Presunúť na hlavný obsah

Svadobné šaty od Jany Pištejovej čakajú aj na vás!

Móda

Máj je mesiacom lásky a tak FEMINITY ponúka všetkým zamilovaným netradičnú svadobnú súťaž o množstvo cien. V hre sú exkluzívne svadobné šaty od módnej návrhárky Jany Pištejovej, ale i možnosť prežiť romantický víkend v hoteloch Kempinski v Tatrách alebo Bratislave, prenájom limuzíny od BMW na vašu svadbu a mnoho ďalších cien, ktoré vás potešia.

Vybrať si tie správne svadobné šaty zaberie množstvo času. Ponuky svadobných salónov sú síce bohaté, no nie vždy vám šaty sadnú... FEMINITY preto v spolupráci s módnou návrhárkou Janou Pištejovou pre vás pripravilo niečo iné.

Víťazka našej súťaže získa luxusný model priamo od návrhárky, ušitý podľa jej predstáv a hlavne – na mieru. Jej svadba sa tak stane omnoho viac atraktívnejšou, pretože také šaty, ako na nej bude mať ona, nebude už nikdy nikto iný mať.

Jana Pištejová je známa svojimi extravagantnými modelmi, plesovými róbami a v poslednom období aj netradičnými svadobnými šatami. Niekoľko z nich ste mohli vidieť aj v našom FEMINITY MAGAZÍNe, kde sa v nich predviedli víťazky súťaže Miss Slovensko 2011.

Okrem toho víťazný pár získa:

  • Víkendový pobyt v Kempinski Hotel podľa vlastného výberu (Bratislava alebo Vysoké Tatry),
  • Voucher od BMW na odvoz limuzínou so šoférom v deň svadby,
  • Voucher na 10 ošetrení tela technikou LPG v salóne Prestige Skin,
  • Kozmetický balíček od BIODERMA,
  • Voucher od www.partysaty.sk na požičanie 3kusov šiat pre družičky,
  • Voucher od Power Studio na profesionálny DVD záznam zo svadby

A to všetko len za jednu spoločnú fotografiu! Tak neváhajte a spravte si svadbu, podľa vlastných predstáv!

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus