Presunúť na hlavný obsah

Sexi Anita Soul plnila priania

Feminity TV

Už po šiestykrát sa uskutočnilo benefičné podujatie s názvom Noc splnených prianí pod záštitou organizácie Amicitia, ktorého poslaním je pomáhať tam, kde je to potrebné. FEMINITY bolo pri tom a vyspovedalo aj známu speváčku Anitu Soul, ktorá bola súčasťou tohto dobročinného večera.

 

Nadácia Amicitia zastrešuje nespočetné množstvo osobností, túžiacich po podaní pomocnej ruky konkrétnym ľuďom v núdzi. Je účelovo vytvorená tak, aby dokázala splniť potreby a želania mužom, ženám no najmä deťom, ktorí trpia istým handicapom. Snaží sa čo možno najviac pomôcť, aby sa mohli plnohodnotne zaradiť do života a užívať si jeho krásy.
 
Tentokrát sa večer niesol v znamení športu, nakoľko obdarovaným sa stal Martinko, ktorý okrem sladge hokeja túžil po vlastnom handbike-u. Už v lete si ho totiž mohol vyskúšať na akcii spojenej s tvárami ako Erika Barkolová, Jakub Petraník, Ján Mečiar a mnohými inými. Keďže však nedisponoval vlastným handbike-om, musel sa striedať s ďalším zúčastneným, a tak si nemohol vychutnať cestu do sýtosti.
 
Martin je 15-ročný chlapec, ktorého pred siedmymi rokmi postihlo veľké nešťastie. Bezohľadný vodič tohto malého chlapca pripravil o obe dolné končatiny a tým mu navždy zmenil život. Ubehlo odvtedy zopár rokov a z malého chlapca vyrástol mladý muž, ktorý srší optimizmom a nerád upozorňuje na svoj handicap akýmkoľvek zvýhodnením oproti svojim rovesníkom. 
Počas jeho večera mu do rytmu zahral a tým mu vyjadril svoj obdiv Martin Valihora spolu s projektom Funk Unit a taktiež Svetlana Rymarenko a Anita Soul
 
Exkluzívne pre FEMINITY TV nám Anita opísala svoje pocity z tohto podujatia, i to čí sama v súkromí uskutočňuje dobré skutky...

- Najčítanejšie -