Presunúť na hlavný obsah

7 vlastností ženy, ktorú by muži nosili na rukách: Po takejto partnerke túžia!

Partnerské vzťahy

Mala by byť rozumná alebo trošku naivná? Vyzretá alebo formovateľná? Odhalili sme, aká by mala byť žena, ktorú chlapi nosia na rukách (a už nikdy nepustia).

 

Vie, čo chce

Táto baba má názor na život. Nereprodukuje postoje svojich kamarátok, ktoré započula na káve ani sa hlúpo neopičí po momentálnom trende. Jej názory sú natoľko silné, že to nepotrebuje. Vie sa presadiť a každého v momente presvedčí, že na to má.

Je ju za čo obdivovať

Okrem toho, že si stojí za svojím, je vyzretá, vyrovnaná a úspešná v svojom odbore. Kolegovia majú pred ňou rešpekt a vážia si ju. Nepotrebuje si vymýšľať historky o živote, má čo-to odžité a vie sa s vami baviť na úrovni. Či už ide o problematiku druhej svetovej vojny alebo nadpojených vlasov. Je ostrieľaná, rozhľadená a nikdy svojmu chlapovi v spoločnosti neurobí hanbu.

Nie je vulgárna

Nefajčí na ulici ani sa na party neopije pod obraz Boží. Nenosí glitrované gélové nechty ani dvojfarebné vlasy. Nadávkam sa vyhýba a zbytočne sa s nikým neháda, je teda veľká šanca, že muža nikde nestrápni. 

Stará sa o seba

Aj pri veľkom zhone každodenného života si vie nájsť čas na seba. Dopraje si kozmetiku, má krásne upravené nechty, vonia nevtieravým parfumom a dá si záležať na dokonalom účese. Pozná trendy, značky a vie sa vo svete módy dokonalo orientovať. 

Športuje a nemá komplexy

Ak idete na lyžovačku, nesedí v Aprés sky bare, ale ukazuje svoju šikovnosť na zjazdovke. Rada si zahrá aj šport alebo squash. Muži sa s ňou nenudia, je to partnerka do voza aj do koča. Na jej figúre vidieť, že voľný čas netrávi  pred telkou s čipsami, ale pozná aj čaro posilňovne. Nie je prehnane hanblivá, ani arogantná, presne vie, čo si môže dovoliť. Svoju postavu v spoločnosti rada predvedie, no pozná hranice.

Nie je hysterička

Muž sa o ňu môže oprieť, nie je mu na príťaž, skôr je to rovnocenný partner na rozhovor aj do života. Neťahá od neho peniaze, no pozná svoju cenu. Nie je to umrnčaná ani hysterická žena, od ktorej partner počase bočí. Neháda sa ako o život, vie, že veci sa riešia najlepšie v pokoji. 

Je verná

Nepotrebuje aférky ani romániky bez budúcnosti. Ak si raz vyberie partnera, je mu verná a buduje vzťah na pevných základoch. Je to milujúca mama a partnerka, pre ktorú sa oplatí žiť. Pre rodinu spraví čokoľvek.
 
Tak čo, rozhodli ste sa byť jej kópiou?

- Najčítanejšie -