Presunúť na hlavný obsah

Úžasná Soňa Müllerová prezradila tajomstvo svojho okúzľujúceho vzhľadu!

Feminity TV

Moderátorka Soňa Müllerová vyžaruje neskutočnú spokojnosť a šarm. Napriek tomu, že jej program je nabitý pracovnými povinnosťami až tesne do Vianoc, na jej tvári sa nestráca úsmev. V čom spočíva tento jej prirodzený benefit, sa dozviete v rozhovore!

 
Hoci sú Vianoce už takmer za dverami, známa moderátorka Soňa Müllerová má pracovných povinností vyše hlavy. Na jej tvári to však absolútne nepoznať. Nedávno sme ju stretli na veľkolepej módnej udalosti pri predstavení plesových rób na nadchádzajúcu sezónu, ktorá sa uskutočnila v priestoroch Slovenskej filharmónie. Ako sama prezradila: „Atmosféra pred Vianocami je taká adrenalínová, ale potom si to viem vychutnať, keď som medzi svojimi, v rodine.“ Tento rok si plánuje užiť Vianoce v kruhu rodiny, a to doslovne. Moderátorka si zabezpečila obrovský stôl, kde sa všetci zídu a užijú si spoločne tieto príjemné sviatky, plné pohody. 
 
Keďže sviatky sú hlavne o tradíciách a zvykoch, medzi ktoré jednoznačne patrí aj vianočné pečivo, zaujímalo nás, ako sa známa moderátorka dostáva späť do formy. Na margo toho, jednoducho povedala: „Keď jeden deň zhreším, tak druhý deň uberiem.“. Soňa Müllerová tiež prezradila, že krása človeka pramení z jeho vnútra. „Človek sa k tomu dostane až vekom, takže si to musíte odžiť. Nedá sa to urýchliť. Potom viete selektovať a veľa vecí si odstrihnete od seba a nechávate si len to, čo na vás pôsobí tak dobre a blahodárne,“ dodala s úsmevom obľúbená moderátorka.
 
FEMINITY TV: Sledujte rozhovor s moderátorkou Soňou Müllerovou a dozviete sa viac

Vyzerá podľa vás Soňa Müllerová dobre?

spolu hlasovalo 1941 ľudí

Áno
81%
Nie
19%