Aké ženy zaujmú mužov viac ako na sekundu?

Zvuk klopkajúcich podpätkov je zvyčajne prvým impulzom, ktorý mužov „preberie“. Reflex v podobe prudkého pohľadu na ženu trvá asi sekundu. Väčšinu mužov už nebavia vyumelkované ženy, ktoré okrem neprirodzeného bezduchého dojmu pôsobia akoby si na seba obliekli polovicu svojho šatníka naraz. Akým ženám teda muži venujú svoju pozornosť dlhšie ako len sekundu?

Aké ženy zaujmú mužov viac ako na sekundu?

Aké ženy zaujmú mužov viac ako na sekundu?

Zdroj: FEMINITY

 

... ktoré si uvedomujú svoju ženskosť
Prsia, boky a zadok. Ženské partie, ktoré sú esteticky pekné na pohľad a u mužov vzbudzujú vzrušenie a neprerušenú túžbu. Nie však za každých okolností. Máloktorá žena dnes disponuje dokonalými krivkami, a preto by mala vyzdvihnúť do popredia práve tú časť, ktorou sa môže popýšiť. Je dôležité, aby ženy poznali svoje telo a odhaľovali tak to, na čo majú. Prvoplánové odhalenie všetkého je síce sexy, ale len na pár sekúnd.
 
... ktoré vedia, čo na seba
Ženy by si mali uvedomiť, že majú krásne telo, ktoré by mali oblečením zvýrazniť a nie zahaliť. Muži nemajú príliš radi voľné maxi oblečenie, ktoré na ženách visí a deformuje im postavu. Rovnako ani voľné nohavice a nízke topánky, ktoré skracujú nohy. Obdivujú ženy, ktoré sa vedia obliecť – vedia si dať aj tričko s výstrihom, či rafinovanú priesvitnú blúzku, ukázať nohy a ktoré dokážu chodiť na vysokých topánkach, bez toho, aby sa hrbili alebo boli predklonené smerom dopredu. Podľa nich aj nesebavedomá žena, ktorá si obuje topánky na vysokom podpätku získa touto ladnosťou príťažlivosť a spomínané sebavedomie.
 
... ktoré sú otvorené a majú zmysel pre humor
Muži nemajú v láske ani príliš hanblivé ženy, ktoré pôsobia ako dievčatká, ale ani príliš sebavedomé ženy, ktoré si myslia, že si vystačia samé a všetko robia najlepšie, ako sa dá. Sebavedomie v podobe otvorenosti a prejavenia hoci aj odlišného názoru je to, čo si muži počas rozhovoru vážia. Prvé stretnutia by však mali byť spontánne pre obidve strany, žiadny muž nemá rád, keď si žena začne sťažovať a vysvetľovať mu zložité životné situácie uprostred večernej párty. Naopak, situačný humor a prirodzený smiech je to, čo máloktorá žena dokáže dnes prejaviť.
 
... ktoré sú osobité
Keď muž zistí, že aj zo strany opačného pólu, pólu ženy je náklonnosť, je to pre neho potešujúca správa. Ak je však žena tá, ktorá si získava muža a dvorí mu, nie je to práve na mieste. Aj keď sa jej muž páči, mala by to vysielať impulzmi tela a zvodným výrazom tváre. Nemala by byť zameraná len a len na neho a seba posúvať do úzadia.
 
... ktoré dokážu akceptovať pánske jazdy
Ženy, ktoré si dokážu vystreliť z pánskych stretnutí a zároveň ich akceptovať prirodzeným spôsobom, sú vyrovnané. Láska by nemala byť určená podmienkami a žiadny muž, ktorého si násilne pripútate ku sebe, nevydrží tento nátlak a skôr, či neskôr jeho trpezlivosť vybuchne. Doprajte mu preto potešenie v podobe pánskych rozhovorov pri poháriku a vy si takisto urobte dámsky večer plný klebiet a zábavy.
Foto:
Feminity
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba