Feminity https://feminity.zoznam.sk Magazín prinášajúci najnovšie informácie z oblasti módy, krásy, životného štýlu, cestovania. Zdroj inšpirácie pre každého moderného človeka s vlastným štýlom. sk Dokonalá letná starostlivosť o vlasy: Doprajte im výživu a lesk aj po dni na slnku či v piesku http://feminity.zoznam.sk/c/903277/dokonala-letna-starostlivost-o-vlasy-doprajte-im-vyzivu-a-lesk-aj-po-dni-na-slnku-ci-v-piesku
Krása
Starostlivosť o vlasy sa v lete jednoznačne mení. Ak si hlavu nechránite klobúkom či štýlovým šiltom, vlasy sú to prvé, na čo dopadajú slnečné lúče. Potrebujú starostlivosť, ktorá ich vyživí a zanechá krásne bez ohľadu na to, v ktorej destinácii sa práve nachádzate.
Dokonalá letná starostlivosť o vlasy: Doprajte im výživu a lesk aj po dni na slnku či v piesku
Vybrali sme pre vás tie najdôležitejšie oblasti, na ktoré by ste mali zamerať svoju pozornosť
Sun, 24 Jun 2018 09:00:00Krása

Starostlivosť o vlasy sa v lete jednoznačne mení. Ak si hlavu nechránite klobúkom či štýlovým šiltom, vlasy sú to prvé, na čo dopadajú slnečné lúče. Potrebujú starostlivosť, ktorá ich vyživí a zanechá krásne bez ohľadu na to, v ktorej destinácii sa práve nachádzate.

Piesok, slaná voda a letné slnečné lúče. Táto trojkombinácia môže znieť ako definícia pravého raja. Nie však pre vaše vlasy. Tieto vplyvy ich môžu ničiť a zanechávať krehké a lámavé. Ich regenerácia produktami zvonka je preto veľmi dôležitá. Vybrali sme pre vás tie najdôležitejšie oblasti, na ktoré by ste mali zamerať svoju pozornosť.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Vlasové trendy leta 2018: Dokonalé plážové vlny si vykúzlite za pomoci týchto skvelých pomocníkov

Doprajte im prirodzené schnutie

Práve, keď slnko ukazuje svoju silu, dovoľte aj vašim vlasom užiť si jeho intenzitu. Predtým ako sa rozhodnete vysušiť vaše vlasy fénom, viackrát si to premyslite. V teplých mesiacoch môžete využiť práve silu slniečka. Ak sa mu bránite práve kvôli tomu, že vlasy vysušuje a zanecháva ich krepovité, siahnite po produktoch, ktoré presne týmto nedostatkom zabránia. 

Objem a krásne vlny 

Dokonalý letný styling začína už v sprche. O svoje vlasy sa starajte a používajte šampón, ktorý je špeciálne prispôsobený na letné podmienky. Obsah aktívnych látok vám zabezpečí dokonalý beach waves look a objem, na ktorý sa nezabúda. 

Dokonalý lesk už po troch minútach

Masky na vlasy by si v lete mali nájsť cestu späť do vašich kúpeľní. Ich silu po náročnom dni na slnku budete určite potrebovať. Vyberajte tie, ktoré sú špeciálne vyvinuté na teplotné zmeny a výživu. Stačia tri minúty a vaše vlasy budú ako znovuzrodené.

Morská soľ aj keď nie ste na dovolenke

Morská soľ predstavuje veľmi aktívnu zložku mnohých letných produktov. Môžete ju používať aj samostatne a aplikovať ju na vlhké ale aj na suché vlasy. Už pár kvapiek vám spraví na vlasoch objem a dokonalý letnú textúru. 

Mohlo by vás zaujímať: Pukacie sponky zažívajú svoj comeback: Oživte nimi svoj letný účes a buďte chic

Na prirodzený preslnený look

Vlásky v lete prirodzene blednú, pretože slnko sa na nich dokáže poriadne vyblázniť. Či už sú vaše vlasy blond prirodzene, alebo si ich dávate zosvetľovať, venujte im počas slnečných dní zvýšenú starostlivosť. Produkty na zosvetlené vlasy opravujú ich textúru a dodávajú im lesk. Vyskúšajte aj dvojzložkový kondicionér, na ktorom si intenzitu blond farby nastavíte vy sama.

]]>
Sun, 24 Jun 2018 09:00:00 2018-06-24 09:00:00 1
Žene, narodenej v tomto znamení, muži nevedia odolať: Ste ňou aj vy? http://feminity.zoznam.sk/c/903247/zene-narodenej-v-tomto-znameni-muzi-nevedia-odolat-ste-nou-aj-vy
Feminity
Existujú určité typy žien, ktoré sú pre mužov jednoducho neodolateľné. Pozrite sa spolu s nami, komu muži nevedia povedať ”nie”!
Žene, narodenej v tomto znamení, muži nevedia odolať: Ste ňou aj vy?
Emancipované ženy naháňajú mužom častokrát strach, prečo je to tak?
Sun, 24 Jun 2018 06:00:00Feminity

Existujú určité typy žien, ktoré sú pre mužov jednoducho neodolateľné. Pozrite sa spolu s nami, komu muži nevedia povedať ”nie”!

Samozrejme, každá z nás je iná, jedinečná a má svoj štýl. Sú však ženy, ktorým nedokáže odolať žiaden muž. Navyše chlapov bez rodielu veku priťahujú ako magnet. Ak stále rozmýšľate, o ktoré znamenie ide sú to Ryby. Viete, čo ich robí vo vzťahu takými výnimočnými? 

Inšpirujte sa: Muži milujú ženy, ktoré sú tak trochu potvory: Začnite robiť toto a zaručene si získate jeho pozornosť

1. Jemnosť a pôvab

Neha, jemnosť, ženskosť, či zranitelnosť. To všetko je niečo, čo chlapov neuveriteľne priťahuje. Poznáte také tie typy ”éterických víl”? Človek sa ne neodváži zvýšiť ani len hlas aby im neublížil. Pôsobia krehko a nežne. Práve pri takýchto ženách muži často strácajú hlavu. A presne také Ryby sú. Navyše svojím pôvabom dokážu naozaj akéhokoľvek chlapa odzbrojiť!

2. Schopnosť diplomacie

Muži nenávida hysterky. Aj keď každá z nás má občas slabú chvíľku a nedokáže sa v určitých situáciách ovládnuť (nuž buďme k sebe úprimné, sem - tam to fakt nejde), mali by ste s touto svojou vlastnosťou niečo robiť. Chlapi totiž vždy riešia veci radikálnym spôsobom, preto potrebujú po svojom boku niekoho, kto ich usmerní. Človeka, ktorý opäť postaví spálené mosty, bude držať rodinnú pohodu, konflikty dokáže riešiť vecne a navyše s úsmevom na perách. 

3. Udržiavanie rodinnej harmónie

Všetci muži sa chcú vrátiť domov po náročnom dni k žene, pri ktorej sa cítia príjemne a výnimočne. Potrebujú cítiť teplo domova, lásku, pokoj. Hoci to môže byť niekedy výkon na Oscara, snažte sa svojej polovičke, práve pocit sladkého domova navodiť. Ženy narodené v znamení Rýb to robia akosi podvedome. To je zaručený recept na to, aby vám neodbiehal váš pán ”Božský” za nejakou inou. Ak majú totiž muži  pocit, že po príchode domov skôr trpia, veľmi rýchlo si spočítajú dve a dve a snažia sa hľadať akúsi alternatívu. Žiaľ ako sme už spomínali v náručí nejakej inej. 

Nenechajte si ujsť: Túto jednu vlastnosť by si ženy po vstupe do manželstva mali zachovať: Pre mužov je nesmierne dôležitá

]]>
Sun, 24 Jun 2018 06:00:00 2018-06-24 06:00:00 1
Čo sa deje skutočne na pánskych jazdách a rozlúčkach so slobodou? Traja muži nám prezradili, aká je realita http://feminity.zoznam.sk/c/903259/co-sa-deje-skutocne-na-panskych-jazdach-a-rozluckach-so-slobodou-traja-muzi-nam-prezradili-aka-je-realita
Feminity
Aj vás vždy zaujímalo ako to vyzerá, keď vaša polovička odíde s partiou kamarátov na víkend preč, či na rozlúčku so slobodou? Vyspovedali sme troch mužov, ktorí nám otvorene povedali ako to je. Tieto odhalenia dostali aj nás!
Čo sa deje skutočne na pánskych jazdách a rozlúčkach so slobodou? Traja muži nám prezradili, aká je realita
Čo sa deje skutočne na pánskych jazdách a rozlúčkach so slobodou?
Sat, 23 Jun 2018 18:40:00Feminity

Aj vás vždy zaujímalo ako to vyzerá, keď vaša polovička odíde s partiou kamarátov na víkend preč, či na rozlúčku so slobodou? Vyspovedali sme troch mužov, ktorí nám otvorene povedali ako to je. Tieto odhalenia dostali aj nás!

Ak ste si doteraz mysleli, že rozlúčky so slobodou sú naozaj len akciou, kedy vaše drahé polovičky strávia večer pri niekoľkých pohárikoch alkoholu a vo zvláštnom ”stave” sa nadránom vrátia spokojne do hotelovej izby, asi vás sklameme. Pánske jazdy sú totiž naozaj pekne divoké. Možno aj preto že väčšina mužov ich nemá veľmi často, tak si to chcú skutočne užiť. No a užívajú si to naplno. Pozrite sa spolu s nami, ako to vyzerá, keď naši milovaní muži opustia na pár dní realitu všedných dní. 

Mohlo by vás zaujímať: To najhoršie, čo sa vám v živote stalo, sa môže napokon ukázať ako požehnanie: Na prahu kolapsu mi toto otvorilo oči

Vyspovedali sme 3 mužov, ktorí nám otvorene prezradili niekoľko detailov z pánskych akcií.

Pánska víkendová jazda

”Moja partnerka si vždy, keď odídem s chalanmi na víkend preč myslí, že sa ocitneme na nejakom mieste plnom žien a neriešim nič iné, len to ako jej byť neverný. To je však veľký omyl a dosť ma to otravuje. Veď sa nad tým zamyslite. Ak má chlap stabilný vzťah, na čo by išiel na víkend s ďalšími ženami. My fakt potrebujeme od vás občas absolútny reset. A netúžime vidieť žiadnu ”ženskú”. Teda ak s chlap užije ešte pred tým ako vhupne do nejakých záväzkov, je to určite tak. Viem, že sa nájdu aj výnimky, ale ja k nim rozhodne nepatrím. Celý víkend od rána popíjame, rozoberáme hlúposti, bavíme sa o veciach, ktoré vás pohoršujú. Áno aj o sexe a tom, čo sa nám páči a čo nám chýba. Riešime autá, prácu, povinnosti, hobby, alkohol, vzťahy. Ak nám to čas a náš stav dovolí a sme na nejakej chate, ideme na túru. To je však o nejakom prekonávaní sa, že veď by sme mali. Ale jedno je isté, takéto akcie aspoň dvakrát do roka potrebujeme. Nie je nad takýto ”ventil”,” vysvetľuje 33 ročný architekt Milan. 

Rozlúčka so slobodou

”Tak toto je pre nás vždy akcia roka. Alebo aj niekoľkých. Nie je totiž pravidlo, že by sa niekto z nás ženil každú chvíľku. Preto každú jednu rozlúčku svedomito a do detailov plánujeme. My s kamošmi napríklad radi chodíme do Prahy. Dobré pivo, lacné ubytko a kvalitné striptízové kluby. Počujete dobre, jasné, že do nich chodíme. Veď sme chlapi. Aj keď vás milujeme, radi sa pozrieme aj na niečo iné. Pokiaľ ste si mysleli, že je to len filmová realita a ten váš milý, tieto miesta oblúkom obchádza, ste na omyle. Počas rozlúčky so slobodou na ne nedáme dopustiť. A nie, nepríde nám na tom nič zlé. Veď sa len pozrieme. Nie sme vám neverní, len je to pre nás také iné rozptýlenie. Navyše s partičkou je to zážitok,” hovorí 36 ročný podnikateľ Adam.

Víkend na jachte s kamošmi

”Nie, milé dámy, buďte pokojné. Ak vám povieme, že ideme na jachtu s 10 kamoši, tak ideme s 10 kamoši. Žiadne plus 5 sexi báb sa nekoná. Veď čo by sme tam s nimi aj robili. Skúste sa nad tým zamyslieť. Ak by sme vám chceli byť neverní, nepotrebujeme ísť niekam na výlet. Dá sa to urobiť aj oveľa sofistikovanejšie. Tieto naše výlety sú o niečom celkom inom. Áno, alkohol tečie prúdom, nadávame, sme vulgárni, ale užívame si to. Robíme všetko, čo vás vytáča do nepríčetnosti a to nás na tom najviac teší a baví. Viete, čo je však na tom najlepšie? Ak nám občas takýto reset dovolíte, vrátime sa ako vymenení, uvidíte,” dodáva  30 ročný manažér Alex.

Nenechajte si ujsť: Francúzky vedia, ako vyzerá dokonalé manželstvo: Na týchto 5 vecí nedajú v partnerskom vzťahu dopustiť

]]>
Sat, 23 Jun 2018 18:40:00 2018-06-23 18:40:00 1
Vaše osudové číslo prezradí, aký muž sa k vám naozaj hodí: S týmito nájdete šťastie http://feminity.zoznam.sk/c/903268/vase-osudove-cislo-prezradi-aky-muz-sa-k-vam-naozaj-hodi-s-tymito-najdete-stastie
Partnerské vzťahy
Ste vo vzťahu s tým správnym? A ak ste nezadaná, aký typ muža sa k vám najviac hodí? Skúste sa riadiť svojím osudovým číslom.
Vaše osudové číslo prezradí, aký muž sa k vám naozaj hodí: S týmito nájdete šťastie
Hodí sa k vám vážny typ muža alebo večný snílek?
Sat, 23 Jun 2018 15:00:00Partnerské vzťahy

Ste vo vzťahu s tým správnym? A ak ste nezadaná, aký typ muža sa k vám najviac hodí? Skúste sa riadiť svojím osudovým číslom.

Dosiahnete ho jednoducho

Osudové číslo je úzko spojené s vaším narodením. Preto stačí, ak si spočítate číslice vyjadrujúce deň a mesiac, v ktorom ste sa narodili a výsledné číslo je presne to, ktoré k správnemu určeniu svojho partnera potrebujete. Ak vám vyjde číslo dvojciferené, spočítajte číslice medzi sebou, až kým neprídete k jednocifernému výsledku.

Jednotkám najviac sedia romantici

Mužská duša, ktorá je neustále tak trochu v oblakoch, nevie stáť nohami pevne na zemi a občas je problém vrátiť ju naspäť do reality, skutočne imponuje ženám s osudovým číslom jeden. Snílek, ktorý sa nevzdáva svojich ambícií a nápadov, ženám s jednotkou v niečom učaruje pri každej možnej príležitosti. Možno je to práve jeho záhadná povaha alebo len roztopašnosť, jedno je však isté, spoločnú reč nájdu určite.

Inšpirujte sa: Čo prezrádza znamenie zverokruhu o charaktere ľudí okolo vás? Nenechajte sa nachytať!

Dvojky by sa mali pozerať po plachých

Typ chlapa, ktorý namiesto oslovenia ženy, o ktorú má záujem, radšej ticho vyčkáva na tú najvhodnejšiu príležitosť, ktorá však väčšinou nepríde a žena radšej vezme iniciatívu do rúk sama, je presne tým, čo vyhľadávajú dvojky. Ženám s týmto číslom sa páči rola, v ktorej musia byť vodcom práve ony. Chcú byť tie, ktoré uchopia celú záležitosť do rúk. Prečo? Možno sú pre ne plachí muži večným lákadlom.

Trojkám vyhovujú starší muži

Skúsenosti, rozvaha a sebavedomie. To je to, čo hľadajú ženy s trojkou v osude. Nepotrebujú niekoho vychovávať, ani niekomu robiť matku a partnerku v jednej osobe. Najradšej sú, ak ich manžel vyrieši všetko za ne a je vo väčšine situácií oveľa skúsenejší než ony samé. Život po boku niekoho, kto nepotrebuje vodiť za ručičku, je to, po čom túžia celý život, a čo hľadajú, až kým to nenájdu.

Mohlo by vás zaujímať: Kombinácia písmen vo vašom mene o vás veľa prezradí: Aké je vaše osudové číslo a čo to znamená?

Štvorky sa budú najlepšie cítiť po boku dobrodruhov

Každý týždeň iné mesto, nikdy nič nie je isté a život je jedno veľké dobrodružstvo. Presne takéto túlavé duše vyhľadavájú ženy narodené pod štvorkou. Potrebujú neustálu zmenu, a preto im imponujú práve muži, ktorí zmenu berú ako krédo svojho života a nič na tom nehodlajú zmeniť ani v prípade, ak sa ocitnú vo vážnom vzťahu.

Päťky potrebujú zabezpečených mužov

Nechcú rozmýšľať o tom, či sa budú o seba a svoju rodinu vedieť postarať. Aj preto ženy s osudovým číslom päť, hľadajú mužov, ktorí majú svoje veci vysporiadané, milujú prácu, ktorej sa venujú a nemusia sa sťažovať na svoju finančnú situáciu. Jednoducho vedia, kam ich život smeruje a partnerku dokážu podporiť aj v prípade, že ich požiada o niečo nezvyčajné či investične riskantné.

Nenechajte si ujsť: Ženy narodené v tomto znamení si dokážu omotať muža okolo prsta raz-dva: Zaľúbia sa väčšinou do nesprávneho

Šestky len s budúcimi oteckami

Ženy narodené pod šestkou, potrebujú mať po svojom boku mužov, ktorí milujú deti a nevedia si svoju budúcnosť predstaviť bez nich. Budúcich oteckov vyhľadávajú tak nejak podvedome a pokiaľ sa náhodou zamotajú do vzťahu s niekým, kto nie je práve rodinne založený, ich vzťah skôr či neskôr stroskotá.

Sedmičky preferujú niečo nezáväzné

Jemný flirt, odviazanosť a ničím nerušené užívanie jeden druhého. Presne to od vzťahu očakávajú ženy so sedmičkou. Nechcú žiadne prísľuby lásky na večnosť ani nekonečné vyznania. Jednoducho potrebujú len jedno. Žiť pre moment a užívať si ho s mužom, ktorý to cíti tak nejak rovnako.

Na vášnivých mužov nedajú dopustiť osmičky

Nikdy nemajú dosť. Milujú vzrušenie a vzťah radšej ukončia sami, akoby ho mal zabiť nedostatok vášne. Presne takých mužov hľadajú ženy s osmičkou. Takých, ktorí ich svojou energiou doslova nabijú, dajú im pocítiť to, ako veľmi sa im páčia a vyzdvihnú v nich samotnú ženskosť.

Prečítajte si aj: Vaše osudové číslo o vás prezradí, v čom by ste si mali dávať pozor vo vzťahových záležitostiach

Deviatky sa najlepšie cítia pri umelcoch

Kreativita nikdy nespí. Aspoň nie pri mužoch, ktorých si podvedome vyberajú ženy s deviatkou. Umelecké duše, večne zahmlené kúskom vlastného sveta tieto ženy totiž do istej miery fascinujú a nenechajú ich chladnými. Jendoducho potrebujú po svojom boku muža, ktorý sa nebojí experimentovať a jeho myseľ nimi nikdy nebude tak úplne prebádaná.

]]>
Sat, 23 Jun 2018 15:00:00 2018-06-23 15:00:00 0
Diétny plán Melanie Trump: Vďaka tejto potravine si uchováva svoju štíhlosť a krásnu pleť po dlhé roky http://feminity.zoznam.sk/c/903273/dietny-plan-melanie-trump-vdaka-tejto-potravine-si-uchovava-svoju-stihlost-a-krasnu-plet-po-dlhe-roky
Zahraničné celebrity
Krásna Slovinka sa venovala modelingu dlhé roky. Preto aj teraz, keď je prvou dámou Ameriky, vie, ako sa zostaviť vyvážený jedálniček plný výživných látok, ktoré jej telo potrebuje. Melania Trump si však každý deň dopraje tento zázrak, ktorému vďačí aj za krásnu pleť.
Diétny plán Melanie Trump: Vďaka tejto potravine si uchováva svoju štíhlosť a krásnu pleť po dlhé roky
Dokonalé vlasy a pleť sú Melaniinou zbraňou
Sat, 23 Jun 2018 12:00:00Zahraničné celebrity

Krásna Slovinka sa venovala modelingu dlhé roky. Preto aj teraz, keď je prvou dámou Ameriky, vie, ako sa zostaviť vyvážený jedálniček plný výživných látok, ktoré jej telo potrebuje. Melania Trump si však každý deň dopraje tento zázrak, ktorému vďačí aj za krásnu pleť.

Melania Trump je ako krásny kvet po boku svojho manžela. Je štýlovou a vznešenou dámou a jej dokonalú postavu jej závidia ženy po celom svete. Čo je tajomstvom jej úspechu? 

Prečítajte si tiež: Najsexi fanynky na majstrovstvách: Rusky takto hrdo fandia svojim futbalistom, nezaostávajú ani tieto krajiny

Nad stravou treba premýšľať rozumom

Svoje ráno začína Melania Trump ovsenou kašou alebo smothie bohatým na obsah bielkovín a vlákniny. Sama tvrdí, že práve toto potrebuje na svoj dokonalý ranný štart. Obsah horčíka a železa vo vločkách jej pomáha nabrať podobnú energiu. Okrem toho si do svojich raňajok rada primiešava aj ovocie bohaté na antioxidanty.

Toto ovocie by vedela jesť po celý deň

Práve v tomto type ovocia vidí Melania svoj úspech. Plno vitamínov, ktoré z neho prijíma pomáhajú nielen jej postave, ale aj jej pleti. Vďaka nemu ju má stále hebkú ako bábätko a žiarivú ako po hodinách spánku. Denne by dokázala zjesť aj sedem kúskov takéhoto ovocia. Sú to hlavne bobuľové plody, ale aj melón či jablká.

Dopraje si aj malé zhrešenia

Okrem cukru, ktorý Melania prijíma v ovocí si raz za čas dopraje aj kvalitnú čokoládu. Razí názor, že život si treba aj užiť a nie je zlé ak vo svojej diéte niekedy povolí. Jej telo totiž potrebuje aj tento príjem živín. Dôležité je ale aj túto nezdravú stravu vyvážiť niečím zdravím a výživným.

Mohlo by vás zaujímať: Victoria Beckham nie je tak úplne obyčajná mama: Malej Harper dovolila túto jednu vec, po ktorej túži každá jedna dcéra

Jej obľúbený nápoj odzrkadľuje Ameriku

Ak by ste sa prvej dámy spýtali na jej obľúbený nápoj, jej odpoveď by bola jasná. Miluje diétnu kolu, ale najlepšie zo sklenenej fľašky. Práve vyváženosť je v jej živote kľúčová. Nedovolí si príliš opustiť svoje vyšliapané diétne koľaje a najčastejšie konzumuje čerstvú zeleninu. Jej najobľúbenejším jedlom je však mäsitého pôvodu. 

]]>
Sat, 23 Jun 2018 12:00:00 2018-06-23 12:00:00 1
Tieto potraviny môžu vyvolať precitlivenosť žalúdka: Vyhýbajte sa ich častej konzumácii, aby ste žalúdok neprekyslili http://feminity.zoznam.sk/c/903254/tieto-potraviny-mozu-vyvolat-precitlivenost-zaludka-vyhybajte-sa-ich-castej-konzumacii-aby-ste-zaludok-neprekyslili
Zdravie
Na určité potraviny je náš žalúdok jednoducho citlivejší, pretože ho prekyslujú. Niektorí z nás nepociťujú pri prehnaní to s týmito potravinami len pálenie, ale obsah žalúdka dokonca aj vyvrátia. Preto to s ich konzumáciou netreba preháňať. O ktorých je vlastne reč?
Tieto potraviny môžu vyvolať precitlivenosť žalúdka: Vyhýbajte sa ich častej konzumácii, aby ste žalúdok neprekyslili
Na určité potraviny je náš žalúdok jednoducho citlivejší, pretože ho prekyslujú
Sat, 23 Jun 2018 06:00:00Zdravie

Na určité potraviny je náš žalúdok jednoducho citlivejší, pretože ho prekyslujú. Niektorí z nás nepociťujú pri prehnaní to s týmito potravinami len pálenie, ale obsah žalúdka dokonca aj vyvrátia. Preto to s ich konzumáciou netreba preháňať. O ktorých je vlastne reč?

To, že máte prekyslený žalúdok zistíte pomerne ľahko. Prejaví sa pálením, ktoré postupne smeruje nahovor tráviacim traktom a často sa neubránite ani tomu, aby ste obsah žalúdka nevyvrátili. Namiesto liekov, ktoré túto nepeknú situáciu v našom žalúdku napravia, stavme radšej na prevenciu v podobe toho, že si dáme pozor na to, koľko nevhodných jedál a potravín zapríčiňujúcich tento stav, si doprajeme. Ktoré medzi ne vlastne patria?

Mohlo by vás zaujímať: Takto nás ovplyvňuje jedenie na prázdny žalúdok: Radšej sa mu vyhýbajte, aby ste zbytočne nepriberali 

Určité druhy mäsa 

Vysoký obsah tukov v bravčovom, jahňacom či hovädzom mäse nemusí každému žalúdku robiť dobre. Všetky tieto druhy mäsa vedia pri väčšom množstve spôsobiť prekyslenosť žalúdka, pretože ich trávenie trvá o niečo dlhšie. Hoci je dobré dopriať si mäso aj viac než len 1-2 krát do týždňa, rozhodne to s ním aj nepreháňajte. 

Vysmážané jedlá

Všetky druhy vyprážaných jedál, či už ide o druhy mäsa alebo mnohými obľúbené hranolčeky, zvyšujú riziko prekyslenosti žalúdka, opäť kvôli vysokému obsahu tuku, ktorý sa vyprážaním ešte znásobí. Dokonca ide aj o ryby. Hoci ich môžete smažiť na olivovom oleji, ak to s nimi napríklad na Vianoce preženiete, pravdepodobne, pocítite okamžite pálenie záhy, čo však môže byť ten lepší prípad. V tom horšom odstavíte svoj žalúdok na dlhšiu dobu, než sa opäť dá dokopy. 

Čítajte tiež: Najhoršie chyby, akými zaťažujeme naše orgány: Tohto sa veľakrát dopúšťame počas jedného jediného dňa!

Káva 

Existuje len veľmi málo ľudí, ktorí by kávu nepili, o to viac si treba dávať pozor na to, ak nie ste zvyknutí na tri a viac šálok denne, pretože ak si doprajete viac a nie ste veľký kávičkár, prekyslený žalúdok vás neminie. V tomto prípade je najlepšie dopriať si dva poháre čistej vody či šálku zeleného alebo bylinkového čaju na upokojenie žalúdka. 

Mliečne výrobky s vysokým obsahom tuku

Zmrzlina, jogurt, maslo, mlieko, syr a akýkoľvek iný typ mliečnych výrobkov s vysokým obsahom tuku patria medzi hlavných vinníkov pálenia záhy, a teda prekyslenia žalúdka. Dokonca ani nízkotučné mliečne výrobky nemusia byť lepšou voľbou. Pre naozaj citlivý žalúdok je najlepšie staviť napr. na vegánske mliečne výrobky. 

Alkohol 

Samozrejme k tomuto ani netreba veľa rozpisovať. Účinky alkoholu, predovšetkým vína, najmä keď to s ním preženieme, poznáme asi všetci. Pálenie záhy je v tomto prípade to najmenej. Žalúdok sa spamätáva z takéhoto prekyslenia naozaj dlho a ťažko, čo koniec koncov aj cítime. 

Neprehliadnite: Pridajte tieto potraviny do svojho jedálnička a nadúvanie či nafúknuté bruško vás nebude trápiť

Sýtené nápoje

Obľúbenú Pepsi Colu zbožňuje snáď každý. Jeden z najobľúbenejších sýtených nápojov však vôbec nie je pre náš žalúdok to pravé. Sýtené nápoje totiž obsahujú sami o sebe kyslé zložky, ktoré okamžite vyvolávajú pálenie záhy. V kombinácii s bublinkami, ktoré sa hromadia v žalúdku, sa môžete dočkať naozaj nepeknej spätnej reakcie žalúdka.  

Čokoláda

Milovníci čokolády by si mali dávať rovnako pozor. Najmä ak ide o mliečnu čokoládu, ktorá je teda obohatená o vysoký podiel tučného mlieka, vďaka čomu je síce lahodnejšia, ale aj nebezpečnejšia z pohľadu pálenia záhy a prekyslenia žalúdka. Kakao a látky v nej ako teobromín a kofeín pôsobia ako fazuľa, takže keď to preženiete, okrem pálenia bude váš žalúdok reagovať aj nadúvaním, čo skutočne nie je dobrá kombinácia.

 

]]>
Sat, 23 Jun 2018 06:00:00 2018-06-23 06:00:00 0
Dokonalá letná pochúťka ako stvorená na piknik: Wrapy s lososom a horčicovým dresingom http://feminity.zoznam.sk/c/903266/dokonala-letna-pochutka-ako-stvorena-na-piknik-wrapy-s-lososom-a-horcicovym-dresingom
Recepty
Plány na víkend máte už jasné? Čo takto vziať si so sebou obed a vychutnať si ho na čerstvom vzduchu v spoločnosti svojich najbližších? Spoločnosť vám budú robiť lahodné wrapy, ktoré si pripravíte ľahko a jednoducho.
Dokonalá letná pochúťka ako stvorená na piknik: Wrapy s lososom a horčicovým dresingom
Wrapy sa môžu stať vašim dokonalým obedom nielen na cesty
Sat, 23 Jun 2018 05:59:00Recepty

Plány na víkend máte už jasné? Čo takto vziať si so sebou obed a vychutnať si ho na čerstvom vzduchu v spoločnosti svojich najbližších? Spoločnosť vám budú robiť lahodné wrapy, ktoré si pripravíte ľahko a jednoducho.

Letný obed by mal byť v prvom rade ľahko stráviteľný a plný živín. Na domáce wrapy preto použijete iba tie najlepšie suroviny a vytvoríte si tak pochúťku, ktorú si môžete vychutnať nielen doma. Sú vhodné ako rýchly obed v práci, ale aj ako dokonalé piknikové jedlo na cesty.

Prečítajte si tiež: Osviežujúci malinový koláč: Ľahká piškóta a mascarpone z neho robia tortu leta

Na wrapy budete potrebovať:

Balenie 4 celozrnných tortíl
2 kúsky mrazeného lososa
Šalát typu polníček
Čedar
Cherry rajčiny
Soľ
Olivový olej
Korenie na ryby
Citrón 

Na dresing si pripravte:

2 lyžice jogurtu
1 lyžičku medu
1 lyžičku dijonskej horčice

Postup:

1. Rozohrejte si panvicu a na kvapke oleja na nej pripravte lososa. Ak máte na prípravu obeda menej času, môžete použiť aj jeho údenú variantu, ktorú nie je potrebné tepelne spracovávať. Mrazeného lososa opečte z každej strany a posypte ho troškou korenia určeného na ryby.
2. V miske zmiešajte všetky ingrediencie potrebné na horčicovo medový dresing. Premiešajte ich poriadne, aby sa všetky chute prepojili.
3. Pripravte si totitily. Rozprestrite ich na dosku a každú potrite časťou dresingu. Do vnútra vložte polníček, nastrúhajte čedar a lososa, ktorého nasekajte na menšie kúsky, aby sa vám pri rolovaný tortily nevyšmykol. Cherry rajčiny prekrojte na polovičky a tiež nimi naplňte tortilu.
4. Aby ste dosiahli tvar wrapu, ohnite jednu časť rortili mierne dostredu. Následne celý plát zrolujte tak, aby vám suroviny držali vo vnútri.
5. Vzniknutý wrap môžete zabaliť do servítka a previazať špagátom aby sa nerozpadol. Uľahčí vám to aj samotnú konzumáciu. Vrch pokvapkajte citrónom a vyrazte sa svoj dokonalý obedový piknik!

Mohlo by vás zaujímať: Osviežujúci letný šalát, ktorý máte za pár minút: Melón a prosciutto v ňom tvoria dokonalú kombináciu

Tip: Ak nie ste fanúšikom lososa, vymeňte ho za jemné kuracie mäsko. Takto sa wrap rýchlo premení na výdatné jedlo. 

Dobrú chuť!

]]>
Sat, 23 Jun 2018 05:59:00 2018-06-23 05:59:00 1
Vlastnosti, ktoré muži na súčasných ženách obdivujú: Model dokonalej manželky je inšpirovaný minulosťou http://feminity.zoznam.sk/c/903252/vlastnosti-ktore-muzi-na-sucasnych-zenach-obdivuju-model-dokonalej-manzelky-je-inspirovany-minulostou
Sex a vzťahy
Muži otvorene prehovorili o vlastnostiach a schopnostiach ženy, ktorá by bola pre nich ideálnou manželkou. Hoci sa našli aj také, ktoré dnešným ženám nechýbajú, dôležité sú pre mužov aj tie, ktoré mali ženy minulých desaťročí.
Vlastnosti, ktoré muži na súčasných ženách obdivujú: Model dokonalej manželky je inšpirovaný minulosťou
Súčasní muži obdivujú na súčasných ženách aj vlastnosti a schopnosti manželiek minulých desaťročí
Fri, 22 Jun 2018 14:00:00Sex a vzťahy

Muži otvorene prehovorili o vlastnostiach a schopnostiach ženy, ktorá by bola pre nich ideálnou manželkou. Hoci sa našli aj také, ktoré dnešným ženám nechýbajú, dôležité sú pre mužov aj tie, ktoré mali ženy minulých desaťročí.

Hoci si súčasní muži na súčasných ženách vážia dnes aj ich intelekt, schopnosť viesť svoj vlastný život bez ohľadu na nich, ich priebojnosť a cieľavedomosť, rovnako uprednostňujú aj ďalšie vlastnosti a schopnosti, ktorými boli vybavené skôr perfektné manželky takých 50. rokov minulého storočia. Posúďte samy a zamyslite sa... 

Mohlo by vás zaujímať: Jednej veci sa muži boja po tom, čo zmenia svoj status na ženatý: Takéto správanie ich polovičky im naháňa strach 

Prijímate muža bez výhrad

Žena minulého storočia si svojho manžela vážila a prijímala takého, aký je, nielen s jeho prednosťami, ale aj negatívnymi stránkami a rozhodne mu ich nikdy nevyhadzovala na oči. Naopak, akceptovala a prijímala svojho muža v celej jeho bytosti. Aj túto vlastnosť dnes muži na ženách oceňujú, pretože je pravda, že dnes má skôr žena tendenciu muža pretvárať na svoj obraz. 

Často sa smejete

Viem, viem... Okamžite sa vám v súvislosti s minulým storočím vybaví usmiata a poslušná žena, ktorá má dobrú náladu zakaždým, keď príde manžel z práce domov a čaká ho aj s upečeným koláčom. Pravdou je, že dnešná žena má svoje muchy, čo je samozrejme zapríčinené aj dnešnou dobou, v ktorej sú na ňu kladené oveľa väčšie nároky než len to, že bude skvelou gazdinou a poslušne s úsmevom na perách bude čakať na manžela doma. Ale predsa, každý muž ocení optimistickú ženu, ktorá sa aspoň snaží mu vždy vyčariť úsmev na tvári, hoci chápe, že aj ona je len človek, ktorý mohol mať zlý deň. Nie nadarmo sa hovorí, že smiech je korením lásky. 

Čítajte tiež: Francúzsky vedia, ako vyzerá dokonalé manželstvo: Na týchto 5 vecí nedajú v partnerskom vzťahu dopustiť 

Viete variť

Úsmevné a naozaj také príznačné pre minulé desaťročia, aby žena vedela dobre variť. No aj tak všetky dobre vieme, koľko toho vie dobré jedlo uvarené z lásky v partnerskom vzťahu napraviť. Aj keď len ide o nepeknú manželskú hádku, vôňa jeho obľúbeného jedla a intímna atmosféra, ktorá k tomu patrí, sú zaručenou kombináciou, že si svojho manžela opäť udobríte alebo lásku ešte viac posilníte. Veď láska ide napokon aj cez žalúdok.

Ste láskavá a pokorná

Hoci žena, ktorá sa za každú cenu snaží vo vzťahu presadiť a s manželom bojovať, môže byť na chvíľu pre dotyčného sexi, v každodennom živote a dlhodobom vzťahu, manželstve,  by s takýmto prístupom asi neuspela. To, na čom sa súčasní muži zhodujú je, že chcú ženu pokornú, skromnú, ale predovšetkým láskavú. Domina v akomkoľvek zmysle ako jednorazová rola áno, ale inak stavte milé ženy, radšej na láskavosť a prítulnosť. Napokon to oceníte aj samy.

Neprehliadnite: Takto dosiahnete skutočne šťastné manželstvo: Robte každý večer s partnerom túto jednu vec a uvidíte

Ste ohľaduplná a všímavá

Dokonalé manželky minulých desaťročí tiež vynikali tým, aké dokázali byť ohľaduplné a pozorné, čo sa týka potrieb svojho manžela. Ako sme už vyššie spomínali, súčasné ženy sú oveľa viac zaneprázdnené, preto sa môže stať, že im niekedy unikajú maličkosti ohľadom potrieb svojho manžela, avšak myslime na to, pretože aj to môže byť skvelý spôsob, ako nás manžel bude vždy vo svojom vnútri oceňovať. Napríklad, keď ho len potešíte drobnosťou, darčekom, o ktorom viete, že si ho prezeral na internete alebo zážitkom, o ktorom vždy sníval a vy sa rozhodnete ho zažiť s ním, hoci to nie je práve váš splnený sen. 

Samozrejmosťou však je, že na oplátku by sme aj my očakávali takéto prejavy lásky od svojho manžela. Ale keď sa na to pozrieme súčasnou optikou, koľkokrát sa stane, že dnes sú muži ako partneri aj lepší poslucháči či lepší kuchári alebo sú to práve oni, ktorí sú veľmi láskaví a všímaví k našim potrebám, nakoľko dnes sa nehanbia prejaviť city tak ako muži minulých desaťročí. V konečnom dôsledku sa teda toho dá veľa splniť bez toho, aby sme sa museli priveľmi prekonávať, čo poviete?

 

]]>
Fri, 22 Jun 2018 14:00:00 2018-06-22 14:00:00 0
Miluje futbal a dáva to najavo: Laura Bragato svojimi sexi fotkami v dresoch hráčov zvodne provokuje http://feminity.zoznam.sk/c/903263/miluje-futbal-a-dava-to-najavo-laura-bragato-svojimi-sexi-fotkami-v-dresoch-hracov-zvodne-provokuje
Zahraničné celebrity
Študentka práva s krásnou postavou je milovníčkou futbalu a počas majstrovstiev aj takto podporuje svojich obľúbených hráčov.
Miluje futbal a dáva to najavo: Laura Bragato svojimi sexi fotkami v dresoch hráčov zvodne provokuje
Krásna Laura Bragato miluje futbal a svojím fanúšikom to dáva patrične najavo
Fri, 22 Jun 2018 12:00:00Zahraničné celebrity

Študentka práva s krásnou postavou je milovníčkou futbalu a počas majstrovstiev aj takto podporuje svojich obľúbených hráčov.

Študentka práva zožala úspech

Aj keď je Laura Bragato zarytou fanúšičkou svojho talianskeho tímu, počas majstrovstiev sveta, ktoré sa začali pred niečo vyše týždňom, si nemohla odpustiť podporu niektorých zo svojich obľúbených hráčov, ktorí v rámci najbližšieho mesiaca odohrajú zápasy za svoje národné tímy. Hneď prvou fotografiou sa jej podarilo narobiť obrovský rozruch, a to aj napriek faktu, že bola myslená len ako vtip, ktorý sprevádzal pozeranie jedného zo zápasov.

Nenechajte si ujsť: Najsexi futbalisti na majstrovstvách sveta 2018: Toto sú ich rodinky, vďaka ktorým zažívajú skutočný pocit domova

Krásna postava a sexi krivky

Jej sexi fotografie v rôznych dresoch s odhaleným zadočkom dosiahli svoj úspech hlavne vďaka jej neuveriteľným krivkám, na ktorých Laura tvrdo pracuje. Svoje ženské telo si udržiava pravideľným cvičením v posilňovni a práve to jej dodáva patričné sebavedomie a odvahu, ktoré pri podobných vyzývavých fotografiách určite potrebuje.

Mohlo by vás zaujímať: Táto žena je dôkazom toho, že aj vo väčšom tele môžete vyzerať sexi: Pozná recept, ako nájdete svoj skrytý sexepíl

Fanúšikovia nedočkavo čakajú na ďalšie

Aj keď Laurine posty nemajú určitú pravideľnosť, jej fanúšikovia si na fotky v dresoch už tak zvykli, že sa pre nich stali samozrejmosťou a horlivo čakajú na to, kedy kráska opäť pridá novú fotku s menom jedného z hráčov. Sama totiž tvrdí, že jej pozadie tak nejak prináša šťastie, preto pevne verí, že tým nejakú tú šťastenu prenesie aj na samotných hráčov, s ktorých menami na chrbte sa už odfotila alebo sa ešte len chystá.

Slováci zástupcu nemajú

Aj keď sa fanúšikovia slovenského tímu nemôžu tešiť na to, že počas najbližšieho mesiaca uvidia na jej chrbte meno jedného z našich hráčov, myslíme si, že aj s tými zahraničnými dokáže Laura zaujať aj u nás. Predsa len, ani reprezentácia Talianska tento rok na majstrovstvách nezabojuje a ona si už teraz získala fanúšikov po celom svete.

Inšpirujte sa: Najsexi krásky futbalových hráčov z majstrovstiev: Pohľad na ich nežné polovičky si takisto nemôžete nechať ujsť

]]>
Fri, 22 Jun 2018 12:00:00 2018-06-22 12:00:00 1
Odhaľte ľudí podľa ich prvej reakcie na vás: Akí sú v skutočnosti, keď vás privítajú takto? http://feminity.zoznam.sk/c/903274/odhalte-ludi-podla-ich-prvej-reakcie-na-vas-aki-su-v-skutocnosti-ked-vas-privitaju-takto
Zábava
Dokonalý prvý dojem je to, na čom si mnohí zakladajú. Niektoré situácie si žiadajú presne pripravený prístup, avšak ako reagujete, keď sa s ľuďmi vidíte nečakane a musíte preukázať svoje prvé ja? Dávajte ti pozor na tieto maličkosti a zdokonaľte svoj prístup, akým komunikujete s inými.
Odhaľte ľudí podľa ich prvej reakcie na vás: Akí sú v skutočnosti, keď vás privítajú takto?
Niektoré situácie si žiadajú presne pripravený prístup, avšak ako reagujete ak sa s ľuďmi vidíte nečakane a musíte preukázať svoje prvé ja?
Fri, 22 Jun 2018 10:30:00Zábava

Dokonalý prvý dojem je to, na čom si mnohí zakladajú. Niektoré situácie si žiadajú presne pripravený prístup, avšak ako reagujete, keď sa s ľuďmi vidíte nečakane a musíte preukázať svoje prvé ja? Dávajte ti pozor na tieto maličkosti a zdokonaľte svoj prístup, akým komunikujete s inými.

Interakcia s ľuďmi je bežnou súčasťou každodenného života. Niektorí ľudia ju zvládajú s prehľadom, iní stresujú aj pri malých zmenách či vychýleniach zo svojej komfortnej zóny. Ak chcete urobiť dokonalý prvý dojem, všímajte si, čo práve vám imponuje, ak ľudí vidíte po prvýkrát. Takto dešifrujeme maličkosti, na ktorých pri stretávaní sa veľmi záleží!

Prečítajte si tiež: Vzťah s týmito znameniami je predurčený na happyend: Pozrite sa, s kým vás čaká rozprávkový život

Aké je vaše podanie ruky?

Bežným spôsobom predstavenia je podanie ruky. Vaša ruka by v žiadnom prípade nemala byť ani príliš spotená a už vôbec nie „zvädnutá.“ Slabý stisk si totiž vysvetľujeme ako nezáujem a neprofesionalitu. Svoju ruku podávajte mierne z boku, prsty mierne pokrčte. Iba tak si zabezpečíte vážnosť. V žiadnom prípade nesmerujte svoju dlaň na dotyčnú osobu úplne na priamo. Takéto podanie vyvoláva pocit nadradenosti a neschopnosti spolupráce.

Práve toto ľuďom imponuje

Ak chcete získať čo najväčšie plusové body už v prvých sekundách, stavte na úsmev. Ten si podvedome vysvetľujeme ako veľmi pozitívny akt. Samozrejme, ľudia, ktorí sa usmievajú sa nám zdajú priateľskí a jednoznačne sympatickejší. 

Na objatie aj so známymi choďte opatrne

Kamarátske objatie je úplne v poriadku, ak sa už poznáte dlhšiu dobu a viete, že je to danej osobe príjemné. Ak sa radi objímate, či už s rodinou alebo blízkymi priateľmi, ste veľmi milujúca, starostlivá a ústretová osoba. Máte k životu pozitívny prístup a snažíte sa prežívať dni v čo najpozitívnejšom svetle. Takisto sa u vás dá sledovať črta veľkorysosti.

Mohlo by vás zaujímať: Roky som svadobnou agentkou, no tentoraz som sa zaplietla so ženíchom: Takúto reakciu nevesty som nečakala

Sú bozky na líca už len spomienkou?

Aj takýto typ privítania obľubujú niektoré osoby. Bozkávanie sa je znakom priateľstva, pri ktorom je potrebné vedieť, či aj druhá osoba vníma vašu veľkorysosť rovnako vrúcne. Ste zábavnou, excentrickou a bláznivou osobou, ktorá žije pre svoje priateľstvá. Bozky na líca ukazujú neskonalú lásku a tiež množstvo šťastia, ktoré cítite, keď zbadáte osobu, s ktorou ste sa dlhšie nevideli.

]]>
Fri, 22 Jun 2018 10:30:00 2018-06-22 10:30:00 1
Najčarovnejšie oblasti v Grécku, ktoré sa oplatí vidieť: Manželka futbalistu Róberta Maka a jej skvelé tipy http://feminity.zoznam.sk/c/903279/najcarovnejsie-oblasti-v-grecku-ktore-sa-oplati-vidiet-manzelka-futbalistu-roberta-maka-a-jej-skvele-tipy
Feminity
Ak ešte stále váhate, kam vyraziť v lete so svojimi najbližšími, možno pre vás máme riešenie. Nechajte sa inšpirovať miestami, na ktoré nedá dopustiť Zuzana Mak. Mama dvoch malých chlapcov dobre vie, kde si prídete na svoje nielen ako rodina, ale aj vo dvojici.
Najčarovnejšie oblasti v Grécku, ktoré sa oplatí vidieť: Manželka futbalistu Róberta Maka a jej skvelé tipy
Nechajte sa inšpirovať skvelými tipmi Zuzany Mak na najčarovnejšie oblasti v Grécku
Fri, 22 Jun 2018 07:30:00Feminity

Ak ešte stále váhate, kam vyraziť v lete so svojimi najbližšími, možno pre vás máme riešenie. Nechajte sa inšpirovať miestami, na ktoré nedá dopustiť Zuzana Mak. Mama dvoch malých chlapcov dobre vie, kde si prídete na svoje nielen ako rodina, ale aj vo dvojici.

Krásna, sympatická podnikateľka a manželka futbalistu Róberta Maka, Zuzana stojí napriek rozprávkovému životu nohami pevne na zemi. Vie, čo je v živote dôležité a užíva si ho naplno. Momentálne žije s rodinou v Grécku, ktoré sa stalo jej srdcovkou. A práve preto má na svojom blogu perfektné tipy na dokonalé miesta v tejto krajine. 

Mohlo by vás zaujímať: Slovenské dvojičky v sexi plavkách: Roztomilé Twiinsky a to najlepšie z ich plavkového šatníka

Santorini

Ostrov je priam stvorený pre romantické duše. Hovorí sa, že sú tu najkrajšie západy slnka. Kontrast medzi modrou oblohou, čiernym pieskom a malebnými domčekmi vytvára azda tú najčarovnejšiu letnú atmosféru. A o dychvyrážajúce výhľady tu rozhodne nie je núdza. 

Elafonisi

Ak cestujete s deťmi, Zuzana nedá dopustiť na Elafonisi. Azúrové more, takmer ružový piesok, ideálna teplota vody, sú pre drobcov ako stvorené.

Mykonos

Ostrov Mykonos dokáže splniť požiadavky aj tých najnáročnejších. Nájdete tu krásne pláže, s najteplejším morom, autentickou prírodou a výbornými službami. Zuzana sama na sociálnej sieti napísla: "Neskutočné miesto, Grécko je top topov. Sme tu first time, ale nie posledný…” Mykonos často nazývajú aj druhým domovom celebrít, takže sa pokojne môže stať, že tu stretnete Leonarda DiCapria, či Cameron Diaz. 

Chalkidiki

Pri potulkách Gréckom určite neobíďte Chalkidiki. Ako spomína Zuzana na svojom blogu, je tu všetko. Od zábavy až po rodinné vyžitie. Kráska nedá dopustiť na povestnú pláž Sani Beach, kde sa o vás postarajú priam kráľovsky. Nájdete tu naozaj všetko. Dokonca vám na pláži postrážia drobcov animátorky, ak treba. Dovolenka snov, no nie? 

Prečítajte si tiež: Krásne ženy, ktoré stoja za značkou Kattiva: Ivana Gáborík a Katka Jakeš vás namotajú na pravú letnú náladu

]]>
Fri, 22 Jun 2018 07:30:00 2018-06-22 07:30:00 1
VIDEO: Najlepšiu dovolenku v meste ponúka v tomto roku Magio pláž: Na čo všetko sa môžete tešiť? http://feminity.zoznam.sk/c/903281/video-najlepsiu-dovolenku-v-meste-ponuka-v-tomto-roku-magio-plaz-na-co-vsetko-sa-mozete-tesit
Zábava
Pred pár dňami svoje brány otvorila už 12. edícia Magio pláže, obľúbeného projektu všetkých Bratislavčanov a jej návštevníkov. Magio pláž opäť ponúkne na pravom brehu Dunaja festival športu, zábavy, gastronómie, ale predovšetkým oddychu. Slovak Telekom v tomto roku vsadil na slogan „Najlepšia dovolenka v meste“, ktorá potrvá na Tyršovom nábreží presne 80 dní.
VIDEO: Najlepšiu dovolenku v meste ponúka v tomto roku Magio pláž: Na čo všetko sa môžete tešiť?
Na Magio pláži si môžete užiť naozaj bezchybné leto s dokonalým výhľadom na hrad
Fri, 22 Jun 2018 05:59:00Zábava

Pred pár dňami svoje brány otvorila už 12. edícia Magio pláže, obľúbeného projektu všetkých Bratislavčanov a jej návštevníkov. Magio pláž opäť ponúkne na pravom brehu Dunaja festival športu, zábavy, gastronómie, ale predovšetkým oddychu. Slovak Telekom v tomto roku vsadil na slogan „Najlepšia dovolenka v meste“, ktorá potrvá na Tyršovom nábreží presne 80 dní.

Leto plné športu

Na svoje si prídu športoví nadšenci, ktorí sa môžu zapojiť do rôznych druhov tréningov (joga, pilátes, tabata, kruhové tréningy, Spartan race tréningy, zdravotné cvičenia) pod hlavičkou športového partnera pláže, ktorým je Golem club. Pre bežcov pripravil Adidas širokú škálu bežeckých tréningov a na špeciálne tréningy s  trénermi sa môžu tešiť aj bežci v rámci prípravy na septembrový Telekom Night Run. Svoj priestor a rytmus dostanú aj pravidelné hodiny tanca od Riverpark Dance School.

Prečítajte si tiež: Letný detox za 3 dni: S touto polievkou schudnete jednu konfekčnú veľkosť v expresne krátkom čase

Koncerty a kino pod hviezdami

Aj v tomto roku obohatia program koncerty domácich a zahraničných kapiel (28. júna Etherwood, 4. júla Korben Dallas, 25. augusta Majk Spirit a ďalší).  Milovníci filmu sa opäť môžu tešiť na seriál filmových premietaní v rámci Bažant kinematograf. Nebude chýbať ani Cestovateľské kino v spolupráci s CK Bubo Travel. 

Najmodernejšie technológie na dotyk

Technologické novinky čakajú na všetkých vo vynovenom Tech Lounge, kde je možné si vyskúšať   virtuálnu realitu, navštíviť SmartHome a Magio obývačku. Ak sa chce niekto zdokonaliť v angličtine môže sa v Urban zóne zapojiť do jazykových lekcií pod vedením lektorov z The Bridge. 

FEMINITY TV:  Na čo všetko sa môžete tešiť tento rok na Magio pláži? Viac priblížil hovorca Slovak Telekom, Peter Kimijan

Kto si chce pri letnom drinku alebo kvalitnom a zdravom jedle vychutnať zápasy futbalových MS, Tour de France, španielsku LaLigu alebo tenisový Wimbledon, stačí navštíviť občerstvovaciu zónu s osviežujúcim bazénom a výhľadom na bratislavské dominanty. 

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie zmrzlinárne v hlavnom meste: Ktoré z nich sa dozaista oplatí vyskúšať?

Magio pláž už tradične myslí aj na najmenších. Okrem stoviek ton čistého piesku, väčšom počte hracích stanovíšť, sa na najmenších tešia každý deň s inou témou animátori z Kids Pointu. 

Kompletný program podujatí a aktuálne informácie o dianí na pláži sú na www.magioplaz.sk alebo v mobilnej aplikácii Magio pláž. Brány tohtoročnej Magio pláže sa zatvoria deň pred školským rokom v nedeľu 2. septembra. Všetky aktivity vrátane športovísk, koncertov a letného kina budú pre všetkých návštevníkov bezplatné.

]]>
Fri, 22 Jun 2018 05:59:00 2018-06-22 05:59:00 1
Po čom muži túžia: Pozrite sa, ktorých 5 vecí je pre nich vo vzťahu najpodstatnejších http://feminity.zoznam.sk/c/903256/po-com-muzi-tuzia-pozrite-sa-ktorych-5-veci-je-pre-nich-vo-vztahu-najpodstatnejsich
Feminity
Ak ste si doteraz mysleli, že muži majú dlhý zoznam vecí, ktoré sú pre nich neodmysliteľné vo vzťahu, veľmi sa mýlite. Vieme, na čom im naozaj záleží. Tomuto by ste rozhodne mali venovať pozornosť!
Po čom muži túžia: Pozrite sa, ktorých 5 vecí je pre nich vo vzťahu najpodstatnejších
Pozrite sa, ktorých 5 vecí je pre mužov vo vzťahu najpodstatnejších
Thu, 21 Jun 2018 14:00:00Feminity

Ak ste si doteraz mysleli, že muži majú dlhý zoznam vecí, ktoré sú pre nich neodmysliteľné vo vzťahu, veľmi sa mýlite. Vieme, na čom im naozaj záleží. Tomuto by ste rozhodne mali venovať pozornosť!

Len veľmi malé percento mužov, povie svojej polovičke úprimne, čo od vzťahu očakáva a čo je pre nich alfou a omegou, aby to fungovalo. Ak túžite po harmónii, symbióze a spokojnom zväzku, čítajte ďalej. Navyše, ak sa budete týchto 5 bodov držať, eliminujete aj pravdepodobnosť, že by vám toho vášho pána ”Božského” odlákala nejaká iná! 

Inšpirujte sa: Muži milujú ženy, ktoré sú tak trochu potvory: Začnite robiť toto a zaručene si získate jeho pozornosť

Istota

Muži jednoducho potrebujú istotu. Rovnako ako ženy. Chcú cítiť, že sa môžu na svoju partnerku spoľahnúť, že jej môžu dôverovať a je tu pre nich, keď ju potrebujú. Istota a bezpečie je niečo ako bezpečný prístav, ktorý vzťah stmeľuje. Preto ak sa na niečom so svojim drahým dohodnete, skúste to aj dodržať a neberte to na ľahkú váhu.

Láska a sex

O tom, že každý jeden muž nedá na dobrý sex dopustiť niet pochýb. Je to pre nich totiž nielen prejav intimity a zblíženia, ale aj akéhosi ventilu. Dokonca je vedecky dokázané, že muži, ktorí majú sex pravidelnejšie, dokážu oveľa ľahšie zvládať stresové situácie, sú pokojnejší a vyrovnanejší. Nezabúdajte však, že je veľmi dôležitý aj obyčajný dotyk. Ak partnera pohladkáte po krku, či vlasoch, cíti sa šťastný a milovaný.

Rešpekt

Toto je jedna z najdôležitejších vecí, po ktorej túžia, ale nahlas ju nikdy nehovoria. Potrebujú cítiť, že sú dôležití, že vám na ich názore záleží a veríte im. Neznamená to, že máte chlapovi prikývnuť na každé jedno jeho rozhodnutie, no minimálne by sa o tom mali vždy porozprávať.

Sloboda

Aj napriek tomu, že muži trávia radi čas s vami, potrebujú aj chvíle pre seba. Nebráňte im v ich koníčkoch a záľubách. Potrebujú určitú dávku nezávislosti. Ak by ste sa im ju snažili vziať, dlhodobá perspektíva vo vašom vzťahu nehrozí. 

Uznanie a chvála

Každý z nás má rád uznanie a pochvalu. No muži o niečo viac. Nikdy nedehonestujte ich prácu a veci, na ktorým im záleží. Takže ak je na vašej polovičke niečo, čo naozaj obdivujete, povedzte to nahlas. Muži chcú a potrebujú vedieť, ak je s nimi partnerka šťastná. 

Nenechajte si ujsť: Túto jednu vlastnosť by si ženy po vstupe do manželstva mali zachovať: Pre mužov je nesmierne dôležitá

]]>
Thu, 21 Jun 2018 14:00:00 2018-06-21 14:00:00 1
Krásna neter princeznej Diany: Táto žena je súčasťou dynastie, napriek tomu priznala, že jej život postrádal zmysel http://feminity.zoznam.sk/c/903250/krasna-neter-princeznej-diany-tato-zena-je-sucastou-dynastie-napriek-tomu-priznala-ze-jej-zivot-postradal-zmysel
Zahraničné celebrity
Na neter princeznej Diany, lady Kitty Spencer, sa upriamila pozornosť sveta s nedávnou svadbou princa Harryho a Meghan Markle. Mnohí sa neubránili porovnávaniu so slávnou Dianou a tak sa zdá, že v niečom sú si v živote naozaj podobné.
Krásna neter princeznej Diany: Táto žena je súčasťou dynastie, napriek tomu priznala, že jej život postrádal zmysel
Na neter princeznej Diany, lady Kitty Spencer, sa upriamila pozornosť sveta na nedávnej kráľovskej svadbe
Thu, 21 Jun 2018 12:00:00Zahraničné celebrity

Na neter princeznej Diany, lady Kitty Spencer, sa upriamila pozornosť sveta s nedávnou svadbou princa Harryho a Meghan Markle. Mnohí sa neubránili porovnávaniu so slávnou Dianou a tak sa zdá, že v niečom sú si v živote naozaj podobné.

Strhla na seba nechtiac pozornosť 

Krásna neter princeznej Diany, Kitty Spencer, sesternica princov Harryho a Williama upútala nechtiac na kráľovskej svadbe na seba pozornosť. Niečo v jej pohľade, v nesení tela a ďalších črtách prítomným aj verejnosti pripomenulo jej tetu, lady Dianu. Odvtedy sa na ňu viac upriamujú aj médiá a snažia sa o jej živote zistiť viac.

Mohlo by vás zaujímať: Inšpirujte sa štýlom monackej princeznej Charlotte: Šľachtická kráska je stelesnením krásy a elegancie 

Hoci išla v matkiných šľapajách, s Dianou má tiež niečo spoločné 

Kitty je anglickou modelkou, ktorá však vyrastala v Kapskom meste. Je to dcéra Dianinho mladšieho brata, Charlesa Spencera a jeho prvej ženy, modelky, Victorie Aitken. Kitty sa teda mala kým inšpirovať čo sa týka jej modelkovskej profesie. Hoci však išla v matkiných šľapajách a stala sa úspešnou modelkou, ktorá debutovala so slávnou značkou Dolce & Gabbana a dokonca sa nedávno stala aj ambasádorkou značky Bvlgari, aj so svojou tetou Dianou má niečo spoločné. Okrem modrých očí, blond vlasov, elegancie, štýlu aj sofistikovanosť, ktorá vyžaruje z jej postoja, a akási nostalgia v pohľade. 

Čítajte tiež: Najštýlovejšie módne ikony z kráľovských rodín: Od týchto dám sa máme čo učiť 

Rovnako ako Diane, aj jej v živote niečo chýbalo 

Nedávno však prekvapila aj vyhlásením, že obdivuje bezdomovcov a to, ako sa pasujú so životom, pretože sa zameriavajú výhradne na jeden cieľ, svoj život, prežitie. Rovnako totiž ako Diana, aj Kitty napriek bohatstvu rodiny a spoločenského postavenia, niečo v živote postrádala, a síce hlbší zmysel v živote. Dokonca, ako ju cituje denník The Sun, priznáva, že závidí aj dnešným mladým ľuďom, pretože hoci je aj ona stále mladá, trvalo jej dlhšie, kým sa našla: „Mladí ľudia sú tak zameraní na jednu vec. Vedia presne, čo chcú robiť a aké sú ich schopnosti. Preto im závidím.“ 

Neprehliadnite: Lady Diana a Kate Middleton: Na prvý pohľad rovnaké, no skutočnosť je iná!

Bude z nej raz ďalšia Diana? 

Rovnako to však bolo aj v prípade Diany, ktorá sa hľadala vo svojej úlohe princeznej naozaj dlho. Nakoniec jej pomohlo rozhodne aj to, čo pomohlo dnes jej neteri, Kitty, a síce vášeň pre charitu. Za jej charitatívne činy svet Dianu miloval. Nechajme sa teda prekvapiť, či aj Kitty bude ďalšia z jej rodiny, ktorá dosiahne časom jej kvalít a empatie v tejto oblasti a či si aj jej skutky budú raz pamätať ako tie jej slávnej tety

]]>
Thu, 21 Jun 2018 12:00:00 2018-06-21 12:00:00 1
Kúsok, ktorý osvieži každý vás letný outfit: Jemné kimono vám bude skvelým spoločníkom na letné večery http://feminity.zoznam.sk/c/903276/kusok-ktory-osviezi-kazdy-vas-letny-outfit-jemne-kimono-vam-bude-skvelym-spolocnikom-na-letne-vecery
Móda
Aj v lete sa kde tu vyskytnú dni, počas ktorých máte pocit, že sa potrebujete do niečoho zahaliť. V takom prípade vám príde vhod práve dokonalé letné kimono. Prehodíte si ho na akýkoľvek typ outfitu a wau efekt máte zaručený.
Kúsok, ktorý osvieži každý vás letný outfit: Jemné kimono vám bude skvelým spoločníkom na letné večery
Ako príjemná prikrývka v chladnejších letných večeroch vám môže robiť spoločnosť práve pôsobivé kimono
Thu, 21 Jun 2018 10:00:00Móda

Aj v lete sa kde tu vyskytnú dni, počas ktorých máte pocit, že sa potrebujete do niečoho zahaliť. V takom prípade vám príde vhod práve dokonalé letné kimono. Prehodíte si ho na akýkoľvek typ outfitu a wau efekt máte zaručený.

Kimono prináša pohodlie a štýl v jednom. Nielenže je veľmi praktické, ale dokáže v priebehu chvíľky premeniť aj ten najjednoduchší outfit na dokonalú letnú zábavu. Rôzne farby a svieža potlač z neho robia toho najlepšieho spoločníka na letné večery.

Prečítajte si tiež: Uviažte si košeľu do trendy uzlíka: To, čo bolo donedávna OUT, sa opäť dostáva do módy

Ázia vám je na dosah

Tento odev bol pôvodne súčasťou oblečenia gejší. Módne kimoná sa však objavili v kolekciách dizajnérskych domov a preto sa jednoznačne stali hitom sezóny. Potlač mnohých z nich je inšpirovaná práve východom. Dotyk Ázie je cítiť na ľahkých materiáloch a vtákoch, ktoré prileteli na ich potlač. 

Použite ho aj ako šaty

Skvelý spôsob, ako využiť kimono je aj jeho zaviazanie a doplnenie iba spodnej časti. Vie ľahko slúžiť ako úžasné zaväzovacie letné šaty, z ktorých budú všetci vo vašom okolí paf. Variabilnosti tohto kúsku sa naozaj medze nekladú.

Kratší variant má proste štýl

Ak nechcete, aby za vami vial jemný materiál kimona, môžete vyskúšať aj jeho kratší variant. Je dokonale variabilný a zabezpečí vám pohodlné nielen počas chladnejšieho večera. Môže sa z neho stať dominantný kúsok vášho outfitu, ktorý prežiari všetky vaše letné dni.

Kvety rozprúdia zábavu

Stále silnú pozíciu medzi paternami si razia kvety. Jarno-letná dokonalosť tkvie vo farebnosti a dokonalosti, ktorú ponúkajú práve tieto prírodné vzory. Takéto kimono môžete prehodiť aj na ten najjednoduchejší outfit a priniesť ním so svojho šatníka úplne nový energiu.

Mohlo by vás zaujímať: Biele šaty sú trendom leta: Pomocou týchto doplnkov ich doladíte do množstva štýlov

Zvoľte netradičné doplnky

Tento kúsok dokáže zaujať na prvý pohľad. Nedovoľte mu preto zaniknúť nudou. Vyberte si na jeho kombinovanie netradičné kúsky a pokúste sa spraviť na sebe malý experiment. Extravagantnejší outfit môžete doplniť práve zaujímavým náhredlníkom či taškou s potlačou a využiť tak populárny mix vzorov. 

]]>
Thu, 21 Jun 2018 10:00:00 2018-06-21 10:00:00 1
Zbavte sa odumretej pokožky pomocou pílingu: Vyberte si ten najvhodnejší pre váš typ pokožky http://feminity.zoznam.sk/c/903272/zbavte-sa-odumretej-pokozky-pomocou-pilingu-vyberte-si-ten-najvhodnejsi-pre-vas-typ-pokozky
Krása
Pokožka tela je v lete oveľa viac namáhaná ako obyčajne. Dopraje jej preto starostlivosť, akú si zaslúži.
Zbavte sa odumretej pokožky pomocou pílingu: Vyberte si ten najvhodnejší pre váš typ pokožky
Doprajte svojmu telu ten správny peeling na leto
Thu, 21 Jun 2018 09:00:00Krása

Pokožka tela je v lete oveľa viac namáhaná ako obyčajne. Dopraje jej preto starostlivosť, akú si zaslúži.

Hydratuje a prevonia

Pokožku, ktorá je slnkom namáhaná, často práve jeho lúče dokážu neuveriteľne vysušiť. Ak chcete naozajstnú prvú pomoc, siahnite po tomto exfoliačnom pílingu od Dove. Jeho hydratačné účinky, úžasná vôňa makadamie a jemné zrniečka, vás dokonale zbavia odmuretých buniek a zanechajú pokožku neuveriteľne hebkú.

Inšpirujte sa: Všimnite si, či má vaša pleť dostatok vody: Bod 3 je teraz pred letom veľmi dôležitý, robíte ho?

Spevňuje pokožku

Práve výťažky z kolumbijskej kávy v tomto spevňujúcom pílingu dokážu divy s pružnosťou vašej pokožky. Samotná káva je obrovským pomocníkom pri mirkocirkulácii, čím dokáže neuveriteľne vyhladiť pokožku a zabraňuje jej začervenaniu, či prípadnému zapáleniu.

Aj citlivá pokožka zvládne píling

Pokožka, ktorá sa ľahko začervená, je neustále podráždená a reaguje takmer s každým produktom  nepríjemne, však tiež dokáže zniesť píling. Tento jedinečný typ na citlivú pokožku od Vichy by mala vyskúšať každá žena, ktorá túži po hladkej pokožky, no bojí sa nepriaznivej reakcie.

Mohlo by vás zaujímať: Prírodné bio deodoranty sú hitom tohto leta: Chráňte svoju jemnú pokožku a zaobstarajte si jeden z týchto

Krásne vás rozvonia kokos

Kokos, a hlavne jeho dužina, je známy svojimi blahodárnymi účinkami na pokožku. Krásne ju prevonia, neuveriteľne hydratuje a dokopy s cukrom, ako je to v prípade tohto voňavého pílingu od Yves Rocher, dokáže pokožku zbaviť všetkých odumretých čiastočiek.

Žiarivá aj pred opálením

Ak si chcete trošku jemného opálenia a žiarivej pokožky dopriať aj bez pobytu na slnku, skúste jemný píling od Mark. V ňom obsiahnutý bio šípkový olej dokopy s kúskami praženej kávy, pokožku hydratuje a prežiari trblietkami. Kamkoľvek sa po jeho použití vyberiete, budete jednoducho neprehliadnuteľná.

Nenechajte si ujsť: Zázrak, ktorý by ste mali znovu objaviť: Uhorková maska je v lete účinnejšia ako kedykoľvek predtým

]]>
Thu, 21 Jun 2018 09:00:00 2018-06-21 09:00:00 1
Svadobná sezóna je v plnom prúde: Takéto outfity na svadby svojich známych volili známe Slovenky http://feminity.zoznam.sk/c/903269/svadobna-sezona-je-v-plnom-prude-taketo-outfity-na-svadby-svojich-znamych-volili-zname-slovenky
Slovenské celebrity
Letné svadby sa stále tešia veľkej obľube. Vyberajú si ich prominenti, ale aj ich blízki. Na takýchto oslavách sa aj naše Slovenské krásky snažia vyzerať čo najlepšie. Pozrite sa s nami, ktorá farba kraľuje svadobnej sezóne roku 2018 a inšpirujte sa maličkosťami, na ktoré nedajú dopustiť tieto ženy.
Svadobná sezóna je v plnom prúde: Takéto outfity na svadby svojich známych volili známe Slovenky
Svadobná sezóna je v plnom prúde. Inšpirujte sa trendy lookmi slovenských krások!
Thu, 21 Jun 2018 07:30:00Slovenské celebrity

Letné svadby sa stále tešia veľkej obľube. Vyberajú si ich prominenti, ale aj ich blízki. Na takýchto oslavách sa aj naše Slovenské krásky snažia vyzerať čo najlepšie. Pozrite sa s nami, ktorá farba kraľuje svadobnej sezóne roku 2018 a inšpirujte sa maličkosťami, na ktoré nedajú dopustiť tieto ženy.

Ivana Gáborík

Krásna tanečníčka a podnikateľka, Ivana Gáborík, sa prednedávnom zúčasnila akcie aj po boku svojho manžela. Nielenže im to spolu neskutočne pristalo, lásku si vyznali aj verejnou pusou. Ivana zvolila krátke šaty, v ktorých vynikli jej dokonalé nohy. Ak vás čaká letná svadba, ktorá sa bude odohrávať v záhrade či zámockom parku, krátke šaty vôbec nie sú zlou voľnou. Doplňte ich pôsobivými topánkami a zabezpečíte si tak dokonalý look ako má aj Ivana.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Ivana Gáborík a Katka Jakeš si nájdu vždy čas na oslavu života: Aké maličkosti im vedia urobiť radosť?

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko 2007, Veronika Vágnerová, strávila veľký deň svojej sestry v šatách z jemnej čipky. Takýto materiál je veľmi vhodný práve na letné mesiace. Nič nemôžete pokaziť ani tmavšou farbou, ako to spravila aj Veronika. Jemné vrstvenie vytváralo na šatách krásny objem a tancovalo sa jej v nich určite veľmi príjemne. Veronika si však svadobnú sezónu nevie predstaviť bez poriadneho stylistu. Aj s prípravou na túto udalosť jej pomáhal práve jej dobrý kamarát Patrik Suši Veselý.

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Skúsená moderátorka Veronika Cifrová sa rozhodla túto svadobnú sezónu žiariť. Zvolila dve výrazné farby. Tzv. colour blocking je v súčasnej dobe veľmi populárny. Prikloňte sa k Veronikinmu štýlu a ponechajte zvyšok stylingu úplne jednoduchý.

Klementina Tomrecaj 

Kráska menom Klementina Tomreckaj stojí za dizajnovou značkou oblečenia WTF. Svoj vlastný model si obliekla aj na slávnostnú príležitosť, akou svadba rozhodne je. Asymetrické riešenie v oblasti dekoltu dodalo šatám na zaujímavosti. Doladila ich iba dlhými náušnicami, vďaka ktorým osviežila aj svoje tmavé vlasy.

Katarína Mánová

Farbou svadobnej sezóny 2018 je pre slovenské celebrity rozhodne červená. Túto farbu si vybrala aj Katarína Mánová, prvá vicemiss Miss Universe SR 2006 a sestra lekárky Aleny Pallovej. Jednoduché padavé šaty s hlbokým výstrihom doladila iba zlatými topánkami a kabelkou v rovnakej farbe.

Veronika a Daniela Nízlové

Sestry Nízlové, Veronika a Daniela, sa na prominentných svadbách ukazujú každý rok v rovnako zladených róbach. Sú tak vždy jedinečnými hostkami, ktoré žiaria v dave. Ich šaty sú vždy lichotia ich postave a zvýrazňujú vypracované krivky.

Ľubica Štepánová

Miss Universe SR 2012 Ľubicu Štepánovú, čaká tento rok veľká udalosť. Sama sa totiž stane nevestou a to nielen kvôli svadobnému foteniu, ktorých modelka podstúpila hneď niekoľko. So svojím partnerom sa však zabávala aj na svadbe svojich blízkych. Zladení boli na jednotku a Lubici Štepánovej hlavu zdobil aj trendy zapletaný účes.

Jeanette Borhyová

Hoci toto nie je fotky zo svadby, Miss Universre SR 2013, rozhodne vyzerá ako keby na jedno takú išla! Krásne krémové šaty doplnila iba výrazným opaskom. Vďaka nemu ukázala svoj osí pás a krásne predelila outfit na dve polovice. Jednoduchá úprava hladkých vlasov iba zdokonaľovala jej celkový bábikovský look.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Sexi Lucia Mokráňová si po boku partnera vylepšila svoju postavu: Toto sú cviky, ktoré nám spolu predviedli

Natália Selveková

Riaditeľka kliniky Natália Selveková sa veru na rodinnú udalosť poriadne nahodila. Kvetované šaty sú na letné slávnosti ako stvorené. K nim nemusíte hľadať žiadne ďalšie veľké doplnky, celú slávu zožnú za vás. Tak ako to bolo aj prípade Natálie.

]]>
Thu, 21 Jun 2018 07:30:00 2018-06-21 07:30:00 1
S touto revolučnou diétou nebudete iba chudnúť, ale aj mladnúť: Nejde o vynechanie cukrov, ale o toto http://feminity.zoznam.sk/c/903257/s-touto-revolucnou-dietou-nebudete-iba-chudnut-ale-aj-mladnut-nejde-o-vynechanie-cukrov-ale-o-toto
Chudnutie a diéty
Kombináciou tej správnej stravy v tú správnu hodinu už nemusíte vynechávať absolútne nič zo svojho jedálnička. A navyše budete i mladnúť.
S touto revolučnou diétou nebudete iba chudnúť, ale aj mladnúť: Nejde o vynechanie cukrov, ale o toto
Stačí dodržiavať jednoduché zásady a zapojiť do jedálnička túto jednoduchú surovinu
Thu, 21 Jun 2018 06:00:00Chudnutie a diéty

Kombináciou tej správnej stravy v tú správnu hodinu už nemusíte vynechávať absolútne nič zo svojho jedálnička. A navyše budete i mladnúť.

Proteíny spojené s presne stanoveným hladovaním doplneným o jednu konkrétnu ingredienciu možno znejú odstrašujúco, výsledok takejto diéty vás však možno prekvapí viac než by ste čakali. Práve takýmto životným štýlom totiž naštartujete očisťujúci proces tela, ktorým sa postupne zbavíte vnútorných zápalových ložísk. Práve kombinácia na proteínoch založenej stravy s občasným odopieraním jedla totiž dokáže z vašich buniek odstrániť nečistoty, ktoré častokrát môžu za ukladanie tuku a vznik vrások.

Mohlo by vás zaujímať: Doprajte svojmu telu detoxikačný víkend: Držte sa nášho plánu a prečistite svoj organizmus!

4-krát do týždňa si doprajte proteíny aj sacharidy

Práve v tom je to kúzlo. Začínať deň príjmom proteínov a ukončovať ho sacharidmi by možno nikomu pri slove diéta nenapadlo. Avšak, ak si cukry doprajete hneď z rána, podporíte tak zvyšky inzulínu v krvi k tomu, aby si telo začalo ukladať nadbytočný tuk, a to hlavne vtedy, ak hneď z rána podliehate väčšiemu množstvu stresu.

Inšpirujte sa: Domáci rituál pre krásnu pokožku: Liftingový zábal, ktorým doladíte svoju postavu do plaviek

Preto si sacharidy doprajte radšej navečer, keď je hladina kortizolu na minime a telo sa pripravuje na spánok. Tým, že si zvýšite serotonín dokonca aj lepšie zaspíte.

Trikrát do týždňa nasleduje hladovka

Ťažšou častou však je samotné hladovanie. Tri nie po sebe nasledujúce dni v týždni by ste sa počas 16 hodín mali strániť akéhokoľvek jedla. Ak ste si teda večeru dopriali o ôsmej hodine večer, jedzte až nasledujúci deň na obed. Zníženie kalorického príjmu núti telo spaľovať tuky, aby tak dokázalo zásobiť orgány energiou. Ak vykonávate pôst správne, vaše telo sa bude živiť práve tukom uloženým v bunkách, ktorý spôsobuje nepekné faldíky a nepríjemné vrásky.

Nenechajte si ujsť: Tipy ako schudnúť 5 kg za 5 dní: Tento jedálniček vám pomôže dostať sa pred letom expresne rýchlo opäť do formy

Ako by mal váš jedálniček vyzerať?

Ak sa bojíte, že podobný systém nezvládnete, skúste sa inšpirovať naším jedálničkom:

Vysokoproteínový deň

Raňajky

Muffin so slaninkou, špenátom a syrom podávaný s vajíčkom

Obed

Miska kelu, rajčín, brokolice, slaninky, ružičkového kelu a avokáda zmiešaná s troškou balzamica

Večera

Kuracie prsia s červenou, kapustou čiernou ryžou a jablkami

Deň pôstu

Nejedzte presne 16 hodín a svoju hladovku dopĺňajte špeciálnym čajom pripraveným z listov toho najkvalitnejšieho čierneho a zeleného čaju, škorice a kokosového oleja. Práve ten sa najviac podiela na spľovaní tukov, samotnom mladnutí a pomáha aj pri nepríjemných kŕčoch, ktoré hlad, žiaľbohu, sprevádzajú.

Prečítajte si aj: Tipy ako si vylepšiť zadok inak ako len cvičením: Máme pre vás rady fitness trénera

Po uplynutí 16 hodín sa snažte jesť hlavne nízkoproteínové jedlá ako napríklad špargľovú polievka v čase obeda spoločne s mixom zeleninvých cestovín a šalát z jarnej zeleniny na večeru. Tak čo, idete do toho s nami?

]]>
Thu, 21 Jun 2018 06:00:00 2018-06-21 06:00:00 0
Letný detox za 3 dni: S touto polievkou schudnete jednu konfekčnú veľkosť v expresne krátkom čase http://feminity.zoznam.sk/c/903258/letny-detox-za-3-dni-s-touto-polievkou-schudnete-jednu-konfekcnu-velkost-v-expresne-kratkom-case
Chudnutie a diéty
Ak chcete zhodiť pár kíl skutočne v expresnom čase, máme pre vás riešenie. Jednoduchá polievka, ktorá sľubuje zázraky na počkanie. A to dokonca bez cvičenia.
Letný detox za 3 dni: S touto polievkou schudnete jednu konfekčnú veľkosť v expresne krátkom čase
S touto polievkou schudnte jednu konfekčnú veľkosť v expresne krátkom čase
Wed, 20 Jun 2018 18:00:00Chudnutie a diéty

Ak chcete zhodiť pár kíl skutočne v expresnom čase, máme pre vás riešenie. Jednoduchá polievka, ktorá sľubuje zázraky na počkanie. A to dokonca bez cvičenia.

Prečítajte si: Skúste tento cvičebný plán na spaľovanie tukov: Do leta stíhate mať krajšiu postavu ako lusk!

Talianky a Francúzky sú známe svojimi štíhlymi postavičkami a dokonalou figúrou. Viete v čom je ich tajomstvo? Ak sa potrebujú v naozaj krátkom čase dostať opäť do formy, nedajú dopustiť na tzv. detoxikačnú polievku. Vraj naozaj funguje a dokonca je chutná. Stačí, ak ju budete jesť tri dni a schudnete jednu konfekčnú veľkosť. 

Základom je správna kombinácia surovín

Práve v tom spočíva zázračný efekt tejto polievky. Počas troch dní však nemôžete jesť nič iné okrem nej. Mali by ste si ju dať na raňajky, desiatu, obed, olovrant aj večeru. Medzitým je povolené len pitie čistej vody, zeleného čaju. Samozrejme zabudnite na kávu a alkohol.

Čo budete potrebovať:

1 cibuľa
1 mrkva
1 kel 
1 petržleň
1 malá brokolica
1 kaleráb
1 karfiol
3 chilli papričky
0,5 l mlieka
1 žĺtok
3 l vody
soľ
korenie podľa chuti
kurkuma
petržleňová vňať
maslo

Ako na to: 

Na masle opražíte všetku nakrájanú zeleninu, zalejete ju vodou a pridáte soľ, korenie, chilli a kurkumu. Takto varte, kým všetka zelenina nezmäkne. Na záver pridajte mlieko, v ktorom ste predtým vymiešali žĺtok. Dozdobte petržleňovou vňaťou a hor sa do chudnutia!

Všetko s mierou

Nezabúdajte však na to, že ak sa na tento detoxikačný proces dáte, musíte po jeho držaní nabehnúť pomaličky na bežný stravovací režim. V žiadnom prípade by ste na tejto diéte nemali byť dlhodobo. Skutočne funguje len ako posledné letné SOS!

Neprehliadnite: Doprajte svojmu telu detoxikačný víkend: Držte sa nášho plánu a prečistite svoj organizmus!

]]>
Wed, 20 Jun 2018 18:00:00 2018-06-20 18:00:00 1
Roky som svadobnou agentkou, no tentoraz som sa zaplietla so ženíchom: Takúto reakciu nevesty som nečakala http://feminity.zoznam.sk/c/903253/roky-som-svadobnou-agentkou-no-tentoraz-som-sa-zaplietla-so-zenichom-takuto-reakciu-nevesty-som-necakala
Partnerské vzťahy
Martina bola vždy absolútna profesionálka. Až do chvíle, keď sa do jej práce priplietli pocity a ona si v jeden večer už viac nedokázala pomôcť.
Roky som svadobnou agentkou, no tentoraz som sa zaplietla so ženíchom: Takúto reakciu nevesty som nečakala
Bola profesionálkou. Až do istého momentu
Wed, 20 Jun 2018 14:00:00Partnerské vzťahy

Martina bola vždy absolútna profesionálka. Až do chvíle, keď sa do jej práce priplietli pocity a ona si v jeden večer už viac nedokázala pomôcť.

„Zaplietla som sa so ženíchom jednej z najväčších svadieb, aké som počas svojej kariéry mala možnosť organizovať. Ani neviem, ako sa to stalo. Každý ma poznal ako absolútnu profesionálku, ktorá vzťahy na pracovisku odcudzuje v akejkoľvek forme. Dokonca aj medzi vlastnými kolegyňami som si nevedela vytvoriť skutočné priateľstvá, a to len kvôli strachu zo sklamania. Aj preto mi vzťah s mužom, pre ktorého vlastne pracujem, prišiel ako absolútne nepredstaviteľný, vlastne som také niečo úplne odcudzovala,“ spomína s rozhorčením Martina, ktorá celú situáciu doteraz nevie pochopiť.

Inšpirujte sa: Týchto 5 čísel spojených s vaším vzťahom vám napovie, či spolu zostanete: Zistite, ako ste na tom s partnerom

„Henrich bol ale celkom iný. Niečo ma na ňom lákalo už od prvej chvíle. Od prvého momentu, keď som sa spoznala nielen z jeho polovičkou, ale aj s ním, som z neho jednoducho nedokázala spustiť oči. Bol ako magnet, jeho energia, mužnosť a nadhľad ma neuveriteľne priťahovali a nemohla som odolať nutkaniu pozvať ho po jednom zo stretnutí ohľadom posledných maličkostí a detailov, na drink. Dáme si len jeden, nebude to nič okázalé, len sa na chvíľku odreagujem v spoločnosti niekoho, s kým sa skutočne dobre cítim. Na tom predsa nie je nič zlé alebo áno?“ presviedčala samu seba Martina.

Nezostalo iba pri drinku

Martinine schôdzky s Henrichom však nezostali len pri bežných profesionálnych konverzáciách a jednom slušnom poháriku. “Áno, tesne pred svadbou sa medzi nami čosi stalo. Nebola to nevera v tom pravom slova zmysle, nemôžem však povedať, že sa o nič nepokúšal a skôr ako zdravý rozum nás zastavili jeho výčitky a fakt, že sa o niekoľko hodín žení. Vášnivému bozku sme sa však ani jeden ubrániť nevedeli. Nie som na to hrdá, no oveľa viac ako daný moment ma trápilo, čo sa asi stane, keď celá vec praskne,“ priznala svoje oprávnené obavy Martina.

Mohlo by vás zaujímať: Omylom mi odoslal správu, ktorú chcel poslať inej žene: Každý by čakal úplne inú reakciu, ako som urobila ja

Nič sme neutajili

Pravda však, ako to býva zvykom, nakoniec najavo vyšla. Niektorí z Henrichových kolegov bol svedkom. Nie však na jeho svadbe, ale utajovaných stretávok, ktoré sa mohli skončiť všelijako. Samozrejme, že sa so všetkým zdôveril budúcej neveste. „Okamžite som vedela, že o všetkom vie. Jej správanie voči mne sa aj napriek snahe zmenilo. Bola chladná, odmeraná a ako keby neprítomná. Uhýbala mi pohľadom, no o zrušení svadby alebo zmene plánov nepadlo ani slovo. Nedúfala som v to, bolo len zvláštne dívať sa na celú vec profesionálne. Niečo podobné sa mi totiž stalo po prvýkrát.“

Nenechajte si ujsť: Snúbenec ma podviedol týždeň pred svadbou: Napriek tomu som sa rozhodla urobiť túto vec

„Po obrade však ku mne pristúpila spoločne s charizmatickým mladým mužom, ktorého mi predstavila ako svojho kolegu z práce. Vraj na svadbu na poslednú chvíľu prišiel sám a keďže popri svojej práci rozbieha reklamnú agentúru, mohli by sme si rozumieť. Najprv som sa veľmi ochotne zoznámila a brala som to od nej ako milé gesto. Až po niekoľkých minútach, keď sme už boli zahĺbený do naozajstnej debaty, mi došlo, že sa ma tak šikovne snažila zbaviť. Henrichova teraz už manželka nemienila riešiť jemné pochybenie svojho manžela. Radšej sa rýchlo a jednoducho zbavila mňa a zamestnala ma nie len tak hocičím, ale iným, nepopierateľne atraktívnym mužom. Tomu hovorím manželka, ktorá naozaj vie, ako si udržať vzťah, nerobiť scény a odstaviť protivníčku,“ tvrdí teraz už so smiechom Martina, ktorá je už niekoľko rokov v spokojnom vzťahu práve s daným kolegom, nikdy sa nemala lepšie a celý incident berie skôr ako príučku než sklamanie.

]]>
Wed, 20 Jun 2018 14:00:00 2018-06-20 14:00:00 0