Presunúť na hlavný obsah

To je ale podoba: Adeptka na našu novú Miss vyzerá ako kráľovná roku 2010!

Celebrity

Finalistky Miss Slovensko 2013 sú známe! Riaditeľka súťaže Magdaléna Šebestová ich včera oficiálne predstavila na tlačovej konferencii verejnosti. Spomedzi dievčat pútala pozornosť predovšetkým Nikola Babjaková s číslom 11, ktorá sa svojimi črtami tváre veľmi podobala kráľovnej krásy spred 3 rokov Maríne Georgievovej. Magazín FEMINITY zaujímalo, či to samotná finalistka berie ako výhodu alebo ju môže konkurencia dievčat ohroziť.

 

V top dvanástke zabojuje tento rok o titul kráľovnej krásy deväť tmavovlások a tri blondínky. Organizátori predstavili finalistky verejnosti počas včerajšej tlačovej konferencie. Hoci všetky dievčatá ohurovali prítomných novinárov svojím výzorom, jedna z nich predsa len trochu vyčnievala.
 
Išlo o Nikolu Babjakovú (21) so súťažným číslom 11, ktorá sa až nápadne ponáša na víťazku z roku 2010 Marínu Georgievovú. Obe dievčatá majú podobné črty tváre, výrazné obočie, husté vlasy, zvodný pohľad a aj rovnaký vek. To však nie je všetko! „S Marínou nielenže pochádzame z jedného mesta, ale boli sme spolu aj v Istanbule v rámci modelingu. Tiež som počula, že sa podobáme, no ja osobne to až tak nevnímam. Musím však priznať, že to človeka poteší, keď mi povedia, že niekomu pripomínam víťazku súťaže krásy,“ prezradila nám Nikola.
 
V prípade, že by adeptka na titul Miss Slovensko pokračovala v šľapajách svojej predchodkyne, získala by nielen štatút najkrajšej ženy spod Tatier, ale zhrabla by aj ocenenie Miss Press a Miss Sympatia. Reprezentovala by tiež našu krajinu na svetovej súťaži Miss World. Konkurencia je však veľká a meno našej tohtoročnej víťazky spoznáme počas veľkolepého finále, ktoré je naplánované na 14. apríla.
 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe