Presunúť na hlavný obsah

Najsexi hollywoodske bozky na verejnosti

Zábava

Trocha romantiky na začiatok týždňa, čo poviete? Nežný romantický bozk, ako prejav vzájomnej lásky a náklonnosti... Príjemný pohľad! A obzvlášť, keď ide o slávnu a pre nás zaujímavú osobnosť. S kým na verejnosti spojil svoje pery Brad Pitt alebo Tom Cruise? FEMINITY vám to prezradí a ukáže.

Tom Cruise a Katie Holmes


Jeden z najslávnejších párov sveta – stále dievčensky krásna Katie Holmes a šarmantný muž Tom Cruise ukázali svetu svoje vzájomné nadšenie v čarovnom bozku. Držiac cenu British Academy of Film and Television Arts Tom poukázal i na svoju romantickú stránku. Bozk je z obdobia, keď bola Katie tehotná so Suri a ich láska rozkvitala.

Russell Brand a Katy Perry

Stále okúzľujúca speváčka Katy Perry sa na premiére komédie Arthur rozplývala z bozku, ktorý jej uštedril manžel Russel Brand. Slávny a veľmi príjemný pár neskrýva lásku ani na červenom koberci a veľmi rád podá dôkaz svojej oddanosti. Manželmi sú síce len necelý rok, no veríme (a prajeme), že ich bude oveľa viac.

Marc Anthony a Jennifer Lopez

Bohužiaľ, ich vzťah je už minulosťou. Ani sedemročný spoločný život a rozkošné deti, ktoré z neho vzišli, neboli dôvodom pre druhú šancu. Nikto nikdy neuhádne, čo sa medzi nimi presne stalo. Nech nám táto spoločná sladká pusa slúži ako spomienka na ich lásku.

Brad Pitt a Angelina Jolie

Šesť rokov spolu a šesť detí. Reč je o najslávnejšom páre Hollywoodu – Bradovi Pittovi a Angeline Jolie. Brangelina, ako ju zvyknú média označovať, stopla svoj kontroverzný život a už dlhšiu dobu je z nej dáma a matka na plný úväzok. Vo fotogalérii môžete vidieť, ako so spojenými perami na Filmovom festivale v Cannes zapózovala s partnerom fotografom.

Gwen Stefani a Gavin Rossdale

Letmý božtek na rozlúčku. Presne taký dostal manžel speváčky Gwen Stefani. Paparazzi skrytí za stromom sú už dávno prekuknutí, no ale komu to vadí! Za slávu sa niečím platí, a to aj stratou súkromia.

Nicole Kidman a Keith Urban

Úsmev od ucha k uchu a k tomu bozk. Presne túto kombináciu zachytili fotografi u známeho páru Nicole Kidman a Keith Urbana. Šťastný pár sa pravdepodobne išiel objať a zároveň si preukázať bozkom svoju lásku. Austrálsky spevák a herečka sú spolu šťastní už päť rokov.

Paris Hilton a Cy Waits

A na záver niečo trochu vášnivejšie. Nečudo, keďže ide o Paris Hilton. Tá už veru bozkala nejedny pery.  Prednedávnom si zvykla na jedny - patriace podnikateľovi Cy Waitsovi. Pred fotoobjektívom skočila svojmu (už teraz) bývalému priateľovi do náručia a všetkým ukázala, ako ju Cy priťahuje.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus