Presunúť na hlavný obsah

Športová podprsenka môže byť sexy

Móda

Už nemusíte nechávať svoj štýl a sebavedomie za dverami telocvične. Na trh sa dostali nové športové podprsenky, ktoré sú chic, sexy a dokonale padnú každej z vás.

 

Ako získať telo sexy modelky a nevyzerať pritom ako by ste sa v najväčších horúčavách snažili ťahať kamión? Vyzerať a cítiť sa dobre pri cvičení nie je jednoduché a svoje o tom vedia ženy po celom svete. Všetky by sme chceli v posilňovni vyzerať ako sexy upotené dievčatá z reklamy na deodorant, no realita nás väčšinou prekvapí niečím iným. Naše športové oblečenie na nás nikdy nevyzerá tak skvelo ako na modelkách z reklám. O podprsenkách to platí hádam dvojnásobne. Je zázrak nájsť takú, ktorá vám naozaj „sadne“, nikde netlačí, neťahá a nevyzeráte v nej ako slon na bežeckej dráhe. 

Práve na to mysleli návrhári z Nike a Victoria´s Secret, keď pracovali na svojich najnovších modeloch športových podprseniek. Victoria´s Secret je expertom na neodolateľné spodné prádlo, ktoré podlomí nohy každého muža. Skúste si teda predstaviť, aký by bol výsledok, keby sa návrhári z Victoria´s Sectet pustili do športového oblečenia. Bingo! Vyzeralo by nadovšetko sexy. A také sú aj ich nové športové podprsenky značky VSX Sexy Sport, ktoré spájajú funkčnosť a štýlovosť ako nikdy predtým. 

Už viac nemusíte nechávať svoj štýl za dverami fitness centra, pokojne si ho vezmite so sebou a užite si cvičenie v ružovej či fialovej podprsenke, tvarovanej presne podľa vašich potrieb. Pri svojom cvičení určite oceníte nielen jej skvelé vlastnosti, ale i obdivné pohľady opačného pohlavia. Victoria´s Secret zrejme konečne pochopila, že čipkované podprsenky sa na behanie predsa len veľmi nehodia.

Svoje o tom veľmi dobre vie i svetoznáma športová značka Nike, ktorá sa snažila zistiť, aká by mala byť dokonalá športová podprsenka, ktorá by dobre padla každej z nás. Po podrobnom testovaní a veľkom prieskume medzi rôznymi športovkyňami vyrobili podprsenku s názvom Nike Victory. Podprsenky v piatich modeloch, ktoré budú pre každú športovkyňu ozajstným víťazstvom. Nike Victory sú ľahké, priedušné, no napriek tomu dosť pevné, aby nám pri cvičení poskytovali čo najväčšiu podporu a pohodlie. Návrhári týchto podprseniek sa naozaj pohrali so všetkým– od švov, stehov až po niť, spony a nastaviteľnosť ramienok. Profesionálne športovkyne, ktoré ich skúšali, ich vraj nechceli vrátiť späť, a to hovorí za všetko. 

Podprsenky na šport, v ktorých budete sexy a štýlová si môžete pozrieť aj v našej FEMINITY galérii. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus