Presunúť na hlavný obsah

Bývalé modelky na čele súťaží krásy: Takto sa zmenili Hablovičová, Lakatošová a ďalšie!

Slovenské celebrity

Svet krásy a modelingu im učaroval už vo veľmi mladom veku. Neostali však iba na mólach prehliadok a súťaží, ale ukázali aj svoju podnikavú stránku a dostali sa oveľa ďalej. Pozrite sa, kde sú dnes bývalé modelky a kam až to dotiahli!

 

Lucia Hablovičová

Lucia sa v roku 2000 zúčastnila súťaže Miss Slovensko a v roku 2005 sa stala jej riaditeľkou. Vo vedení bola do roku 2010, kedy ju vystriedala mladšia kolegyňa. Odkedy má Lucia jedno dieťa, do spoločnosti veľmi nechodí. Čo je zaujímavé, farbu vlasov dodnes nezmenila. Stále nosí havraniu hrivu, ktorá sa k jej pokožke hodí. Lucia sa menej líči a vyzerá prirodzenejšie. Má bezchybnú pleť, takže príliš veľa make-upu ani nepotrebuje.

Magdaléna Šebestová

V roku 2006 sa Magdaléna zúčastnila súťaže Miss Slovensko, ktorú aj vyhrala. V tej dobe mala dvadsaťtri rokov. Momentálne sa taktiež naplno venuje súťaži Miss Slovensko, no už z postu riaditeľky, kde nahradila Luciu Hablovičovú a Tamaru Heribanovú. Taktiež je marketingovou riaditeľkou módneho domu Alizé. Skvelú postavu si udržiava dodnes, vďaka tomu, že pravidelne beháva. Magdaléna sa príliš nezmenila, no výraznejšie linky jej pekne rozžiaria oči a vyzerá sviežejšie.

Silvia Chovancová-Lakatošová

Táto kráska vyhrala v roku 1993 Miss Československa. Zaujímavosťou je, že hneď po tomto víťazstve s kariérou modelky skončila. Aj napriek tomu sa však odvtedy pohybuje vo svete krásnych žien. Je riaditeľkou Miss Universe SR. Medzi dnešnými misskami sa rozhodne nemá za čo hanbiť. Silvia výrazne schudla a na svoje chudé nohy môže byť právom hrdá. Budúcej mamine to veľmi pristane. Výrazne nalíčené oči ju omladili a rozjasnili jej tvár. Jej štýl je nadčasový, rada kombinuje čierne outfity s červeným rúžom, ktorý neustále nosí. 

Simona Krainová

Simoninu kariéru odštartoval v roku 1989 úspešný kasting Madison models. Odvtedy Simona lietala z Paríža do Milána, z Milána do New Yorku. už dlhú dobu je považovaná za jednu z najkrajších českých žien. 
V dnešnej dobe je modelka na čele českej modelingovej súťaže a stala sa tak súčasťou vyhľadávania nových tvárí do sveta modelingu. Aj ona si však občas zapózuje, vďaka aktívnemu životu má na to stále predpoklady. Venuje sa joge, ktorej vďačí za svoju, stále dokonalú, postavu. Už v mladosti preferovala blond farbu vlasov, ktorá jej zostala dodnes. Tmavé líčenie jej dodáva šmrnc a eleganciu.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus