17-ročná fitneska má silikóny! Porovnajte ju pred a po!

Mladá slovenská fitneska Marína Hámová má len sedemnásť rokov a do sveta fitnes vstúpila len nedávno. Zožala už niekoľko úspechov, v ktorých chce aj pokračovať. Preto si dala urobiť nové prsia.

Marína Hámová po operácii pŕs

Marína Hámová po operácii pŕs

Zdroj: ACCES Production

„Venujem sa Bikini fitnes a chcela by som postúpiť na profesionálnu úroveň, ktorej smerovanie udáva Amerika. Je to pre môj potenciálny úspech veľmi dôležité, lebo na súťažiach môžeme vždy vidieť len dievčatá s väčšími prsiami. A keďže ja som sa s takouto prednosťou nenarodila, rozhodla som sa pre tento zákrok,“ prezradila Marína. Do rúk sa preto zverila špičkovej chirurgičke MUDr. Helene Ježovitovej, ktorá je „autorkou predností“ aj niekoľkých slovenských celebrít.

 
Práve Marínin vek zohrával veľkú úlohu aj pri samotnej operácii. Bolo totiž nutné zistiť, či je už fyzicky pripravená na takýto zásah do svojho tela. „V spolupráci s dorastovým lekárom, internistom a gynekolgógom sme dospeli k záveru, že Marína je po telesnej stránke vyzretá, dospelá, má ukončený rast. Tiež anesteziológ potvrdil, že je spôsobilá na celkovú anestéziu. Samotná operácia prebehla v pokojnej atmosfére a trvala asi hodinu. Implantáty, špeciálne vybraté pre Marínu boli vložené pod sval spod pazuchy,“ tvrdí MUDr Ježovitová.
 
Výsledok aj samotný priebeh operácie si mladá fitneska pochvaľuje. Už po štyroch dňoch bolesť takmer necítila. „Keď som šla na operáciu, mala som veľký strach, ale upokojovala som sa myšlienkou, že som v rukách odborníkov. S výsledkom som veľmi spokojná a verím, že mi to pomôže v mojej športovej kariére.“
 
Porovnajte Marínu pred operáciou a po nej.
Marína Hámová pred operáciou pŕs:
Marína Hámová po operácii pŕs:
Foto:
ACCES Production
Zdroj:
Kika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba