Presunúť na hlavný obsah

Sexi Nela Pocisková vs. vinárka Nina Dolinská: Ktorej to pristane viac?

Slovenské celebrity

Herečke a speváčke Nele Pociskovej sa akoby vrece s ponukami roztrhlo. Odkedy v roku 2012 vyhrala v kategórií Speváčka, na televíznych obrazovkách a divadelných doskách sa objavuje čoraz častejšie. V jednom zo slovenských seriálov sa Pocisková „vžila“ do vinárky Niny Dolinskej. V ktorých outfitoch vyzerá lepšie?

 

Na ľavej fotke môžeme vidieť Nelu na premiére muzikálu Rómeo a Júlia. Krátke biele šaty jej pristanú. Pôsobia mladistvo a herečka ich pekne skombinovala s béžovou kabelkou a lodičkami. Vpravo, ako Nina Dolinská, stojí pred oltárom so seriálovým kolegom Filipom Tůmom. V týchto svadobných šatách vyzerá Nela ako šedá myška.

Na Dni otvorených dverí jednej z televízií (vľavo), prišla herečka vo fialových mini s flitrovou potlačou. Zvolila jednoduché šaty, v ktorých vyzerá šik a outfit doplnila žiarivými ružovými sandálkami. Ako vinárka Nina (vpravo), často nosí dlhé voľné sukne s jednoduchým topom a riflovou bundičkou. Aj tu vyzerá Nela pekne, no je to skôr ležérne pôsobiaci outfit.

V tomto odtieni hnedej koženej bundičky vyzerá herečka skvelo (vľavo). Voľný top s čipkovanou aplikáciou jej pristane. Vyzerá mladistvo a trendy.
Herečka má v seriáli (vpravo) na sebe opäť voľnú sukňu, jednoduchý top a riflový vrch. Vyzerá nevinne a pristane jej to, no jej seriálové outfity sú trošku jednotvárne.

Vo svojom klipe, na fotke vľavo, ukázala Pocisková sexi vyšportovanú postavu. Tú v seriáli úspešne ukrýva pod voľným oblečením.
Vpravo je Nina Dolinská oblečená vo voľných nohaviciach a čipkovanom svetríku. Outfit jej mierne deformuje postavu a herečka vyzerá usadnutejšie.

Vľavo je Nela na fotení šiat. Vyzerá fantasticky, make-up perfektne ladí k modelu šiat, zvolené šperky dotvárajú celkový dojem a herečka vyzerá ako pravá dáma. Nina Dolinská (vpravo) na oberačku vo vinohradoch zvolila ružovo-hnedú kombináciu. Aj v tomto pohodlnom športovom outfite vyzerá herečka pekne.

Kde sa vám Nela páči viac?

spolu hlasovalo 952 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus