Presunúť na hlavný obsah

Miss Press vyzerá ako jedna z najsexi topmodeliek sveta: Zvýši jej to šance?

Modeling

Finálový galavečer Miss Slovensko 2013 sa blíži a finalistky robia všetko pre to, aby zaujali. Spomedzi novinárov získala najväčší počet hlasov Karolína Chomisteková s č. 3. Jej zvodný pohľad a sexi postavička pripomína jednu z najsexi topmodeliek sveta – Adrianu Limu. Zvýši jej to šance alebo naopak uškodí?

 

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko 2013 Magdaléna Šebestová dnes naposledy pred finálovým večerom bližšie predstavila dvánástku finalistiek tohtoročnej súťaže krásy. Dievčatá zároveň bojovali o titul Miss Press, ktorý s tesným náskokom o jeden hlas, vyhrala finalistka č. 3, Karolína Chomisteková.

 

19-ročná Karolína, ktorá pochádza z Oravského Podzámku nás prekvapila neuveriteľnou podobnosťou na jednu z najsexi žien sveta – úspešnú topmodelku Adrianu Limu. Táto brunetka s hypnotizujúcim pohľadom, nás zaujala aj štíhlou sexi postavičkou. Meria 176 centimetrov a jej šance na profesionálnu dráhu modelky sú veľmi vysoké. 

 

Zaujímalo nás teda, ako to vníma samotná finalistka. „Pár ľudí mi to už povedalo a veľmi ma to teší, lebo je to krásna žena,“ povedala Karolína, ktorá tiež neváhala prezradiť, že všetky modelky z Victoria's Secret sa jej páčia a obdivuje ich. 

 

Ak si ale myslíte, že to vníma ako veľkú výhodu, nie je to tak. Táto skromná dievčina sa drží myslou pri zemi. „Myslím si, že keď je človek originálny, tak je to lepšie ako keď sa na podobá na niekoho známeho. Vždy je to aj výhoda, aj nevýhoda. Uvidíme, ako to bude v mojom prípade, “ objektívne skonštatovala.

 

 

Najúspešnejšie topmodelky sveta ako je Adriana Lima musia okrem iného vedieť dokonale predvádzať v tých najvyšších podpätkoch. To čaká aj novozvolenú Miss Press už počas finálového večera, kedy jej krivky budeme môcť obdivovať až na 25 metrov dlhom móle. Karolína nám tiež prezradila, že sú to práve vysoké topánky v kombinácii s povrchom prehliadkového móla, ktorých sa najviac obáva.

 

 

Myslíte si, že podobnosť Karolíny na svetoznámu Adrianu Limu jej zvýši šance?

spolu hlasovalo 465 ľudí

Áno
80%
Nie
20%

- Najčítanejšie -