Najluxusnejšieho mobily: Telefonujte štýlovo!

Telefón si nemusíte kúpiť len u mobilného operátora alebo v nejakej inej predajni. Keď prebehnete najrôznejšie stránky na internete, dopátrate sa k najluxusnejším telefónom všetkých čias. No na to, aby ste mohli telefonovať štýlovo, nesmiete mať hlboko do vrecka.

Mobil Dior

Mobil Dior

Zdroj: luxuo.com

 

Šoférovať Aston Martin, to sa dá. Ale telefonovať na ňom?

Už sa dá aj to! Kanadská spoločnosť Mobiado, ktorá vyrába luxusné telefóny, prišla na trh s modelom The Grand 350 Aston Martin. Stačí sa pozrieť na celkový dizajn a vidíte, že to nie je akciový telefón za euro. Tlačidlá sú vyrobené v kombinácii zafírového kryštálu a nehrdzavejúcej ocele.

V kabelke od Diora sa môže ukrývať aj telefón rovnakej značky

Najnovší model telefónu navrhnutý svetoznámym módnym domom si môžete kúpiť za 3300 eur. Elegantný mobil s dotykovou klávesnicou má všetky možné funkcie, ktoré by ste hľadali.

BlackBerry tiež nezaostáva

Luxusná značka Amosu Couture sa vrhla na BlackBerry a vytvorila telefón BlackBerry Bold 9900. Je len na vás, ako si ho upravíte. Môže sa na ňom vynímať kryštály značky Swarovski alebo diamanty. Môžete si na neho nechať niečo vygravírovať alebo si ho môžete nechať ozdobiť kožou z krokodíla alebo pytóna.

Radšej zlato alebo oceľ?

Telefón od Aesir Copenhagen a Yves Béhar si môžete vybrať v dvoch variantoch. Jeden je z osemnásť karátového zlata, za ten by ste vyvalili 42 tisíc eur, druhý je z nehrdzavejúcej ocele a stojí 7 250 eur. 

Aj iPhone má svoju luxusnú verziu

Gresso vytvorilo luxusný dizajn zadnej časti iPhone. Pripravili dve verzie. Prvá je pre ženy, logo Apple je v osemnásť karátovom zlate s kryštálmi Swarovski. Stojí 3 500 amerických dolárov. Druhá verzia je pre mužov, zadná časť pripomína drevo a tiež sú na ňom kryštály. Stojí 3 000 dolárov.

Foto:
luxuo.com
Zdroj:
Kika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba