TOP polohy: 6 krát misionár inak!

Nemyslite si, že misionárska poloha je pre tých, ktorí si nechcú užiť poriadny sex! Aj táto najslávnejšia poloha sa dá upraviť tak, aby bola pre vás naozaj zaujímavá.

Misionárska poloha

Misionárska poloha

Zdroj: © isifa

 

Neverili by ste, ako veľmi sa dá zmeniť misionár, ak sa rukami zapriete za hlavou. Dáva vám to možnosť a silu pohybovať sa. Skvelé bude, ak spojíte nohy hneď, ako sa partner do vás dostane. Celý sex bude potom intímnejší, lebo bude „tesnejší“.
 
 
 
 
 
 
 
Dobrý nápad je podložiť si niečím zadok. Vhodný je najmä vankúš, pretože je mäkký, ale zároveň vám nadvihne panvu. Čím vyššie budete, tým väčšiu máte šancu dosiahnuť orgazmus. Ale zase to neberte tak, že si musíte podložiť pod zadok osem vankúšov...
 
 
 
 
 
 
Ak si myslíte, že to zvládnete aj bez vankúša, vyskúšajte panvu zdvihnúť len tak do výšky. Je to fyzicky náročnejšie, ale stojí to za to. Budete to cítiť ešte viac, ako keby ste panvu mali podopretú. Však keď nebudete vládať, položíte sa na chvíľu a oddýchnete si. A potom zase hore!
 
 
 
 
 
 
Ak ste v detstve chodili na plávanie, tak určite viete, čo je to prsiarsky sed. Ležíte na chrbte, nohy máte pokrčené v kolenách a lýtka máte súbežne so stehnami. Neskúšajte to, ak nemáte dostatočne pružné a roztiahnuté svaly, lebo by ste si mohli natiahnuť stehenný sval a to dosť bolí.
 
 
 
 
 
 
Na zlepšenie misionárskej polohy stačí aj to, ak si zakloníte hlavu čo najďalej, ako sa vám dá. Ľahnite si na kraj postele a hlavu nechajte visieť. Úplne to zmení váš pohľad – a aj prežívanie sexu.
 
 
 
 
 
 
 
Ak si trúfate aj na náročnejšie polohy, tak táto je pre vás tá pravá! Stačí, aby ste zdvihli nohy až k partnerovej hlave, môžete si ich oprieť o jeho ramená a nechajte ich vystreté. Uvidíte, že si to poriadne užijete.
 
 
 
 
 
 
 
 
Foto:
© isifa
Zdroj:
Kika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba