Presunúť na hlavný obsah

Najsexy herečka je podľa vás Diana Mórová!

Zábava

Koncom októbra sme spustili na našej facebookovej stránke anketu o najsexy osobnosti slovenského šoubiznisu. Jednoduchým kliknutím na svojho obľúbeného herca, speváka, či moderátora, ste sa mohli zapojiť aj vy a rozhodnúť, kto z nich získa titul „Najsexy“. Kto získal zlatú, striebornú a bronzovú priečku? FEMINITY vám prináša výsledky ankety v jednotlivých kategóriách, o ktorých rozhodlo takmer 36.000 hlasov!

 

Najsexy slovenská herečka
V kategórii najsexy slovenská herečka obsadila prvenstvo s jasným predstihom Diana Mórová, ktorá od vás získala takmer 2.000 hlasov a mala tak viac než dvojnásobný náskok oproti druhej priečke. Nielen jej talent a herecké sklony sú na nej obdivuhodné, ale aj štíhla postava a krása, ktorou disponuje.
 
„Som absolútne šokovaná, v živote som nevyhrala v kráse. Hlasujúcim posielam veľkú vďaku,“ prezradila sympatická herečka.
 
3. Karin Hajdu
 
 
 
Najžiadanejšia televízna osobnosť
Televízia sa sleduje lepšie, keď sa na nej objavujú krásne a sympatické ženy. Spomedzi všetkých sa stala pre vás najžiadanejšou Andrea Pálffy-Belányiová, ktorá sa dostala na vrchol hlasovacieho rebríčka vďaka 2.000 hlasov, ktoré ste jej pridelili. O tom, že prvenstvo je zaslúžené svedčí rozdiel medzi ňou a druhým miestom o takmer 1.300 hlasov.
 
„Je to celkom príjemné, ak si čitatelia myslia, že som najžiadanejšia. Podľa mňa sú totiž oveľa väčšie a propagovanejšie osoby v televíznom svete než ja. Ďakujem všetkým, ktorí si dali tú námahu a klikli na moje meno,“  vyjadrila nadšeným hlasom svoje pocity Andrea.
 
 
 
Speváčka s najväčším sexepílom
Krásny hlas, netradičný vzhľad a charizma, akú má Celeste Buckingham sa len tak ľahko nevidí. Speváčka s najväčším sexepílom je podľa vašich hlasov práve ona. Podarilo sa jej prelomiť čiaru 3.000 hlasov a tento titul má tak zaslúžene.
 
„Som prekvapená a poctená. Je to zaujímavý titul. Vážim si, že som ho získala. Pred rokom by mi ani nenapadlo, že by som niekedy mohla byt' považovaná za sexy. Vždy, keď mi niekto povie niečo také, musím sa usmievať, pretože sa mi to zdá neskutočné. Som len Celeste Buckingham a nikdy som sa nesnažila byť viac ako sama sebou,“ uviedla pre FEMINITY charizmatická Celeste.
 
3. Tina
 
 
 
Najatraktívnejší slovenský herec
O tom, že na Slovensku je množstvo sympatických hercov, niet pochýb. Jednoznačné víťazstvo spomedzi všetkých hercov získal vďaka vašim hlasom Ján Koleník. Práve takmer 3.500 hlasov ho vynieslo na spomínanú prvú priečku spomedzi hercov. 
 
„Ďakujem, aj keď neviem, či táto cena nepatrí postavičke Marcela Masloviča. K úspechu mu gratulujem :),“ dodal s humorom Ján Kolenik, ktorého sme zastili pri plnom pracovnom nasadení.
 
3. Braňo Deák
 
 
Najzaujímavejší moderátor na Slovensku
Titul najzaujímavejší moderátor od vás získal Andrej Bičan. Podporu ste mu vyjadrili v číslach, ktoré sa vysplhali tesne nad 3:000 hlasov. Mierny nábeh na jeho "vytlačenie" mal Martin Pyco Rausch.
 
„Juchuchu... To ma teda mrzí, že šikovní a talentovaní moderátori ako je Martin Pyco Rausch a Vilo Rozboril skončili až za mnou :) Verím však, že v inej ankete im to vyjde. Ďakujem. Je výborné, že aj po toľkých rokoch sa môžeme stretávať v ankete,“ neváhal pre FEMINITY prezradiť vždy vysmiaty Andrej Bičan.
 
2. Martin Pyco Rausch
3. Viliam Rozboril
 
 
Najpríťažlivejší slovenský spevák
Hudobná scéna na Slovensku patrí momentálne jednému z najvplyvnejších rapperov - Majkovi Spiritovi. Mladý rebel ovládol svojich fanúšikov nielen inteligentnými textami, ale aj svojim výzorom a stal sa tak podľa vás najpríťažlivejším spevákom. V rámci našej ankety sa to potvrdilo a Majk získal absolútne najviac hlasov spomedzi všetkých - bolo to takmer 5.500 hlasov.
 
2. Michal Ego Straka
3. Rytmus
 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus