Dajte zbohom šibačom a spravte si oddychový víkend v kúpeľoch

Veľká noc nie je nič pre vás. Otravujú vás neustále vyzváňajúci šibači alebo sa chcete vyhnúť širokej rodine, ktorá si na vás spomenie iba počas Veľkej noci? Zatrúbte na odchod a vyrazte za oddychom!

Veľká noc vo Vysokých Tatrách

Ak si chcete užiť Veľkú noc vo Vysokých Tatrách a popritom si dopriať riadnu dávku relaxu v spojení s veľkonočnými tradíciami, vyskúšajte navštíviť dedinku Nový Smokovec. Práve kúpele v Novom Smokovci patria medzi najstaršie u nás. Okrem wellness pobytov, ktoré si môžete dopriať i vy, sa tam liečia i pacienti s ochoreniami dýchacích ciest či poruchami metabolizmu.

Čo vás čaká na veľkonočnom pobyte?
Samozrejmosťou je ubytovanie s polpenziou na 3 noci v trojhviezdičkovom hoteli Palace alebo Branisko a slávnostná veľkonočná večera s programom. Relax si môžete dožičiť vo vitálnom svete, relaxačnom bazéne či pri rašelinovom zábale. Svoj zdravotný stav môžete konzultovať s lekárom. Ak budete chcieť tráviť čas vonku, k dispozícii je vám požičovňa bicyklov. Pri zlom počasí si môžete zahrať biliard alebo elektronické šípky.
Počas programu môžete:
- pochutnať si na zabíjačkových hodoch pod holým nebom s ľudovou hudbou
- zapojiť sa do súťaže rodín o najdlhší korbáč či najkrajšiu kraslicu
- nechať si spraviť ozdobné maľovanie na tvár.
Kedy pobyt začína?
22.4. - 25.4.2011
Čo vás to vyjde?
Cena trojdňového pobytu pre jednu osobu je 145 Eur
Viac informácií získate na www.satur.sk

Veľkonočný pobyt v Piešťanoch
Kto by nepoznal známe kúpele v Piešťanoch, ktoré sa vyznačujú termálnou minerálnou vodou a sírnym bahnom, ktoré pomáha pri problémoch s bolesťami chrbtice, končatín a účinne bojuje proti reumatizmu? Práve v týchto svetoznámych kúpeľoch si môžete dopriať počas veľkej noci zábavu i relax. Neveríte?

Čo vás čaká?
Ubytovaní budete v trojhviezdičkovom hoteli Sorea Sĺňava s polpenziou. Dĺžka veľkonočného pobytu je štyri a vy si môžete vybrať termín od 21.4 do 25.4. 2011 alebo od 22.4. do 26.4.20111. Počas pobytu vás bude čakať slávnostná veľkonočná večera, veľkonočný nápoj či sladké prekvapenie na izbe. Dopriať si môžete i rašelinový zábal, fínsku saunu, plávanie v hotelovom bazéne či vstup do fitness centra. V nedeľu sa určite zabavíte na tanečnej zábave so živou hudbou. Pre deti je pripravená veľkonočná hodinka či netradičné súťaže a hry.

Čo vás to bude stáť?
Cena štvordňového pobytu pre jednu osobu je 164 Eur
Viac informácií nájdete na www.sorger.sk

Text: -maj- pre oŽene.sk
Foto: SHUTTERSTOCK

Foto:

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba