Presunúť na hlavný obsah

Video: Francúzsky "šik" strih vám vykúzlia aj v Bratislave

Móda a krása

Kaderníkovi salónu Franck Provost sa zverila do rúk aj Adriana Kmotríková.

Francúzsky šarm a noblesa prenesená do nositeľných účesov prichádza konečne aj na Slovensko. Kadernícky gigant Franck Provost, ktorému podľahli mnohé známe celebrity  ako  Sharon Stone, Adriana Sklenaříková Karembeuči  Daryl Hannah otvára svoju pobočku v Bratislave.

Táto značka zastrešuje sieť viac ako 2700 salónov po celom svete. Jej cieľom je osloviť každú modernú ženu alebo muža, ktorí si potrpia na úpravu vlasov. Strihy Franck Provost sú prepracované do posledného detailu a výsledkom sú sofistikované, ale ľahko upraviteľné účesy, ktoré vyzdvihujú prednosti každého zákazníka. "Je to o osobitom prístupe ku každému
klientovi, o strihu priamo na mieru, čím sa zachováva jedinečnosť každého z nás. Samotnému strihaniu predchádza diagnostika vlasov klientky a takisto rozhovor, aký účes by bol pre ňu najvhodnejší a či je s ním stotožnená. Strihanie potom trvá maximálne 30 minút," hovorí  kaderník salónu Franck Provost , Jean-Marie Paquier. Strihy Franck Provost sú originál, ktoré od tejto značky nakupujú ostatné salóny.

Výhodou pre klientov  je systém "bez objednávok". To určite poteší všetkých, ktorí sú v tejto dobe vyťažení a nemajú čas čakať na termín u kaderníka. "Keď sa ráno zobudíte s náladou dať sa ostrihať a zavoláte do svojho obľúbeného salónu, môžete sa dočkať odpovede, že najbližší voľný termín je o mesiac. My sa chceme niečomu takémuto vyhnúť. Ak máte náladu dať sa ostrihať okamžite, netreba čakať. Na druhý deň by ste už takúto odvahu alebo chuť mať nemuseli," tvrdí kaderník Jean-Marie Paquier.

Text: Nina Bacharová pre oŽene.sk
Foto: Nina Bacharová pre oŽene.sk

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus