Philips a O’Neill pripravili štýlové slúchadlá

Značky Philips a O'Neill sú pripravené v priebehu najbližšieho roka posunúť výsledok ich vzájomnej úspešnej spolupráce – známy produktový rad „Testované na zvieratách“ – na ešte vyššiu úroveň ako doteraz. Najnovšie modely prinášajú posilnenú špeciálnu odolnosť nového radu slúchadiel Philips O'Neill. Jeho jedinečná marketingová kampaň sa už čoskoro rozbehne na obidvoch stranách Atlantického oceánu.

Nové štýlové slúchadlá

Nové štýlové slúchadlá

Zdroj: Philips

Philips a O'Neill vyvinuli dve sady slúchadiel pre mobilné telefóny so zabudovaným mikrofónom a diaľkovým ovládaním, ktoré sú pokračovaním štýlu modelov pre rok 2010. 

Model The Specked: Philips O’Neill ponúka univerzálne „štupľové“ slúchadlá s 9mm membránami, pevným káblom odolným proti zamotávaniu a zosilnenou koncovkou. Model The Stretch: Philips O’Neill zas univerzálne hlavové slúchadlá s luxusnými mäkkými náušnicami izolujúcimi vonkajší hluk. Slúchadlá sú elastické, čím sa automaticky prispôsobujú tvaru vašej hlavy a zvyšuje sa ich odolnosť. Slúchadlá The Stretch sú dostupné v nových farebných verziách.

Uvedenie nových modelov podporí kampaň s dvoma obrími terénnymi ťahačmi prezentujúcimi značky Philips a O'Neill, ktoré ponesú prezývku pojazdné testovacie laboratórium. Jeden ťahač bude operovať v Európe, druhý v USA. Ťahače nebudú mať žiadny pevne stanovený cieľ – ich tímy budú selektívne navštevovať rôzne miesta, kde budú zákazníkom a predajcom poskytovať možnosť otestovať nové špeciálne odolné slúchadlá Philips | O'Neill. 

Tieto ťažko opancierované kolosy sa však určite zastavia na významných lyžiarskych a surfových podujatiach, ako napríklad O'Neill Cold Water Classic Series alebo TTR 6-Star O'Neill Evolution, kde určite spôsobia poriadny rozruch. Pojazdné zvukové labáky sa tiež vyskytnú aj na trasách vedúcich k známym hudobným festivalom, výstavám, veľtrhom a kongresom. 

Na každej zastávke pojazdného laboratória budú mať záujemcovia možnosť stať sa „pokusnými králikmi“ pre tento nový rad slúchadiel. V zadnej časti impozantných terénnych ťahačov sa dobrovoľníci prenesú do nezabudnuteľného magického sveta plného kvíliaceho vetra, hlasnej hudby a podmanivých video projekcií. Každý takýto „pokusný experiment“ bude aj patrične fotograficky zdokumentovaný. 

Európske mobilné testovacie laboratórium vyrazilo na svoju majestátnu cestu 8. marca po exkluzívnej tlačovej konferencii v španielskej Barcelone. Ťahač v USA vyštartuje po prvý krát v máji. Pre všetkých ľudí blízko ich trasy sa tak naskytá šanca stať sa „testovacím králikom“ pre Philips | O'Neill a získať skvelý zážitok. 

Foto:
Philips
Zdroj:
bam

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba