek. Ak patríte k Vodnárom, ktoré pobláznili hlavu Strelcovi vedzte, že tento vzťah bude mať sľubnú budúcnosť

Inšpirujte sa: Až po piatich rokoch som zistila, že si ma nechce vziať za manželku: Túto povahovú črtu vášmu partnerovi netolerujte

Sexuálne napätie

Hlavným dôvodom tohto fungujúceho vzťahu je práve sexuálna príťažlivosť a napätie, ktoré medzi týmito dvoma znameniami rastie. Nie je to však len vzplanutie a následne uhasnutie. Táto dvojica si svoju náklonnosť a zohratý vzťah v posteli bude dokazovať aj po rokoch spoločného nažívania. 

]]>
Fri, 18 Aug 2017 10:00:00 2017-08-18 10:00:00 1
Tento 5-ročný chlapček vás dostane: Namiesto toho, aby sa hral s hračkami, jazdí na aute http://feminity.zoznam.sk/c/900833/tento-5-rocny-chlapcek-vas-dostane-namiesto-toho-aby-sa-hral-s-hrackami-jazdi-na-aute
Feminity
Nie, nejde o žiaden vtip. Malý Bruno si prvýkrat sadol za volant skutočného auta ako 4 ročný. No a najväčší fanúšik malého pretekára je samozrejme jeho otec.
Tento 5-ročný chlapček vás dostane: Namiesto toho, aby sa hral s hračkami, jazdí na aute
Zdroj: facebook.com/pg/GrycRacing
Fri, 18 Aug 2017 09:00:00Feminity

Nie, nejde o žiaden vtip. Malý Bruno si prvýkrat sadol za volant skutočného auta ako 4 ročný. No a najväčší fanúšik malého pretekára je samozrejme jeho otec.

Kým deti v jeho veku sa hrávajú s hračkami, on si užíva zábavku dospelých. Tento chlapček má jednoducho adrenalín a vášeň k autám v krvi. Jeho otec je totiž známy profesionálny pretekár.

Neprehliadnite: Ideálna práca podľa detí: hasič, futbalista či jazdkyňa na koni

Jazdou bol fascinovaný od malička

Bruno od malička miloval autá a ešte keď nevedel hovoriť, ukazoval ockovi, že chce auto šoférovať. No a jeho otec mu túto detskú prosbu jednoducho splnil. Zo začiatku si ho dával len na kolená a jazdili v uzavretom priestore, aby sa drobcovi nič nestalo. V tom čase ho však otec učil jazdiť už aj na motokárach. To sa Brunovi veľmi zapáčilo a dnes  vyhráva všetky preteky. Jednoducho je fascinovaný rýchlou jazdou.

”Môj syn postupne zlepšuje svoje jazdiace schopnosti. Dnes už takmer všetko ovláda perfektne nielen na motokárach, ale aj na aute. Vie sám naštartovať, plynule preraďovať, dokonca už driftuje. Nikdy som ho do ničoho nenútil, vždy to chcel sám. Musím však priznať, že som na neho veľmi hrdý,” hovorí Tomasz Gryc, otec malého pretekára.

Vlastné auto dostal ako 4 ročný

To ani z ďaleka nie je všetko. Synčekovi splnil aj jeho najväčšie prianie. Mať vlastné auto. Ako 4 ročnému mu dal zhotoviť exkluzívny model, kde je všetko prispôsobené veľkosťou 5 ročnému dieťaťu. Má tam špeciálnu sedačku, volant, pedále. Ak ste si mysleli, že otec malého Bruna je nezodpovedný, mýlite sa. Bezpečnosť syna je pre neho prioritou. Preto pri každej jazde sedí vedľa neho a má všetko pod kontrolou. Tak ako to býva v autoškole aj on má svoje pedále, aby vedel v prípade potreby okamžite zareagovať. Tvrdí však, že to zatiaľ nikdy nebolo treba.

Prečítajte si: Potrebujete vypnúť? Zažite novú dimenziu zábavy

Maximálna rýchlosť, ktorou Bruno jazdil bola 60 kilometrov za hodinu. Na 5 ročného chlapčeka naozaj slušný výkon a netradičná zábavka.

]]>
Fri, 18 Aug 2017 09:00:00 2017-08-18 09:00:00 1
Najkrajšie nohy slovenského šoubiznisu: Daniela Hantuchová žiari a užíva si leto plnými duškami! http://feminity.zoznam.sk/c/900789/najkrajsie-nohy-slovenskeho-soubiznisu-daniela-hantuchova-ziari-a-uziva-si-leto-plnymi-duskami
Slovenské celebrity
Hoci leto ešte nie je oficiálne ani za nami, naša úspešná tenistka toho už stihla viac než dosť. Svoju instagramovú sieť zásobí fotografiami svojej závideniahodnej postavy. Avšak ako sa zdá, Daniela je žena činu a poctivo na nej aj pracuje. Pozrite sa aj na to, čo všetko robí pre to, aby vyzerala takto skvele...
Najkrajšie nohy slovenského šoubiznisu: Daniela Hantuchová žiari a užíva si leto plnými duškami!
Hoci leto ešte nie je oficiálne ani za nami, naša úspešná tenistka toho už stihla viac než dosť
Fri, 18 Aug 2017 07:30:00Slovenské celebrity

Hoci leto ešte nie je oficiálne ani za nami, naša úspešná tenistka toho už stihla viac než dosť. Svoju instagramovú sieť zásobí fotografiami svojej závideniahodnej postavy. Avšak ako sa zdá, Daniela je žena činu a poctivo na nej aj pracuje. Pozrite sa aj na to, čo všetko robí pre to, aby vyzerala takto skvele...

Leto si užíva plnými dúškami

Letnú sezónu zahájila Daniela netradične, na slovenských horách, konkrétne na Lomnickom štíte. Potom si odskočila do Prahy, kde ako prezradila spojila príjemné s užitočným, keďže tam išla kvôli práci.

Samozrejme si nenechala ujsť ani Wimbledon v Londýne, z ktorého si odniesla okrem tenisových zážitkov ešte jeden naviac. Pretože stretnutie s módnou ikonou, vojvodkyňou Kate zoči voči medzi zážitky rozhodne patrí. 

Mohlo by vás zaujímať: Sexi mamička Magda Šebestová hviezdou pláže: Toto sú jej najlepšie zábery v plavkách

No keďže chcela Daniela určite zažiť aj pravú letnú atmosféru, zvolila si krásny taliansky ostrov Capri v čarovnej Kampánii a spolu s ním aj návštevu večného mesta Rím. Z oboch destinácií poslala svojim fanúšikom takéto inšpiratívne zábery, na ktorých môžeme obdivovať nielen historickú krásu Ríma a malebnosť prírody ostrova, ale predovšetkým jej krásu. 

Čím staršia, tým krajšia

Žena na všetkých týchto fotografiách ani zďaleka nepripomína svojím sexi a mladistvým výzorom tridsiatničku, ale skôr dvadsiatničku. Naviac k Daniele patrí aj jej povestný životný elán a neschádzajúci úsmev z tváre, ktoré jej kráse len pridávajú. Musíme však oceniť a vyzdvihnúť aj jej vkus, pretože vďaka nemu tiež pôsobí mladistvo a má šmrnc. V jej prípade rozhodne platí, čím staršia, tým krajšia. Veď posúďte sami...

Daniela pokojne mohla vymeniť kariéru profesionálnej tenistky za kariéru modelky. Vysoká, dlhonohá, krásne zdravé vlasy, a takýto zadok, ktorý jej nejedna môžeme závidieť...

Čítajte tiež: Slovenské krásky a ich sexi fotografie z dovoleniek: Kristína Činčúrová či Soňa Skoncová ohúrili dokonalými zábermi

Za jej postavou sú hodiny driny 

Avšak, ani v Danielinom prípade nie je nič zadarmo. Na svojej sociálnej sieti dokumentuje aj to, ako poctivo na svojej postave drie. K tenisu pridajte behanie, klasickú drinu v posilke, cvičenie s činkami a ako sama priznáva, niekedy sú to aj dlhé hodiny poctivého cvičenia. 

]]>
Fri, 18 Aug 2017 07:30:00 2017-08-18 07:30:00 1
Následky na vašom tele po prebdených nociach: Dva z nich vás, ani vašu postavu nepotešia! http://feminity.zoznam.sk/c/900827/nasledky-na-vasom-tele-po-prebdenych-nociach-dva-z-nich-vas-ani-vasu-postavu-nepotesia
Zdravie
Pokiaľ si v noci nedoprajete dostatok spánku, škodíte vášmu telu viac, ako sa môže zdať. Nie je to len o rannej únave a nedostatku energie, ale aj o ďalších veciach.
Následky na vašom tele po prebdených nociach: Dva z nich vás, ani vašu postavu nepotešia!
Zdroj: Profimedia
Fri, 18 Aug 2017 06:00:00Zdravie

Pokiaľ si v noci nedoprajete dostatok spánku, škodíte vášmu telu viac, ako sa môže zdať. Nie je to len o rannej únave a nedostatku energie, ale aj o ďalších veciach.

Spánok je pre vaše telo a organizmus rovnako dôležitý ako zdravý životný štýl a šport. Práve vďaka nemu môžete vaše zdravie zlepšiť, alebo naopak si jeho nedostatkom dokážete časom poriadne "zavariť".

Prečítajte si: Ako zistíte, že práca, ktorú robíte nie je pre vás tá pravá? Spánok vám v tom napovie viac, ako si myslíte

Je dôležité, aby ste cez noc spali minimálne sedem hodín na to, aby si váš organizmus stihol odpočínúť a vy ste na druhý deň dokázali fungovať normálne. Ak toto pravidlo nedodržiavate, máte väčšiu šancu, že vás jedna z nasledujúcich vecí pravdepodobne neminie.

Zmeny nálad

Už na malých deťoch môžete vidieť, že nedostatok spánku dokáže organizmus a nálady poriadne rozhádzať. Táto vec sa však nemusí vyhnúť ani vám a aj vy sama môžete na sebe spozorovať väčšiu podráždenosť a niekoľko zmien nálad počas jedného dňa.

Problém so sústredením 

Ak si vaše telo a mozog v noci neoddýchli, na druhý deň sa vám bude ťažšie sústrediť a rozhodnutia, ktoré vám inokedy zaberú pár minút, budú tentokrát náročnejšie. Klesá tiež kreativita a schopnosť riešiť problém čo najlepšie. 

Začnete priberať

Za priberaním nemusí byť len nedostatok pohybu, ale aj nedostatok spánku. Pretože práve počas spánku v našom tele fungujú dva dôležité hormóny - leptín a ghrelín, ktoré majú vplyv na pocit nasýtenosti. Ak nespíte, hladina leptínu klesá a ghrelín stúpa, čo má za následok následné prejedania sa počas dňa a tiež veľkú chuť do jedla. 

Viac zdravotných problémov

Aj nedostatkom spánku si môžete privodiť zdravotné problémy, ktoré by ste inak nemali. Časom sa vám vďaka prebdeným nociam zníži imunita, zvýši tlak a vaše srdce sa vám určite za tieto zmeny nepoďakuje.

Mohlo by vás zaujímať: Vďaka týmto krokom sa vyhnete vyhoreniu v práci: Zaručia vám menej stresu a väčšiu motiváciu

Rýchlejšie starnutie

Prvé vrásky, či náznaky starnutia sa môžu na vašej pleti objaviť aj z dlhodobého nedostatku spánku. Zohráva v tom rolu hlavne stres, ktorý vplýva na zvyšovanie hladiny kortizolu a ten je zodpovedný tiež za zníženú tvorbu kolagénu. Práve ten má okrem iného na starosti aj kvalitu a pružnosť vašej pokožky. 

Zhoršené videnie

Zrak sa vám môže zhoršiť aj kvôli nedostatočnému oddychu. Všimnite si, že už po jednej prebdenej noci musíte mierne zažmúriť oči a viac sa sústrediť na knihu, či obrazovku počítača. Keď ste cez noc nespali nemôžete sa čudovať tomu, že tento nedostatok nakoniec ovplyvní aj vaše oči a samotné videnie. 

]]>
Fri, 18 Aug 2017 06:00:00 2017-08-18 06:00:00 0
Jednu vec pre svojho muža nikdy nerobím: Vďaka tomu ma rešpektuje už roky http://feminity.zoznam.sk/c/900818/jednu-vec-pre-svojho-muza-nikdy-nerobim-vdaka-tomu-ma-respektuje-uz-roky
Partnerské vzťahy
Aj keď to nerada priznávam je pravda, že môj muž bol kedysi veľký sukničkár. Moje kamarátky ma už na začiatku vzťahu odhovárali, ale ja som si s ním aj tak začala.
Jednu vec pre svojho muža nikdy nerobím: Vďaka tomu ma rešpektuje už roky
Zdroj: Profimedia
Thu, 17 Aug 2017 14:00:00Partnerské vzťahy

Aj keď to nerada priznávam je pravda, že môj muž bol kedysi veľký sukničkár. Moje kamarátky ma už na začiatku vzťahu odhovárali, ale ja som si s ním aj tak začala.

Tak, ako veľa žien, aj ja sama som verila, že sa vo vzťahu so mnou zmení v tom zmysle, že sa konečne usadí. Vedela som, že ak chcem naozaj dosiahnuť to, aby bol iba so mnou, musím byť iná, ako jeho dlhý zoznam bývalých partneriek. Jednu vec som práve kvôli tomu pre neho nikdy nespravila a ani nespravím.

Čítajte aj: Môj muž bol dokonalý: Kvôli tejto jednej jeho chybe som mu bola neverná a to nebolo všetko

Nie som mu neustále k dispozicií

Môj partner bol zvyknutý na neustále uháňanie od žien, ktoré mal v minulosti. Je naozaj atraktívny a uspešný, preto som nebola príliš prekvapená tým, koľko žien mal. Napriek tomu si vážim samú seba a viem, že som rovnako dobrá ako on. Jednoducho ho nebudem obdivovať za to, ako vyzerá, alebo koľko žien ho chce. A tiež sa nebudem starať o jeho pohodlie len preto, že som žena. Hoci je jeho ego skutočne vysoké a na začiatku si myslel, že si môže robiť so mnou čo chce, hneď som ho schladila. Stále sa venujem svojim záľubám, domáce práce sme si podelili, nezmenila som sa kvôli nemu a hlavne mám popri našom živote ten svoj vlastný svet. Práve moja samostatnosť a svojský štýl sa mu na mne páčil a páči dodnes. To, že občas zruším naše plány, alebo len nie som k dispozícií, je pre neho aj po štyroch rokoch žitia pod jednou strechou atraktívne. 

Veľakrát my ženy dokážeme kvôli mužovi spraviť všetko, zabudnúť na vlastnú osobnosť a prispôsobiť sa jeho predstavám. To je však spôsob akým o muža skôr, či neskôr prídete. Ja osobne by som ho nikdy nezmenila a ani nechcem, aby bol iný pokiaľ sa ku mne správa s úctou, rešpektom a ľúbi ma. Je oveľa viac spoločenský ako ja a miluje pozornosť, to však neznamená, že celý život a záľuby podriadim jemu. Žijem si svoje a potom to naše spoločné. Stačí mi, že viem, že mám pri sebe silného muža a on vie, aká som a preto ma miluje. 

Prečítajte si: Otázky, ktoré sa svojho partnera, či manžela radšej nepýtajte: Zničia aj ten najlepší vzťah

]]>
Thu, 17 Aug 2017 14:00:00 2017-08-17 14:00:00 0
Toto sexi telo má doma krásna speváčka Alicia Keys už sedem rokov: Prečítajte si, čo dodáva iskru ich manželstvu http://feminity.zoznam.sk/c/900817/toto-sexi-telo-ma-doma-krasna-spevacka-alicia-keys-uz-sedem-rokov-precitajte-si-co-dodava-iskru-ich-manzelstvu
Zahraničné celebrity
Talentovaná speváčka Alicia Keys je dvojnásobnou mamou a šťastnou ženou. Práve vďaka svojej rodine a manželovi prežíva najkrajšie roky svojho života.
Toto sexi telo má doma krásna speváčka Alicia Keys už sedem rokov: Prečítajte si, čo dodáva iskru ich manželstvu
Zdroj: instagram.com/aliciakeys
Thu, 17 Aug 2017 12:00:00Zahraničné celebrity

Talentovaná speváčka Alicia Keys je dvojnásobnou mamou a šťastnou ženou. Práve vďaka svojej rodine a manželovi prežíva najkrajšie roky svojho života.

Alicia patrí medzi svojské ženy aj speváčky. Už od samého začiatku si ide svojou vlastnou cestou a v tom, čo robí sa jej darí. Vždy bola jej prioritou práve rodina a inak tomu nie je ani dnes. Doma má starostlivého manžela a dvoch chlapcov, ktorí ju robia šťastnou a spokojnou.

Mohlo by vás zaujímať: Prečítajte si radu od obľúbeného herca Toma Hanksa: Aj vďaka nej mu manželstvo trvá už viac ako 29 rokov!

Alicia je už sedem rokov manželkou hudobníka Kaseema Deana, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Swizz Beatz. Len nedávno oslávili spolu výročie svadby a podľa fotografií a jej vlastných slov si tento moment naplno vychutnali. Alicia nikdy nešetrí slovami plnými lásky a pod nasledujúcu fotografiu napísala: "Vďaka tebe sa cítim ako prirodzená žena."

Práve s týmto mužom má Alicia synov s nezvyčajnými menami - Egypt a Genesis, ktorých nadovšetko miluje a čas strávený s nimi si skutočne užíva.

Na túto tradíciu nedá dvojica dopustiť

Alicia pre magazín People prezradila, že tajomstvo ich šťastného manželstva stojí na tajných víkendových stretnutiach, ktoré spolu už roky absolvujú. Vraj sa radi navzájom prekvapujú a cez víkend chodia na nové miesta s tým, že vždy jeden netuší, kde sa pôjde. Toto "tajné rande" má svoje čaro.

Inšpirujte sa: Zamilovali sa do seba, keď mali 9 rokov: Dnes spolu vďaka jednej veci oslavujú 93!

Okrem tajných rande je to určite aj rešpekt a úprimnosť, bez ktorých by žiadne manželstvo dlho nefungovalo. Zdá sa, že Alicia prežíva najkrajšie obdobie svojho života po boku muža, ktorý ju miluje a my dúfame, že tých spoločných rokov prežijú čo najviac. 

]]>
Thu, 17 Aug 2017 12:00:00 2017-08-17 12:00:00 1
Čistiace peelingy a gély, ktoré by ste mali používať v lete: Tieto vám vyčistia vaše póry do hĺbky! http://feminity.zoznam.sk/c/900829/cistiace-peelingy-a-gely-ktore-by-ste-mali-pouzivat-v-lete-tieto-vam-vycistia-vase-pory-do-hlbky
Krása
Aj vy túžite po čistej a hladkej pleti bez nečistôt a akné, no neviete, ako nato? Prinášame vám jedinečné typy produktov, vďaka ktorým získate svoju vysnívanú pleť snov.
Čistiace peelingy a gély, ktoré by ste mali používať v lete: Tieto vám vyčistia vaše póry do hĺbky!
Profimedia
Thu, 17 Aug 2017 10:00:00Krása

Aj vy túžite po čistej a hladkej pleti bez nečistôt a akné, no neviete, ako nato? Prinášame vám jedinečné typy produktov, vďaka ktorým získate svoju vysnívanú pleť snov.

Základom v starostlivosti o pleť je jej hĺbkové čistenie a odstránenie odumretých buniek či usadenín. Skvelou pomocou sú v tomto prípad čistiace peelingy a gély, ktoré absorbujú zanesené látky a zanechajú vašu pleť rozžiarenú a čistú. Tieto z nich stoja za vyskúšanie!

Mohlo by vás zaujímať: Doprajte svojej pleti starostlivosť v podobe výživných masiek: Tieto sú v našej redakcii najobľúbenejšie

Hĺbkové čistenie pórov

Hĺbkový čistič pórov od Esthederm si vás získa svojimi pozitívnymi výsledkami a kvalitou. Zabezpečí vám čistú pleť do hĺbky a ponechá jej hladký a rozžiarený vzhľad. Nanášajte na suchú pleť a masírujte pomocou jemných krúživých ohybov až do zhustnutia krému. Tento produkt si skrátka zamilujete!

Jemný odličovací gél 

Jemný odličovací gél bez parabénov od La Roche Posay vám môže slúžiť na odličovanie pleti a následne jej čistenie. Je určený pre normálnu až zmiešanú a citlivú pleť a dokáže odstrániť odumreté kožné bunky rovnako ako aj vodeodolný make-up.

Čistiaci peelingový krém

Starostlivosť o pleť v 3 krokoch ponúka značka Nivea so svojím produktom, ktorý vám hĺbkovo vyčistí pokožku. Bojujte proti nečistotám a upchaným pórom hneď na troch frontoch naraz. Zvoľte čistiaci gél, peeling a masku v jednom!

Ananásový pleťový peeling

Prirodzený exfoliačný produkt je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. Odstraňuje odumreté bunky pokožky a ponecháva pokožku rozžiarenú, jemnú a čistú. Obsahuje výťažky zo skutočného ananásového a papajového ovocia, rovnako ako mleté zrná, aby sa pleť jemne a prirodzene exfoliovala.

Inšpirujte sa: Beauty tipy: Ako sa v lete zbaviť lesklej T-zóny: Vďaka tomuto budete mat čelo a nos pekne zmatnený

Povzbudzujúci peeling

Zjemňuje a odstraňuje starú kožu, odumreté kožné bunky a čistí póry do hĺbky. Obsahuje výťažok s antioxidantmi ovocia, ktoré pomáhajú bojovať proti voľným radikálom poškodzujúcim pleť. Obsahuje tiež výťažok z Aloe vera, semien, kokosových orechov a jabĺk. Nielenže bude vaša pokožka vyzerať hladšie, tento peeling tiež dodáva unavene vyzerajúcej pleti žiarivý oddýchnutý vzhľad a zdravý jas.

]]>
Thu, 17 Aug 2017 10:00:00 2017-08-17 10:00:00 1
Predsvadobný tréningový plán, vďaka ktorému sa dostanete do formy: Pre všetky budúce nevesty! http://feminity.zoznam.sk/c/900832/predsvadobny-treningovy-plan-vdaka-ktoremu-sa-dostanete-do-formy-pre-vsetky-buduce-nevesty
Zábava
Prinášame vám overený recept na vysnívané telo do svadobných šiat. Tento 3-mesačný tréningový plán už vyskúšali mnohé nevesty a nedajú naň dopustiť!
Predsvadobný tréningový plán, vďaka ktorému sa dostanete do formy: Pre všetky budúce nevesty!
Zdroj: Profimedia
Thu, 17 Aug 2017 09:00:00Zábava

Prinášame vám overený recept na vysnívané telo do svadobných šiat. Tento 3-mesačný tréningový plán už vyskúšali mnohé nevesty a nedajú naň dopustiť!

Ak máte fitness cieľ, ktorý by ste chceli dosiahnuť pred svadobným dňom, nehľadajte nič iné, než náš bezpečný a efektívny tréningový plán. Program sa skladá z dvojtýždňových cyklov, takže ak sa vám 3 mesiace zdajú dlho, zoberte si z tohto tréningu aspoň dva týždne. A najlepšia časť? Žiadne členstvo v posilňovni nie je potrebné!

Mohlo by vás zaujímať: Romana do svadby schudla 1kg, no jej telo bolo na nepoznanie: Ľudia si mysleli, že hneď priberie naspäť, opak je pravdou

Čo budete potrebovať:

Komfortné oblečenie
Bežecké topánky
2 ručné závažia s hmotnosťou 3 alebo 5 kg 
Cvičiaca podložka na jogu

Prvý mesiac

V prvom mesiaci by ste sa mali sústrediť na aktívnu účasť v programe. Dobrý spôsob, ako získať motiváciu, je začať denník tréningu, kde môžete sledovať váš pokrok. Zaznamenajte si svoju počiatočnú hmotnosť a použite meraci pás na zaznamenanie veľkosti hrudníka, pása, bokov, stehien a predlaktia. 

Tréningový plán:

20 minút aeróbnej aktivity (beh, chôdza, jogging, jazda na bicykli) aspoň trikrát týždenne

Druhý mesiac

Nesústreďte príliš veľa pozornosti na zníženie telesnej hmotnosti. Čo by ste mali vziať na vedomie, je zvýšenie energie a vytrvalosti. Počas druhého mesiaca spojíte svoju aeróbnu činnosť so sériami a kľukov a drepov, aby ste mohli začať tónovať dve veľké cieľové oblasti, ktorými sú paže a zadok.

Vykonajte aspoň 3-krát týždenne:

40 minút aeróbnej aktivity
2 série po 10 kľukov a drepov

Tretí mesiac

Aj keď ste ešte nestratili váhu, mali by ste už teraz vidieť niektoré výsledky na vašom tele a svaloch. Tento mesiac budete prvé dva týždne pokračovať v predošlých sériách a druhé dva týždne pridáme sériu sklapačiek a angličákov.

Vykonajte aspoň 3-krát týždenne:

40 minút aeróbnej aktivity
3 série po  10 kľukov
2 série po 10 drepov
1 séria po 10 sklapačiek
1 séria po 10 anglíčákov ( crossfitový kľuk s výskokom)

Prečítajte si aj: Takto to vyzerá, keď zhodíte 13 kíl: Mamičke zo Slovenska sa to za dva mesiace vďaka tomuto nakoniec podarilo

Vytúžené výsledky

S týmto 3-mesačným tréningový plánom docielite vytúžené výsledky a vaše telo bude spevnené a vo forme ako nikdy predtým. Je dôležité len správne dodržať cviky v jednotlivých mesiacoch a nestrácať motiváciu a nadšenie z výsledku. Skontrolujte si svoje miery krátko po tréningovom procese a uvidíte, že tento predsvadobný plán sa naozaj oplatí!

]]>
Thu, 17 Aug 2017 09:00:00 2017-08-17 09:00:00 1
Michael Kováčik predstavuje novú dámsku a pánsku kampaň ku kolekcii jeseň/zima 2017 http://feminity.zoznam.sk/c/900824/michael-kovacik-predstavuje-novu-damsku-a-pansku-kampan-ku-kolekcii-jesen-zima-2017
Móda
Módny návrhár Michael Kováčik predstavuje novú dámsku a pánsku kolekciu na obdobie jeseň/zima 2017. V kampani zažiarila aj najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová.
Michael Kováčik predstavuje novú dámsku a pánsku kampaň ku kolekcii jeseň/zima 2017
Celá kolekcia je ušitá z prírodných materialov, kašmír, koža, vlna, hodvábny satén a šífón
Thu, 17 Aug 2017 09:00:00Móda

Módny návrhár Michael Kováčik predstavuje novú dámsku a pánsku kolekciu na obdobie jeseň/zima 2017. V kampani zažiarila aj najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová.

Módny návrhár Michael Kováčik predstavuje novú dámsku a pánsku kampaň ku kolekcii na sezónu jeseň/zima 2017. Kolekcia pozostáva z navzájom ľahko kombinovateľných kúskov prevažne čiernej farby a metalických odtieňov. Dominantnými kúskami v dámskej línii sú hodvábne šifónové šaty a u pánskej časti prevládajú vlnené nohavice a hodvábne košele.

Prečítajte si: Späť v čase s princeznou Dianou: Módna ikona a jej najlepšie looky, ktorými nás inšpiruje dodnes!

Celá kolekcia je ušitá z prírodných materialov, kašmír, koža, vlna, hodvábny satén a šífón. Kolekcia je doplnená o strieborné šperky Ade-Be Jewellery, ktoré navrhol český dizajnér šperkov Adam Detský špecialne pre túto kolekciu. "Inšpiráciu som čerpal zo zbierky fotografií módneho fotografa Patricka Dermachelieho z 80. a 90. rokov," prezradil Michael Kováčik. Hlavnou tvárou kampane je Kristína Činčurová z Agentury Exit Models a Kryštof Šmídl z agentúry SuperModa. O makeup a vlasy sa postarala Eliška Matejková a celé fotenie mal na starosti fotograf Vratko Barcík/The W. Fotenie prebiehalo v exteriéri v Prahe.

]]>
Thu, 17 Aug 2017 09:00:00 2017-08-17 09:00:00 1
Úspešná speváčka Mária Čírová: Už o pár dní povie ÁNO mužovi svojho života, s ktorým má tieto dve krásne deti http://feminity.zoznam.sk/c/900822/uspesna-spevacka-maria-cirova-uz-o-par-dni-povie-ano-muzovi-svojho-zivota-s-ktorym-ma-tieto-dve-krasne-deti
Feminity
Mladá a anjelsky krásna speváčka Mária Čírová ešte neoslávila ani 29. narodeniny, no stihla už toho naozaj veľmi veľa. V kariére jej to ide perfektne a o dokonalom rodinnom šťastí nemožno tiež ani na chvíľku pochybovať. Mamina dvoch rozkošných nezbedníkov, čoskoro povie áno, láske svojho života.
Úspešná speváčka Mária Čírová: Už o pár dní povie ÁNO mužovi svojho života, s ktorým má tieto dve krásne deti
Zdroj: instagram.com/mariacirova
Thu, 17 Aug 2017 07:30:00Feminity

Mladá a anjelsky krásna speváčka Mária Čírová ešte neoslávila ani 29. narodeniny, no stihla už toho naozaj veľmi veľa. V kariére jej to ide perfektne a o dokonalom rodinnom šťastí nemožno tiež ani na chvíľku pochybovať. Mamina dvoch rozkošných nezbedníkov, čoskoro povie áno, láske svojho života.

Bol to ako príbeh z rozprávky. Mladá, očarujúca speváčka a hudobný producent sa do seba zaľúbili. Dokázali, že ich láska je naozaj čistá a úprimná. Mária Čírová a Maroš Kachút patria jednoznačne medzi najstabilnejší pár slovenského showbiznisu. 

Prečítajte si: VIDEO: Mária Čírová prezradila, kto stojí za jej stylingom, Lucia Sládečková nepreferuje výstrihy, ale skôr decentný štýl

Pôvabná speváčka je skutočne ženou so srdcom na pravom mieste. Vždy mala úplne jasno v tom, čo je v živote najdôležitejšie. ”Vždy som vedela, že budem mať deti skoro. Už odmalička som si vystrihovala z časopisov bábätká a dávala som si ich do svojho notesa :).... Stále som si predstavovala samu seba ako mladú mamičku. A mala som to šťastie, že som stretla na svojej ceste človeka, ktorý ma v tomto podporil - Hugo sa nám narodil, keď som mala len dvadsať rokov. Celé to prvé tehotenstvo bolo síce veľmi ťažké vďaka každodenným nevoľnostiam, ale pamätám si, aká som bola šťastná.... Keď sa nám Hugo narodil, život sa mi úplne zmenil. Už nebol iba o mne a o tom, čo chcem ja, ale všetko sme museli prispôsobovať nášmu dieťatku. Ale nikdy som to nepociťovala ako nejaké obmedzenie,” rozpísala sa na sociálnej sieti.  Pre talentovanú mladú speváčku je rodina skutočnou oázou pokoja. Partner a deti sú práve tí, ktorí jej dodávajú potrebnú energiu. Svoj život si bez nich nevie predstaviť. Aj keď má v práci náročny deň, práve najbližší jej vedia vždy vyčarovať úsmev na tvári. Na Márii vidieť, že byť mamou ju robí naozaj šťastnou. 

”Ani teraz, keď už máme dve deti, by som nič nemenila. Momentálne si užívam ich prvé úspechy na krúžkoch. Veľmi sa snažím uložiť do pamäti každú chvíľu, keď mi napríklad Huginko šťastný zahrá novú skladbu na klavíri alebo Zoe niečo zaspieva. Lebo VIEM, že život ide neuveriteľne rýchlo a tieto momenty sa už nikdy nebudú opakovať. A zároveň VIEM, že napriek tomu, že mám prácu, ktorú milujem a ktorá ma neskutočne baví, SKUTOČNÉ ŠTASTIE a zázemie mám iba vo svojej rodine.”  Vidieť, že speváčka naozaj vie o čom je život.

Neprehliadnite: Tieto Slovenky sa stali matkami oveľa skôr než hlása dnešný trend: Toto sú ich ratolesti, ktorými sa dnes pýšia

Z Márie vždy vyžarovala nežnosť, pokoj a pokora. A možno práve to je kľúč ku štastiu. Na jeseň plánuje vydať nový album a už túto sobotu povie ÁNO mužovi svojho života. Zo srdca blahoželáme! Už teraz je nám jasné, že Majka bude prekrásna nevesta. 

]]>
Thu, 17 Aug 2017 07:30:00 2017-08-17 07:30:00 1
Najlepšia superpotravina pre tých, ktorí pracujú celý deň za počítačom: Viete, ktorá to je? http://feminity.zoznam.sk/c/900786/najlepsia-superpotravina-pre-tych-ktori-pracuju-cely-den-za-pocitacom-viete-ktora-to-je
Zdravie & relax
Hoci sme o tejto superpotravine už počuli veľakrát, mnohí sme možno netušili, že v skutočnosti jedna z jej super vlastností je, že zlepšuje zrak. Takže ak trávite svoj pracovný deň pred počítačom celý deň, potom by ste si jej mali zadovážiť dostatok.
Najlepšia superpotravina pre tých, ktorí pracujú celý deň za počítačom: Viete, ktorá to je?
Hoci sme o tejto superpotravine už počuli veľakrát, mnohí sme možno netušili, že v skutočnosti jedna z jej super vlastností je, že zlepšuje zrak
Thu, 17 Aug 2017 06:00:00Zdravie & relax

Hoci sme o tejto superpotravine už počuli veľakrát, mnohí sme možno netušili, že v skutočnosti jedna z jej super vlastností je, že zlepšuje zrak. Takže ak trávite svoj pracovný deň pred počítačom celý deň, potom by ste si jej mali zadovážiť dostatok.

O ktorej superpotravine je reč?

Bobule Goji známe a používané už v tradičnej čínskej medicíne, ktoré môžete jesť v surovom, varenom či sušenom stave. Plné vitamínov, minerálov, vlákniny, antioxidantov, či esenciálnych aminokyselín, to je kombinácia, vďaka ktorej dokážu napomôcť aj našim očiam. Keďže  väčšina z nás má sedavú prácu pri počítači a mnohí si to zhoršujeme ešte tým, že do počítača sa dívame aj vo voľnom čase po práci, niet divu, že naše oči protestujú a dávajú tak najavo, že niečo nie je v poriadku. Našťastie, ak situácia ešte nie je natoľko vážna, aby sme museli nosiť silné dioptrie alebo sa podrobiť operácii, potom si môžeme pomôcť aj sami. Konkrétne práve dennou dávkou tejto superpotraviny goji. 

Mohlo by vás zaujímať: Superpotravina, vďaka ktorej sa vaša problematická pleť vyčistí! Táto morská riasa vás prekvapí rýchlym účinkom

Vďaka čomu presne pomáhajú práve očiam?

Goji bobule obsahujú okrem spomínaného vyššie aj jeden špeciálny antioxidant, zeaxantín, ktorý podporuje zdravie našich očí. Ako informuje internetový portál lifehack.org, prišlo sa na to vďaka jednej švajčiarskej štúdii, ktorou sa dokázalo, že goji pridané do jedla každý deň po dobu 90 dní,  vedie k menej žltým usadeninám pod sietnicou, v dôsledku ktorých môže prísť až ku svalovej degenerácii v oku. 

Čítajte tiež: Zlaté mlieko: Zázračný nočný nápoj, vďaka ktorému si upokojíte nervy a prekvapí aj inými zdravotnými benefitmi

Denná dávka 100 gramov

To je množstvo/hmotnosť, ktorú by sme mali dodržať a konzumovať, ak chceme našim preťaženým a osvieteným očiam dopriať primeranú regeneráciu po celom nielen pracovno dni pri počítači. V týchto 100 gramoch máme obsiahnutý vitamín A, C, vápnik, železo, vlákninu, proteín v dostatočnom množstve, ktoré spomínanú regeneráciu očí podporujú. K tomu si pripočítajte ešte 18 aminokyselín, z ktorých 11 je nielen pre naše oči priam nevyhnutných. 

Neprehliadnite: Táto potravina "napraví" vaše trávenie: Stačí, ak ju budete konzumovať párkrát do týždňa!

Tak ako aj pri iných superpotravinách platí aj pri goji bobuliach, že najlepšie je ich jesť čerstvé.  V čerstvom stave majú goji viac vody, avšak v tomto prípade si spomínaný dôležitý antioxidant pre oči uchovávajú aj v sušene forme

]]>
Thu, 17 Aug 2017 06:00:00 2017-08-17 06:00:00 0
Viete, ako vyzerala Ivanka Trump pred desiatimi rokmi? Ani ona nebola vždy taká ukážkovo štíhla http://feminity.zoznam.sk/c/900812/viete-ako-vyzerala-ivanka-trump-pred-desiatimi-rokmi-ani-ona-nebola-vzdy-taka-ukazkovo-stihla
Zahraničné celebrity
Dnes je Ivanka Trump ikonou, inšpiráciou a veľmi šikovnou podnikateľkou. V minulosti však bola aj ona sama "bežnou" ženou so ženskou postavou.
Viete, ako vyzerala Ivanka Trump pred desiatimi rokmi? Ani ona nebola vždy taká ukážkovo štíhla
Zdroj: Profimedia
Wed, 16 Aug 2017 16:30:00Zahraničné celebrity

Dnes je Ivanka Trump ikonou, inšpiráciou a veľmi šikovnou podnikateľkou. V minulosti však bola aj ona sama "bežnou" ženou so ženskou postavou.

Ivanka je skutočne krásna, svojská a úspešná žena. Jej postavu a vkus jej v dobrom závidí množstvo žien. Avšak nič nie je zadarmo a ani ona nebola vždy ukážkovo štíhla.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie bábätko showbiznisu: Kto sú jeho šťastní rodičia?

Kým dnes vyzerá dokonale, v minulosti mala ženskejšiu postavu, krivky a aj plnšie líca. Napriek tomu už vtedy bola atraktívna. Pozrite, ako vyzerala Ivanka pred desiatimi rokmi.

Odvtedy však Ivanka na sebe poctivo pracuje, zdravo sa stravuje, behá a má dostatok pohybu. Práve tieto veci stoja za jej dnes už štíhlou postavou. Jej krásne dlhé nohy sú jej najväčšími prednosťami. 

Za Ivankinou krásou však stojí aj to, že sa stala trojnásobnou mamou a práve jej deti jej dodávajú chuť a neuveriteľný elán do života. Vďaka nim žiari a úsmev na tvári jej nechýba.

Ivanka v strave neda dopustiť na dostatok proteínov, ryby a tiež vhodné sacharidy. Okrem toho každý deň dodržiava pitný režim, ktorý je pre telo veľmi potrebný.

Prečítajte si: Najlepšie letné outfity, ktoré predviedla Ivanka Trump: Táto žena vie, ako zaujať a inšpirovať

Ivanka našla cestu, ktorá je pre ňu tou správnou, nič nepreháňa a práve to sa odráža aj na jej výzore a dokonalej postave

]]>
Wed, 16 Aug 2017 16:30:00 2017-08-16 16:30:00 1
Môj otec je žena: Nikto by nečakal, ako som sa s tým vyrovnala... http://feminity.zoznam.sk/c/900814/moj-otec-je-zena-nikto-by-necakal-ako-som-sa-s-tym-vyrovnala
Feminity
V tejto rodine nastal skutočne nečakaný zlom. Otec sa zmenil na ženu, ktorou celý život chcel byť. Doslova zo dňa na deň. To, aká rana to bola pre najbližších, asi netreba ani hovoriť. Jeho dcéra s obavami priznáva – môj otec je žena.
Môj otec je žena: Nikto by nečakal, ako som sa s tým vyrovnala...
Zdroj: Profimedia
Wed, 16 Aug 2017 14:00:00Feminity

V tejto rodine nastal skutočne nečakaný zlom. Otec sa zmenil na ženu, ktorou celý život chcel byť. Doslova zo dňa na deň. To, aká rana to bola pre najbližších, asi netreba ani hovoriť. Jeho dcéra s obavami priznáva – môj otec je žena.

Pre samotného otca to však bolo rovnako náročné, ako pre pre všetkých členov rodiny. Svojim rozhodnutím vyjsť s pravdou napovrch, musel zmeniť všetko, čo doteraz v živote poznal. 

Neprehliadnite: Všimla som si, že manžel jednu vec úplne zmenil: Podľa nej som vedela, že je v manželstve nešťastný

Roky žil v klamstve

53 ročná Jane je úspešnou novinárkou a konzultantkou. Žije so svojou manželkou, ktorú si zobrala ešte ako muž. Má s ňou dve deti. Jane bola totiž ešte pred rokom Johnom. Je jednou zo 6 miliónov ľudí v Anglicku, ktorým bola diagnostikovaná pohlavná dysfória. ”Je to stav, pri ktorom telesná schránka nesúhlasí s rodom a pohlavím, ktorým sa človek cíti byť vo svojom vnútri. Ide o jav bežne známy ako transexualita,” vysvetľuje Mgr. Martin Miler, klinický pschológ.

Rodina to prijímala ťažko

”Áno, stratila som muža svojho života a pamätám si na ten okamih, keď som plakala nad zásuvkou s jeho spodnou bielizňou. Je to tá istá forma smútku, ako keď odíde navždy z vášho života blízky človek,” hovorí Sára. A hoci sa jej muž zmenil na ženu, po tom čo sa s tým vnútorne vyrovnala, rozhodla sa s ním zostať. Jednoducho ho stále milovala. Zmena pohlavia bola pre Johna veľká vec. Celý život chcel byť ženou, no až po 50 - tke sa odhodlal a povedal o tom svojej rodine. Už viac nechcel žiť v klamstve.

Prečítajte si: 10 vecí, ktoré by mal človek začať robiť pre seba a bez výčitiek: Bod 9 je nesmierne dôležitý!

Stále je to môj otec

Najväčší strach mal John z toho, že stratí milovanú dcéru. Vždy bol na ňu veľmi naviazaný a vôbec si nedokázal predstaviť jej reakciu. 17 ročná Anna, však prijala tento fakt viac ako dobre. ”Mám otca, ktorý je žena, no stále ho ľúbim rovnako. Vždy ho budem volať otec a na tom sa nič nezmení." Aj keď Anne dlhšie trvalo, kým otca pochopila, dnes mu pomáha s výberom vhodného make -upu i oblečenia. Chce, aby vyzeral naozaj žensky. Vie, že jej otec to nemá rovnako ako ona s mamou, v tomto období najľahšie. Musí sa naučiť správať ako žena, berie hormóny, aby mu narástli prsia, navštevuje hlasovú terapiu, aby zmenil svoj hlas na ženský. Jeho dcéra ho vo všetkom podporuje a stojí pri ňom. ”Som šťastná, že otec bude konečne sám sebou. Bude žiť tak, ako to vždy chcel,” hovorí Anna.

]]>
Wed, 16 Aug 2017 14:00:00 2017-08-16 14:00:00 1