Presunúť na hlavný obsah

Poznáte najškodlivejší film všetkých čias?

Zábava

Známy americký multimilionár Randy Gage rád šokuje svojim vyjadreniami, ktoré si ale vie aj obhájiť. Najnovšie označil jeden kultový film, ktorý milujú mnohí ľudia na svete, za škodlivý. Vraj preto, lebo učí ľudí byť chudobnými. Viete, o ktorý film ide?

 

Randy Gage považuje za najškodlivejší kinematografický počin všetkých čias film Titanic. Tento film podľa neho učí ľudí byť chudobnými. „Titanic vás na veľa možných úrovniach nasmeruje k presvedčeniu, že je vznešené byť chudobný. Bohatí ľudia sú nenormálni a peniaze sú zlé. A čím viac sa vám ten film páčil, tým viac sa vám tento program nedostatku vryl hlboko do podvedomia,“ tvrdí Randy Gage.
 
Charizmatický Randy vie, že mnohí ľudia tento film vnímajú ako najromantickejšiu lovestory, no tvrdí, že podvedome im je vštepované, akí sú bohatí ľudia nudní, že svoju dušu museli vymeniť a svoje šťastie predať za peniaze, že chudobní ľudia v podpalubí sa vedia lepšie zabávať a že hlavná hrdinka počas záchrannej akcie sebecky hodí náhrdelník v hodnote niekoľko miliónov dolárov žralokom namiesto toho, aby svoju vnučku zabezpečila na celý život.
 
Randy Gage už pomohol mnohým podnikateľom a je poradcom mnohých bohatých ľudí. 15. septembra príde do Prahy, kde sa predstaví českej a slovenskej verejnosti. 
 
„Verím, že ste sa narodili preto, aby ste boli bohatí a aby ste boli mnohým ľuďom inšpiráciou. Verím, že bezpečie je riskantné a nuda je trestný čin. Nazývajte ma filozofom, rytierom Jedi alebo mesiášom milionárov, ale nepozývajte ma neskoro na večeru. Mám rád rýchle autá, horúce pláže a studený Dr. Pepper. Dôvera a otvorené názory sú sexi. Verím svojej práci, pretože verím v seba,“ tvrdí o sebe Randy Gage.
 
Viac informácii nájdete na www.randygage.cz.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe