Presunúť na hlavný obsah

Jopo a Glenda: Večery počas tehotenstva sme trávili salsou!

Rodinné vzťahy

Známy hudobný producent Jozef Jopo Poláček spolu so svojou exotickou manželkou Glendou pendlujú medzi Slovenskom a Kubou, odkiaľ jeho nežná polovička pochádza. Pri príležitosti predstavenia novej tanečnej show, nás zaujímalo, aký je Jopo tanečník. Tento sympatický párik pre FEMINITY prezradil niečo z ich života na Kube, ktorá je symbolom tanca a zábavy!

 

Kuba ako krajina je rozdielna oproti tej našej, nielen pokiaľ ide o počasie, ale aj o povahu a mentalitu ľudí. Svoje o tom vie Jopo, ktorého výlet na exotickú Kubu sa predĺžil a našiel si tam lásku svojho života. Ľudia tam žijú prevažne tancom a spevom a oveľa viac prejavujú emócie. Mambo, cha-cha, či kubánska salsa sú považované za národné kubánske tance. Latino-americké pohyby sú energické, ladné a plné vzrušenia.

Zaujímalo nás, či tento známy producent podľahol kubánskemu temperamentu a na akej úrovni sú jeho pohybové schopnosti. Jeho manželka Glenda pochádza z hudobne nadanej rodiny a disponuje skvelým hlasom. Ona to má jednoducho v krvi. My s FEMINITY sme boli zvedaví na to, aký vzťah má k tancu samotný Jopo, ktorý spolupracuje na rôznych projektoch s uznávanými tanečníkmi slovenskej scény. Odpoveď sa dozviete v rozhovore.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus